Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

GRAND TURNEU "Cupa Costel Totan", Mediaș – 3-5.05.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi



  • https://novatv.ro/2019/05/188-partic...dlvdw33ZkZ4WGI
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

    Comentariu


    • Cate ceva spicuite si de pe la copii din turneul de Vineri.

      Gr.inferioara nr. 1 - Juniori II
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 PINZAR ANDREI MEDIAS
      3-1
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 MOGA MADALINA MEDIAS
      1-3
      0-3
      3-1
      3-0
      2
      3
      3 WEISZ ZSOFIA TARGU MURES
      0-3
      3-0
      3-2
      3-0
      3
      2
      4 SANDU ANDREI SIBIU
      0-3
      1-3
      2-3
      3-0
      1
      4
      5 MOSOIU MARIUS DUMBRAVENI SB
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      Gr.inferioara nr. 2 - Juniori II
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 CUESDEAN RARES REGHIN
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 CINDEA CRISTIAN MEDIAS
      0-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      2
      3 BARDAS PATRICK DUMBRAVENI SB
      0-3
      0-3
      3-0
      3-0
      2
      3
      4 VIOREANU CRISTIAN DUMBRAVENI SB
      0-3
      0-3
      0-3
      3-0
      1
      4
      5 ILIE ARIANA MEDIAS
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      Gr.inferioara nr. 3 - Juniori II
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 HILA BEATRICE MEDIAS
      3-2
      3-1
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 MOCA MARA MEDIAS
      2-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      2
      3 GRIF MARIA TARGU MURES
      1-3
      0-3
      3-0
      1-3
      1
      4
      4 DUDA DANIEL DUMBRAVENI SB
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      5 GRIGORE COSMIN SLATINA
      0-3
      0-3
      3-1
      3-0
      2
      3
      Gr.inferioara nr. 4 - Juniori II
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 MOCA ALINA MEDIAS
      1-3
      2-3
      3-0
      3-0
      2
      3
      2 AMBRUS SZILARD LUDUS
      3-1
      3-1
      3-0
      3-0
      4
      1
      3 HERCIU GABRIELA MEDIAS
      3-2
      1-3
      3-0
      3-0
      3
      2
      4 DECUSEARA VLAD MEDIAS
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      5 VIRLONOVICI DAVID DUMBRAVENI SB
      0-3
      0-3
      0-3
      3-0
      1
      4

      Gr.superioara nr. 1 - Juniori II
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 PINZAR ANDREI MEDIAS
      3-2
      3-1
      3-0
      3
      1
      2 HERCIU GABRIELA MEDIAS
      2-3
      3-1
      3-0
      2
      2
      3 GRIGORE COSMIN SLATINA
      1-3
      1-3
      3-0
      1
      4 VIOREANU CRISTIAN DUMBRAVENI SB
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      Gr.superioara nr. 2 - Juniori II
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 CUESDEAN RARES REGHIN
      3-1
      3-1
      3-0
      3
      1
      2 WEISZ ZSOFIA TARGU MURES
      1-3
      1-3
      3-1
      1
      3 MOCA ALINA MEDIAS
      1-3
      3-1
      3-1
      2
      2
      4 GRIF MARIA TARGU MURES
      0-3
      1-3
      1-3
      0
      Gr.superioara nr. 3 - Juniori II
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 HILA BEATRICE MEDIAS
      3-1
      2-3
      3-0
      2
      2
      2 CINDEA CRISTIAN MEDIAS
      1-3
      2-3
      3-0
      1
      3 MOGA MADALINA MEDIAS
      3-2
      3-2
      3-0
      3
      1
      4 VIRLONOVICI DAVID DUMBRAVENI SB
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      Gr.superioara nr. 4 - Juniori II
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 AMBRUS SZILARD LUDUS
      2-3
      3-1
      3-2
      2
      2
      2 MOCA MARA MEDIAS
      3-2
      3-0
      3-0
      3
      1
      3 BARDAS PATRICK DUMBRAVENI SB
      1-3
      0-3
      0-3
      0
      4 SANDU ANDREI SIBIU
      2-3
      0-3
      3-0
      1

