Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

GALAȚI: În fiecare Duminică (ora 10:00) - Turneu "CorpSaf TT"

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #16
    Eliminatorii Etapa VII - 09.08.2020

    1. Hulpan Cristian
    -------------------- Hulpan Cristian 3-0
    8. Avram Ionut
    ----------------------------------- Hulpan Cristian 3-1
    5. Gutu Paul
    -------------------- Tirdea Ionut 1-3
    4. Tirdea Ionut
    -------------------------------------------------- Hulpan Cristian 3-1
    3. Roca Iosif
    -------------------- Tulpan Marian 1-3
    6. Tulpan Marian
    ----------------------------------- Manea Dorinel 0-3
    7. Dutu Constantin
    -------------------- Manea Dorinel 0-3
    2. Manea Dorinel

    3rd place - Etapa VII - 09.08.2020

    Tirdea Ionut
    ------------------------- Tirdea Ionut 3-1
    Tulpan Marian

    Locurile 5-8 - Etapa VII - 09.08.2020

    Avram Ionut
    ------------------------- Avram Ionut 3-1
    Gutu Paul

    Roca Iosif
    ------------------------- Roca Iosif 3-0
    Dutu Constantin

    Finals 5-6 Etapa VII - 09.08.2020

    Avram Ionut
    ------------------------- Avram Ionut 3-0
    Roca Iosif

    7 place - Etapa VII - 09.08.2020

    Gutu Paul
    ------------------------- Gutu Paul 3-1
    Dutu Constantin
    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

    Comentariu


    • #17
      Clasament Etapa VII - 09.08.2020

      1. Hulpan Cristian - Galati
      2. Manea Dorinel - Tecuci
      3. Tirdea Ionut - Tecuci
      4. Tulpan Marian - Galati
      5 -- 8
      Avram Ionut - Galati
      Roca Iosif - Galati
      Gutu Paul - Galati
      Dutu Constantin - Galati
      9 -- 10 1v gr.inf.
      Lazar Petrica - Galati
      Ilie Nicusor - Galati
      11 -- 12 0v gr.inf.
      Lazar Patrick - Galati
      Oancea Bogdan - Galati
      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

      Comentariu


      • #18
        Etapa VIII - 16.08.2020
        Inscrieri Etapa VIII - 16.08.2020 - 27.09.2020 / 15:08:15 - v4.3 / cls_2020-iul

        1. Ceobotaru Daniel, Galati, 643 - 18,18 - A
        2. Panait Adrian, Braila, 397 - 15,02 - AW
        3. Dutu Constantin, Galati, 1833 - 5,27 - H
        4. Hulpan Daniel, Galati, 4178 - 0
        5. Roca Iosif, Galati, 6001 - 0
        6. Ilie Nicusor, Galati, 6005 - 0
        7. Gutu Paul, Galati, 6006 - 0
        8. Jireghie Adrian, Galati, 6008 - 0

        Grupe inferioare Etapa VIII - 16.08.2020
        1 Gutu Paul Hulpan Daniel Dutu Constantin Panait Adrian Ceobotaru Daniel Jireghie Adrian Ilie Nicusor Roca Iosif
        X
        Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

        Comentariu


        • #19
          Gr.inferioara nr. 1 - Etapa VIII - 16.08.2020
          Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
          X1X
          X2X
          X3X
          X4X
          X5X
          X6X
          X7X
          X8X
          XVX
          LOC
          1 GUTU PAUL - Galati
          3-0
          2-3
          1-3
          3-0
          3-0
          3-0
          3-2
          5
          3
          2 HULPAN DANIEL - Galati
          0-3
          3-0
          1-3
          0-3
          3-0
          3-0
          0-3
          3
          5
          3 DUTU CONSTANTIN - Galati
          3-2
          0-3
          1-3
          0-3
          3-0
          1-3
          0-3
          2
          6
          4 PANAIT ADRIAN - Braila
          3-1
          3-1
          3-1
          2-3
          3-0
          3-0
          3-2
          6
          2
          5 CEOBOTARU DANIEL - Galati
          0-3
          3-0
          3-0
          3-2
          3-0
          3-0
          3-1
          6
          1
          6 JIREGHIE ADRIAN - Galati
          0-3
          0-3
          0-3
          0-3
          0-3
          3-1
          0-3
          1
          7
          7 ILIE NICUSOR - Galati
          0-3
          0-3
          3-1
          0-3
          0-3
          1-3
          0-3
          1
          8
          8 ROCA IOSIF - Galati
          2-3
          3-0
          3-0
          2-3
          1-3
          3-0
          3-0
          4
          4
          X
          Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

