Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

ONSS - Etapa Județeană la tenis de masă - Liceu, Suceava - 07.03.2020

Adună
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ONSS - Etapa Județeană la tenis de masă - Liceu, Suceava - 07.03.2020

    Olimpiada Naţională a Sportului Şcolar, Etapa Judeţeană

    LOCALITATEA: Suceava
    DATA: Sâmbătă 7 martie 2020;

    CATEGORII: MASCULIN şi FEMENIN (elevi din ciclul liceal din judeţul Suceava calificaţi în urma competiţiilor locale).

    ORA DE ÎNCEPERE:
    09.00 - 09.30 validare, la 10.00 încep meciurile.

    SALA: Sala de Sport a Colegiului Național “Ștefan cel Mare” Suceava (lângă autogară);
    LOGISTICĂ: 12 mese, mingi plastic GEWO***
    SPAȚIU DE JOC: 800 mp.
    SUPRAFAȚA DE JOC: Gerflor;
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri;

    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1-4 – diplome oferite de ISJ Suceava;

    ÎNSCRIEREA participanţilor se face de către profesorii instituţiilor de învăţămân din judeţul Suceava de nivel liceal.

    SISTEMUL DE JOC PENTRU TOATE CATEGORIILE:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 4/5/6 jucători – se califică primii 2/3/4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Tablou eliminatoriu complet se va genera automat;

    ORGANIZATORI:
    ISJ Suceava
    Colegiul Naţional "Ştefan cel Mare" Suceava, Asociaţia Sportivă “Ştefan cel Mare” Suceava

    ORGANIZATOR TEHNIC:
    prof. Adrian Cojocaru – 0742127919
    Ultima editare de Adrian's; 04.mar.2020, 08:18.

  • #2
    Inscrieri FETE - on 06.03.2020 at 23:26:33

    1. Butnaru Madalina, Vatra Dornei, 433 - 29,82 - OF
    2. Vida Stefana, Suceava, 3091 - 5,4 - HF
    3. Ungureanu Sabina, Suceava, 3208 - 5,2 - HF
    4. Gavrilei Adelina, Campulung Mold, 3300 - 4 - HF
    5. Rezus Oana, Radauti, 6002 - 0
    6. Apalamarita Mara, Vatra Dornei, 6003 - 0
    7. Curic Alexandra, Suceava, 6004 - 0
    8. Olariu Alisia Ioana, Suceava, 6005 - 0
    9. Ivan Camelia, Suceava, 6006 - 0
    10. Sevcenco Victoria, Suceava, 6008 - 0
    11. Miraut Gabriela, Suceava, 6009 - 0


    Inscrieri BAIEŢI - on 07.03.2020 at 13:50:45

    1. Cojocaru Stefan, Suceava, 116 - 42,1 - E
    2. Ungureanu Adrian, Suceava, 1393 - 35,75 - E
    3. Mosneagu Mihnea, Falticeni, 1665 - 18,25 - A
    4. Rauh Andrei, Moldova, 848 - 18,03 - A
    5. Sahlean Alexandru Silvestru, Partestii de Jos, 1350 - 9,9 - H
    6. Petrescu Vlad, Fratauti, 2480 - 5,2 - H
    7. Tanase Cosmin, Campulung Mold, 2535 - 5,2 - H
    8. Gaitan Alexandru, Suceava, 3882 - 5,2 - H
    9. Mocanu Alexandru, Suceava, 3506 - 4 - H
    10. Andronic Ilie Cristian, Partestii de Jos, 3974 - 4 - H
    11. Pacuraru Cristian, Suceava, 2258 - 0 - H
    12. Brezan Claudiu, Suceava PM, 6002 - 0
    13. Hretcu Ioan, Suceava PM, 6003 - 0
    14. Vrabie Cristian, Suceava PM, 6004 - 0
    15. Morosan Iulian, Vatra Dornei, 6005 - 0
    16. Ghioc Emanuel, Suceava SI, 6006 - 0
    17. Tripoli Andrea, Suceava SI, 6007 - 0
    18. Doniceanu Cosmin, Suceava SI, 6008 - 0
    19. Didu Adelin, Campulung Mold, 6009 - 0
    20. Foca Ciprian, Radauti, 6010 - 0
    21. Macovei Ovidiu Gabriel, Suceava, 6011 - 0
    22. Havrisciuc George Stefan, Suceava, 6012 - 0
    23. Ripan Mihaita, Suceava IA, 6013 - 0
    24. Zaharia Florin, Suceava IA, 6014 - 0
    25. Boca Iulian, Suceava IA, 6015 - 0
    26. Baicu Florin Eduard, Campulung Mold, 6016 - 0
    27. Baicu Ioan Cristian, Campulung Mold, 6017 - 0
    28. Martin Stefan Cristian, Suceava, 6019 - 0
    29. Matei Stefan Codrin, Suceava, 6020 - 0
    30. Vorobchievici Mihai, Partestii de Jos, 6021 - 0
    31. Ungureanu Ionut, Partestii de Jos, 6022 - 0
    32. Chitan Ricardo, Suceava AIC, 6023 - 0
    Ultima editare de Adrian's; 07.mar.2020, 12:51.