      Eliminatorii Juniori II

      1. Pinzar Andrei
      -------------------- Pinzar Andrei 3-1
      8. Moca Alina
      ----------------------------------- Pinzar Andrei 3-1
      5. Hila Beatrice
      -------------------- Moca Mara 3-2
      4. Moca Mara
      -------------------------------------------------- Pinzar Andrei 3-1
      3. Moga Madalina
      -------------------- Moga Madalina 3-1
      6. Ambrus Szilard
      ----------------------------------- Cuesdean Rares 3-2
      7. Herciu Gabriela
      -------------------- Cuesdean Rares 3-0
      2. Cuesdean Rares


      Clasament Juniori II

      1. Pinzar Andrei - Medias
      2. Cuesdean Rares - Reghin
      3 -- 4
      Moca Mara - Medias
      Moga Madalina - Medias
      5 -- 8
      Moca Alina - Medias
      Herciu Gabriela - Medias
      Hila Beatrice - Medias
      Ambrus Szilard - Ludus
      9 -- 12 1v gr.sup.
      Cindea Cristian - Medias
      Weisz Zsofia - Targu Mures
      Sandu Andrei - Sibiu
      Grigore Cosmin - Slatina
      13 -- 16 0v gr.sup.
      Grif Maria - Targu Mures
      Bardas Patrick - Dumbraveni SB
      Vioreanu Cristian - Dumbraveni SB
      Virlonovici David - Dumbraveni SB
      17 -- 20 0v gr.inf.
      Duda Daniel - Dumbraveni SB
      Decuseara Vlad - Medias
      Ilie Ariana - Medias
      Mosoiu Marius - Dumbraveni SB

      Comentariu


      • Juniori III

        Gr.inferioara nr. 1 - Juniori III
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        7
        8
        9
        V
        Loc
        1 KISS BENCE ODORHEIU SECUIESC
        3-0
        2-3
        3-0
        3-0
        3-0
        3-0
        3-0
        3-0
        7
        2
        2 ZAJZON PAL TARGU MURES
        0-3
        0-3
        3-0
        0-3
        3-0
        3-0
        0-3
        3-0
        4
        5
        3 BEDO BALINT ODORHEIU SECUIESC
        3-2
        3-0
        3-0
        3-2
        3-0
        3-0
        2-3
        3-0
        7
        1
        4 GYORGY NICOLETT TARGU MURES
        0-3
        0-3
        0-3
        0-3
        3-0
        3-0
        0-3
        3-0
        3
        6
        5 ANCA VALENTIN LUDUS
        0-3
        3-0
        2-3
        3-0
        3-0
        3-0
        3-1
        3-0
        6
        3
        6 VAJDA ATTILA ODORHEIU SECUIESC
        0-3
        0-3
        0-3
        0-3
        0-3
        3-1
        0-3
        3-1
        2
        7
        7 TAMAS LILLA ODORHEIU SECUIESC
        0-3
        0-3
        0-3
        0-3
        0-3
        1-3
        0-3
        0-3
        0
        9
        8 PAP TETENY TARGU MURES
        0-3
        3-0
        3-2
        3-0
        1-3
        3-0
        3-0
        3-0
        6
        4
        9 KAJTAR ADRIENN TARGU MURES
        0-3
        0-3
        0-3
        0-3
        0-3
        1-3
        3-0
        0-3
        1
        8

        Clasament Juniori III

        1. Bedo Balint - Odorheiu Secuiesc
        2. Kiss Bence - Odorheiu Secuiesc
        3 -- 4
        Anca Valentin - Ludus
        Pap Teteny - Targu Mures
        5 -- 8
        Zajzon Pal - Targu Mures
        Gyorgy Nicolett - Targu Mures
        Vajda Attila - Odorheiu Secuiesc
        Kajtar Adrienn - Targu Mures
        9 -- 0v gr.inf.
        Tamas Lilla - Odorheiu Secuiesc

