Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa Tinutul Sarii - Salina Praid, editia a 3-a, in data de 09.03.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #16
    Inscrieri Elite/Open - on 2019. 03. 07. at 19:45:01

    1. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc, 39 - 36,62 - E
    2. Zidar Victor, Reghin, 79 - 35,81 - E
    3. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc, 162 - 31,63 - OW
    4. Tipser Gabriel, Sighisoara, 794 - 31,2 - OW
    5. Denes Ferenc, Praid, 387 - 30,35 - OW
    6. Stefan Patrick, Brasov, 62 - 29,63 - O
    7. Motorga Dorin, Targu Mures, 113 - 29,31 - O
    8. Stanciulescu Bogdan, Brasov, 171 - 28,94 - O
    9. Demeny Zoltan, Brasov, 381 - 27,96 - O
    10. Kincses Jozsef, Praid, 391 - 25,77 - O
    11. Veres Janos, Targu Mures, 191 - 25,7 - OW
    12. Pelaghie Ioan, Targu Mures, 436 - 24,26 - O
    13. Szakali Csaba, Miercurea Ciuc, 212 - 23,84 - OW
    14. Kantor Imre Zoltan, Reghin, 210 - 23,4 - OW
    15. Janosi Attila, Targu Mures, 154 - 23,27 - O
    16. Moldovan Laszlo, Praid, 1656 - 19 - A
    17. Lovasz Vilmos, Gheorgheni, 626 - 18,12 - A
    18. Loghin Florin, Brasov, 224 - 17,56 - A
    19. Bedo Jozsef, Suseni, 291 - 17,31 - A
    20. Heja Zoltan, Ditrau, 327 - 16,91 - A
    21. Kis Istvan, Brasov, 275 - 16,56 - AW
    22. Kezdi Janos, Corund, 1657 - 16 - A
    23. Todor Csaba, Gheorgheni, 541 - 15,42 - AH
    24. Marin Floricel, Brasov, 1218 - 15,35 - AW
    25. Onet Nicolae, Sighisoara, 1404 - 14,4 - A
    26. Lupescu Nicolae, Reghin, 515 - 13,61 - A
    27. Angi Zoltan, Gheorgheni, 693 - 8,67 - I
    28. Heja Zsolt, Ditrau, 1659 - 4,47 - I
    29. Pall Lajos, Corund, 3991 - 0 - A
    30. Todor Jozsef, Corund, 4099 - 0 - I
    31. Jozsa Gabor, Corund, 5001 - 0
    32. Balazs Aron, Corund, 5002 - 0
    33. Megyes Andras, Sovata, 5003 - 0
    34. Birtalan Levente, Sovata, 5004 - 0
    35. Cserei Gabor, Sovata, 5005 - 0
    36. Dobos Albert, Cristuru Secuiesc, 5006 - 0
    Ultima editare de denesferi; 07.mar.2019, 18:45.

    Comentariu


    • #17
      Se retrage Olah Oliver si Welker Ivan.
      Se inscrie Megyes Andras, Birtalan Levente si Cserei Gabor.

      Comentariu


      • #18
        Se retrage Szakali Csaba, se inscrie Demeter Arpad.
        Se mai inscriu din Sovata Szabo Zsolt si Birtalan Bence.

        Comentariu


        • #19
          Inscrieri Elite/Open - on 2019.03.08. at 19:46:23

          1. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc, 39 - 36,62 - E
          2. Zidar Victor, Reghin, 79 - 35,81 - E
          3. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc, 162 - 31,63 - OW
          4. Tipser Gabriel, Sighisoara, 794 - 31,2 - OW
          5. Denes Ferenc, Praid, 387 - 30,35 - OW
          6. Stefan Patrick, Brasov, 62 - 29,63 - O
          7. Motorga Dorin, Targu Mures, 113 - 29,31 - O
          8. Stanciulescu Bogdan, Brasov, 171 - 28,94 - O
          9. Demeny Zoltan, Brasov, 381 - 27,96 - O
          10. Kincses Jozsef, Praid, 391 - 25,77 - O
          11. Veres Janos, Targu Mures, 191 - 25,7 - OW
          12. Pelaghie Ioan, Targu Mures, 436 - 24,26 - O
          13. Kantor Imre Zoltan, Reghin, 210 - 23,4 - OW
          14. Janosi Attila, Targu Mures, 154 - 23,27 - O
          15. Moldovan Laszlo, Praid, 1656 - 19 - A
          16. Lovasz Vilmos, Gheorgheni, 626 - 18,12 - A
          17. Loghin Florin, Brasov, 224 - 17,56 - A
          18. Bedo Jozsef, Suseni, 291 - 17,31 - A
          19. Heja Zoltan, Ditrau, 327 - 16,91 - A
          20. Kis Istvan, Brasov, 275 - 16,56 - AW
          21. Demeter Arpad, Miercurea Ciuc, 873 - 16,4 - A
          22. Kezdi Janos, Corund, 1657 - 16 - A
          23. Todor Csaba, Gheorgheni, 541 - 15,42 - AH
          24. Marin Floricel, Brasov, 1218 - 15,35 - AW
          25. Onet Nicolae, Sighisoara, 1404 - 14,4 - A
          26. Lupescu Nicolae, Reghin, 515 - 13,61 - A
          27. Angi Zoltan, Gheorgheni, 693 - 8,67 - I
          28. Heja Zsolt, Ditrau, 1659 - 4,47 - I
          29. Pall Lajos, Corund, 3991 - 0 - A
          30. Todor Jozsef, Corund, 4099 - 0 - I
          31. Megyes Andras, Sovata, 5003 - 0
          32. Birtalan Levente, Sovata, 5004 - 0
          33. Cserei Gabor, Sovata, 5005 - 0
          34. Dobos Albert, Cristuru Secuiesc, 5006 - 0
          35. Szabo Zsolt, Sovata, 5007 - 0
          36. Birtalan Bence, Sovata, 5008 - 0

