Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

GALAȚI: În fiecare Miercuri (ora 18:00) - Turneu "Top Spin Club"

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • GALAȚI: În fiecare Miercuri (ora 18:00) - Turneu "Top Spin Club"

    Turneu de casă "Cupa Top Spin Club", Galati - Ediția I, 2020 - În fiecare Miercuri (ora 18:00)

    LOCALITATEA: Galati, str. Gorunului, nr. 6;
    DATA: În fiecare Miercuri;
    CATEGORII: E/O/A/H;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    17.30 - 18.00 validare înscrieri, la 18.00 încep meciurile;
    SALA: Top Spin Club Galați;
    INDICAȚII DE ACCES:
    LOGISTICĂ: 8 mese Yasaka, mingi plastic *;
    SPAȚIU DE JOC: 400 mp;
    SUPRAFAȚA DE JOC: pardoseală multistrat;
    FACILITĂȚI: Vestiare, etc.;
    TAXA: 20 lei;
    MATERIALE DE PREMIERE - ETAPĂ:
    Locurile 1 ÷ 4 diplome;
    MATERIALE DE PREMIERE - LUNĂ (Clasament general după 4 etape):
    Locul 1 plachetă personalizată;
    MATERIALE DE PREMIERE - 2020 (Clasament general Decembrie 2020):
    Locurile 1, 2 și 3 Cupe + diplome + surprize;
    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum, telefonic sau la sală;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    SISTEMUL DE JOC:
    - Elite/Open/Avansați/Hobby maxim 32 participanți;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 4 jucători;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP Clasament AmaTur la zi;
    - Primii doi jucători se califică pe tabloul eliminatoriu principal;
    - Ultimii doi jucători se califică pe tabloul eliminatoriu secundar;
    - Tablouri eliminatorii de 8, 16 jucători generate automat;
    REGULAMENT:
    Se va respecta regulamentul ITTF, FRTM și AmaTur;
    GRILA DE PUNCTARE:
    Grupe inferioare:
    - se acorda 4 puncte pentru fiecare participare;
    - victorie în grupe = 1 punct pentru fiecare meci câștigat;
    - calificare din grupe pe tabloul eliminatoriu principal = 2 puncte;
    - calificare din grupe pe tabloul eliminatoriu secundar = 1 punct;
    Tablou eliminatoriu principal:
    - meci câștigat în turul I = 2 puncte;
    - meci câștigat în turul II = 2 + 2 = 4 puncte;
    - meci câștigat în turul III = 4 + 2 = 6 puncte;
    - meci câștigat în turul IV (finala) = 6 + 2 = 8 puncte;
    Tablou eliminatoriu secundar:
    - meci câștigat în turul I = 1 punct;
    - meci câștigat în turul II = 1 + 1 = 2 puncte;
    - meci câștigat în turul III = 2 + 1 = 3 puncte;
    - meci câștigat în turul IV (finala) = 3 + 1 = 4 puncte;
    Bonus fidelitate:
    - prezența la toate etapele dintr-o lună = 2 puncte.
    ORGANIZATOR:
    - Top Spin Club Galați, tel. 0770.125.251;
    LIVE:
    - Facebook - Top Spin Club Galați;
    - Facebook - Tenis de masă Galați
    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

