Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

GALAȚI: În fiecare Duminică (ora 10:00) - Turneu "CorpSaf TT"

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #31
    Eliminatorii Etapa XI - 06.09.2020

    1. Ceobotaru Daniel
    -------------------- Ceobotaru Daniel 3-0
    8. Martin Cristian
    ----------------------------------- Stolearenco Igor 1-3
    5. Stolearenco Igor
    -------------------- Stolearenco Igor 3-0
    4. Lazar Petrica
    -------------------------------------------------- Stolearenco Igor 3-1
    3. Tulpan Marian
    -------------------- Tulpan Marian 3-0
    6. Tiboaca Daniel
    ----------------------------------- Tulpan Marian 3-0
    7. Onica Gabriel
    -------------------- Tudose Marius 1-3
    2. Tudose Marius

    3rd place - Etapa XI - 06.09.2020

    Ceobotaru Daniel
    ------------------------- Ceobotaru Daniel 3-0
    Tudose Marius


    Loc 9-10 Etapa XI - 06.09.2020

    Dutu Constantin
    ------------------------- Dutu Constantin 3-0
    Ilie Nicusor

    Loc 11-12 Etapa XI - 06.09.2020

    Boboc Vasile
    ------------------------- Boboc Vasile 3-0
    Oancea Bogdan
    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

    Comentariu


    • #32
      Clasament Etapa XI - 06.09.2020

      1. Stolearenco Igor - Galati
      2. Tiboaca Daniel - Galati
      3. Ceobotaru Daniel - Galati
      4. Tudose Marius - Galati
      5. Lazar Petrica - Galati
      6. Tulpan Marian - Galati
      7. Martin Cristian - Galati
      8. Onica Gabriel - Galati
      9. Dutu Constantin - Galati
      10. Ilie Nicusor - Galati
      11. Boboc Vasile - Galati
      12. Oancea Bogdan - Galati
      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

      Comentariu


      • #33
        Etapa XII - 13.09.2020

        Inscrieri Etapa XII - 13.09.2020 - 27.09.2020 / 16:59:38 - v4.3 / cls_2020-iul

        1. Hulpan Cristian, Galati, 650 - 13,94 - A
        2. Moise Viorel, Braila, 983 - 6,95 - HW
        3. Avram Ionut, Galati, 1542 - 5,8 - H
        4. Tiboaca Daniel, Galati, 1605 - 5,5 - H
        5. Dutu Constantin, Galati, 1833 - 5,27 - H
        6. Avram Matei, Barcea, 3000 - 0 - A
        7. Olteanu Claudiu, Galati, 4134 - 0
        8. Hulpan Daniel, Galati, 4178 - 0
        9. Roca Iosif, Galati, 6001 - 0
        10. Ilie Nicusor, Galati, 6005 - 0
        11. Gutu Paul, Galati, 6006 - 0
        12. Neculita Nicu, Galati, 6009 - 0
        13. Ciobotaru Eduard, Galati, 6012 - 0
        14. Martin Cristian, Galati, 6013 - 0
        15. Tudose Marius, Galati, 6014 - 0
        16. Ionita Gabriel, Galati, 6017 - 0
        17. Lupoaie Apostol, Galati, 6018 - 0
        18. Roinita Sorin, Galati, 6019 - 0
        19. Lupoaie Ionut, Galati, 6020 - 0
        20. Petrea Alin, Galati, 6021 - 0

        Grupe inferioare Etapa XII - 13.09.2020
        1 Hulpan Cristian Tiboaca Daniel Neculita Nicu Ionita Gabriel Moise Viorel
        2 Tudose Marius Avram Ionut Gutu Paul Lupoaie Apostol Olteanu Claudiu
        3 Roinita Sorin Lupoaie Ionut Martin Cristian Ilie Nicusor Dutu Constantin
        4 Petrea Alin Roca Iosif Ciobotaru Eduard Hulpan Daniel Avram Matei
        X
        Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