        Comentariu


        • Juniori IV

          Gr.inferioara nr. 1 - Juniori IV
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 SEBOK MARTON ODORHEIU SECUIESC
          3-0
          3-0
          0-3
          3-0
          3-0
          4
          2
          2 GLIGORAS IANIS TARNAVENI
          0-3
          3-0
          0-3
          3-0
          3-0
          3
          3
          3 DECSEI EMMA LUDUS
          0-3
          0-3
          0-3
          3-0
          3-0
          2
          4 POSTOLACHE IGOR SLATINA
          3-0
          3-0
          3-0
          3-0
          3-0
          5
          1
          5 MEDESAN ANDREI MEDIAS
          0-3
          0-3
          0-3
          0-3
          0-3
          0
          6 VASS PETER UNGURAS DEJ
          0-3
          0-3
          0-3
          0-3
          3-0
          1
          4
          Gr.inferioara nr. 2 - Juniori IV
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 TORO DAVID ODORHEIU SECUIESC
          3-0
          3-0
          3-0
          3-0
          3-0
          5
          1
          2 TANASE VIVIEN DEJ
          0-3
          0-3
          3-1
          0-3
          3-0
          2
          3 NAGY SOPHIA TARNAVENI
          0-3
          3-0
          3-0
          3-0
          3-0
          4
          2
          4 FELEKI BALINT ODORHEIU SECUIESC
          0-3
          1-3
          0-3
          3-0
          3-0
          2
          3
          5 FESTEU DAVID MEDIAS
          0-3
          3-0
          0-3
          0-3
          3-0
          2
          4
          6 BUDIU IOAN MEDIAS
          0-3
          0-3
          0-3
          0-3
          0-3
          0
          Gr.inferioara nr. 3 - Juniori IV
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 POP ALEXANDRU CLUJ NAPOCA
          3-0
          3-0
          3-0
          3-0
          3-0
          5
          1
          2 COSTACHE DAVID CISNADIE
          0-3
          3-1
          3-0
          3-0
          3-0
          4
          2
          3 GELEI KRISTOF ODORHEIU SECUIESC
          0-3
          1-3
          3-0
          3-0
          3-0
          3
          3
          4 BAN TAMAS ODORHEIU SECUIESC
          0-3
          0-3
          0-3
          0-3
          3-0
          1
          5 DECUSEARA DAVID MEDIAS
          0-3
          0-3
          0-3
          3-0
          3-0
          2
          4
          6 CUCERZAN SONIA MEDIAS
          0-3
          0-3
          0-3
          0-3
          0-3
          0
          Gr.inferioara nr. 4 - Juniori IV
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 ANCA ANA MARIA LUDUS
          3-0
          3-0
          3-0
          3-0
          3-0
          5
          2 PORUMB ALEXANDRU SIBIU
          0-3
          3-0
          3-0
          3-0
          3-0
          4
          1
          3 LASZLO ANKOS ODORHEIU SECUIESC
          0-3
          0-3
          3-1
          0-3
          3-0
          2
          2
          4 JANOS TAMAS ODORHEIU SECUIESC
          0-3
          0-3
          1-3
          0-3
          3-0
          1
          3
          5 LUKACS AVARKA TARGU MURES
          0-3
          0-3
          3-0
          3-0
          3-0
          3
          6 NAGY RAUL MEDIAS
          0-3
          0-3
          0-3
          0-3
          0-3
          0
          4
          Gr.inferioara nr. 5 - Juniori IV
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 CATANA ALBERT CISNADIE
          2-3
          3-0
          3-0
          3-0
          3-0
          4
          2
          2 BARDAS MARK DUMBRAVENI SB
          3-2
          3-0
          3-0
          3-0
          3-0
          5
          1
          3 SARKANY LEVENTE ODORHEIU SECUIESC
          0-3
          0-3
          3-1
          0-3
          0-3
          1
          4 SZOVERDI KRISZTIAN ODORHEIU SECUIESC
          0-3
          0-3
          1-3
          0-3
          0-3
          0
          5 SZILAGYI BENCE TARGU MURES
          0-3
          0-3
          3-0
          3-0
          2-3
          2
          4
          6 PORUMB CRISTIAN SIBIU
          0-3
          0-3
          3-0
          3-0
          3-2
          3
          3
          Gr.superioara nr. 1 - Juniori IV
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 POSTOLACHE IGOR SLATINA
          3-0
          3-0
          3-0
          3
          1
          2 LASZLO ANKOS ODORHEIU SECUIESC
          0-3
          3-0
          0-3
          1
          3 GELEI KRISTOF ODORHEIU SECUIESC
          0-3
          0-3
          0-3
          0
          4 FESTEU DAVID MEDIAS
          0-3
          3-0
          3-0
          2
          2
          Gr.superioara nr. 2 - Juniori IV
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 TORO DAVID ODORHEIU SECUIESC
          3-0
          3-0
          3-0
          3
          1
          2 CATANA ALBERT CISNADIE
          0-3
          3-0
          3-0
          2
          2
          3 JANOS TAMAS ODORHEIU SECUIESC
          0-3
          0-3
          2-3
          0
          4 DECUSEARA DAVID MEDIAS
          0-3
          0-3
          3-2
          1
          Gr.superioara nr. 3 - Juniori IV
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 POP ALEXANDRU CLUJ NAPOCA
          0-3
          3-0
          3-0
          2
          2
          2 SEBOK MARTON ODORHEIU SECUIESC
          3-0
          3-0
          3-0
          3
          1
          3 PORUMB CRISTIAN SIBIU
          0-3
          0-3
          3-0
          1
          4 NAGY RAUL MEDIAS
          0-3
          0-3
          0-3
          0
          Gr.superioara nr. 4 - Juniori IV
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 PORUMB ALEXANDRU SIBIU
          3-0
          0-3
          3-0
          2
          2
          2 NAGY SOPHIA TARNAVENI
          0-3
          0-3
          0-3
          0
          3 GLIGORAS IANIS TARNAVENI
          3-0
          3-0
          3-0
          3
          1
          4 SZILAGYI BENCE TARGU MURES
          0-3
          3-0
          0-3
          1
          Gr.superioara nr. 5 - Juniori IV
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 BARDAS MARK DUMBRAVENI SB
          3-0
          3-0
          3-0
          3
          1
          2 COSTACHE DAVID CISNADIE
          0-3
          3-0
          2-3
          1
          3 FELEKI BALINT ODORHEIU SECUIESC
          0-3
          0-3
          0-3
          0
          4 VASS PETER UNGURAS DEJ
          0-3
          3-2
          3-0
          2
          2

