Anunț

Adună
Nici un anunț īncă.

PLOIEȘTI: Īn fiecare Miercuri (18:30) - Turneu ”Antrenamentul de Miercuri” Tel George Jr.

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ADN
    a răspuns
    Edit.

    Lasă un comentariu:


  • ADN
    a răspuns
    Edit.

    Lasă un comentariu:


  • ADN
    a răspuns
    Clasament

    1. Voicu Ionut - Ploiesti
    2. Manta Viorel - Baicoi
    3 -- 4
    Stancescu Sebastian - Ploiesti
    Mocanu Georgian - Filipestii de Targ
    5 -- 8
    Ivan Valentin - Campina
    Mocanu Luca - Filipestii de Targ
    Bozga Razvan - Baicoi
    Avram Nicolae - Nedelea
    9 -- 10
    Popescu Sorin - Ploiesti
    Botoc Ovidiu - Paulesti
    [i

    Lasă un comentariu:


  • ADN
    a răspuns
    Eliminatorii

    1. Bozga Razvan
    --------------------Bozga Razvan 3-0
    16. Bye
    -----------------------------------Stancescu Sebastian 1-3
    9. Popescu Sorin
    --------------------Stancescu Sebastian 1-3
    8. Stancescu Sebastian
    --------------------------------------------------Voicu Ionut 0-3
    5. Voicu Ionut
    --------------------Voicu Ionut 3-0
    12. Bye
    -----------------------------------Voicu Ionut 3-0
    13. Bye
    --------------------Ivan Valentin 0-3
    4. Ivan Valentin
    -----------------------------------------------------------------Voicu Ionut 3-0
    3. Avram Nicolae
    --------------------Avram Nicolae 3-0
    14. Bye
    -----------------------------------Mocanu Georgian 2-3
    11. Bye
    --------------------Mocanu Georgian 0-3
    6. Mocanu Georgian
    --------------------------------------------------Manta Viorel 2-3
    7. Mocanu Luca
    --------------------Mocanu Luca 3-0
    10. Botoc Ovidiu
    -----------------------------------Manta Viorel 0-3
    15. Bye
    --------------------Manta Viorel 0-3
    2. Manta Viorel

    Lasă un comentariu:


  • ADN
    a răspuns
    Finala Open:Manta Viorel-Voicu Ionut

    Lasă un comentariu:


  • ADN
    a răspuns
    Clasament Avansati

    1. Nitu Serban - Paulesti
    2. Pascu Cristian - Ploiesti
    3 -- 4
    Badea Iulian - Filipestii de Targ
    Ionita Cristian - Ploiesti
    5 -- 8
    Enache Ciprian - Ploiesti
    Ialama Marinel - Urleta
    Pantelimon Alexandru - Ploiesti
    Dinu Adrian - Darmanesti
    9 -- 9
    Iovanica Eugen - Ploiesti

    Lasă un comentariu:


  • ADN
    a răspuns
    Eliminatorii Avansati

    1. Pascu Cristian
    --------------------Pascu Cristian 3-0
    16. Bye
    -----------------------------------Pascu Cristian 3-0
    9. Iovanica Eugen
    --------------------Ialama Marinel 0-3
    8. Ialama Marinel
    --------------------------------------------------Pascu Cristian 3-0
    5. Ionita Cristian
    --------------------Ionita Cristian 3-0
    12. Bye
    -----------------------------------Ionita Cristian 3-0
    13. Bye
    --------------------Dinu Adrian 0-3
    4. Dinu Adrian
    -----------------------------------------------------------------Nitu Serban 1-3
    3. Pantelimon Alexandru
    --------------------Pantelimon Alexandru 3-0
    14. Bye
    -----------------------------------Badea Iulian 2-3
    11. Bye
    --------------------Badea Iulian 0-3
    6. Badea Iulian
    --------------------------------------------------Nitu Serban 1-3
    7. Enache Ciprian
    --------------------Enache Ciprian 3-0
    10. Bye
    -----------------------------------Nitu Serban 2-3
    15. Bye
    --------------------Nitu Serban 0-3
    2. Nitu Serban

    Lasă un comentariu:


  • ADN
    a răspuns
    Finala Avansati: Pascu Cristian-Nitu Serban

    Lasă un comentariu:


  • ADN
    a răspuns
    Eliminatorii Avansati

    1. Pascu Cristian
    --------------------Pascu Cristian 3-0
    16. Bye
    -----------------------------------
    9. Iovanica Eugen
    --------------------
    8. Ialama Marinel
    --------------------------------------------------
    5. Ionita Cristian
    --------------------Ionita Cristian 3-0
    12. Bye
    -----------------------------------
    13. Bye
    --------------------Dinu Adrian 0-3
    4. Dinu Adrian
    -----------------------------------------------------------------
    3. Pantelimon Alexandru
    --------------------Pantelimon Alexandru 3-0
    14. Bye
    -----------------------------------
    11. Bye
    --------------------Badea Iulian 0-3
    6. Badea Iulian
    --------------------------------------------------
    7. Enache Ciprian
    --------------------Enache Ciprian 3-0
    10. Bye
    -----------------------------------
    15. Bye
    --------------------Nitu Serban 0-3
    2. Nitu Serban

    Lasă un comentariu:


  • ADN
    a răspuns
    Calificati in eliminatorii - Avansati
    1 Pascu Cristian Badea Iulian Enache Ciprian
    2 Nitu Serban Ionita Cristian Ialama Marinel
    3 Pantelimon Alexandru Dinu Adrian Iovanica Eugen

    Lasă un comentariu:


  • ADN
    a răspuns
    Eliminatorii Open

    1. Bozga Razvan
    --------------------Bozga Razvan 3-0
    16. Bye
    -----------------------------------
    9. Popescu Sorin
    --------------------
    8. Stancescu Sebastian
    --------------------------------------------------
    5. Voicu Ionut
    --------------------Voicu Ionut 3-0
    12. Bye
    -----------------------------------
    13. Bye
    --------------------Ivan Valentin 0-3
    4. Ivan Valentin
    -----------------------------------------------------------------
    3. Avram Nicolae
    --------------------Avram Nicolae 3-0
    14. Bye
    -----------------------------------
    11. Bye
    --------------------Mocanu Georgian 0-3
    6. Mocanu Georgian
    --------------------------------------------------
    7. Mocanu Luca
    --------------------
    10. Botoc Ovidiu
    -----------------------------------
    15. Bye
    --------------------Manta Viorel 0-3
    2. Manta Viorel

    Lasă un comentariu:


  • ADN
    a răspuns
    Calificati in eliminatorii - Open
    1 Bozga Razvan Mocanu Georgian Stancescu Sebastian Botoc Ovidiu
    2 Manta Viorel Voicu Ionut Mocanu Luca
    3 Avram Nicolae Ivan Valentin Popescu Sorin

    Lasă un comentariu:


  • ADN
    a răspuns
    Grupe inferioare
    1 Bozga Razvan Stancescu Sebastian Botoc Ovidiu Mocanu Georgian Pascu Cristian Enache Ciprian Badea Iulian
    2 Voicu Ionut Manta Viorel Nitu Serban Mocanu Luca Ionita Cristian Ialama Marinel
    3 Avram Nicolae Ivan Valentin Dinu Adrian Popescu Sorin Pantelimon Alexandru Iovanica Eugen
    Gr.inferioara nr. 1 -
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 BOZGA RAZVAN BAICOI
    3-1
    3-2
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    6
    1
    2 STANCESCU SEBASTIAN PLOIESTI
    1-3
    3-1
    2-3
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    3
    3 BOTOC OVIDIU PAULESTI
    2-3
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    2-3
    3
    4
    4 MOCANU GEORGIAN FILIPESTII DE TARG
    1-3
    3-2
    0-3
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    2
    5 PASCU CRISTIAN PLOIESTI
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    6 ENACHE CIPRIAN PLOIESTI
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    7 BADEA IULIAN FILIPESTII DE TARG
    0-3
    1-3
    3-2
    1-3
    0-3
    3-0
    2
    Gr.inferioara nr. 2 -
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VOICU IONUT PLOIESTI
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    2
    2 MANTA VIOREL BAICOI
    3-2
    3-1
    1-3
    3-0
    3-0
    4
    1
    3 NITU SERBAN PAULESTI
    1-3
    1-3
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    4 MOCANU LUCA FILIPESTII DE TARG
    0-3
    3-1
    3-0
    0-3
    3-0
    3
    3
    5 IONITA CRISTIAN PLOIESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    6 IALAMA MARINEL URLETA
    1-3
    0-3
    2-3
    0-3
    2-3
    0
    Gr.inferioara nr. 3 -
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 AVRAM NICOLAE NEDELEA
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    3-2
    5
    1
    2 IVAN VALENTIN CAMPINA
    2-3
    3-1
    3-1
    3-2
    3-0
    4
    2
    3 DINU ADRIAN DARMANESTI
    0-3
    1-3
    0-3
    2-3
    3-2
    1
    4 POPESCU SORIN PLOIESTI
    1-3
    1-3
    3-0
    3-2
    3-1
    3
    3
    5 PANTELIMON ALEXANDRU PLOIESTI
    0-3
    2-3
    3-2
    2-3
    3-1
    2
    6 IOVANICA EUGEN PLOIESTI
    2-3
    0-3
    2-3
    1-3
    1-3
    0
    Ultima editare de ADN; 11.mar.2020, 21:52.

    Lasă un comentariu:


  • ADN
    a răspuns
    Inscrieri Etapa 4 - on 3/11/2020 at 19:22:37

    1. Bozga Razvan, Baicoi, 261 - 35.8 - E
    2. Voicu Ionut, Ploiesti, 446 - 33.68 - E
    3. Avram Nicolae, Nedelea, 71 - 30.82 - O
    4. Ivan Valentin, Campina, 303 - 29.4 - OW
    5. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 130 - 27.32 - O
    6. Manta Viorel, Baicoi, 1247 - 27.3 - O
    7. Botoc Ovidiu, Paulesti, 311 - 21.79 - O
    8. Nitu Serban, Paulesti, 276 - 19.98 - AW
    9. Dinu Adrian, Darmanesti, 324 - 18.4 - A
    10. Popescu Sorin, Ploiesti, 1140 - 17.3 - A
    11. Mocanu Luca, Filipestii de Targ, 485 - 15.95 - A
    12. Mocanu Georgian, Filipestii de Targ, 553 - 15.14 - A
    13. Pascu Cristian, Ploiesti, 1852 - 14.9 - A
    14. Ionita Cristian, Ploiesti, 1538 - 11.65 - A
    15. Pantelimon Alexandru, Ploiesti, 1456 - 7.07 - H
    16. Iovanica Eugen, Ploiesti, 2270 - 6.3 - H
    17. Ialama Marinel, Urleta, 2536 - 5.47 - H
    18. Enache Ciprian, Ploiesti, 4145 - 0
    19. Badea Iulian, Filipestii de Targ, 6001 - 0

    Lasă un comentariu:


  • ADN
    a răspuns
    Ivan Valentin.

    Lasă un comentariu:

Cine a citit topicul
Procesare...
X