          Comentariu


          • #20
            Clasament Etapa VIII - 16.08.2020

            1. Ceobotaru Daniel - Galati
            2. Panait Adrian - Braila
            3. Gutu Paul - Galati
            4. Roca Iosif - Galati
            5. Hulpan Daniel - Galati
            6. Dutu Constantin - Galati
            7. Jireghie Adrian - Galati
            8. Ilie Nicusor - Galati
            Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

            Comentariu


            • #21
              Etapa IX - 23.08.2020

              Inscrieri Etapa IX - 23.08.2020 - 27.09.2020 / 15:23:40 - v4.3 / cls_2020-iul

              1. Ceobotaru Daniel, Galati, 643 - 18,18 - A
              2. Hulpan Cristian, Galati, 650 - 13,94 - A
              3. Avram Ionut, Galati, 1542 - 5,8 - H
              4. Dutu Constantin, Galati, 1833 - 5,27 - H
              5. Hulpan Daniel, Galati, 4178 - 0
              6. Badache Andreea, Galati, 4251 - 0 - EF
              7. Tulpan Marian, Galati, 6003 - 0
              8. Lazar Petrica, Galati, 6004 - 0
              9. Ilie Nicusor, Galati, 6005 - 0
              10. Gutu Paul, Galati, 6006 - 0
              11. Oancea Bogdan, Galati, 6007 - 0
              12. Neculita Nicu, Galati, 6009 - 0
              13. Stefu Cristian, Galati, 6010 - 0
              14. Tiron Radu, Galati, 6011 - 0
              15. Ciobotaru Eduard, Galati, 6012 - 0
              16. Martin Cristian, Galati, 6013 - 0

              Grupe inferioare Etapa IX - 23.08.2020
              1 Neculita Nicu Ilie Nicusor Hulpan Daniel Stefu Cristian
              2 Hulpan Cristian Badache Andreea Tulpan Marian Ceobotaru Daniel
              3 Tiron Radu Ciobotaru Eduard Dutu Constantin Avram Ionut
              4 Martin Cristian Gutu Paul Lazar Petrica Oancea Bogdan
              X
              Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

              Comentariu


              • #22
                Gr.inferioara nr. 1 - Etapa IX - 23.08.2020
                Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                X1X
                X2X
                X3X
                X4X
                XVX
                LOC
                1 NECULITA NICU - Galati
                3-0
                0-3
                3-0
                2
                2
                2 ILIE NICUSOR - Galati
                0-3
                0-3
                3-2
                1
                3
                3 HULPAN DANIEL - Galati
                3-0
                3-0
                3-0
                3
                1
                4 STEFU CRISTIAN - Galati
                0-3
                2-3
                0-3
                0
                4
                X
                Gr.inferioara nr. 2 - Etapa IX - 23.08.2020
                Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                X1X
                X2X
                X3X
                X4X
                XVX
                LOC
                1 HULPAN CRISTIAN - Galati
                2-3
                3-0
                3-1
                2
                1
                2 BADACHE ANDREEA - Galati
                3-2
                3-0
                2-3
                2
                2
                3 TULPAN MARIAN - Galati
                0-3
                0-3
                1-3
                0
                4
                4 CEOBOTARU DANIEL - Galati
                1-3
                3-2
                3-1
                2
                3
                X
                Gr.inferioara nr. 3 - Etapa IX - 23.08.2020
                Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                X1X
                X2X
                X3X
                X4X
                XVX
                LOC
                1 TIRON RADU - Galati
                0-3
                0-3
                0-3
                0
                4
                2 CIOBOTARU EDUARD - Galati
                3-0
                3-0
                3-1
                3
                1
                3 DUTU CONSTANTIN - Galati
                3-0
                0-3
                0-3
                1
                3
                4 AVRAM IONUT - Galati
                3-0
                1-3
                3-0
                2
                2
                X
                Gr.inferioara nr. 4 - Etapa IX - 23.08.2020
                Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                X1X
                X2X
                X3X
                X4X
                XVX
                LOC
                1 MARTIN CRISTIAN - Galati
                1-3
                0-3
                3-0
                1
                3
                2 GUTU PAUL - Galati
                3-1
                3-0
                3-0
                3
                1
                3 LAZAR PETRICA - Galati
                3-0
                0-3
                3-0
                2
                2
                4 OANCEA BOGDAN - Galati
                0-3
                0-3
                0-3
                0
                4
                X
                Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                Comentariu