          Gr.superioara nr. 1 - Juniori IV
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 POSTOLACHE IGOR SLATINA
          3-0
          3-0
          3-0
          3
          1
          2 LASZLO ANKOS ODORHEIU SECUIESC
          0-3
          3-0
          0-3
          1
          3 GELEI KRISTOF ODORHEIU SECUIESC
          0-3
          0-3
          0-3
          0
          4 FESTEU DAVID MEDIAS
          0-3
          3-0
          3-0
          2
          2
          Gr.superioara nr. 2 - Juniori IV
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 TORO DAVID ODORHEIU SECUIESC
          3-0
          3-0
          3-0
          3
          1
          2 CATANA ALBERT CISNADIE
          0-3
          3-0
          3-0
          2
          2
          3 JANOS TAMAS ODORHEIU SECUIESC
          0-3
          0-3
          2-3
          0
          4 DECUSEARA DAVID MEDIAS
          0-3
          0-3
          3-2
          1
          Gr.superioara nr. 3 - Juniori IV
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 POP ALEXANDRU CLUJ NAPOCA
          0-3
          3-0
          3-0
          2
          2
          2 SEBOK MARTON ODORHEIU SECUIESC
          3-0
          3-0
          3-0
          3
          1
          3 PORUMB CRISTIAN SIBIU
          0-3
          0-3
          3-0
          1
          4 NAGY RAUL MEDIAS
          0-3
          0-3
          0-3
          0
          Gr.superioara nr. 4 - Juniori IV
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 PORUMB ALEXANDRU SIBIU
          3-0
          0-3
          3-0
          2
          2
          2 NAGY SOPHIA TARNAVENI
          0-3
          0-3
          0-3
          0
          3 GLIGORAS IANIS TARNAVENI
          3-0
          3-0
          3-0
          3
          1
          4 SZILAGYI BENCE TARGU MURES
          0-3
          3-0
          0-3
          1
          Gr.superioara nr. 5 - Juniori IV
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 BARDAS MARK DUMBRAVENI SB
          3-0
          3-0
          3-0
          3
          1
          2 COSTACHE DAVID CISNADIE
          0-3
          3-0
          2-3
          1
          3 FELEKI BALINT ODORHEIU SECUIESC
          0-3
          0-3
          0-3
          0
          4 VASS PETER UNGURAS DEJ
          0-3
          3-2
          3-0
          2
          2
          Clasament Juniori IV

