Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Remetea", Remetea (Hr.) - 22.06.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #91
    Inscrieri Open - on 6/21/2019 at 11:24:16 PM

    1. Teglas Andreea, Ludus, 149 - 40.34 - ELF
    2. Zidar Victor, Reghin, 141 - 35.16 - E
    3. Molnar Tihamer, Tarnaveni, 226 - 34.94 - E
    4. Boeriu Cezara, Targu Mures, 154 - 33.19 - ELF
    5. Dabacan Dorin, Tarnaveni, 351 - 32.74 - O
    6. Denes Ferenc, Praid, 244 - 30.71 - OW
    7. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 156 - 28.62 - O
    8. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc, 82 - 28.22 - O
    9. Farkas Bence, Targu Mures, 238 - 27.58 - O
    10. Canea Kocsis Andras Jr, Targu Secuiesc, 678 - 27.27 - OJ
    11. Kincses Jozsef, Praid, 358 - 26.29 - O
    12. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 109 - 26.18 - O
    13. Fancsali Kalman, Miercurea Ciuc, 139 - 24.42 - OW
    14. Kantor Imre Zoltan, Reghin, 180 - 23.71 - OW
    15. Beltechi Dumitru, Victoria, 1328 - 22.1 - O
    16. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc, 210 - 21 - O
    17. Lovasz Vilmos, Gheorgheni, 516 - 19.76 - A
    18. Heja Zoltan, Ditrau, 376 - 16.68 - A
    19. Nagy Istvan, Micfalau, 4225 - 0 - O


    Inscrieri Amatori - on 6/21/2019 at 11:26:50 PM

    1. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc, 275 - 18 - A
    2. Bedo Jozsef, Suseni, 323 - 17.22 - A
    3. Imecs F Attila, Miercurea Ciuc, 874 - 17.18 - A
    4. Kis Istvan, Brasov, 327 - 16.66 - AW
    5. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc, 418 - 16.58 - A
    6. Demeter Arpad, Miercurea Ciuc, 732 - 16.08 - A
    7. Kezdi Janos, Corund, 1706 - 16 - A
    8. Veress Arpad, Miercurea Ciuc, 889 - 15.85 - A
    9. Mezei Mihai, Sarmas, 1280 - 15.3 - A
    10. Lorincz Zoltan, Miercurea Ciuc, 446 - 14.87 - A
    11. Kontzey Jozsef, Targu Secuiesc, 1097 - 14.17 - A
    12. Lupescu Nicolae, Reghin, 501 - 13.91 - A
    13. Csurulya Gyula, Miercurea Ciuc, 1380 - 13.8 - A
    14. Vancsa Zoltan, Miercurea Ciuc, 1121 - 12.65 - A
    15. Vaszi Denes, Miercurea Ciuc, 577 - 12.56 - A
    16. Nagy Attila, Suseni, 896 - 12.5 - A
    17. Bardocz Ferenc, Ditrau, 1105 - 12.03 - A
    18. Lorinczi Bela, Gheorgheni, 1150 - 11.6 - AW
    19. Boariu Timofte Danut, Borsec, 736 - 11.53 - AW
    20. Kelemen Miklos, Miercurea Ciuc, 1147 - 10.6 - A
    21. Suciu Andrei, Borsec, 738 - 10.25 - A
    22. Megyes Andras, Sovata, 1908 - 8.85 - I
    23. Gergely Istvan, Ditrau, 1316 - 8.7 - I
    24. Birtalan Levente, Sovata, 1708 - 8.5 - I
    25. Olah Ignac, Lazarea, 1877 - 8.3 - I
    26. Angi Zoltan, Gheorgheni, 748 - 8.1 - I
    27. Birtalan Bence, Sovata, 2215 - 8.1 - I
    28. Cserei Gabor, Sovata, 2245 - 6.7 - I
    29. Benedek Alex, Gheorgheni, 1897 - 6.2 - I
    30. Miklos Botond, Miercurea Ciuc, 2308 - 6.2 - I
    31. Ferenczi Robert, Suseni, 1539 - 5.7 - I
    32. Vass Peter, Miercurea Ciuc, 1161 - 5.59 - I
    33. Pap Gyula, Gheorgheni, 2028 - 5.3 - I
    34. Beke Hunor, Miercurea Ciuc, 1863 - 5.2 - I
    35. Heja Zsolt, Ditrau, 1496 - 4.28 - I
    36. Illyes Elemer, Ditrau, 2260 - 4 - I
    37. Nagy Istvan, Miercurea Ciuc, 3036 - 0
    38. Balazs Jozsef, Corund, 3916 - 0 - I
    39. Pall Lajos, Corund, 3934 - 0 - I
    40. Todor Jozsef, Corund, 3943 - 0 - I
    41. Jozsa Gabor, Corund, 5001 - 0
    42. Balazs Aron, Corund, 5002 - 0
    43. Pal Nandor, Remetea, 5003 - 0
    44. Barabas Imre, Remetea, 5004 - 0
    45. Bogyo Janos, Malnas Bai, 5005 - 0
    46. WildCard1, Remetea, 5006 - 0
    47. WildCard2, Remetea, 5007 - 0
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