  • #2
    Top Spin Club Galați - Clasament General 2020
    Loc Nume și Prenume Localitatea Feb. Mar. Iun. Iul. Aug. Sept. Oct. Nov. Dec. Total
    1 Capus Giani Galati 44 33 27 35 32 60 231
    2 Anghele Cristinel Galati 54 26 10 45 57 37 229
    3 Ceobotaru Daniel Galati 44 13 18 50 42 45 212
    4 Tiboaca Daniel Galati 36 16 18 30 43 35 178
    5 Giosan Marcel Galati 36 8 9 60 27 36 176
    6 Hulpan Cristian Galati 22 21 8 30 18 42 141
    7 Hulpan Daniel Galati 25 14 5 10 22 24 100
    8 Dutu Constantin Galati 14 15 18 27 5 79
    9 Olteanu Claudiu Galati 12 18 19 15 7 71
    10 Zarinschi Catalin Galati 35 29 64
    11 Blehoianu Laurentiu Galati 16 20 7 18 61
    12 Negoita Valentin Galati 10 7 20 8 13 58
    13 Fuica Benone Galati 43 10 53
    14 Mardale Radu Galati 26 10 9 45
    15 Golomoz Bogdan Galati 8 35 43
    16 Legrand Alain Belgia 18 19 37
    17 Ciurusnuc Costel Galati 35 35
    18 Visan Virgil Galati 10 5 9 10 34
    19 Botez Alexandru Galati 9 16 9 34
    20 Botezatu Onelus Galati 15 16 31
    21 Tudose Marius Galati 6 24 30
    22 Avram Ionut Galati 6 9 6 9 30
    23 Moise Viorel Braila 15 13 28
    24 Budescu Marian Galati 10 10 8 28
    25 Munteanu George Galati 22 5 27
    26 Martin Cristian Galati 13 12 25
    27 Balta Cosmin Galati 12 12 24
    28 Tuchelus Emanuel Galati 7 9 6 22
    29 Buzdrug Anton Galati 22 22
    30 Desis Razvan Galati 11 10 21
    31 Stolearenco Igor Galati 15 4 19
    32 Dragaica Andrei Galati 8 9 17
    33 Mihai Gabriel Galati 16 16
    34 Topala Alexandru Galati 11 5 16
    35 Toma Iulian Brăila 16 16
    36 Buhlea George Galati 15 15
    37 Iorgu Dorin Galati 15 15
    38 Eni Sergiu Galati 10 5 15
    39 Dumitrescu Dan Piatra Neamț 14 14
    40 Ivanov Silvestru Galati 7 6 13
    41 Tapoi Robert Galati 13 13
    42 Panait Adrian Brăila 12 12
    43 Șerban Adi Iulian Râmnicu Sărat 11 11
    44 Amarinei Sorin Galati 10 10
    45 Chirila Laurentiu Braila 10 10
    46 Pascu Gabriel Brăila 8 8
    47 Gavanescu Sorin Galati 7 7
    48 Buzdrug Anton Galati 7 7
    49 Podasca Traian Galati 7 7
    50 Tulpan Marian Galati 7 7
    51 Pintilie Florin Galati 7 7
    52 Costea Ovidiu Galati 7 7
    53 Zaharia Constantin Galati 7 7
    54 Alexe Cezar Galati 6 6
    55 Dumitru Valentin Galati 6 6
    56 Ionita Gabriel Galati 6 6
    57 Bolea Daniel Galati 5 5
    58 Cretu Dan Galati 5 5
    59 Buliga Daniel Galati 5 5
    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

    Comentariu


    • #3
      Rezervat Clasament lună curentă:
      Top Spin Club - Punctaj Septembrie 2020
      Loc Nume și Prenume Localitatea XVIII XIX XX XXI XXII Bonus Total
      1 Capus Giani Galati 16 18 13 13 60
      2 Ceobotaru Daniel Galati 14 14 8 9 45
      3 Hulpan Cristian Galati 10 11 10 11 42
      4 Anghele Cristinel Galati 16 10 11 37
      5 Giosan Marcel Galati 10 9 9 8 36
      6 Tiboaca Daniel Galati 9 10 8 8 35
      7 Golomoz Bogdan Galati 11 7 9 8 35
      8 Tudose Marius Galati 6 6 7 5 24
      9 Hulpan Daniel Galati 5 7 7 5 24
      10 Buzdrug Anton Galati 10 4 8 22
      11 Toma Iulian Brăila 16 16
      12 Botezatu Onelus Galati 16 16
      13 Negoita Valentin Galati 8 5 13
      14 Moise Viorel Brăila 8 5 13
      15 Panait Adrian Brăila 12 12
      16 Martin Cristian Galati 7 5 12
      17 Șerban Adi Iulian Rm. Sărat 11 11
      18 Botez Alexandru Galati 9 9
      19 Avram Ionut Galati 9 9
      20 Pascu Gabriel Brăila 8 8
      21 Budescu Marian Galati 8 8
      22 Olteanu Claudiu Galati 7 7
      23 Eni Sergiu Galati 5 5
      24 Dutu Constantin Galati 5 5
      25 Stolearenco Igor Galati 4 4

