Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

GALAȚI: În fiecare Miercuri (ora 18:00) - Turneu "Top Spin Club"

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • GALAȚI: În fiecare Miercuri (ora 18:00) - Turneu "Top Spin Club"

    Turneu de casă "Cupa Top Spin Club", Galati - Ediția I, 2020 - În fiecare Miercuri (ora 18:00)

    LOCALITATEA: Galati, str. Gorunului, nr. 6;
    DATA: În fiecare Miercuri;
    CATEGORII: E/O/A/H;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    17.30 - 18.00 – validare înscrieri, la 18.00 încep meciurile;
    SALA: Top Spin Club Galați;
    INDICAȚII DE ACCES:
    LOGISTICĂ: 8 mese Yasaka, mingi plastic *;
    SPAȚIU DE JOC: 400 mp;
    SUPRAFAȚA DE JOC: pardoseală multistrat;
    FACILITĂȚI: Vestiare, etc.;
    TAXA: 15 lei;
    MATERIALE DE PREMIERE - ETAPĂ:
    Locurile 1 ÷ 4 – diplome;
    MATERIALE DE PREMIERE - LUNĂ (Clasament general după 4 etape):
    Locul 1 – plachetă personalizată;
    MATERIALE DE PREMIERE - 2020 (Clasament general Decembrie 2020):
    Locurile 1, 2 și 3 – Cupe + diplome + surprize;
    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum, telefonic sau la sală;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    SISTEMUL DE JOC:
    - Elite/Open/Avansați/Hobby – maxim 32 participanți;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 4 jucători;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP Clasament AmaTur la zi;
    - Primii doi jucători se califică pe tabloul eliminatoriu principal;
    - Ultimii doi jucători se califică pe tabloul eliminatoriu secundar;
    - Tablouri eliminatorii de 8, 16 jucători generate automat;
    REGULAMENT:
    Se va respecta regulamentul ITTF, FRTM și AmaTur;
    GRILA DE PUNCTARE:
    Grupe inferioare:
    - se acorda 4 puncte pentru fiecare participare;
    - victorie în grupe = 1 punct pentru fiecare meci câștigat;
    - calificare din grupe pe tabloul eliminatoriu principal = 2 puncte;
    - calificare din grupe pe tabloul eliminatoriu secundar = 1 punct;
    Tablou eliminatoriu principal:
    - meci câștigat în turul I = 2 puncte;
    - meci câștigat în turul II = 2 + 2 = 4 puncte;
    - meci câștigat în turul III = 4 + 2 = 6 puncte;
    - meci câștigat în turul IV (finala) = 6 + 2 = 8 puncte;
    Tablou eliminatoriu secundar:
    - meci câștigat în turul I = 1 punct;
    - meci câștigat în turul II = 1 + 1 = 2 puncte;
    - meci câștigat în turul III = 2 + 1 = 3 puncte;
    - meci câștigat în turul IV (finala) = 3 + 1 = 4 puncte;
    Bonus fidelitate:
    - prezența la toate etapele dintr-o lună = 2 puncte.
    ORGANIZATOR:
    - Top Spin Club Galați, tel. 0770.125.251;
    LIVE:
    - Facebook - Top Spin Club Galați.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  • #2
    Rezervat Clasament General

    Top Spin Club Galați - Clasament General 2020
    Loc Nume și Prenume Localitatea Feb. Mar. Apr. Mai Iun. Iul. Aug. Sept. Oct. Nov. Dec. Total
    1 Anghele Cristinel Galati 54 26 80
    2 Capus Giani Galati 44 33 77
    3 Ceobotaru Daniel Galati 44 13 57
    4 Fuica Benone Galati 43 10 53
    5 Tiboaca Daniel Galati 36 16 52
    6 Giosan Marcel Galati 36 8 44
    7 Hulpan Cristian Galati 22 21 43
    8 Hulpan Daniel Galati 25 14 39
    9 Mardale Radu Galati 26 10 36
    10 Blehoianu Laurentiu Galati 16 20 36
    11 Ciurusnuc Costel Galati 35 35
    12 Zarinschi Catalin Galati 35 35
    13 Olteanu Claudiu Galati 12 18 30
    14 Dutu Constantin Galati 14 15 29
    15 Munteanu George Galati 22 5 27
    16 Legrand Alain Belgia 18 18
    17 Dragaica Andrei Galati 8 9 17
    18 Mihai Gabriel Galati 16 16
    19 Topala Alexandru Galati 11 5 16
    20 Tuchelus Emanuel Galati 7 9 16
    21 Buhlea George Galati 15 15
    22 Botezatu Onelus Galati 15 15
    23 Iorgu Dorin Galati 15 15
    24 Moise Viorel Braila 15 15
    25 Stolearenco Igor Galati 15 15
    26 Balta Cosmin Galati 12 12
    27 Amarinei Sorin Galati 10 10
    28 Chirila Laurentiu Braila 10 10
    29 Negoita Valentin Galati 10 10
    30 Visan Virgil Galati 10 10
    31 Gavanescu Sorin Galati 7 7
    32 Ivanov Silvestru Galati 7 7
    33 Buzdrug Anton Galati 7 7
    34 Podasca Traian Galati 7 7
    35 Tulpan Marian Galati 7 7
    36 Avram Ionut Galati 6 6
    37 Dumitru Valentin Galati 6 6
    38 Bolea Daniel Galati 5 5
    39 Cretu Dan Galati 5 5
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