                • #23
                  Gr.superioara nr. 1 - Etapa IX - 23.08.2020
                  Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                  X1X
                  X2X
                  X3X
                  X4X
                  XVX
                  LOC
                  1 HULPAN DANIEL - Galati
                  0-3
                  0-3
                  3-0
                  1
                  2 BADACHE ANDREEA - Galati
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  3
                  1
                  3 CIOBOTARU EDUARD - Galati
                  3-0
                  0-3
                  3-0
                  2
                  2
                  4 LAZAR PETRICA - Galati
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0
                  X
                  Gr.superioara nr. 2 - Etapa IX - 23.08.2020
                  Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                  X1X
                  X2X
                  X3X
                  X4X
                  XVX
                  LOC
                  1 NECULITA NICU - Galati
                  1-3
                  1-3
                  1-3
                  0
                  2 HULPAN CRISTIAN - Galati
                  3-1
                  3-1
                  3-2
                  3
                  1
                  3 AVRAM IONUT - Galati
                  3-1
                  1-3
                  3-2
                  2
                  2
                  4 GUTU PAUL - Galati
                  3-1
                  2-3
                  2-3
                  1
                  X
                  Gr.superioara nr. 3 - Etapa IX - 23.08.2020
                  Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                  X1X
                  X2X
                  X3X
                  X4X
                  XVX
                  LOC
                  1 ILIE NICUSOR - Galati
                  0-3
                  0-3
                  3-1
                  1
                  2 TULPAN MARIAN - Galati
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  3
                  1
                  3 DUTU CONSTANTIN - Galati
                  3-0
                  0-3
                  3-2
                  2
                  2
                  4 OANCEA BOGDAN - Galati
                  1-3
                  0-3
                  2-3
                  0
                  X
                  Gr.superioara nr. 4 - Etapa IX - 23.08.2020
                  Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                  X1X
                  X2X
                  X3X
                  X4X
                  XVX
                  LOC
                  1 STEFU CRISTIAN - Galati
                  0-3
                  2-3
                  1-3
                  0
                  2 CEOBOTARU DANIEL - Galati
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  3
                  1
                  3 TIRON RADU - Galati
                  3-2
                  0-3
                  0-3
                  1
                  4 MARTIN CRISTIAN - Galati
                  3-1
                  0-3
                  3-0
                  2
                  2
                  X
                  Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                  Comentariu


                  • #24
                    Eliminatorii Etapa IX - 23.08.2020

                    1. Badache Andreea
                    -------------------- Badache Andreea 3-0
                    8. Neculita Nicu
                    ----------------------------------- Badache Andreea 3-0
                    5. Hulpan Daniel
                    -------------------- Avram Ionut 3-2
                    4. Avram Ionut
                    -------------------------------------------------- Badache Andreea 3-0
                    3. Ciobotaru Eduard
                    -------------------- Ciobotaru Eduard 2-3
                    6. Gutu Paul
                    ----------------------------------- Ciobotaru Eduard 3-2
                    7. Lazar Petrica
                    -------------------- Hulpan Cristian 2-3
                    2. Hulpan Cristian

                    3rd place - Etapa IX - 23.08.2020

                    Avram Ionut
                    ------------------------- Avram Ionut 3-1
                    Hulpan Cristian
                    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                    Comentariu


