Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa ULBS", Sibiu - 08.12.2019

Adună
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • "Cupa ULBS", Sibiu - 08.12.2019

    Cupa ULBS – 08.12.2019 - Sibiu

    TURNEU: Local
    Categorii:
    1 Studenti:
    - FETE
    - BAIETI
    2. Cadre universitare

    LOCALITATEA: Sibiu

    DATA: 08 Decembrie 2019, Ziua Duminica

    SALA: SALA DE SPORT SCOALA GIMNAZIALA NR 18

    ADRESA: Str. Lungă, Nr. 65
    INDICAȚII DE ACCES:
    https://goo.gl/maps/xJfp7s1nuV4DCx639

    TOTAL NR. MESE: LOGISTICA: 16 mese: Joola, Donic, Andro, ;
    MINGI: competitie plastic
    SPUPRAFAŢA DE JOC: - Gerflor
    FACILITĂȚI: Vestiare;
    Nu se pot acoperi geamurile.

    ORGANIZATOR

    UNIVERSITATEA LUCIAN BLAGA SIBIU http://www.ulbsibiu.ro/ro/

    COLECTIVUL DE EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT

    Reprezentant Lector univ. dr. HASMASAN IOAN
    Tel. 0749197336


    Parteneri


    SCOALA GIMNAZIALA NR 18 SIBIU http://www.scoala18sibiu.ro/


    PRIMARIA Municipiului Sibiu https://www.sibiu.ro/



    DIRECTIA JUDEŢEANĂ PENTRU SPORT SI TINERET SIBIU http://www.tineretsibiu.ro/

    Cu sprijinul domnului profesor ANTON CĂLIN


    ACS PERPETUUM ACTIV


    DECATHLON http://www.decathlon.ro/


    NUMĂR MAXIM PARTICIPANŢI: 80

    Numarul de locuri sau ora de desfasurare a cateroriilor se pot modifica in functie de numarul de inscrisi
    DURATĂ APROXIMATIVĂ :14:30 - până la terminare
    Se asigură: mingi de joc, apă


    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - Inscrierile – retragerile pe forum , telefon sau email


    SISTEMUL DE JOC:

    - Grupe INFERIOARE de câte 5 jucători – se califică primii 2;- Se joacă în sistemul cel mai bun din 3 seturi (2/3);
    Grupele se fac aleatoriu
    - Tablou ELIMINATORIU-Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);


    MATERIALE DE PREMIERE:
    Cupe, diplome şi medalii - locurile 1-3
    Diplome locurile 5 - 8



    ORGANIZATOR TEHNIC
    - Filea Adonis - 0747297093

    adonisfilea@gmail.com

    Spor la antrenamente si va asteptam!
    Ultima editare de adof; 10.nov.2019, 17:33.

  • #2
    Manu Sebastian, din Cisnadiei.

    Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk

    Comentariu


    • #3
      Intrebare:competitia este rezervata doar studentilor si cadrelor universitare din Sibiu sau din toata tara?
      Multumesc!
      I love table tennis !

      Comentariu


      • #4
        Studenti si cadrele didactice din ULBS

        Comentariu


        • #5

          Comentariu


          • #6
            Plavet Andrei Alexandru, Student Mate-Info.

            Comentariu


            • #7
              Groza Alexandru, student la inginerie

              Comentariu


              • #8
                ]










                Clasament
                Cupa ULBS ed a V-a
                Turneu - Local - Sibiu - 07.12.2019 Studente

                "Locurile
                Nume prenume - Localitatea"


                LOCUL 1
                Ionita Ina - ATF


                LOCUL 2
                Pop Stefana Maria - EFS

                LOCUL 3
                Moldovan Xenia - EFS

                LOCUL 4
                Cucerzan Diana - EFS

                LOCURILE 5 - 8
                Candea Cristina Maria - EFS
                Circiumaru Madalina Teodora - EFS
                Birghisan Dana - EFS
                Suciu Iulia Andreea - EFS

                LOCURILE 9 - 10 -- Grupe Inf. 0 vic.
                Cotirlea Camelia - EFS
                Sarosi Iulia - EFS

                Comentariu


                • #9








                  Clasament
                  Cupa ULBS ed a V-a
                  Turneu - Local - Sibiu - 07.12.2019
                  Toate Categoriile
                  "Locurile
                  Nume prenume - Localitatea"


                  LOCUL 1
                  Groza Alexandru - Inginerie

                  LOCUL 2
                  Gartoescu Emanuel - AFT

                  LOCUL 3
                  Pop Dan - AFT

                  LOCUL 4
                  Pauna Iulian - Stiinte economice

                  LOCURILE 5 - 8
                  Diaconescu Laurentiu Marian - EFS
                  Ciobanu Mihai Raducu - AFT
                  Plavet Andrei Alexandru - Mate-Info
                  Pasaroiu Ionut - EFS

                  LOCURILE 9 - 16
                  Stanciu Alexandru - Inginerie
                  Landea Catalin Valentin - AFT
                  Gurgu Madalin - AFT
                  Nicorici Alin Vasile - AFT
                  Precup Eduard - EFS
                  Bejenaru Bogdan - Inginerie
                  Cublesan Paul - EFS
                  Enache George Adrian - EFS

                  LOCURILE 17 - 21
                  Matei Vicentiu Cristian - AFT
                  Pantiru Adrian - EFS
                  Sandru Gabriel - EFS
                  Gradinaru Gheorghe Alexandru - EFS
                  Havresciuc Robert - AFT

                  LOCUL 22 -- Grupe Inf. 3 vic.
                  Havresciuc Robert - AFT

                  LOCURILE 23 - 24 -- Grupe Inf. 2 vic.
                  Cracea Darius - Inginerie
                  Scrob Daniel - EFS

                  LOCURILE 25 - 29 -- Grupe Inf. 1 vic.
                  Urluescu Marian - EFS
                  Gerea Tiberiu Petrisor - EFS
                  Badica Valentin Nicusor - EFS
                  Stoica Dragos Gabriel - Inginerie
                  Pasca Alexandru Dragos - EFS

                  LOCURILE 30 - 37 -- Grupe Inf. 0 vic.
                  Stangu Alexandru EFS
                  Popa Liviu Constantin Inginerie
                  Simion Sebastian EFS
                  Baila Alexandru Adrian EFS
                  Dobra Andrei Darius EFS
                  Florescu AFT
                  Posa Pascu Mihail EFS
                  Marinescu Casian Andrei Stiinte economice
                  Ultima editare de adof; 26.dec.2019, 15:01.

                  Comentariu


                  • #10



                    Clasament
                    Cupa ULBS ed a V-a
                    Turneu - Local - Sibiu - 07.12.2019 Profesori

                    "Locurile
                    Nume prenume - Localitatea"


                    LOCUL 1
                    Hasmasan Ioan - Educatie Fizica si Sport


                    LOCUL 2
                    Bartha Dan - Litere si Arte

                    LOCUL 3
                    Constantin Achim - Educatie Fizica si Sport

                    LOCUL 4
                    Gandila Ovidiu - Facultatea de Stiinte

                    LOCURILE 5 - 8
                    Nicula Virgil - Stiinte Economice
                    Todor Raul - Educatie Fizica si Sport
                    Stoian Iulian - Educatie Fizica si Sport
                    Vlad Dorin - Facultatea de Inginerie

                    Comentariu

                    Cine a citit topicul
                    Procesare...
                    X