    Comentariu


    • #3
      Rezervat Clasament Martie

      Top Spin Club - Punctaj Martie 2020
      Loc Nume și Prenume Localitatea V VI VII VIII Bonus Total
      1 Capus Giani Galati 18 15 33
      2 Anghele Cristinel Galati 13 13 26
      3 Hulpan Cristian Galati 11 10 21
      4 Blehoianu Laurentiu Galati 10 10 20
      5 Olteanu Claudiu Galati 10 8 18
      6 Tiboaca Daniel Galati 8 8 16
      7 Stolearenco Igor Galati 15 15
      8 Dutu Constantin Galati 7 8 15
      9 Hulpan Daniel Galati 7 7 14
      10 Ceobotaru Daniel Galati 13 13
      11 Balta Cosmin Galati 7 5 12
      12 Fuica Benone Galati 10 10
      13 Mardale Radu Galati 10 10
      14 Dragaica Andrei Galati 9 9
      15 Tuchelus Emanuel Galati 9 9
      16 Giosan Marcel Galati 8 8
      17 Podasca Traian Galati 7 7
      18 Tulpan Marian Galati 7 7
      19 Dumitru Valentin Galati 6 6
      20 Munteanu George Galati 5 5
      21 Bolea Daniel Galati 5 5
      22 Cretu Dan Galati 5 5
      23 Topala Alexandru Galati 5 5
      Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

      Comentariu


      • #4
        Rezervat Clasament Februarie

        Top Spin Club - Clasament Februarie 2020
        Loc Nume și Prenume Localitatea I II III IV Bonus Total
        1 Anghele Cristinel Galati 13 13 13 13 2
        54
        2 Ceobotaru Daniel Galati 11 12 8 11 2
        44
        3 Capus Giani Galati 14 15 15
        44
        4 Fuica Benone Galati 11 12 9 9 2
        43
        5 Giosan Marcel Galati 9 10 7 8 2
        36
        6 Tiboaca Daniel Galati 7 10 8 9 2
        36
        7 Ciurusnuc Costel Galati 11 11 13
        35
        8 Zarinschi Catalin Galati 17 18
        35
        9 Mardale Radu Galati 8 8 10
        26
        10 Hulpan Daniel Galati 5 6 7 5 2
        25
        11 Munteanu George Galati 5 5 5 5 2
        22
        12 Hulpan Cristian Galati 5 7 10
        22
        13 Legrand Alain Belgia 7 6 5
        18
        14 Mihai Gabriel Galati 8 8
        16
        15 Blehoianu Laurentiu Galati 8 8
        16
        16 Buhlea George Galati 7 8
        15
        17 Botezatu Onelus Galati 15
        15
        18 Iorgu Dorin Galati 7 8
        15
        19 Moise Viorel Braila 7 8
        15
        20 Dutu Constantin Galati 8 6
        14
        21 Olteanu Claudiu Galati 5 7
        12
        22 Topala Alexandru Galati 5 6
        11
        23 Amarinei Sorin Galati 10
        10
        24 Chirila Laurentiu Braila 10
        10
        25 Negoita Valentin Galati 10
        10
        26 Visan Virgil Galati 10
        10
        27 Dragaica Andrei Galati 6 2
        8
        28 Gavanescu Sorin Galati 7
        7
        29 Ivanov Silvestru Galati 7
        7
        30 Buzdrug Anton Galati 7
        7
        31 Tuchelus Emanuel Galati 7
        7
        32 Avram Ionut Galati 6
        6
        Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