          1. Postolache Igor - Slatina
          2. Sebok Marton - Odorheiu Secuiesc
          3 -- 4
          Bardas Mark - Dumbraveni SB
          Toro David - Odorheiu Secuiesc
          5 -- 8
          Pop Alexandru - Cluj Napoca
          Vass Peter Unguras - Dej
          Gligoras Ianis - Tarnaveni
          Porumb Alexandru - Sibiu
          9 -- 10
          Catana Albert - Cisnadie
          Festeu David - Medias
          11 -- 15 1v gr.sup.
          Costache David - Cisnadie
          Laszlo Ankos - Odorheiu Secuiesc
          Decuseara David - Medias
          Szilagyi Bence - Targu Mures
          Porumb Cristian - Sibiu
          16 -- 19 0v gr.sup.
          Nagy Sophia - Tarnaveni
          Gelei Kristof - Odorheiu Secuiesc
          Janos Tamas - Odorheiu Secuiesc
          Feleki Balint - Odorheiu Secuiesc
          20 -- 5v gr.inf.
          Anca Ana Maria - Ludus
          21 -- 3v gr.inf.
          Lukacs Avarka - Targu Mures
          22 -- 23 2v gr.inf.
          Tanase Vivien - Dej
          Decsei Emma - Ludus
          24 -- 25 1v gr.inf.
          Sarkany Levente - Odorheiu Secuiesc
          Ban Tamas - Odorheiu Secuiesc
          26 -- 30 0v gr.inf.
          Szoverdi Krisztian - Odorheiu Secuiesc
          Medesan Andrei - Medias
          Nagy Raul - Medias
          Cucerzan Sonia - Medias
          Budiu Ioan - Medias

          Comentariu


          • La juniori IV dupa grupele inferioara am despartit fetele de baieti chiar daca sau calificat mai departe la dorinta antrenorilor de a avea un clasament separat si totusi o repriza de meciuri mai sustinute.

            Gr.inferioara nr. 1 - Juniori IV Fete
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            7
            V
            Loc
            1 ANCA ANA MARIA LUDUS
            3-0
            3-1
            1-3
            3-0
            3-0
            3-0
            5
            2
            2 TANASE VIVIEN DEJ
            0-3
            0-3
            0-3
            0-3
            3-0
            3-0
            2
            5
            3 NAGY SOPHIA TARNAVENI
            1-3
            3-0
            1-3
            3-1
            3-0
            3-0
            4
            3
            4 DECSEI EMMA LUDUS
            3-1
            3-0
            3-1
            3-1
            3-0
            3-0
            6
            1
            5 LUKACS AVARKA TARGU MURES
            0-3
            3-0
            1-3
            1-3
            3-0
            3-0
            3
            4
            6 CUCERZAN SONIA MEDIAS
            0-3
            0-3
            0-3
            0-3
            0-3
            3-1
            1
            6
            7 BUDIU IOANA MEDIAS
            0-3
            0-3
            0-3
            0-3
            0-3
            1-3
            0
            7
            Clasament Juniori IV Fete

            1. Decsei Emma - Ludus
            2. Anca Ana Maria - Ludus
            3 -- 4
            Nagy Sophia - Tarnaveni
            Lukacs Avarka - Targu Mures
            5 -- 6
            Tanase Vivien - Dej
            Cucerzan Sonia - Medias
            7 -- 0v gr.inf.
            Budiu Ioana - Medias