          Comentariu


          • #20
            Gr.inferioara nr. 1 - Elite/Open
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 JOZSA ZOLTAN ODORHEIU SECUIESC
            2 PELAGHIE IOAN TARGU MURES
            3 KANTOR IMRE ZOLTAN REGHIN
            4 MARIN FLORICEL BRASOV
            5 ONET NICOLAE SIGHISOARA
            6 BIRTALAN BENCE SOVATA
            Gr.inferioara nr. 2 - Elite/Open
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 ZIDAR VICTOR REGHIN
            2 VERES JANOS TARGU MURES
            3 MOLDOVAN LASZLO PRAID
            4 KIS ISTVAN BRASOV
            5 HEJA ZSOLT DITRAU
            6 SZABO ZSOLT SOVATA
            Gr.inferioara nr. 3 - Elite/Open
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 LAKATOS ZSOLT MIERCUREA CIUC
            2 KINCSES JOZSEF PRAID
            3 LOGHIN FLORIN BRASOV
            4 KEZDI JANOS CORUND
            5 ANGI ZOLTAN GHEORGHENI
            6 DOBOS ALBERT CRISTURU SECUIESC
            Gr.inferioara nr. 4 - Elite/Open
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 TIPSER GABRIEL SIGHISOARA
            2 DEMENY ZOLTAN BRASOV
            3 LOVASZ VILMOS GHEORGHENI
            4 DEMETER ARPAD MIERCUREA CIUC
            5 LUPESCU NICOLAE REGHIN
            6 CSEREI GABOR SOVATA
            Gr.inferioara nr. 5 - Elite/Open
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 DENES FERENC PRAID
            2 STANCIULESCU BOGDAN BRASOV
            3 JANOSI ATTILA TARGU MURES
            4 TODOR CSABA GHEORGHENI
            5 PALL LAJOS CORUND
            6 BIRTALAN LEVENTE SOVATA
            Gr.inferioara nr. 6 - Elite/Open
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 STEFAN PATRICK BRASOV
            2 MOTORGA DORIN TARGU MURES
            3 BEDO JOZSEF SUSENI
            4 HEJA ZOLTAN DITRAU
            5 TODOR JOZSEF CORUND
            6 MEGYES ANDRAS SOVATA

            Comentariu


            • #21
              La 7. 45 va astept cu drag la caseria Salinei.
              Noapte buna va doresc ! Dimineata sa aveti drumuri bune !

              Comentariu


              • #22
                .

                Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk

                Comentariu


                • #23
                  Gr.inferioara nr. 1 - Elite/Open
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 JOZSA ZOLTAN ODORHEIU SECUIESC
                  1
                  2 PELAGHIE IOAN TARGU MURES
                  3
                  3 KANTOR IMRE ZOLTAN REGHIN
                  2
                  4 MARIN FLORICEL BRASOV
                  5 ONET NICOLAE SIGHISOARA
                  4
                  6 BIRTALAN BENCE SOVATA
                  Gr.inferioara nr. 2 - Elite/Open
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 ZIDAR VICTOR REGHIN
                  1
                  2 VERES JANOS TARGU MURES
                  2
                  3 MOLDOVAN LASZLO PRAID
                  3
                  4 KIS ISTVAN BRASOV
                  4
                  5 HEJA ZSOLT DITRAU
                  6 SZABO ZSOLT SOVATA
                  Gr.inferioara nr. 3 - Elite/Open
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 LAKATOS ZSOLT MIERCUREA CIUC
                  3
                  2 KINCSES JOZSEF PRAID
                  2
                  3 LOGHIN FLORIN BRASOV
                  1
                  4 KEZDI JANOS CORUND
                  4
                  5 ANGI ZOLTAN GHEORGHENI
                  6 DOBOS ALBERT CRISTURU SECUIESC
                  Gr.inferioara nr. 4 - Elite/Open
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 TIPSER GABRIEL SIGHISOARA
                  1
                  2 DEMENY ZOLTAN BRASOV
                  3
                  3 LOVASZ VILMOS GHEORGHENI
                  2
                  4 DEMETER ARPAD MIERCUREA CIUC
                  4
                  5 LUPESCU NICOLAE REGHIN
                  6 CSEREI GABOR SOVATA
                  Gr.inferioara nr. 5 - Elite/Open
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 DENES FERENC PRAID
                  3
                  2 STANCIULESCU BOGDAN BRASOV
                  1
                  3 JANOSI ATTILA TARGU MURES
                  2
                  4 TODOR CSABA GHEORGHENI
                  5 PALL LAJOS CORUND
                  4
                  6 BIRTALAN LEVENTE SOVATA
                  Gr.inferioara nr. 6 - Elite/Open
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 STEFAN PATRICK BRASOV
                  1
                  2 MOTORGA DORIN TARGU MURES
                  3
                  3 BEDO JOZSEF SUSENI
                  4
                  4 HEJA ZOLTAN DITRAU
                  2
                  5 TODOR JOZSEF CORUND
                  6 MEGYES ANDRAS SOVATA

                  Comentariu


                  • #24






                    Comentariu


                    • #25






                      Comentariu


                      • #26
                        Noutati din eliminatori
                        Hai Brasovul !

                        Comentariu


                        • #27
                          .

                          Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk

                          Comentariu


                          • #28
                            .

                            Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk

                            Comentariu


                            • #29
                              .

                              Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk

                              Comentariu


                              • #30
                                .

                                Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X