      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

      Comentariu


      • #4
        Rezervat Clasamente lunare
        Top Spin Club - Clasament Februarie 2020
        Loc Nume și Prenume Localitatea I II III IV Bonus Total
        1 Anghele Cristinel Galati 13 13 13 13 2
        54
        2 Ceobotaru Daniel Galati 11 12 8 11 2
        44
        3 Capus Giani Galati 14 15 15
        44
        4 Fuica Benone Galati 11 12 9 9 2
        43
        5 Giosan Marcel Galati 9 10 7 8 2
        36
        6 Tiboaca Daniel Galati 7 10 8 9 2
        36
        7 Ciurusnuc Costel Galati 11 11 13
        35
        8 Zarinschi Catalin Galati 17 18
        35
        9 Mardale Radu Galati 8 8 10
        26
        10 Hulpan Daniel Galati 5 6 7 5 2
        25
        11 Munteanu George Galati 5 5 5 5 2
        22
        12 Hulpan Cristian Galati 5 7 10
        22
        13 Legrand Alain Belgia 7 6 5
        18
        14 Mihai Gabriel Galati 8 8
        16
        15 Blehoianu Laurentiu Galati 8 8
        16
        16 Buhlea George Galati 7 8
        15
        17 Botezatu Onelus Galati 15
        15
        18 Iorgu Dorin Galati 7 8
        15
        19 Moise Viorel Braila 7 8
        15
        20 Dutu Constantin Galati 8 6
        14
        21 Olteanu Claudiu Galati 5 7
        12
        22 Topala Alexandru Galati 5 6
        11
        23 Amarinei Sorin Galati 10
        10
        24 Chirila Laurentiu Braila 10
        10
        25 Negoita Valentin Galati 10
        10
        26 Visan Virgil Galati 10
        10
        27 Dragaica Andrei Galati 6 2
        8
        28 Gavanescu Sorin Galati 7
        7
        29 Ivanov Silvestru Galati 7
        7
        30 Buzdrug Anton Galati 7
        7
        31 Tuchelus Emanuel Galati 7
        7
        32 Avram Ionut Galati 6
        6
        Top Spin Club - Punctaj (1/2) Martie + (1/2) Iunie 2020
        Loc Nume și Prenume Localitatea V VI VII VIII Bonus Total
        1 Capus Giani Galati 18 15 13 12 2 60
        2 Olteanu Claudiu Galati 10 8 8 9 2 37
        3 Anghele Cristinel Galati 13 13 10 36
        4 Tiboaca Daniel Galati 8 8 9 7 2 34
        5 Ceobotaru Daniel Galati 13 8 10 31
        6 Hulpan Cristian Galati 11 10 8 29
        7 Zarinschi Catalin Galati 15 14 29
        8 Blefoianu Laurentiu Galati 10 10 7 27
        9 Hulpan Daniel Galati 7 7 5 19
        10 Giosan Marcel Galati 8 9 17
        11 Stolearenco Igor Galati 15 15
        12 Dutu Constantin Galati 7 8 15
        13 Tuchelus Emanuel Galati 9 6 15
        14 Balta Cosmin Galati 7 5 12
