Anunț

Adună
Nici un anunț īncă.

PLOIEȘTI: Īn fiecare Miercuri (18:30) - Turneu ”Antrenamentul de Miercuri” Tel George Jr.

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Johnny Plaiasu
    a răspuns
    Postat īn original de ADN Vezi post
    Clasament Open

    1. Fratila Robert - Baicoi
    2. Balan Mihai - Ploiesti
    3 -- 4
    Ivan Valentin - Campina
    Mocanu Georgian - Filipestii de Targ
    5 -- 8
    Sorescu Mircea - Paulesti
    Cobeanu Marius - Breaza
    Babus Liviu - Ploiesti
    Avram Nicolae - Nedelea
    9 -- 9
    Moise Bianca - Ploiesti
    Bulangii... L-ați chemat pe Frățilă să-l bată pe Costel... Huoooooo

    Lasă un comentariu:


  • ADN
    a răspuns
    Clasament Amatori

    1. Botoc Ovidiu - Paulesti
    2. Ene Florin - Ploiesti
    3 -- 4
    Lazar Dumitru - Mizil
    Dinu Adrian - Darmanesti
    5 -- 8
    Stancescu Sebastian - Ploiesti
    Marias Robert - Ploiesti
    Rusea Gheorghe - Breaza
    Balanescu Boby - Ploiesti
    9 -- 9
    Tigau Aurelia - Ploiesti

    Lasă un comentariu:


  • ADN
    a răspuns
    Eliminatorii Amatori

    1. Stancescu Sebastian
    ------------------------- Stancescu Sebastian 3-0
    16. Bye
    ----------------------------------- Botoc Ovidiu 0-3
    9. Tigau Aurelia
    ------------------------- Botoc Ovidiu 1-3
    8. Botoc Ovidiu
    -------------------------------------------------- Botoc Ovidiu 3-2
    5. Rusea Gheorghe
    ------------------------- Rusea Gheorghe 3-0
    12. Bye
    ----------------------------------- Lazar Dumitru 1-3
    13. Bye
    ------------------------- Lazar Dumitru 0-3
    4. Lazar Dumitru
    ----------------------------------------------------------------- Botoc Ovidiu 3-2
    3. Dinu Adrian
    ------------------------- Dinu Adrian 3-0
    14. Bye
    ----------------------------------- Dinu Adrian 3-1
    11. Bye
    ------------------------- Balanescu Boby 0-3
    6. Balanescu Boby
    -------------------------------------------------- Ene Florin 1-3
    7. Marias Robert
    ------------------------- Marias Robert 3-0
    10. Bye
    ----------------------------------- Ene Florin 0-3
    15. Bye
    ------------------------- Ene Florin 0-3
    2. Ene Florin

    Lasă un comentariu:


  • ADN
    a răspuns
    Clasament Open

    1. Fratila Robert - Baicoi
    2. Balan Mihai - Ploiesti
    3 -- 4
    Ivan Valentin - Campina
    Mocanu Georgian - Filipestii de Targ
    5 -- 8
    Sorescu Mircea - Paulesti
    Cobeanu Marius - Breaza
    Babus Liviu - Ploiesti
    Avram Nicolae - Nedelea
    9 -- 9
    Moise Bianca - Ploiesti

    Lasă un comentariu:


  • ADN
    a răspuns
    Eliminatorii Open

    1. Fratila Robert
    ------------------------- Fratila Robert 3-0
    16. Bye
    ----------------------------------- Fratila Robert 3-0
    9. Sorescu Mircea
    ------------------------- Sorescu Mircea 3-0
    8. Moise Bianca
    -------------------------------------------------- Fratila Robert 3-0
    5. Ivan Valentin
    ------------------------- Ivan Valentin 3-0
    12. Bye
    ----------------------------------- Ivan Valentin 3-0
    13. Bye
    ------------------------- Babus Liviu 0-3
    4. Babus Liviu
    ----------------------------------------------------------------- Fratila Robert 3-0
    3. Avram Nicolae
    ------------------------- Avram Nicolae 3-0
    14. Bye
    ----------------------------------- Mocanu Georgian 2-3
    11. Bye
    ------------------------- Mocanu Georgian 0-3
    6. Mocanu Georgian
    -------------------------------------------------- Balan Mihai 1-3
    7. Cobeanu Marius
    ------------------------- Cobeanu Marius 3-0
    10. Bye
    ----------------------------------- Balan Mihai 1-3
    15. Bye
    ------------------------- Balan Mihai 0-3
    2. Balan Mihai