        Comentariu


        • #5
          Rezervat Înscrieri - Etapa 1: 05.02.2020

          Inscrieri E/O/A/H - on 05.02.2020 at 22:25:23

          1. Capus Giani, Galati, 98 - 28,85 - O
          2. Anghele Cristinel, Galati, 1105 - 18 - AW
          3. Ceobotaru Daniel, Galati, 566 - 16,2 - A
          4. Giosan Marcel, Galati, 647 - 13,14 - A
          5. Mardale Radu, Galati, 811 - 11,4 - A
          6. Blefoianu Laurentiu, Galati, 2041 - 10,85 - A
          7. Mihai Gabriel, Galati, 1012 - 9,62 - H
          8. Avram Ionut, Galati, 1409 - 5,8 - H
          9. Tiboaca Daniel, Galati, 1929 - 5,5 - H
          10. Munteanu George, Galati, 4118 - 0
          11. Hulpan Daniel, Galati, 4157 - 0
          12. Fuica Benone, Galati, 4561 - 0 - A
          13. Buhlea George, Galati, 4765 - 0 - HW
          14. Dragaica Andrei, Galati, 6003
          15. Gavanescu Sorin, Galati, 6004
          Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

          Comentariu


          • #6
            Giosan Marcel - Galați.
            Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

            Comentariu


            • #7
              Munteanu George Galati

              Comentariu


              • #8
                Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                Comentariu


                • #9
                  Inscrieri E/O/A/H - on 05.02.2020 at 22:25:23

                  1. Capus Giani, Galati, 98 - 28,85 - O
                  2. Anghele Cristinel, Galati, 1105 - 18 - AW
                  3. Ceobotaru Daniel, Galati, 566 - 16,2 - A
                  4. Giosan Marcel, Galati, 647 - 13,14 - A
                  5. Mardale Radu, Galati, 811 - 11,4 - A
                  6. Blefoianu Laurentiu, Galati, 2041 - 10,85 - A
                  7. Mihai Gabriel, Galati, 1012 - 9,62 - H
                  8. Avram Ionut, Galati, 1409 - 5,8 - H
                  9. Tiboaca Daniel, Galati, 1929 - 5,5 - H
                  10. Munteanu George, Galati, 4118 - 0
                  11. Hulpan Daniel, Galati, 4157 - 0
                  12. Fuica Benone, Galati, 4561 - 0 - A
                  13. Buhlea George, Galati, 4765 - 0 - HW
                  14. Dragaica Andrei, Galati, 6003
                  15. Gavanescu Sorin, Galati, 6004

                  Grupe inferioare E/O/A/H
                  1 Capus Giani Avram Ionut Tiboaca Daniel
                  2 Anghele Cristinel Mihai Gabriel Munteanu George Dragaica Andrei
                  3 Ceobotaru Daniel Blefoianu Laurentiu Buhlea George Hulpan Daniel
                  4 Giosan Marcel Mardale Radu Fuica Benone Gavanescu Sorin
                  Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                  Comentariu


                  • #10
                    Gr.inferioara nr. 1 - E/O/A/H
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 CAPUS GIANI GALATI
                    3-0
                    3-0
                    2
                    1
                    2 AVRAM IONUT GALATI
                    0-3
                    0-3
                    0
                    3 TIBOACA DANIEL GALATI
                    0-3
                    3-0
                    1
                    2
                    4
                    Gr.inferioara nr. 2 - E/O/A/H
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 ANGHELE CRISTINEL GALATI
                    3-1
                    3-0
                    3-0
                    3
                    1
                    2 MIHAI GABRIEL GALATI
                    1-3
                    3-0
                    3-1
                    2
                    2
                    3 MUNTEANU GEORGE GALATI
                    0-3
                    0-3
                    1-3
                    0
                    4 DRAGAICA ANDREI GALATI
                    0-3
                    1-3
                    3-1
                    1
                    Gr.inferioara nr. 3 - E/O/A/H
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 CEOBOTARU DANIEL GALATI
                    3-2
                    3-1
                    3-0
                    3
                    1
                    2 BLEFOIANU LAURENTIU GALATI
                    2-3
                    3-1
                    3-2
                    2
                    2
                    3 BUHLEA GEORGE GALATI
                    1-3
                    1-3
                    3-1
                    1
                    4 HULPAN DANIEL GALATI
                    0-3
                    2-3
                    1-3
                    0
                    Gr.inferioara nr. 4 - E/O/A/H
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 GIOSAN MARCEL GALATI
                    1-3
                    1-3
                    3-2
                    1
                    2 MARDALE RADU GALATI
                    3-1
                    2-3
                    3-0
                    2
                    2
                    3 FUICA BENONE GALATI
                    3-1
                    3-2
                    3-0
                    3
                    1
                    4 GAVANESCU SORIN GALATI
                    2-3
                    0-3
                    0-3
                    0
                    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                    Comentariu