                    • #25
                      Clasament Etapa IX - 23.08.2020

                      1. Badache Andreea - Galati
                      2. Ciobotaru Eduard - Galati
                      3. Avram Ionut - Galati
                      4. Hulpan Cristian - Galati
                      5 -- 8
                      Neculita Nicu - Galati
                      Gutu Paul - Galati
                      Hulpan Daniel - Galati
                      Lazar Petrica - Galati
                      9 -- 10 3v gr.sup.
                      Ceobotaru Daniel - Galati
                      Tulpan Marian - Galati
                      11 -- 12 2v gr.sup.
                      Dutu Constantin - Galati
                      Martin Cristian - Galati
                      13 -- 14 1v gr.sup.
                      Ilie Nicusor - Galati
                      Tiron Radu - Galati
                      15 -- 16 0v gr.sup.
                      Oancea Bogdan - Galati
                      Stefu Cristian - Galati
                      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                      Comentariu


                      • #26
                        Etapa X - 30.08.2020

                        Inscrieri Etapa X - 30.08.2020 - 27.09.2020 / 16:15:19 - v4.3 / cls_2020-iul

                        1. Ceobotaru Daniel, Galati, 643 - 18,18 - A
                        2. Hulpan Cristian, Galati, 650 - 13,94 - A
                        3. Avram Ionut, Galati, 1542 - 5,8 - H
                        4. Tiboaca Daniel, Galati, 1605 - 5,5 - H
                        5. Dutu Constantin, Galati, 1833 - 5,27 - H
                        6. Hulpan Daniel, Galati, 4178 - 0
                        7. Badache Andreea, Galati, 4251 - 0 - EF
                        8. Roca Iosif, Galati, 6001 - 0
                        9. Tulpan Marian, Galati, 6003 - 0
                        10. Ilie Nicusor, Galati, 6005 - 0

                        Grupe inferioare Etapa X - 30.08.2020
                        1 Avram Ionut Ceobotaru Daniel Hulpan Cristian Tulpan Marian Tiboaca Daniel Roca Iosif Dutu Constantin Hulpan Daniel Ilie Nicusor Badache Andreea
                        X
                        Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                        Comentariu


                        • #27
                          Gr.inferioara nr. 1 - Etapa X - 30.08.2020
                          Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                          X1X
                          X2X
                          X3X
                          X4X
                          X5X
                          X6X
                          X7X
                          X8X
                          X9X
                          X10X
                          XVX
                          LOC
                          1 AVRAM IONUT - Galati
                          0-3
                          1-3
                          3-1
                          1-3
                          3-0
                          2-3
                          3-1
                          3-0
                          0-3
                          4
                          6
                          2 CEOBOTARU DANIEL - Galati
                          3-0
                          3-2
                          3-0
                          3-2
                          3-0
                          2-3
                          3-2
                          3-0
                          1-3
                          7
                          2
                          3 HULPAN CRISTIAN - Galati
                          3-1
                          2-3
                          3-1
                          3-2
                          3-1
                          3-1
                          3-2
                          3-0
                          3-1
                          8
                          1
                          4 TULPAN MARIAN - Galati
                          1-3
                          0-3
                          1-3
                          3-2
                          3-2
                          3-0
                          3-0
                          3-0
                          0-3
                          5
                          3
                          5 TIBOACA DANIEL - Galati
                          3-1
                          2-3
                          2-3
                          2-3
                          3-0
                          3-0
                          3-0
                          3-0
                          0-3
                          5
                          4
                          6 ROCA IOSIF - Galati
                          0-3
                          0-3
                          1-3
                          2-3
                          0-3
                          3-0
                          3-0
                          3-0
                          0-3
                          3
                          7
                          7 DUTU CONSTANTIN - Galati
                          3-2
                          3-2
                          1-3
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          3-0
                          3-0
                          3-2
                          5
                          5
                          8 HULPAN DANIEL - Galati
                          1-3
                          2-3
                          2-3
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          3-1
                          0-3
                          1
                          8
                          9 ILIE NICUSOR - Galati
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          1-3
                          0-3
                          0
                          9
                          10 BADACHE ANDREEA - Galati
                          3-0
                          3-1
                          1-3
                          3-0
                          3-0
                          3-0
                          2-3
                          3-0
                          3-0
                          7
                          X
                          Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                          Comentariu