        Comentariu


        • #34
          Gr.inferioara nr. 1 - Etapa XII - 13.09.2020
          Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
          X1X
          X2X
          X3X
          X4X
          X5X
          XVX
          LOC
          1 HULPAN CRISTIAN - Galati
          3-2
          3-0
          3-0
          1-3
          3
          3
          2 TIBOACA DANIEL - Galati
          2-3
          3-0
          3-0
          3-1
          3
          1
          3 NECULITA NICU - Galati
          0-3
          0-3
          3-1
          0-3
          1
          4
          4 IONITA GABRIEL - Galati
          0-3
          0-3
          1-3
          0-3
          0
          5
          5 MOISE VIOREL - Braila
          3-1
          1-3
          3-0
          3-0
          3
          2
          X
          Gr.inferioara nr. 2 - Etapa XII - 13.09.2020
          Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
          X1X
          X2X
          X3X
          X4X
          X5X
          XVX
          LOC
          1 TUDOSE MARIUS - Galati
          0-3
          1-3
          3-0
          3-1
          2
          4
          2 AVRAM IONUT - Galati
          3-0
          3-2
          3-1
          3-1
          4
          1
          3 GUTU PAUL - Galati
          3-1
          2-3
          3-0
          1-3
          2
          2
          4 LUPOAIE APOSTOL - Galati
          0-3
          1-3
          0-3
          0-3
          0
          5
          5 OLTEANU CLAUDIU - Galati
          1-3
          1-3
          3-1
          3-0
          2
          3
          X
          Gr.inferioara nr. 3 - Etapa XII - 13.09.2020
          Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
          X1X
          X2X
          X3X
          X4X
          X5X
          XVX
          LOC
          1 ROINITA SORIN - Galati
          1-3
          3-0
          3-0
          3-0
          3
          2
          2 LUPOAIE IONUT - Galati
          3-1
          3-0
          3-0
          3-2
          4
          1
          3 MARTIN CRISTIAN - Galati
          0-3
          0-3
          3-2
          1-3
          1
          5
          4 ILIE NICUSOR - Galati
          0-3
          0-3
          2-3
          3-0
          1
          3
          5 DUTU CONSTANTIN - Galati
          0-3
          2-3
          3-1
          0-3
          1
          4
          X
          Gr.inferioara nr. 4 - Etapa XII - 13.09.2020
          Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
          X1X
          X2X
          X3X
          X4X
          X5X
          XVX
          LOC
          1 PETREA ALIN - Galati
          2-3
          0-3
          2-3
          1-3
          0
          5
          2 ROCA IOSIF - Galati
          3-2
          0-3
          3-1
          3-2
          3
          2
          3 CIOBOTARU EDUARD - Galati
          3-0
          3-0
          3-0
          3-2
          4
          1
          4 HULPAN DANIEL - Galati
          3-2
          1-3
          0-3
          0-3
          1
          4
          5 AVRAM MATEI - Barcea
          3-1
          2-3
          2-3
          3-0
          2
          3
          X
          Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