                    • #11
                      Eliminatorii Tablou A

                      1. Capus Giani
                      --------------------Capus Giani 3-0
                      8. Blefoianu Laurentiu
                      -----------------------------------Capus Giani 3-2
                      5. Mihai Gabriel
                      --------------------Fuica Benone 3-2
                      4. Fuica Benone
                      --------------------------------------------------Capus Giani 3-1
                      3. Ceobotaru Daniel
                      --------------------Ceobotaru Daniel 3-0
                      6. Tiboaca Daniel
                      -----------------------------------Anghele Cristinel 3-0
                      7. Mardale Radu
                      --------------------Anghele Cristinel 3-1
                      2. Anghele Cristinel


                      Eliminatorii Tablou B

                      1. Avram Ionut
                      --------------------Avram Ionut 3-0
                      8. Hulpan Daniel
                      -----------------------------------Giosan Marcel 3-1
                      5. Munteanu George
                      --------------------Giosan Marcel 3-0
                      4. Giosan Marcel
                      --------------------------------------------------Giosan Marcel 3-2
                      3. Buhlea George
                      --------------------Buhlea George 3-0
                      6. Loc 2 Gr. 1
                      -----------------------------------Gavanescu Sorin 3-1
                      7. Gavanescu Sorin
                      --------------------Gavanescu Sorin 3-2
                      2. Dragaica Andrei
                      Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                      Comentariu


                      • #12
                        Clasament Etapa I - 05.02.2020

                        1.
                        Capus Giani - Galati
                        2.
                        Anghele Cristinel - Galati
                        3 -- 4
                        Fuica Benone - Galati
                        Ceobotaru Daniel - Galati
                        5 -- 8
                        Blefoianu Laurentiu - Galati
                        Mardale Radu - Galati
                        Mihai Gabriel - Galati
                        Tiboaca Daniel - Galati
                        9.
                        Giosan Marcel - Galati
                        10. Gavanescu Sorin - Galati
                        11 -- 12
                        Avram Ionut - Galati
                        Buhlea George - Galati
                        13 -- 15 0v gr.inf.
                        Munteanu George - Galati
                        Hulpan Daniel - Galati
                        Dragaica Andrei - Galati
                        Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                        Comentariu


                        • #13
                          Top Spin Club - Punctaj etapa I
                          Loc Nume și Prenume Localitatea Participare Gr. Inf Tablou Total
                          1 Capus Giani Galati
                          4
                          2
                          8
                          14
                          2 Anghele Cristinel Galati
                          4
                          3
                          6
                          13
                          3 Fuica Benone Galati
                          4
                          3
                          4
                          11
                          4 Ceobotaru Daniel Galati
                          4
                          3
                          4
                          11
                          5 Blefoianu Laurentiu Galati
                          4
                          2
                          2
                          8
                          6 Mardale Radu Galati
                          4
                          2
                          2
                          8
                          7 Mihai Gabriel Galati
                          4
                          2
                          2
                          8
                          8 Tiboaca Daniel Galati
                          4
                          1
                          2
                          7
                          9 Giosan Marcel Galati
                          4
                          1
                          4
                          9
                          10 Gavanescu Sorin Galati
                          4
                          0
                          3
                          7
                          11 Avram Ionut Galati
                          4
                          0
                          2
                          6
                          12 Buhlea George Galati
                          4
                          1
                          2
                          7
                          13 Munteanu George Galati
                          4
                          0
                          1
                          5
                          14 Hulpan Daniel Galati
                          4
                          0
                          1
                          5
                          15 Dragaica Andrei Galati
                          4
                          1
                          1
                          6
                          Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                          Comentariu


                          • #14
                            Photo Grup - Etapa I

                            Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                            Comentariu


                            • #15
                              Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X