        15 Fuica Benone Galati 10 10
        16 Mardale Radu Galati 10 10
        17 Dragaica Andrei Galati 9 9
        18 Podasca Traian Galati 7 7
        19 Tulpan Marian Galati 7 7
        20 Negoita Valentin Galati 7 7
        21 Dumitru Valentin Galati 6 6
        22 Ivanov Silvestru Galati 6 6
        23 Munteanu George Galati 5 5
        24 Bolea Daniel Galati 5 5
        25 Cretu Dan Galati 5 5
        26 Topala Alexandru Galati 5 5
        27 Visan Virgil Galati 5 5
        Top Spin Club - Punctaj Iulie 2020
        Loc Nume și Prenume Localitatea IX X XI XII XIII Bonus Total
        1 Giosan Marcel Galati 12 10 15 9 12 2 60
        2 Ceobotaru Daniel Galati 10 8 8 15 7 2 50
        3 Anghele Cristinel Galati 13 11 11 10 45
        4 Capus Giani Galati 7 14 14 35
        5 Tiboaca Daniel Galati 7 7 9 7 30
        6 Hulpan Cristian Galati 10 11 9 30
        7 Negoita Valentin Galati 14 6 20
        8 Legrand Alain Belgia 8 4 7 19
        9 Blehoianu Laurentiu Galati 9 9 18
        10 Dutu Constantin Galati 6 5 7 18
        11 Olteanu Claudiu Galati 9 6 15
        12 Dumitrescu Dan Piatra Neamț 14 14
        13 Tapoi Robert Galati 7 6 13
        14 Balta Cosmin Galati 7 5 12
        15 Desis Razvan Galati 6 5 11
        16 Budescu Marian Galati 10 10
        17 Hulpan Daniel Galati 5 5 10
        18 Avram Ionut Galati 9 9
        19 Visan Virgil Galati 9 9
        20 Botez Alexandru Galati 9 9
        21 Pintilie Florin Galati 7 7
        22 Alexe Cezar Galati 6 6
        23 Buliga Cornel Galati 5 5
        Top Spin Club - Punctaj August 2020
        Loc Nume și Prenume Localitatea XIV XV XVI XVII Bonus Total
        1 Anghele Cristinel Galati 13 14 13 15 2 57
        2 Tiboaca Daniel Galati 11 11 9 10 2 43
        3 Ceobotaru Daniel Galati 8 7 12 13 2 42
        4 Capus Giani Galati 16 16 32
        5 Dutu Constantin Galati 5 8 6 6 2 27
        6 Giosan Marcel Galati 9 9 9 27
        7 Hulpan Daniel Galati 7 7 8 22
        8 Hulpan Cristian Galati 10 8 18
        9 Botez Alexandru Galati 6 10 16
        10 Martin Cristian Galati 6 7 13
        11 Desis Razvan Galati 5 5 10
        12 Budescu Marian Galati 10 10
        13 Visan Virgil Galati 10 10
        14 Ene Sergiu Galati 5 5 10
        15 Mardale Radu Galati 9 9
        16 Negoita Valentin Galati 8 8
        17 Golomoz Bogdan Galati 8 8
        18 Costea Ovidiu Galati 7 7
        19 Zaharia Constantin Galati 7 7
        20 Avram Ionut Galati 6 6
        21 Tudose Marius Galati 6 6
        22 Ionita Gabriel Galati 6 6
        Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

