Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TÂRGOVIȘTE: În fiecare Miercuri (ora 17:00) - Turneu "Darius Movileanu"

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #16
    Frumos, din păcate nu am putut ajunge!
    Felicitări Adi pentru inițiativa!
    Trebuie să îi mulțumim și d-lui Mircea pentru sprijinul acordat!
    Blade - XVT ZL - Hinoki (Zylon Carbon)- OFF+
    FH - Yasaka Mark V Max
    BH- Yasaka Mark V Max

    Comentariu


    • #17
      ......




      Trimis de pe al meu LIO-L29 folosind Tapatalk

      Comentariu


      • #18
        Etapa I-a - 12.02.2020

        Clasament ALL

        1. Lazaroiu Adrian - Targoviste
        2. Visan Bogdan - Targoviste
        3 -- 4
        Darmaz Ion - Targoviste
        Diaconescu Lucian - Targoviste
        5 -- 6 1v gr.sup.
        Matei Mircea - Targoviste
        Marinescu Nelu - Targoviste
        7 -- 8 0v gr.sup.
        Nicolae Sorin - Targoviste
        Musat Irina - Targoviste
        9 -- 12 2v gr.inf.
        Floarea Adrian - Valea Voievozilor
        Andrei Bogdan - Targoviste
        Stoicescu Gheorghe - Iedera
        Cuta Georgian - Targoviste
        13 -- 17 1v gr.inf.
        Lungu Mihai - Targoviste
        Chelcea Ovidiu - Targoviste
        Robescu Mihail - Targoviste
        Radulescu Horia - Targoviste
        Musat Valentin - Targoviste
        18 -- 21 0v gr.inf.
        Movileanu Flavius - Targoviste
        Cucu Cristin - Targoviste
        Radu Dragos - Targoviste
        Popa Bogdan - Targoviste
        Ultima editare de meme6513; 19.feb.2020, 19:48.
        Blade - TSP Balsa 3,5 Def+, Forehand - TSP Ventus Speed, Backhand - TSP Ventus Speed

        Comentariu


        • #19
          Gr.inferioara nr. 1 - All
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          7
          8
          9
          V
          Loc
          1 LAZAROIU ADRIAN TARGOVISTE
          3-1
          3-2
          3-1
          3-1
          3-0
          3-0
          3-1
          3-0
          8
          1
          2 MATEI MIRCEA TARGOVISTE
          1-3
          3-1
          3-0
          3-0
          3-0
          3-0
          3-1
          3-0
          7
          2
          3 DUMITRU GEORGE TARGOVISTE
          2-3
          1-3
          2-3
          3-1
          3-0
          3-0
          3-2
          3-1
          5
          4
          4 MARINESCU NELU TARGOVISTE
          1-3
          0-3
          3-2
          3-0
          3-0
          3-0
          3-0
          3-0
          6
          3
          5 FUSCA GEORGIAN TARGOVISTE
          1-3
          0-3
          1-3
          0-3
          3-0
          3-0
          3-0
          3-0
          4
          5
          6 MARIN CATALIN TARGOVISTE
          0-3
          0-3
          0-3
          0-3
          0-3
          0-3
          0-3
          0-3
          0
          9
          7 IONITA CORINA TARGOVISTE
          0-3
          0-3
          0-3
          0-3
          0-3
          3-0
          1-3
          2-3
          1
          8
          8 NECULAE FLORIN TARGOVISTE
          1-3
          1-3
          2-3
          0-3
          0-3
          3-0
          3-1
          3-0
          3
          6
          9 ROBESCU MIHAIL TARGOVISTE
          0-3
          0-3
          1-3
          0-3
          0-3
          3-0
          3-2
          0-3
          2
          7
          Blade - TSP Balsa 3,5 Def+, Forehand - TSP Ventus Speed, Backhand - TSP Ventus Speed

          Comentariu


          • #20
            Etapa II-a - 19.02.2020

            Clasament All

            1. Lazaroiu Adrian - Targoviste
            2. Matei Mircea - Targoviste
            3 -- 4
            Marinescu Nelu - Targoviste
            Dumitru George - Targoviste
            5 -- 8
            Fusca Georgian - Targoviste
            Neculae Florin - Targoviste
            Robescu Mihail - Targoviste
            Ionita Corina - Targoviste
            9 -- 9
            Marin Catalin - Targoviste
            Blade - TSP Balsa 3,5 Def+, Forehand - TSP Ventus Speed, Backhand - TSP Ventus Speed

            Comentariu


            • #21
              Câteva poze..