            Comentariu


            • A doua zi la copii am facut un OPEN in Sistem Elvetian

              Inscrieri Open Copii - on 5/8/2019 at 7:09:16 AM

              1. Cuesdean Rares, Reghin, 156
              2. Hila Beatrice, Medias, 1457
              3. Moca Mara, Medias, 1744
              4. Cindea Cristian, Medias, 760
              5. Moga Madalina, Medias, 2279
              6. Herciu Gabriela, Medias, 1182
              7. Sandu Andrei, Sibiu, 648
              8. Dumitru Ovidiu, Tarnaveni, 2319
              9. Pop Alexandru, Cluj Napoca, 3543
              10. Monu Claudiu, Tarnaveni, 3153
              11. Tanase Vivien, Dej, 3462
              12. Ilie Ariana, Medias, 4774
              13. Cucerzan Sonia, Medias, 5002
              14. Budiu Ioana, Medias, 5003
              15. Vass Peter, Dej, 5004
              16. Festeu David, Medias, 5005

              J Numele Local 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 V1 V2 V3 V4 V5 V6 V LOC
              1 Cuesdean Rares Reghin 2--3 3--0 3--0 2--3 3--0 1 1 0 0 1 3 5
              2 Hila Beatrice Medias 3--1 3--1 3--2 3--1 3--0 1 1 1 1 1 5 1
              3 Moca Mara Medias 3--2 1--3 1--3 3--0 3--0 1 1 1 0 0 3 4
              4 Cindea Cristian Medias 0--3 1--3 3--1 3--0 3--0 1 1 0 1 0 3 6
              5 Moga Madalina Medias 0--3 2--3 3--0 3--0 3--0 1 0 1 1 0 3 3
              6 Herciu Gabriela Medias 3--2 1--3 3--1 3--0 3--0 1 0 1 1 1 4 2
              7 Sandu Andrei Sibiu 0--3 1--3 3--0 3--0 3--0 1 0 1 0 1 3 7
              8 Dumitru Ovidiu Tarnaveni 0--3 0--3 0--3 3--0 3--0 1 0 1 0 0 2 10
              9 Pop Alexandru Cluj Napoca 0--3 0--3 3--0 3--0 3--0 0 1 0 1 1 3 8
              10 Monu Claudiu Tarnaveni 0--3 0--3 3--0 3--0 3--0 0 1 0 1 1 3 9
              11 Tanase Vivien Dej 0--3 0--3 3--0 2--3 1--3 0 0 1 0 0 1 15
              12 Ilie Ariana Medias 0--3 0--3 0--3 3--0 3--0 0 1 0 0 1 2 11
              13 Cucerzan Sonia Medias 0--3 0--3 3--2 0--3 0--3 0 0 0 1 0 1 14
              14 Budiu Ioana Medias 0--3 0--3 0--3 0--3 2--3 0 0 0 0 0 0 16
              15 Vass Peter Dej 0--3 0--3 0--3 3--2 3--0 0 1 0 0 1 2 12
              16 Festeu David Medias 0--3 0--3 3--1 0--3 3--0 0 0 1 1 0 2 13