    Comentariu


    • #92
      Pentru cei care pot dormi mai bine asa (Heja apare in ambele ipostaze, nu se stie inca locu-i sigur):


      Grupe inferioare Open
      1 Teglas Andreea Denes Ferenc Petho Mihaly Laszlo Levente Kantor Imre Zoltan Heja Zoltan Nagy Istvan
      2 Zidar Victor Dabacan Dorin Farkas Bence Kincses Jozsef Fancsali Kalman Lovasz Vilmos
      3 Molnar Tihamer Boeriu Cezara Tokos Pal Canea Kocsis Andras Jr Beltechi Dumitru Szanto Lajos

      Grupe inferioare Amatori
      1 Canea Kocsis Andras Vaszi Denes Nagy Attila Benedek Alex Vass Peter Wildcard2
      2 Bedo Jozsef Vancsa Zoltan Bardocz Ferenc Miklos Botond Balazs Jozsef Wildcard1
      3 Imecs F Attila Csurulya Gyula Lorinczi Bela Ferenczi Robert Pall Lajos Bogyo Janos
      4 Heja Zoltan Lupescu Nicolae Boariu Timofte Danut Cserei Gabor Beke Hunor Barabas Imre
      5 Kis Istvan Kontzey Jozsef Kelemen Miklos Birtalan Bence Nagy Istvan Balazs Aron
      6 Gered Ferenc Lorincz Zoltan Suciu Andrei Angi Zoltan Illyes Elemer Todor Jozsef
      7 Demeter Arpad Mezei Mihai Megyes Andras Olah Ignac Heja Zsolt Jozsa Gabor
      8 Kezdi Janos Veress Arpad Gergely Istvan Birtalan Levente Pap Gyula Pal Nandor
      FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
      Tel : 0742 257 995

      Comentariu


      • #93
        .

        Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk

        Comentariu


        • #94
          .

          Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk

          Comentariu


          • #95
            .

            Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk

            Comentariu


            • #96
              Eliminatorii Open

              1. Teglas Andreea
              -------------------- Petho Mihaly 3-1
              8. Petho Mihaly
              ----------------------------------- Denes Ferenc 3-1
              5. Denes Ferenc
              -------------------- Denes Ferenc 3-1
              4. Dabacan Dorin
              -------------------------------------------------- Molnar Tihamer 3-0
              3. Molnar Tihamer
              -------------------- Molnar Tihamer 3-0
              6. Boeriu Cezara
              ----------------------------------- Molnar Tihamer 3-0
              7. Laszlo Levente
              -------------------- Laszlo Levente 3-0
              2. Zidar Victor

              Eliminatorii Turneu de consolare

              1. Pap Gyula
              -------------------- Pap Gyula 3-0
              16. Bye
              ----------------------------------- Todor Jozsef 3-1
              9. Todor Jozsef
              -------------------- Todor Jozsef 3-0
              8. Pal Nandor
              -------------------------------------------------- Birtalan Bence 3-1
              5. Angi Zoltan
              -------------------- Angi Zoltan 3-0
              12. Ivacsony Roland
              ----------------------------------- Birtalan Bence 3-2
              13. Bakos Laszlo
              -------------------- Birtalan Bence 3-0
              4. Birtalan Bence