    Comentariu


    • #3
      Gr.inferioara nr. 1 - BAIEŢI
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 COJOCARU STEFAN SUCEAVA
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 BREZAN CLAUDIU SUCEAVA PM
      0-3
      1-3
      2-3
      0-3
      0
      3 MOROSAN IULIAN VATRA DORNEI
      0-3
      3-1
      3-0
      3-0
      3
      2
      4 ZAHARIA FLORIN SUCEAVA IA
      0-3
      3-2
      0-3
      1-3
      1
      5 BAICU IOAN CRISTIAN CAMPULUNG MOLD
      0-3
      3-0
      0-3
      3-1
      2
      3
      Gr.inferioara nr. 2 - BAIEŢI
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 UNGUREANU ADRIAN SUCEAVA
      3-1
      3-0
      3-0
      3-1
      4
      1
      2 PACURARU CRISTIAN SUCEAVA
      1-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      2
      3 VRABIE CRISTIAN SUCEAVA PM
      0-3
      0-3
      3-0
      0-3
      1
      4 RIPAN MIHAITA SUCEAVA IA
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      5 BAICU FLORIN EDUARD CAMPULUNG MOLD
      1-3
      0-3
      3-0
      3-0
      2
      3
      Gr.inferioara nr. 3 - BAIEŢI
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 MOSNEAGU MIHNEA FALTICENI
      3-1
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 ANDRONIC ILIE CRISTIAN PARTESTII DE JOS
      1-3
      3-0
      1-3
      3-0
      2
      3
      3 HRETCU IOAN SUCEAVA PM
      0-3
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      4 HAVRISCIUC GEORGE STEFAN SUCEAVA
      0-3
      3-1
      3-0
      3-0
      3
      2
      5 BOCA IULIAN SUCEAVA IA
      0-3
      0-3
      3-1
      0-3
      1
      Gr.inferioara nr. 4 - BAIEŢI
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 RAUH ANDREI MOLDOVA
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 MOCANU ALEXANDRU SUCEAVA
      0-3
      3-0
      3-2
      3-2
      3
      2
      3 GHIOC EMANUEL SUCEAVA SI
      0-3
      0-3
      3-0
      0-3
      1
      4 MACOVEI OVIDIU GABRIEL SUCEAVA
      0-3
      2-3
      0-3
      1-3
      0
      5 VOROBCHIEVICI MIHAI PARTESTII DE JOS
      0-3
      2-3
      3-0
      3-1
      2
      3
      Gr.inferioara nr. 5 - BAIEŢI
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 SAHLEAN ALEXANDRU SILVESTRU PARTESTII DE JOS
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      5
      1
      2 GAITAN ALEXANDRU SUCEAVA
      0-3
      3-0
      0-3
      3-1
      3-0
      3
      3
      3 TRIPOLI ANDREA SUCEAVA SI
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      4 DIDU ADELIN CAMPULUNG MOLD
      0-3
      3-0
      3-0
      3-2
      3-0
      4
      2
      5 MATEI STEFAN CODRIN SUCEAVA
      0-3
      1-3
      3-0
      2-3
      3-2
      2
      6 CHITAN RICARDO SUCEAVA AIC
      0-3
      0-3
      3-0
      0-3
      2-3
      1
      Gr.inferioara nr. 6 - BAIEŢI
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 PETRESCU VLAD FRATAUTI
      1-3
      3-0
      3-2
      3-0
      3-0
      4
      3
      2 TANASE COSMIN CAMPULUNG MOLD
      3-1
      3-0
      1-3
      3-1
      3-1
      4
      2
      3 DONICEANU COSMIN SUCEAVA SI
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      4 FOCA CIPRIAN RADAUTI
      2-3
      3-1
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      1
      5 MARTIN STEFAN CRISTIAN SUCEAVA
      0-3
      1-3
      3-0
      0-3
      3-1
      2
      6 UNGUREANU IONUT PARTESTII DE JOS
      0-3
      1-3
      3-0
      0-3
      1-3
      1