              G L1 L2 Jucator 1 Jucator 2 Scor
              1 1 9 Cuesdean Rares Pop Alexandru 3--0
              2 2 10 Hila Beatrice Monu Claudiu 3--0
              3 3 11 Moca Mara Tanase Vivien 3--0
              4 4 12 Cindea Cristian Ilie Ariana 3--0
              5 5 13 Moga Madalina Cucerzan Sonia 3--0
              6 6 14 Herciu Gabriela Budiu Ioana 3--0
              7 7 15 Sandu Andrei Vass Peter 3--0
              8 8 16 Dumitru Ovidiu Festeu David 3--0
              G L1 L2 Juc1 Juc2 Scor
              1 1 5 Cuesdean Rares Moga Madalina 3--0
              2 2 6 Hila Beatrice Herciu Gabriela 3--1
              3 3 7 Moca Mara Sandu Andrei 3--0
              4 4 8 Cindea Cristian Dumitru Ovidiu 3--0
              5 9 13 Pop Alexandru Cucerzan Sonia 3--0
              6 10 14 Monu Claudiu Budiu Ioana 3--0
              7 11 15 Tanase Vivien Vass Peter 2--3
              8 12 16 Ilie Ariana Festeu David 3--0
              G L1 L2 Juc1 Juc2 Scor
              1 1 3 Cuesdean Rares Moca Mara 2--3
              2 2 4 Hila Beatrice Cindea Cristian 3--1
              3 5 9 Moga Madalina Pop Alexandru 3--0
              4 6 10 Herciu Gabriela Monu Claudiu 3--0
              5 7 12 Sandu Andrei Ilie Ariana 3--0
              6 8 15 Dumitru Ovidiu Vass Peter 3--0
              7 11 14 Tanase Vivien Budiu Ioana 3--0
              8 13 16 Cucerzan Sonia Festeu David 0--3
              G L1 L2 Juc1 Juc2 Scor
              1 2 3 Hila Beatrice Moca Mara 3--1
              2 1 6 Cuesdean Rares Herciu Gabriela 2--3
              3 4 7 Cindea Cristian Sandu Andrei 3--1
              4 5 8 Moga Madalina Dumitru Ovidiu 3--0
              5 9 12 Pop Alexandru Ilie Ariana 3--0
              6 10 15 Monu Claudiu Vass Peter 3--0
              7 11 16 Tanase Vivien Festeu David 1--3
              8 13 14 Cucerzan Sonia Budiu Ioana 3--2
              G L1 L2 Juc1 Juc2 Scor
              1 2 5 Hila Beatrice Moga Madalina 3--2
              2 3 6 Moca Mara Herciu Gabriela 1--3
              3 4 1 Cindea Cristian Cuesdean Rares 0--3
              4 7 8 Sandu Andrei Dumitru Ovidiu
              3--0
              5 10 16 Monu Claudiu Festeu David 3--0
              6 9 11 Pop Alexandru Tanase Vivien 3--0
              7 13 15 Cucerzan Sonia Vass Peter 0--3
              8
              14 12 Budiu Ioana Ilie Ariana 0--3
              Ultima editare de Zosim1; 08.mai.2019, 07:43.

              Comentariu


              • Gr.inferioara nr. 1 - Master
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                7
                8
                9
                10
                V
                Loc
                1 SORESCU DEIAN RESITA
                1-3
                3-1
                3-1
                3-0
                3-1
                3-1
                1-3
                3-0
                3-1
                7
                4
                2 SIMON CSABA TARGU MURES
                3-1
                3-0
                3-0
                3-0
                3-0
                3-0
                3-0
                3-0
                1-3
                8
                2
                3 TAMAS SZABOLCS ODORHEIU SECUIESC
                1-3
                0-3
                3-0
                3-2
                3-0
                3-0
                2-3
                3-0
                1-3
                5
                5
                4 VERDET ADRIAN TIMISOARA
                1-3
                0-3
                0-3
                0-3
                0-3
                3-2
                1-3
                3-0
                0-3
                2
                8
                5 STEREA VIOREL CONSTANTA
                0-3
                0-3
                2-3
                3-0
                3-0
                3-0
                2-3
                3-1
                1-3
                4
                6
                6 CORBUREAN IOANA MEDIAS
                1-3
                0-3
                0-3
                3-0
                0-3
                3-2
                1-3
                2-3
                0-3
                2
                7
                7 PINZAR ANDREI MEDIAS
                1-3
                0-3
                0-3
                2-3
                0-3
                2-3
                1-3
                3-0
                0-3
                1
                9
                8 DRAGOMAN ANDREEA MEDIAS
                3-1
                0-3
                3-2
                3-1
                3-2
                3-1
                3-1
                3-0
                1-3
                7
                3
                9 MUNTEAN DIANA MEDIAS
                0-3
                0-3
                0-3
                0-3
                1-3
                3-2
                0-3
                0-3
                0-3
                1
                10
                10 DAN DANIEL MEDIAS
                1-3
                3-1
                3-1
                3-0
                3-1
                3-0
                3-0
                3-1
                3-0
                8
                1
                Clasament Master

                1. Dan Daniel - Medias
                2. Simon Csaba - Targu Mures
                3 -- 4
                Dragoman Andreea - Medias
                Sorescu Deian - Resita
                5 -- 8
                Tamas Szabolcs - Odorheiu Secuiesc
                Sterea Viorel - Constanta
                Corburean Ioana - Medias
                Verdet Adrian - Timisoara
                9 -- 10
                Pinzar Andrei - Medias
                Muntean Diana - Medias

                Comentariu


                • La Open Duminica voi posta dupa ce voi prelucra un pic datele.Multumim.

                  Comentariu

                  Cine a citit topicul
                  Procesare...
                  X