              Blade - TSP Balsa 3,5 Def+, Forehand - TSP Ventus Speed, Backhand - TSP Ventus Speed

              Comentariu


              • #22
                se inscrie Ivan Sorin Ioan pentru antrenamentul din 26.02.2020

                Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk
                Blade:Butterfly Innerforce ZLC
                FH: Donic Bluefire JP 01 max
                BH:Yasaka Rakza X max

                Comentariu


                • #23
                  Etapa a III-a 26.02.2020

                  Gr.inferioara nr. 1 - ALL
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 LAZAROIU ADRIAN TARGOVISTE
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  5
                  1
                  2 MOVILEANU FLAVIUS TARGOVISTE
                  0-3
                  3-1
                  3-0
                  3-2
                  3-1
                  4
                  2
                  3 MATEI MIRCEA TARGOVISTE
                  0-3
                  1-3
                  0-3
                  0-3
                  3-1
                  1
                  4 LUNGU MIHAI TARGOVISTE
                  0-3
                  0-3
                  3-0
                  1-3
                  0-3
                  1
                  5 MARINESCU NELU TARGOVISTE
                  0-3
                  2-3
                  3-0
                  3-1
                  3-0
                  3
                  3
                  6 HAU MIRCEA TARGOVISTE
                  0-3
                  1-3
                  1-3
                  3-0
                  0-3
                  1
                  4
                  Gr.inferioara nr. 2 - ALL
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 IVAN SORIN IOAN TARGOVISTE
                  3-0
                  3-1
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  5
                  1
                  2 DUMITRU GEORGE TARGOVISTE
                  0-3
                  3-2
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  4
                  2
                  3 MOCANU ADRIAN TARGOVISTE
                  1-3
                  2-3
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  3
                  3
                  4 ROBESCU MIHAIL TARGOVISTE
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  3-1
                  3-1
                  2
                  4
                  5 DAN LIVIU TARGOVISTE
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  1-3
                  3-0
                  1
                  6 BADEA MIHAI TARGOVISTE
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  1-3
                  0-3
                  0
                  Ultima editare de meme6513; 26.feb.2020, 21:06.
                  Blade - TSP Balsa 3,5 Def+, Forehand - TSP Ventus Speed, Backhand - TSP Ventus Speed

                  Comentariu


                  • #24
                    Eliminatorii ALL

                    1. Lazaroiu Adrian
                    --------------------Lazaroiu Adrian 3-0
                    8. Robescu Mihail
                    -----------------------------------Lazaroiu Adrian 3-0
                    5. Movileanu Flavius
                    --------------------Movileanu Flavius 3-0
                    4. Mocanu Adrian
                    --------------------------------------------------Ivan Sorin Ioan 1-3
                    3. Dumitru George
                    --------------------Dumitru George 3-2
                    6. Marinescu Nelu
                    -----------------------------------Ivan Sorin Ioan 0-3
                    7. Hau Mircea
                    --------------------Ivan Sorin Ioan 0-3
                    2. Ivan Sorin Ioan
                    Blade - TSP Balsa 3,5 Def+, Forehand - TSP Ventus Speed, Backhand - TSP Ventus Speed

                    Comentariu


                    • #25
                      Etapa a III-a, 26.02.2020
                      Clasament ALL