      Comentariu


      • #4
        Gr.inferioara nr. 1 - FETE
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 BUTNARU MADALINA VATRA DORNEI
        3-0
        3-0
        3-0
        3-0
        4
        1
        2 UNGUREANU SABINA SUCEAVA
        0-3
        2-3
        3-0
        3-2
        2
        3 REZUS OANA RADAUTI
        0-3
        3-2
        3-0
        0-3
        2
        4 OLARIU ALISIA IOANA SUCEAVA
        0-3
        0-3
        0-3
        0-3
        0
        5 SEVCENCO VICTORIA SUCEAVA
        0-3
        2-3
        3-0
        3-0
        2
        2
        Gr.inferioara nr. 2 - FETE
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 VIDA STEFANA SUCEAVA
        3-0
        0-3
        3-0
        3-0
        3-0
        4
        2
        2 GAVRILEI ADELINA CAMPULUNG MOLD
        0-3
        1-3
        3-0
        3-0
        3-0
        3
        3 APALAMARITA MARA VATRA DORNEI
        3-0
        3-1
        3-0
        3-0
        3-0
        5
        1
        4 CURIC ALEXANDRA SUCEAVA
        0-3
        0-3
        0-3
        3-0
        3-0
        2
        5 IVAN CAMELIA SUCEAVA
        0-3
        0-3
        0-3
        0-3
        3-0
        1
        6 MIRAUT GABRIELA SUCEAVA
        0-3
        0-3
        0-3
        0-3
        0-3
        0

        Comentariu


        • #5
          Eliminatorii FETE

          1. Butnaru Madalina
          -------------------- Butnaru Madalina 3-0
          8. Bye
          ----------------------------------- Butnaru Madalina 3-0
          5. Bye
          -------------------- Vida Stefana 3-0
          4. Vida Stefana
          -------------------------------------------------- Butnaru Madalina 3-0
          3. Sevcenco Victoria
          -------------------- Sevcenco Victoria 3-0
          6. Bye
          ----------------------------------- Apalamarita Mara 3-0
          7. Bye
          -------------------- Apalamarita Mara 3-0
          2. Apalamarita Mara



          Finala mica - FETE

          Vida Stefana
          -------------------- Vida Stefana 3-0
          Sevcenco Victoria

          Comentariu


          • #6
            Clasament FETE

            1. Butnaru Madalina - Vatra Dornei
            2. Apalamarita Mara - Vatra Dornei
            3. Vida Stefana - Suceava
            4. Sevcenco Victoria - Suceava
            5 -- 3v gr.inf.
            Gavrilei Adelina - Campulung Mold
            6 -- 8 2v gr.inf.
            Ungureanu Sabina - Suceava
            Rezus Oana - Radauti
            Curic Alexandra - Suceava
            9 -- 1v gr.inf.
            Ivan Camelia - Suceava
            10 -- 11 0v gr.inf.
            Olariu Alisia Ioana - Suceava
            Miraut Gabriela - Suceava

            Comentariu


            • #7
              Eliminatorii BAIEŢI

              1. Cojocaru Stefan
              -------------------- Cojocaru Stefan 3-0
              32. Bye
              ----------------------------------- Cojocaru Stefan 3-0
              17. Gaitan Alexandru
              -------------------- Gaitan Alexandru 3-1
              16. Vorobchievici Mihai
              -------------------------------------------------- Cojocaru Stefan 3-0
              9. Havrisciuc George Stefan
              -------------------- Havrisciuc George Stefan 3-0
              24. Bye
              ----------------------------------- Tanase Cosmin 3-1
              25. Bye
              -------------------- Tanase Cosmin 3-0
              8. Tanase Cosmin