    Lasă un comentariu:


  • ADN
    a răspuns
    Finala Open:Fratila Robert-Balan Mihai
    Finala Amatori:Botoc Ovidiu-Ene Florin

    Lasă un comentariu:


  • ADN
    a răspuns
    Eliminatorii Amatori

    1. Stancescu Sebastian
    ------------------------- Stancescu Sebastian 3-0
    16. Bye
    -----------------------------------
    9. Tigau Aurelia
    -------------------------
    8. Botoc Ovidiu
    --------------------------------------------------
    5. Rusea Gheorghe
    ------------------------- Rusea Gheorghe 3-0
    12. Bye
    -----------------------------------
    13. Bye
    ------------------------- Lazar Dumitru 0-3
    4. Lazar Dumitru
    -----------------------------------------------------------------
    3. Dinu Adrian
    ------------------------- Dinu Adrian 3-0
    14. Bye
    -----------------------------------
    11. Bye
    ------------------------- Balanescu Boby 0-3
    6. Balanescu Boby
    --------------------------------------------------
    7. Marias Robert
    ------------------------- Marias Robert 3-0
    10. Bye
    -----------------------------------
    15. Bye
    ------------------------- Ene Florin 0-3
    2. Ene Florin

    Lasă un comentariu:


  • ADN
    a răspuns
    Calificati in eliminatorii - Amatori
    1 Stancescu Sebastian Balanescu Boby Marias Robert
    2 Ene Florin Rusea Gheorghe Botoc Ovidiu
    3 Dinu Adrian Lazar Dumitru Tigau Aurelia

    Lasă un comentariu:


  • ADN
    a răspuns
    Eliminatorii Open

    1. Fratila Robert
    ------------------------- Fratila Robert 3-0
    16. Bye
    -----------------------------------
    9. Sorescu Mircea
    -------------------------
    8. Moise Bianca
    --------------------------------------------------
    5. Ivan Valentin
    ------------------------- Ivan Valentin 3-0
    12. Bye
    -----------------------------------
    13. Bye
    ------------------------- Babus Liviu 0-3
    4. Babus Liviu
    -----------------------------------------------------------------
    3. Avram Nicolae
    ------------------------- Avram Nicolae 3-0
    14. Bye
    -----------------------------------
    11. Bye
    ------------------------- Mocanu Georgian 0-3
    6. Mocanu Georgian
    --------------------------------------------------
    7. Cobeanu Marius
    ------------------------- Cobeanu Marius 3-0
    10. Bye
    -----------------------------------
    15. Bye
    ------------------------- Balan Mihai 0-3
    2. Balan Mihai

    Lasă un comentariu:


  • ADN
    a răspuns
    Calificati in eliminatorii - Open
    1 Fratila Robert Mocanu Georgian Cobeanu Marius
    2 Balan Mihai Ivan Valentin Moise Bianca
    3 Avram Nicolae Babus Liviu Sorescu Mircea

    Lasă un comentariu:


  • ADN
    a răspuns
    Gr.inferioara nr. 1 - All
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 FRATILA ROBERT - Baicoi
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
    2 STANCESCU SEBASTIAN - Ploiesti
    1-3
    1-3
    3-1
    0-3
    3-0
    2
    3 COBEANU MARIUS - Breaza
    0-3
    3-1
    3-0
    1-3
    3-0
    3
    3
    4 BALANESCU BOBY - Ploiesti
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    5 MOCANU GEORGIAN - Filipestii de Targ
    1-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    2
    6 MARIAS ROBERT - Ploiesti
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - All
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 BALAN MIHAI - Ploiesti
    3-1
    3-1
    3-0
    3-2
    3-0
    5
    1
    2 IVAN VALENTIN - Campina
    1-3
    2-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    2
    3 BOTOC OVIDIU - Paulesti
    1-3
    3-2
    1-3
    2-3
    2-3
    1
    4 RUSEA GHEORGHE - Breaza
    0-3
    2-3
    3-1
    2-3
    1-3
    1
    5 ENE FLORIN - Ploiesti
    2-3
    0-3
    3-2
    3-2
    0-3
    2
    6 MOISE BIANCA - Ploiesti
    0-3
    1-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    3
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - All
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 AVRAM NICOLAE - Nedelea
    3-0
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
    2 SORESCU MIRCEA - Paulesti
    0-3
    0-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    3
    3 BABUS LIVIU - Ploiesti
    2-3
    3-0
    1-3
    3-0
    3-1
    3
    2
    4 DINU ADRIAN - Darmanesti
    0-3
    0-3
    3-1
    1-3
    3-1
    2
    5 TIGAU AURELIA - Ploiesti
    1-3
    1-3
    0-3
    3-1
    1-3
    1
    6 LAZAR DUMITRU - Mizil
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    -

    Lasă un comentariu:


  • ADN
    a răspuns
    Postat īn original de Brulea Petre Vezi post

    Cum ai ghicit ca suntem la servici ?
    Nu ma refeream la tine domn Petrica sunt altii cu cate 3 joburi

    Lasă un comentariu:


  • Brulea Petre
    a răspuns
    Postat īn original de ADN Vezi post

    E prea cald nenea,lumea e la mare,la munte,īn vacanta -mai rău e de aia care sunt la serviciu.
    Cum ai ghicit ca suntem la servici ?

    Lasă un comentariu:


  • ADN
    a răspuns
    Gr.inferioara nr. 1 - All
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 FRATILA ROBERT - Baicoi
    2 STANCESCU SEBASTIAN - Ploiesti
    3 COBEANU MARIUS - Breaza
    4 BALANESCU BOBY - Ploiesti
    5 MOCANU GEORGIAN - Filipestii de Targ
    6 MARIAS ROBERT - Ploiesti
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - All
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 BALAN MIHAI - Ploiesti
    2 IVAN VALENTIN - Campina
    3 BOTOC OVIDIU - Paulesti
    4 RUSEA GHEORGHE - Breaza
    5 ENE FLORIN - Ploiesti
    6 MOISE BIANCA - Ploiesti
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - All
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 AVRAM NICOLAE - Nedelea
    2 SORESCU MIRCEA - Paulesti
    3 BABUS LIVIU - Ploiesti
    4 DINU ADRIAN - Darmanesti
    5 TIGAU AURELIA - Ploiesti
    6 LAZAR DUMITRU - Mizil
    -

    Lasă un comentariu:


  • ADN
    a răspuns
    Inscrieri All (28.07.2021) - 18:46:04 - v5.0 / cls_2021-iul

    1. Fratila Robert, Baicoi, 8 - 48.31 - EM
    2. Balan Mihai, Ploiesti, 1096 - 32.55 - O
    3. Avram Nicolae, Nedelea, 58 - 31.95 - O
    4. Ivan Valentin, Campina, 324 - 30.24 - OW
    5. Sorescu Mircea, Paulesti, 112 - 29.07 - OW
    6. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 107 - 24.68 - O
    7. Cobeanu Marius, Breaza, 1170 - 23.8 - O
    8. Babus Liviu, Ploiesti, 407 - 22.9 - OW
    9. Botoc Ovidiu, Paulesti, 305 - 20.9 - O
    10. Dinu Adrian, Darmanesti, 326 - 18.31 - A
    11. Balanescu Boby, Ploiesti, 1290 - 17.35 - A
    12. Rusea Gheorghe, Breaza, 718 - 16.7 - A
    13. Mocanu Georgian, Filipestii de Targ, 572 - 15.39 - A
    14. Ene Florin, Ploiesti, 223 - 13.95 - A
    15. Tigau Aurelia, Ploiesti, 3432 - 12.7 - AF
    16. Lazar Dumitru, Mizil, 312 - 12.55 - A
    17. Marias Robert, Ploiesti, 2086 - 4.93 - H
    18. Moise Bianca, Ploiesti, 2368 - 0 - F

    Lasă un comentariu:

Procesare...
X