Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TÂRGOVIȘTE: În fiecare Miercuri (ora 17:00) - Turneu "Darius Movileanu"

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #31
    Eliminatorii All

    1. Diaconescu Lucian
    --------------------Diaconescu Lucian 3-0
    16. Bye
    -----------------------------------Diaconescu Lucian 3-0
    9. Lungu Mihai
    --------------------Fusca Georgian 2-3
    8. Fusca Georgian
    --------------------------------------------------Diaconescu Lucian 3-0
    5. Bivolaru Stelian
    --------------------Bivolaru Stelian 3-2
    12. Matei Mircea
    -----------------------------------Ivan Sorin Ioan 0-3
    13. Bye
    --------------------Ivan Sorin Ioan 0-3
    4. Ivan Sorin Ioan
    -----------------------------------------------------------------Lazaroiu Adrian 0-3
    3. Cucu Cristin
    --------------------Cucu Cristin 3-0
    14. Bye
    -----------------------------------Sencu Victor 2-3
    11. Barascu Marius
    --------------------Sencu Victor 0-3
    6. Sencu Victor
    --------------------------------------------------Lazaroiu Adrian 1-3
    7. Marinescu Nelu
    --------------------Marinescu Nelu 3-0
    10. Stan Catalin
    -----------------------------------Lazaroiu Adrian 0-3
    15. Bye
    --------------------Lazaroiu Adrian 0-3
    2. Lazaroiu Adrian
    Blade - TSP Balsa 3,5 Def+, Forehand - TSP Ventus Speed, Backhand - TSP Ventus Speed

    Comentariu


    • #32
      Etapa a IV-a, 04.03.2020

      Clasament All

      1. Lazaroiu Adrian - Targoviste
      2. Diaconescu Lucian - Targoviste
      3 -- 4
      Sencu Victor - Targoviste
      Ivan Sorin Ioan - Targoviste
      5 -- 8
      Marinescu Nelu - Targoviste
      Fusca Georgian - Targoviste
      Cucu Cristin - Targoviste
      Bivolaru Stelian - Targoviste
      9 -- 11
      Stan Catalin - Lucieni
      Lungu Mihai - Targoviste
      Matei Mircea - Targoviste
      12 -- 13 1v gr.inf.
      Dan Liviu - Targoviste
      Radulescu Cristian - Targoviste
      14 -- 16 0v gr.inf.
      Ionita Corina - Targoviste
      Radu Gratian - Targoviste
      Chelcea Ovidiu - Targoviste
      Blade - TSP Balsa 3,5 Def+, Forehand - TSP Ventus Speed, Backhand - TSP Ventus Speed

      Comentariu


      • #33
        La mulți ani, Adriane!

        Trimis de pe al meu SNE-LX1 folosind Tapatalk
        GAVRILA AUREL apreciază asta.
        Blade - TSP Balsa 3,5 Def+, Forehand - TSP Ventus Speed, Backhand - TSP Ventus Speed

        Comentariu


        • #34




          Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk
          Blade:Butterfly Innerforce ZLC
          FH: Donic Bluefire JP 01 max
          BH:Yasaka Rakza X max

          Comentariu


          • #35











            Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk
            Blade:Butterfly Innerforce ZLC
            FH: Donic Bluefire JP 01 max
            BH:Yasaka Rakza X max

            Comentariu


            • #36
              Ce colegi amabili si draguti . L-ati lasat sa castige de ziua lui .

              Comentariu


              • #37
                Postat în original de Kralizec Vezi post
                Ce colegi amabili si draguti . L-ati lasat sa castige de ziua lui .
                ...ha , ha !

                Comentariu


                • #38
                  Sunteți așteptați, azi, pentru etapa a -v- a , la ora 17.

                  Comentariu


                  • #39
                    Cu scuzele de rigoare, dar vă incurc și eu azi...

                    Comentariu


                    • #40
                      Etapa a V-a, 11.03.2020
                      Inscrieri All - on 3/11/2020 at 10:14:30 PM - v3.0 / cls_2020-mar

                      1. Lazaroiu Adrian, Targoviste, 44 - 33.77 - EW
                      2. Ivan Sorin Ioan, Targoviste, 108 - 29.54 - O
                      3. Visan Bogdan, Targoviste, 205 - 24.06 - O
                      4. Delimart Alexiana, Targoviste, 690 - 16.15 - AF
                      5. Matei Mircea, Targoviste, 457 - 15.39 - AW
                      6. Dumitru George, Targoviste, 405 - 15.31 - A
                      7. Marinescu Nelu, Targoviste, 512 - 12.74 - A
                      8. Fusca Georgian, Targoviste, 656 - 11.94 - A
                      9. Carpinis Petre Danut, Targoviste, 889 - 7.16 - H
                      10. Necsoiu Georgiana, Targoviste, 950 - 6.06 - HF
                      11. Badea Alexandru, Targoviste, 6001 - 0
                      12. Chelcea Ovidiu, Targoviste, 6002 - 0
                      Blade - TSP Balsa 3,5 Def+, Forehand - TSP Ventus Speed, Backhand - TSP Ventus Speed

