Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

CLUJ-NAPOCA: În fiecare Miercuri (ora 18:00) - Turneu LAMONT

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Rezultatele de ieri, clasamentul actualizat si lista inscrisilor pentru 13 Noiembrie sunt pe site.
    DR. Levi All+; FH: Andro Impulse PowerSponge 2.0 mm; BH: Giant Dragon Dragon's Talon OX
    Dr. Levi All; FH: Yasaka Razka Max; BH: TSP Curl-PH OX

Comentariu

• Salut,ma inscriu si eu pentru miercuri 13 noiembrie.
      Multumesc.

Comentariu

• Ariciu George multumesc

Sent from my iPhone using Tapatalk

Comentariu

• Rezultatele de ieri, clasamentul actualizat si lista inscrisilor pentru 20 Noiembrie sunt pe site.
          DR. Levi All+; FH: Andro Impulse PowerSponge 2.0 mm; BH: Giant Dragon Dragon's Talon OX

Comentariu

• Ariciu George

Sent from my iPhone using Tapatalk

Comentariu

• Salut! Ma retrag din turneul de miercuri si ma inscriu pt cel de sapt viitoare. Merci!

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Comentariu

• As dori sa mă înscriu pentru 20 Noiembrie
                Perjuc Vadim , Cluj-Napoca

Comentariu

• Salut,ma inscriu si eu pentru miercuri 27 noiembrie.
                  Multumesc.

Comentariu

• Rezultatele de ieri, clasamentul actualizat si lista inscrisilor pentru 27 Noiembrie sunt pe site.

Intrucat competitia e tare in mod regulat nu ma mai complic cu coeficientul de dificultate.
                    Mai important mi se pare acum sa le acord prioritate obisnuitilor casei. Pentru asta am modificat formula de calcul a mediei ultimelor 10 saptamani astfel:

[(Totalul Punctelor) / (Numarul Participarilor)] + (2 * Numarul Participarilor)

Incepand de acum, fiecare participare aduce 2 puncte in plus la total. Dorin, de exemplu, are 9 participari din ultimele 10 posibile, care ii aduc un bonus de 18 puncte pentru participare.

Pentru miercurea viitoare i-am inscris din oficiu pe Zoli, Irinel si Iosif. E posibil ca macar unul dintre ei sa nu participe.
                    Ultima editare de tudorprecup; 21.nov.2019, 07:34.

Comentariu

• Rezultatele de ieri, clasamentul actualizat si lista inscrisilor pentru 4 Decembrie sunt pe site.

Comentariu

• Bravo OVIDIU pentru invincibilitate.Ce inseamna un antrenament intensiv.Dar in curand trebuie sa nu pierzi nici un set,chiar daca ai dat unul(din 2)din DRAGOSTE pentru adversar.
                        Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                        Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

Comentariu

• Postat în original de PRIZA TOK Vezi post
                          Bravo OVIDIU pentru invincibilitate.Ce inseamna un antrenament intensiv.Dar in curand trebuie sa nu pierzi nici un set,chiar daca ai dat unul(din 2)din DRAGOSTE pentru adversar.
                          Am pierdut si cu Adi un set

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Comentariu

• Asa ca o completare care se impune ,{chiar daca ai dat unul(din 2 seturi pierdute in turneu)din.......Trebuie sa-ti dovedesti progresul tenisistic in turneele oficiale care vor urma.Te urmaresc pe forum la cel de la ALBA-IULIA,FLORESTI,etc.Succes.Tinta ce trebuie atinsa locurile 1-4.
                            Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                            Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

Comentariu

• Meciuri usoare nu prea sunt in turneul asta. Chiar si cand castiga tot, are de luptat serios Ovidiu

Postat în original de PRIZA TOK Vezi post
                              Asa ca o completare care se impune ,{chiar daca ai dat unul(din 2 seturi pierdute in turneu)din.......Trebuie sa-ti dovedesti progresul tenisistic in turneele oficiale care vor urma.Te urmaresc pe forum la cel de la ALBA-IULIA,FLORESTI,etc.Succes.Tinta ce trebuie atinsa locurile 1-4.

Comentariu

• Daaa! Chiar imi place la ce nivel de joc s-a ajuns

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Comentariu

Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X