          Comentariu


          • #35
            Gr.superioara nr. 1 - Loc 1-8 - Etapa XII - 13.09.2020
            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
            X1X
            X2X
            X3X
            X4X
            XVX
            LOC
            1 TIBOACA DANIEL - Galati
            3-0
            0-3
            3-1
            2
            2
            2 OLTEANU CLAUDIU - Galati
            0-3
            1-3
            3-1
            1
            3 LUPOAIE IONUT - Galati
            3-0
            3-1
            0-3
            2
            1
            4 ROCA IOSIF - Galati
            1-3
            1-3
            3-0
            1
            X
            Gr.superioara nr. 2 - Loc 1-8 - Etapa XII - 13.09.2020
            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
            X1X
            X2X
            X3X
            X4X
            XVX
            LOC
            1 HULPAN CRISTIAN - Galati
            3-1
            3-0
            2-3
            2
            2
            2 AVRAM IONUT - Galati
            1-3
            3-1
            1-3
            1
            3 ROINITA SORIN - Galati
            0-3
            1-3
            0-3
            0
            4 CIOBOTARU EDUARD - Galati
            3-2
            3-1
            3-0
            3
            1
            X
            Gr.superioara nr. 3 - Loc 9-16 - Etapa XII - 13.09.2020
            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
            X1X
            X2X
            X3X
            X4X
            XVX
            LOC
            1 MOISE VIOREL - Braila
            1-3
            3-0
            3-1
            2
            2
            2 TUDOSE MARIUS - Galati
            3-1
            3-0
            3-2
            3
            1
            3 ILIE NICUSOR - Galati
            0-3
            0-3
            0-3
            0
            4 HULPAN DANIEL - Galati
            1-3
            2-3
            3-0
            1
            X
            Gr.superioara nr. 4 - Loc 9-16 - Etapa XII - 13.09.2020
            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
            X1X
            X2X
            X3X
            X4X
            XVX
            LOC
            1 NECULITA NICU - Galati
            1-3
            3-0
            0-3
            1
            2 GUTU PAUL - Galati
            3-1
            3-0
            2-3
            2
            2
            3 DUTU CONSTANTIN - Galati
            0-3
            0-3
            0-3
            0
            4 AVRAM MATEI - Barcea
            3-0
            3-2
            3-0
            3
            1
            X
            Gr.superioara nr. 5 - Loc 17-20 - Etapa XII - 13.09.2020
            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
            X1X
            X2X
            X3X
            X4X
            XVX
            LOC
            1 IONITA GABRIEL - Galati
            1-3
            2-3
            1-3
            0
            2 LUPOAIE APOSTOL - Galati
            3-1
            0-3
            0-3
            1
            3 MARTIN CRISTIAN - Galati
            3-2
            3-0
            1-3
            2
            2
            4 PETREA ALIN - Galati
            3-1
            3-0
            3-1
            3
            1
            X
            Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

            Comentariu


            • #36
              Locurile 1-4
              Semifinals - Etapa XII - 13.09.2020

              Lupoaie Ionut
              ------------------------- Hulpan Cristian 0-3
              Hulpan Cristian

              Tiboaca Daniel
              ------------------------- Tiboaca Daniel 3-2
              Ciobotaru Eduard

              Finals - Etapa XII - 13.09.2020

              Hulpan Cristian
              ------------------------- Tiboaca Daniel 0-3
              Tiboaca Daniel

              Locurile 3-4 Etapa XII - 13.09.2020

              Ceobotaru Eduard
              ------------------------- Ceobotaru Eduard 3-0
              Lupoaie Ionut
              Locurile 5-6 Etapa XII - 13.09.2020

              Olteanu Claudiu
              ------------------------- Avram Ionut 1-3
              Avram Ionut

              Locurile 7-8
              Roca Iosif
              ------------------------- Roinita Sorin 1-3
              Roinita Sorin

              Locurile 9-10
              Ilie Nicusor
              ------------------------- Dutu Constantin 0-3
              Dutu Constantin

              Locurile 11-12
              Oancea Bogdan
              ------------------------- Boboc Vasile 0-3
              Boboc Vasile
              Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

              Comentariu


              • #37
                Clasament Etapa XII - 13.09.2020

                1. Tiboaca Daniel - Galati
                2. Hulpan Cristian - Galati
                3. Ciobotaru Eduard - Galati
                4. Lupoaie Ionut - Galati
                5. Avram Ionut - Galati
                6. Olteanu Claudiu - Galati
                7. Roinita Sorin - Galati
                8. Roca Iosif - Galati
                9. Avram Matei - Barcea
                10. Tudose Marius - Galati
                11. Gutu Paul - Galati
                12. Moise Viorel - Braila
                13. Hulpan Daniel - Galati
                14. Neculita Nicu - Galati
                15. Ilie Nicusor - Galati
                16. Dutu Constantin - Galati
                17. Petrea Alin - Galati
                18. Martin Cristian - Galati
                19. Lupoaie Apostol - Galati
                20. Ionita Gabriel - Galati
                Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                Comentariu