                      Comentariu


                      • #41
                        Gr.inferioara nr. 1 - All
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 LAZAROIU ADRIAN TARGOVISTE
                        1-3
                        3-0
                        3-1
                        3-1
                        3-0
                        4
                        2
                        2 IVAN SORIN IOAN TARGOVISTE
                        3-1
                        3-2
                        3-1
                        3-0
                        3-0
                        5
                        1
                        3 MATEI MIRCEA TARGOVISTE
                        0-3
                        2-3
                        0-3
                        2-3
                        0-3
                        0
                        4 MARINESCU NELU TARGOVISTE
                        1-3
                        1-3
                        3-0
                        3-0
                        3-0
                        3
                        3
                        5 FUSCA GEORGIAN TARGOVISTE
                        1-3
                        0-3
                        3-2
                        0-3
                        3-0
                        2
                        4
                        6 NECSOIU GEORGIANA TARGOVISTE
                        0-3
                        0-3
                        3-0
                        0-3
                        0-3
                        1
                        Gr.inferioara nr. 2 - All
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 VISAN BOGDAN TARGOVISTE
                        3-0
                        3-2
                        3-1
                        3-0
                        3-0
                        5
                        1
                        2 DELIMART ALEXIANA TARGOVISTE
                        0-3
                        1-3
                        3-1
                        3-0
                        3-0
                        3
                        3
                        3 DUMITRU GEORGE TARGOVISTE
                        2-3
                        3-1
                        3-0
                        3-0
                        3-0
                        4
                        2
                        4 CARPINIS PETRE DANUT TARGOVISTE
                        1-3
                        1-3
                        0-3
                        3-0
                        3-1
                        2
                        4
                        5 CHELCEA OVIDIU TARGOVISTE
                        0-3
                        0-3
                        0-3
                        0-3
                        0-3
                        0
                        6 BADEA ALEXANDRU TARGOVISTE
                        0-3
                        0-3
                        0-3
                        1-3
                        3-0
                        1
                        Blade - TSP Balsa 3,5 Def+, Forehand - TSP Ventus Speed, Backhand - TSP Ventus Speed

                        Comentariu


                        • #42
                          Etapa a V-a, 11.03.2020
                          Eliminatorii All

                          1. Ivan Sorin Ioan
                          --------------------Ivan Sorin Ioan 3-0
                          8. Carpinis Petre Danut
                          -----------------------------------Ivan Sorin Ioan 3-0
                          5. Marinescu Nelu
                          --------------------Marinescu Nelu 3-2
                          4. Dumitru George
                          --------------------------------------------------Ivan Sorin Ioan 3-0
                          3. Lazaroiu Adrian
                          --------------------Delimart Alexiana 2-3
                          6. Delimart Alexiana
                          -----------------------------------Fusca Georgian 1-3
                          7. Fusca Georgian
                          --------------------Fusca Georgian 3-0
                          2. Visan Bogdan
                          Blade - TSP Balsa 3,5 Def+, Forehand - TSP Ventus Speed, Backhand - TSP Ventus Speed

                          Comentariu


                          • #43
                            Etapa a V-a, 11.03.2020

                            Clasament All

                            1. Ivan Sorin Ioan - Targoviste
                            2. Fusca Georgian - Targoviste
                            3 -- 4
                            Marinescu Nelu - Targoviste
                            Delimart Alexiana - Targoviste
                            5 -- 8
                            Carpinis Petre Danut - Targoviste
                            Visan Bogdan - Targoviste
                            Dumitru George - Targoviste
                            Lazaroiu Adrian - Targoviste
                            9 -- 10 1v gr.inf.
                            Necsoiu Georgiana - Targoviste
                            Badea Alexandru - Targoviste
                            11 -- 12 0v gr.inf.
                            Matei Mircea - Targoviste
                            Chelcea Ovidiu - Targoviste
                            Blade - TSP Balsa 3,5 Def+, Forehand - TSP Ventus Speed, Backhand - TSP Ventus Speed

                            Comentariu


                            • #44
                              Antrenament...

                              Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	IMG-20200314-WA0013.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	87,2 KB 
ID:	777302

                              Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	IMG-20200314-WA0013.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	87,2 KB 
ID:	777302

                              Comentariu


                              • #45
                                S a dus si antrenamentul prin ordinul MI din 17.03.2020

                                Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk
                                Blade:Butterfly Innerforce ZLC
                                FH: Donic Bluefire JP 01 max
                                BH:Yasaka Rakza X max

                                Comentariu

                                Procesare...
                                X