              ----------------------------------------------------------------- Cojocaru Stefan 3-0

              5. Sahlean Alexandru Silvestru
              -------------------- Sahlean Alexandru Silvestru 3-0
              28. Bye
              ----------------------------------- Pacuraru Cristian 3-2
              21. Bye
              -------------------- Pacuraru Cristian 3-0
              12. Pacuraru Cristian
              -------------------------------------------------- Rauh Andrei 3-2
              13. Baicu Ioan Cristian
              -------------------- Baicu Ioan Cristian 3-0
              20. Bye
              ----------------------------------- Rauh Andrei 3-0
              29. Bye
              -------------------- Rauh Andrei 3-0
              4. Rauh Andrei

              -------------------------------------------------------------------------------- Cojocaru Stefan 3-1

              3. Mosneagu Mihnea
              -------------------- Mosneagu Mihnea 3-0
              30. Bye
              ----------------------------------- Mosneagu Mihnea 3-0
              19. Bye
              -------------------- Baicu Florin Eduard 3-0
              14. Baicu Florin Eduard
              -------------------------------------------------- Foca Ciprian 3-2
              11. Morosan Iulian
              -------------------- Morosan Iulian 3-0
              22. Bye
              ----------------------------------- Foca Ciprian 3-0
              27. Bye
              -------------------- Foca Ciprian 3-0
              6. Foca Ciprian

              ----------------------------------------------------------------- Ungureanu Adrian 3-1

              7. Didu Adelin
              -------------------- Didu Adelin 3-0
              26. Bye
              ----------------------------------- Didu Adelin 3-0
              23. Bye
              -------------------- Mocanu Alexandru 3-0
              10. Mocanu Alexandru
              -------------------------------------------------- Ungureanu Adrian 3-0
              15. Andronic Ilie Cristian
              -------------------- Petrescu Vlad 3-0
              18. Petrescu Vlad
              ----------------------------------- Ungureanu Adrian 3-0
              31. Bye
              -------------------- Ungureanu Adrian 3-0
              2. Ungureanu Adrian
              Ultima editare de Adrian's; 07.mar.2020, 13:42.

              Comentariu


              • #8
                Clasament BAIEŢI

                1. Cojocaru Stefan - Suceava
                2. Ungureanu Adrian - Suceava
                3. Rauh Andrei - Moldova
                4. Foca Ciprian - Radauti
                5 -- 8
                Tanase Cosmin - Campulung Mold
                Didu Adelin - Campulung Mold
                Pacuraru Cristian - Suceava
                Mosneagu Mihnea - Falticeni
                9 -- 16
                Gaitan Alexandru - Suceava
                Petrescu Vlad - Fratauti
                Baicu Ioan Cristian - Campulung Mold
                Morosan Iulian - Vatra Dornei
                Havrisciuc George Stefan - Suceava
                Mocanu Alexandru - Suceava
                Sahlean Alexandru Silvestru - Partestii de Jos
                Baicu Florin Eduard - Campulung Mold
                17 -- 18
                Vorobchievici Mihai - Partestii de Jos
                Andronic Ilie Cristian - Partestii de Jos
                19 -- 20 2v gr.inf.
                Martin Stefan Cristian - Suceava
                Matei Stefan Codrin - Suceava
                21 -- 26 1v gr.inf.
                Vrabie Cristian - Suceava PM
                Ghioc Emanuel - Suceava SI
                Zaharia Florin - Suceava IA
                Boca Iulian - Suceava IA
                Ungureanu Ionut - Partestii de Jos
                Chitan Ricardo - Suceava AIC
                27 -- 32 0v gr.inf.
                Brezan Claudiu - Suceava PM
                Hretcu Ioan - Suceava PM
                Tripoli Andrea - Suceava SI
                Doniceanu Cosmin - Suceava SI
                Macovei Ovidiu Gabriel - Suceava
                Ripan Mihaita - Suceava IA

                Comentariu

                Cine a citit topicul
                Procesare...
                X