              ----------------------------------------------------------------- Birtalan Bence 3-1

              3. Ferenczi Robert
              -------------------- Laszlo Robert 3-0
              14. Laszlo Robert
              ----------------------------------- Bogyo Janos 3-0
              11. Bakos Balazs
              -------------------- Bogyo Janos 3-0
              6. Bogyo Janos
              -------------------------------------------------- Benedek Alex 3-0
              7. Gergely Istvan
              -------------------- Gergely Istvan 3-1
              10. Fesus Ervin
              ----------------------------------- Benedek Alex 3-0
              15. Bye
              -------------------- Benedek Alex 3-0
              2. Benedek Alex

              Eliminatorii Amatori

              1. Canea Kocsis Andras
              -------------------- Canea Kocsis Andras 3-0
              32. Bye
              ----------------------------------- Canea Kocsis Andras 3-0
              17. Imecs F Attila
              -------------------- Imecs F Attila 3-0
              16. Vass Peter
              -------------------------------------------------- Canea Kocsis Andras 3-1
              9. Olah Ignac
              -------------------- Olah Ignac 3-0
              24. Pall Lajos
              ----------------------------------- Olah Ignac 3-2
              25. Lupescu Nicolae
              -------------------- Lupescu Nicolae 3-2
              8. Birtalan Levente

              ----------------------------------------------------------------- Canea Kocsis Andras 3-2

              5. Gered Ferenc
              -------------------- Gered Ferenc 3-0
              28. Miklos Botond
              ----------------------------------- Gered Ferenc 3-2
              21. Veress Arpad
              -------------------- Csurulya Gyula 3-0
              12. Csurulya Gyula
              -------------------------------------------------- Gered Ferenc 3-1
              13. Vancsa Zoltan
              -------------------- Demeter Arpad 3-2
              20. Demeter Arpad
              ----------------------------------- Kis Istvan 3-2
              29. Bye
              -------------------- Kis Istvan 3-0
              4. Kis Istvan

              -------------------------------------------------------------------------------- Canea Kocsis Andras 3-0

              3. Boariu Timofte Danut
              -------------------- Boariu Timofte Danut 3-0
              30. Bye
              ----------------------------------- Boariu Timofte Danut 3-2
              19. Kontzey Jozsef
              -------------------- Vaszi Denes 3-1
              14. Vaszi Denes
              -------------------------------------------------- Lorincz Zoltan 3-1
              11. Kelemen Miklos
              -------------------- Beke Hunor 3-1
              22. Beke Hunor
              ----------------------------------- Lorincz Zoltan 3-1
              27. Bardocz Ferenc
              -------------------- Lorincz Zoltan 3-0
              6. Lorincz Zoltan

              ----------------------------------------------------------------- Kezdi Janos 3-2

              7. Kezdi Janos
              -------------------- Kezdi Janos 3-1
              26. Cserei Gabor
              ----------------------------------- Kezdi Janos 3-0
              23. Megyes Andras
              -------------------- Suciu Andrei 3-0
              10. Suciu Andrei
              -------------------------------------------------- Kezdi Janos 3--
              15. Nagy Attila
              -------------------- Nagy Attila 3-2
              18. Balazs Aron
              ----------------------------------- Bedo Jozsef 3-0
              31. Bye
              -------------------- Bedo Jozsef 3-0
              2. Bedo Jozsef
              FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
              Tel : 0742 257 995

              Comentariu


              • #97
                .

                Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk

                Comentariu


                • #98
                  .

                  Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk

                  Comentariu


                  • #99
                    .

                    Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk

                    Comentariu


                    • .

                      Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk

                      Comentariu


                      • .

                        Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk

                        Comentariu


                        • .

                          Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk

                          Comentariu


                          • .

                            Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk

                            Comentariu


                            • .

                              Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X