                          • #28
                            Clasament Etapa X - 30.08.2020

                            1. Hulpan Cristian - Galati
                            2. Ceobotaru Daniel - Galati
                            3. Tulpan Marian - Galat
                            4. Tiboaca Daniel - Galati
                            5. Dutu Constantin - Galati
                            6. Avram Ionut - Galati
                            7. Roca Iosif - Galati
                            8. Hulpan Daniel - Galati
                            9. Ilie Nicusor - Galati
                            Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                            Comentariu


                            • #29
                              Etapa XI - 06.09.2020

                              Inscrieri Etapa XI - 06.09.2020 - 27.09.2020 / 16:41:51 - v4.3 / cls_2020-iul

                              1. Stolearenco Igor, Galati, 207 - 27,41 - O
                              2. Ceobotaru Daniel, Galati, 643 - 18,18 - A
                              3. Tiboaca Daniel, Galati, 1605 - 5,5 - H
                              4. Dutu Constantin, Galati, 1833 - 5,27 - H
                              5. Tulpan Marian, Galati, 6003 - 0
                              6. Lazar Petrica, Galati, 6004 - 0
                              7. Ilie Nicusor, Galati, 6005 - 0
                              8. Oancea Bogdan, Galati, 6007 - 0
                              9. Martin Cristian, Galati, 6013 - 0
                              10. Tudose Marius, Galati, 6014 - 0
                              11. Onica Gabriel, Galati, 6015 - 0
                              12. Boboc Vasile, Galati, 6016 - 0

                              Grupe inferioare Etapa XI - 06.09.2020
                              1 Tudose Marius Lazar Petrica Oancea Bogdan Tulpan Marian Ilie Nicusor Ceobotaru Daniel
                              2 Tiboaca Daniel Dutu Constantin Onica Gabriel Stolearenco Igor Martin Cristian Boboc Vasile
                              X
                              Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                              Comentariu


                              • #30
                                Gr.inferioara nr. 1 - Etapa XI - 06.09.2020
                                Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                                X1X
                                X2X
                                X3X
                                X4X
                                X5X
                                X6X
                                XVX
                                LOC
                                1 TUDOSE MARIUS - Galati
                                3-0
                                3-0
                                3-2
                                3-0
                                0-3
                                4
                                2
                                2 LAZAR PETRICA - Galati
                                0-3
                                3-0
                                0-3
                                3-1
                                2-3
                                2
                                4
                                3 OANCEA BOGDAN - Galati
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                1-3
                                1-3
                                0
                                4 TULPAN MARIAN - Galati
                                2-3
                                3-0
                                3-0
                                3-0
                                0-3
                                3
                                3
                                5 ILIE NICUSOR - Galati
                                0-3
                                1-3
                                3-1
                                0-3
                                1-3
                                1
                                6 CEOBOTARU DANIEL - Galati
                                3-0
                                3-2
                                3-1
                                3-0
                                3-1
                                5
                                1
                                X
                                Gr.inferioara nr. 2 - Etapa XI - 06.09.2020
                                Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                                X1X
                                X2X
                                X3X
                                X4X
                                X5X
                                X6X
                                XVX
                                LOC
                                1 TIBOACA DANIEL - Galati
                                3-0
                                3-0
                                3-0
                                3-0
                                3-0
                                5
                                1
                                2 DUTU CONSTANTIN - Galati
                                0-3
                                0-3
                                1-3
                                3-1
                                3-0
                                2
                                3 ONICA GABRIEL - Galati
                                0-3
                                3-0
                                0-3
                                1-3
                                3-1
                                2
                                3
                                4 STOLEARENCO IGOR - Galati
                                0-3
                                3-1
                                3-0
                                3-0
                                3-0
                                4
                                2
                                5 MARTIN CRISTIAN - Galati
                                0-3
                                1-3
                                3-1
                                0-3
                                3-0
                                2
                                4
                                6 BOBOC VASILE - Galati
                                0-3
                                0-3
                                1-3
                                0-3
                                0-3
                                0
                                X
                                Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X