                • #38
                  Etapa XIII - 20.09.2020

                  Inscrieri Etapa XIII - 20.09.2020 - 27.09.2020 / 17:46:48 - v4.3 / cls_2020-iul

                  1. Zarinschi Catalin, Galati, 293 - 36,12 - E
                  2. Botezatu Onelus, Galati, 624 - 30,07 - O
                  3. Stolearenco Igor, Galati, 207 - 27,41 - O
                  4. Ceobotaru Daniel, Galati, 643 - 18,18 - A
                  5. Budescu Marian, Galati, 715 - 17,68 - A
                  6. Hulpan Cristian, Galati, 650 - 13,94 - A
                  7. Moise Viorel, Braila, 983 - 6,95 - HW
                  8. Tiboaca Daniel, Galati, 1605 - 5,5 - H
                  9. Dutu Constantin, Galati, 1833 - 5,27 - H
                  10. Olteanu Claudiu, Galati, 4134 - 0
                  11. Hulpan Daniel, Galati, 4178 - 0
                  12. Lazar Patrick, Galati, 6002 - 0
                  13. Lazar Petrica, Galati, 6004 - 0
                  14. Stefu Cristian, Galati, 6010 - 0
                  15. Tudose Marius, Galati, 6014 - 0
                  16. Onica Gabriel, Galati, 6015 - 0

                  Grupe inferioare Etapa XIII - 20.09.2020
                  1 Budescu Marian Tudose Marius Lazar Patrick Ceobotaru Daniel Olteanu Claudiu Onica Gabriel Dutu Constantin Moise Viorel
                  2 Botezatu Onelus Zarinschi Catalin Tiboaca Daniel Hulpan Daniel Stolearenco Igor Stefu Cristian Lazar Petrica Hulpan Cristian
                  X
                  Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                  Comentariu


                  • #39
                    Eliminatorii Locurile 1-8 - Etapa XIII - 20.09.2020

                    1. Ceobotaru Daniel
                    -------------------- Tiboaca Daniel 1-3
                    8. Tiboaca Daniel
                    ----------------------------------- Botezatu Onelus 2-3
                    5. Moise Viorel
                    -------------------- Botezatu Onelus 1-3
                    4. Botezatu Onelus
                    -------------------------------------------------- Botezatu Onelus 3-0
                    3. Budescu Marian
                    -------------------- Budescu Marian 3-2
                    6. Hulpan Cristian
                    ----------------------------------- Zarinschi Catalin 0-3
                    7. Tudose Marius
                    -------------------- Zarinschi Catalin 0-3
                    2. Zarinschi Catalin

                    3rd place - Etapa XIII - 20.09.2020

                    Tiboaca Daniel
                    ------------------------- Budescu Marian 1-3
                    Budescu Marian

                    Eliminatorii Locurile 9-16 - Etapa XIII - 20.09.2020

                    1. Olteanu Claudiu
                    -------------------- Olteanu Claudiu 3-0
                    8. Stefu Cristian
                    ----------------------------------- Olteanu Claudiu 3-2
                    5. Onica Gabriel
                    -------------------- Hulpan Daniel 0-3
                    4. Hulpan Daniel
                    -------------------------------------------------- Olteanu Claudiu 3-0
                    3. Dutu Constantin
                    -------------------- Lazar Petrica 0-3
                    6. Lazar Petrica
                    ----------------------------------- Lazar Petrica 3-0
                    7. Lazar Patrick
                    -------------------- Lazar Patrick 3-0
                    2. Stolearenco Igor
                    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                    Comentariu


                    • #40
                      Clasament Etapa XIII - 20.09.2020

                      1. Botezatu Onelus - Galati
                      2. Zarinschi Catalin - Galati
                      3. Budescu Marian - Galati
                      4. Tiboaca Daniel - Galati
                      5. Moise Viorel - Braila
                      6. Tudose Marius - Galati
                      7. Hulpan Cristian - Galati
                      8. Ceobotaru Daniel - Galati
                      9. Olteanu Claudiu - Galati
                      10. Lazar Petrica - Galati
                      11. Hulpan Daniel - Galati
                      12. Lazar Patrick - Galati
                      13. Stefu Cristian - Galati
                      14. Dutu Constantin - Galati
                      15. Onica Gabriel - Galati
                      16. Stolearenco Igor - Galati
                      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                      Comentariu