                      1. Ivan Sorin Ioan - Targoviste
                      2. Lazaroiu Adrian - Targoviste
                      3 -- 4
                      Movileanu Flavius - Targoviste
                      Dumitru George - Targoviste
                      5 -- 8
                      Hau Mircea - Targoviste
                      Robescu Mihail - Targoviste
                      Mocanu Adrian - Targoviste
                      Marinescu Nelu - Targoviste
                      9 -- 11 1v gr.inf.
                      Matei Mircea - Targoviste
                      Lungu Mihai - Targoviste
                      Dan Liviu - Targoviste
                      12 -- 0v gr.inf.
                      Badea Mihai - Targoviste
                      Ultima editare de meme6513; 26.feb.2020, 21:03.
                      Blade - TSP Balsa 3,5 Def+, Forehand - TSP Ventus Speed, Backhand - TSP Ventus Speed

                      Comentariu


                      • #26
                        Poze 26.02.2020

                        Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk
                        Blade:Butterfly Innerforce ZLC
                        FH: Donic Bluefire JP 01 max
                        BH:Yasaka Rakza X max

                        Comentariu


                        • #27
                          Foarte bun jocul lui Sorin Ivan , felicitări!

                          Comentariu


                          • #28




                            Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk
                            Blade:Butterfly Innerforce ZLC
                            FH: Donic Bluefire JP 01 max
                            BH:Yasaka Rakza X max

                            Comentariu


                            • #29
                              Postat în original de ivamaistru Vezi post




                              Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk
                              E ca-n bancul ăla cu tabloul intitulat ,, Vaci păscând iarbă"!
                              Blade - TSP Balsa 3,5 Def+, Forehand - TSP Ventus Speed, Backhand - TSP Ventus Speed

                              Comentariu


                              • #30
                                Grupe inferioare etapa a IV-a 04.03.2020

                                Gr.inferioara nr. 1 - All
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                V
                                Loc
                                1 SENCU VICTOR TARGOVISTE
                                3-0
                                3-0
                                2-3
                                3-0
                                3-0
                                4
                                2
                                2 MATEI MIRCEA TARGOVISTE
                                0-3
                                1-3
                                1-3
                                3-0
                                3-0
                                2
                                4
                                3 MARINESCU NELU TARGOVISTE
                                0-3
                                3-1
                                0-3
                                3-0
                                3-0
                                3
                                3
                                4 DIACONESCU LUCIAN TARGOVISTE
                                3-2
                                3-1
                                3-0
                                3-0
                                3-0
                                5
                                1
                                5 IONITA CORINA TARGOVISTE
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                0
                                6 BADEA ALEXANDRU TARGOVISTE
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                3-0
                                1
                                Gr.inferioara nr. 2 - All
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                V
                                Loc
                                1 LAZAROIU ADRIAN TARGOVISTE
                                3-2
                                3-0
                                3-0
                                3-0
                                3-0
                                5
                                1
                                2 BIVOLARU STELIAN TARGOVISTE
                                2-3
                                3-2
                                3-0
                                3-0
                                3-0
                                4
                                2
                                3 FUSCA GEORGIAN TARGOVISTE
                                0-3
                                2-3
                                3-0
                                3-0
                                3-0
                                3
                                3
                                4 RADULESCU CRISTIAN TARGOVISTE
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                3-0
                                0-3
                                1
                                5 RADU GRATIAN TARGOVISTE
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                0
                                6 BARASCU MARIUS TARGOVISTE
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                3-0
                                3-0
                                2
                                4
                                Gr.inferioara nr. 3 - All
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                V
                                Loc
                                1 IVAN SORIN IOAN TARGOVISTE
                                3-1
                                1-3
                                3-0
                                3-0
                                3-0
                                4
                                2
                                2 CUCU CRISTIN TARGOVISTE
                                1-3
                                3-0
                                3-0
                                3-0
                                3-0
                                4
                                1
                                3 LUNGU MIHAI TARGOVISTE
                                3-1
                                0-3
                                3-0
                                3-0
                                3-0
                                4
                                3
                                4 DAN LIVIU TARGOVISTE
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                3-0
                                0-3
                                1
                                5 CHELCEA OVIDIU TARGOVISTE
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                0
                                6 STAN CATALIN LUCIENI
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                3-0
                                3-0
                                2
                                4
                                Blade - TSP Balsa 3,5 Def+, Forehand - TSP Ventus Speed, Backhand - TSP Ventus Speed

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X