        Comentariu


        • #5
          Rezervat Înscrieri - Etapa 1: 05.02.2020

          Inscrieri E/O/A/H - on 05.02.2020 at 22:25:23

          1. Capus Giani, Galati, 98 - 28,85 - O
          2. Anghele Cristinel, Galati, 1105 - 18 - AW
          3. Ceobotaru Daniel, Galati, 566 - 16,2 - A
          4. Giosan Marcel, Galati, 647 - 13,14 - A
          5. Mardale Radu, Galati, 811 - 11,4 - A
          6. Blefoianu Laurentiu, Galati, 2041 - 10,85 - A
          7. Mihai Gabriel, Galati, 1012 - 9,62 - H
          8. Avram Ionut, Galati, 1409 - 5,8 - H
          9. Tiboaca Daniel, Galati, 1929 - 5,5 - H
          10. Munteanu George, Galati, 4118 - 0
          11. Hulpan Daniel, Galati, 4157 - 0
          12. Fuica Benone, Galati, 4561 - 0 - A
          13. Buhlea George, Galati, 4765 - 0 - HW
          14. Dragaica Andrei, Galati, 6003
          15. Gavanescu Sorin, Galati, 6004
          Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

          Comentariu


          • #6
            Giosan Marcel - Galați.
            Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

            Comentariu


            • #7
              Munteanu George Galati

              Comentariu


              • #8
                Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                Comentariu


                • #9
                  Inscrieri E/O/A/H - on 05.02.2020 at 22:25:23

                  1. Capus Giani, Galati, 98 - 28,85 - O
                  2. Anghele Cristinel, Galati, 1105 - 18 - AW
                  3. Ceobotaru Daniel, Galati, 566 - 16,2 - A
                  4. Giosan Marcel, Galati, 647 - 13,14 - A
                  5. Mardale Radu, Galati, 811 - 11,4 - A
                  6. Blefoianu Laurentiu, Galati, 2041 - 10,85 - A
                  7. Mihai Gabriel, Galati, 1012 - 9,62 - H
                  8. Avram Ionut, Galati, 1409 - 5,8 - H
                  9. Tiboaca Daniel, Galati, 1929 - 5,5 - H
                  10. Munteanu George, Galati, 4118 - 0
                  11. Hulpan Daniel, Galati, 4157 - 0
                  12. Fuica Benone, Galati, 4561 - 0 - A
                  13. Buhlea George, Galati, 4765 - 0 - HW
                  14. Dragaica Andrei, Galati, 6003
                  15. Gavanescu Sorin, Galati, 6004

                  Grupe inferioare E/O/A/H
                  1 Capus Giani Avram Ionut Tiboaca Daniel
                  2 Anghele Cristinel Mihai Gabriel Munteanu George Dragaica Andrei
                  3 Ceobotaru Daniel Blefoianu Laurentiu Buhlea George Hulpan Daniel
                  4 Giosan Marcel Mardale Radu Fuica Benone Gavanescu Sorin
                  Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                  Comentariu


                  • #10
                    Gr.inferioara nr. 1 - E/O/A/H
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 CAPUS GIANI GALATI
                    3-0
                    3-0
                    2
                    1
                    2 AVRAM IONUT GALATI
                    0-3
                    0-3
                    0
                    3 TIBOACA DANIEL GALATI
                    0-3
                    3-0
                    1
                    2
                    4
                    Gr.inferioara nr. 2 - E/O/A/H
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 ANGHELE CRISTINEL GALATI
                    3-1
                    3-0
                    3-0
                    3
                    1
                    2 MIHAI GABRIEL GALATI
                    1-3
                    3-0
                    3-1
                    2
                    2
                    3 MUNTEANU GEORGE GALATI
                    0-3
                    0-3
                    1-3
                    0
                    4 DRAGAICA ANDREI GALATI
                    0-3
                    1-3
                    3-1
                    1
                    Gr.inferioara nr. 3 - E/O/A/H
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 CEOBOTARU DANIEL GALATI
                    3-2
                    3-1
                    3-0
                    3
                    1
                    2 BLEFOIANU LAURENTIU GALATI
                    2-3
                    3-1
                    3-2
                    2
                    2
                    3 BUHLEA GEORGE GALATI
                    1-3
                    1-3
                    3-1
                    1
                    4 HULPAN DANIEL GALATI
                    0-3
                    2-3
                    1-3
                    0
                    Gr.inferioara nr. 4 - E/O/A/H
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 GIOSAN MARCEL GALATI
                    1-3
                    1-3
                    3-2
                    1
                    2 MARDALE RADU GALATI
                    3-1
                    2-3
                    3-0
                    2
                    2
                    3 FUICA BENONE GALATI
                    3-1
                    3-2
                    3-0
                    3
                    1
                    4 GAVANESCU SORIN GALATI
                    2-3
                    0-3
                    0-3
                    0
                    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                    Comentariu