                      • #41
                        Etapa XIV - 27.09.2020

                        Inscrieri Etapa XIV - 27.09.2020 - 27.09.2020 / 18:05:14 - v4.3 / cls_2020-iul

                        1. Hulpan Cristian, Galati, 650 - 13,94 - A
                        2. Giosan Marcel, Galati, 697 - 13,21 - A
                        3. Avram Ionut, Galati, 1542 - 5,8 - H
                        4. Tiboaca Daniel, Galati, 1605 - 5,5 - H
                        5. Dutu Constantin, Galati, 1833 - 5,27 - H
                        6. Olteanu Claudiu, Galati, 4134 - 0
                        7. Hulpan Daniel, Galati, 4178 - 0
                        8. Roca Iosif, Galati, 6001 - 0
                        9. Gutu Paul, Galati, 6006 - 0
                        10. Tudose Marius, Galati, 6014 - 0

                        Grupe inferioare Etapa XIV - 27.09.2020
                        1 Hulpan Daniel Dutu Constantin Avram Ionut Gutu Paul Olteanu Claudiu Hulpan Cristian Giosan Marcel Tiboaca Daniel Tudose Marius Roca Iosif
                        X
                        Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                        Comentariu


                        • #42
                          Gr.inferioara nr. 1 - Etapa XIV - 27.09.2020
                          Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                          X1X
                          X2X
                          X3X
                          X4X
                          X5X
                          X6X
                          X7X
                          X8X
                          X9X
                          X10X
                          XVX
                          LOC
                          1 HULPAN DANIEL - Galati
                          1-3
                          0-3
                          1-3
                          3-2
                          1-3
                          2-3
                          0-3
                          2-3
                          1-3
                          1
                          10
                          2 DUTU CONSTANTIN - Galati
                          3-1
                          3-2
                          0-3
                          3-2
                          1-3
                          2-3
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          3
                          7
                          3 AVRAM IONUT - Galati
                          3-0
                          2-3
                          1-3
                          1-3
                          0-3
                          1-3
                          1-3
                          1-3
                          1-3
                          1
                          9
                          4 GUTU PAUL - Galati
                          3-1
                          3-0
                          3-1
                          3-1
                          0-3
                          2-3
                          0-3
                          3-0
                          1-3
                          5
                          4
                          5 OLTEANU CLAUDIU - Galati
                          2-3
                          2-3
                          3-1
                          1-3
                          2-3
                          1-3
                          2-3
                          1-3
                          3-0
                          2
                          8
                          6 HULPAN CRISTIAN - Galati
                          3-1
                          3-1
                          3-0
                          3-0
                          3-2
                          3-0
                          3-1
                          3-1
                          3-0
                          9
                          1
                          7 GIOSAN MARCEL - Galati
                          3-2
                          3-2
                          3-1
                          3-2
                          3-1
                          0-3
                          1-3
                          3-2
                          3-0
                          7
                          3
                          8 TIBOACA DANIEL - Galati
                          3-0
                          3-0
                          3-1
                          3-0
                          3-2
                          1-3
                          3-1
                          3-1
                          3-0
                          8
                          2
                          9 TUDOSE MARIUS - Galati
                          3-2
                          3-0
                          3-1
                          0-3
                          3-1
                          1-3
                          2-3
                          1-3
                          3-1
                          5
                          5
                          10 ROCA IOSIF - Galati
                          3-1
                          3-0
                          3-1
                          3-1
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          1-3
                          4
                          6
                          X
                          Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                          Comentariu


                          • #43
                            Clasament Etapa XIV - 27.09.2020

                            1. Hulpan Cristian - Galati
                            2. Tiboaca Daniel - Galati
                            3. Giosan Marcel - Galati
                            4. Gutu Paul - Galati
                            5. Tudose Marius - Galati
                            6. Roca Iosif - Galati
                            7. Dutu Constantin - Galati
                            8. Olteanu Claudiu - Galati
                            9. Avram Ionut - Galati
                            10. Hulpan Daniel - Galati
                            Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                            Comentariu