                    • #11
                      Eliminatorii Tablou A

                      1. Capus Giani
                      --------------------Capus Giani 3-0
                      8. Blefoianu Laurentiu
                      -----------------------------------Capus Giani 3-2
                      5. Mihai Gabriel
                      --------------------Fuica Benone 3-2
                      4. Fuica Benone
                      --------------------------------------------------Capus Giani 3-1
                      3. Ceobotaru Daniel
                      --------------------Ceobotaru Daniel 3-0
                      6. Tiboaca Daniel
                      -----------------------------------Anghele Cristinel 3-0
                      7. Mardale Radu
                      --------------------Anghele Cristinel 3-1
                      2. Anghele Cristinel


                      Eliminatorii Tablou B

                      1. Avram Ionut
                      --------------------Avram Ionut 3-0
                      8. Hulpan Daniel
                      -----------------------------------Giosan Marcel 3-1
                      5. Munteanu George
                      --------------------Giosan Marcel 3-0
                      4. Giosan Marcel
                      --------------------------------------------------Giosan Marcel 3-2
                      3. Buhlea George
                      --------------------Buhlea George 3-0
                      6. Loc 2 Gr. 1
                      -----------------------------------Gavanescu Sorin 3-1
                      7. Gavanescu Sorin
                      --------------------Gavanescu Sorin 3-2
                      2. Dragaica Andrei
                      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                      Comentariu


                      • #12
                        Clasament Etapa I - 05.02.2020

                        1.
                        Capus Giani - Galati
                        2.
                        Anghele Cristinel - Galati
                        3 -- 4
                        Fuica Benone - Galati
                        Ceobotaru Daniel - Galati
                        5 -- 8
                        Blefoianu Laurentiu - Galati
                        Mardale Radu - Galati
                        Mihai Gabriel - Galati
                        Tiboaca Daniel - Galati
                        9.
                        Giosan Marcel - Galati
                        10. Gavanescu Sorin - Galati
                        11 -- 12
                        Avram Ionut - Galati
                        Buhlea George - Galati
                        13 -- 15 0v gr.inf.
                        Munteanu George - Galati
                        Hulpan Daniel - Galati
                        Dragaica Andrei - Galati
                        Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                        Comentariu


                        • #13
                          Top Spin Club - Punctaj etapa I
                          Loc Nume și Prenume Localitatea Participare Gr. Inf Tablou Total
                          1 Capus Giani Galati
                          4
                          2
                          8
                          14
                          2 Anghele Cristinel Galati
                          4
                          3
                          6
                          13
                          3 Fuica Benone Galati
                          4
                          3
                          4
                          11
                          4 Ceobotaru Daniel Galati
                          4
                          3
                          4
                          11
                          5 Blefoianu Laurentiu Galati
                          4
                          2
                          2
                          8
                          6 Mardale Radu Galati
                          4
                          2
                          2
                          8
                          7 Mihai Gabriel Galati
                          4
                          2
                          2
                          8
                          8 Tiboaca Daniel Galati
                          4
                          1
                          2
                          7
                          9 Giosan Marcel Galati
                          4
                          1
                          4
                          9
                          10 Gavanescu Sorin Galati
                          4
                          0
                          3
                          7
                          11 Avram Ionut Galati
                          4
                          0
                          2
                          6
                          12 Buhlea George Galati
                          4
                          1
                          2
                          7
                          13 Munteanu George Galati
                          4
                          0
                          1
                          5
                          14 Hulpan Daniel Galati
                          4
                          0
                          1
                          5
                          15 Dragaica Andrei Galati
                          4
                          1
                          1
                          6
                          Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                          Comentariu


                          • #14
                            Photo Grup - Etapa I

                            Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                            Comentariu


                            • #15
                              Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                              Comentariu

                              Procesare...
                              X