                            • #44
                              Premiere finala 2020:
                              - Premierea la sfârșitul anului se va face ținânt cont de numărul de turnee câștigate, astfel încât Clasament Podiumuri ține cont de prezenta pe podiumul de premiere, astfel:
                              • Loc 1 - 4 puncte;
                              • Loc 2 - 3 puncte;
                              • Loc 3 - 2 puncte;
                              • Loc 4 - 1 punct.
                              CorpSaf TT Galați - Clasament Podiumuri 2020
                              Loc Nume și Prenume Loc. I II III IV V VI VII VII IX X XI XII XIII XIV XV Total
                              1 Hulpan Cristian Galati 4 2 4 4 4 1 4 3 4 30
                              2 Tiboaca Daniel Galati 4 2 1 3 4 1 3 18
                              3 Ceobotaru Daniel Galati 3 1 4 4 3 2 17
                              4 Ciobotaru Eduard Galati 3 3 2 8
                              5 Avram Ionut Galati 2 3 2 7
                              6 Gutu Paul Galati 1 2 2 1 6
                              7 Giosan Marcel Galati 3 2 5
                              8 Tulpan Marian Galati 1 1 2 4
                              9 Badache Andreea Galati 4 4
                              10 Botezatu Onelus Galati 4 4
                              11 Stolearenco Igor Galati 4 4
                              12 Zarinschi Catalin Galati 3 3
                              13 Negoita Valentin Galati 3 3
                              14 Manea Dorinel Tecuci 3 3
                              15 Panait Adrian Braila 3 3
                              16 Suru Sandu Galati 2 2
                              17 Budescu Marian Galati 2 2
                              18 Tirdea Ionut Tecuci 2 2
                              19 Roca Iosif Galati 1 1
                              20 Tudose Marius Galati 1 1
                              21 Lupoaie Ionut Galati 1 1
                              22 Ivanov Silvestru Galati 1 1
                              23 Satnoianu Costel Galati 1 1
                              Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                              Comentariu


                              • #45
                                - Totuși, pentru că la un turneu de casă fidelizarea jucătorilor este importantă, Clasamentul general punctează toți participanții, astfel:
                                • Loc 1 - (Nr. juc. prezenți) puncte;
                                • Loc 2 - (Nr. juc. prezenți - 1) puncte;
                                • Loc 3 - (Nr. juc. prezenți - 2) puncte;
                                • Loc 4 - (Nr. juc. prezenți - 3) puncte;
                                • .....
                                • Ultimul loc - 1 punct.
                                - Sunt sigur că se va găsi și în acest caz o modalitate de premiere la sfârșit de an!
                                CorpSaf TT Galați - Clasament General 2020
                                Loc Nume și Prenume Loc. I II III IV V VI VII VII IX X XI XII XIII XIV XV Total
                                1 Hulpan Cristian Galati 14 4 9 6 12 13 9 19 10 10 106
                                2 Tiboaca Daniel Galati 9 12 6 11 20 13 9 80
                                3 Ceobotaru Daniel Galati 11 6 8 8 8 10 9 60
                                4 Avram Ionut Galati 7 5 8 14 4 16 2 56
                                5 Gutu Paul Galati 6 4 6 6 12 10 7 51
                                6 Roca Iosif Galati 5 10 1 7 5 3 13 5 49
                                7 Ciobotaru Eduard Galati 8 5 15 18 46
                                8 Lazar Petrica Galati 5 4 4 12 8 7 40
                                9 Hulpan Daniel Galati 2 3 2 4 12 2 8 6 1 40
                                10 Tulpan Marian Galati 5 3 9 8 7 7 39
                                11 Olteanu Claudiu Galati 4 9 15 8 3 39
                                12 Tudose Marius Galati 9 11 11 6 37
                                13 Dutu Constantin Galati 5 3 6 5 4 5 3 4 35
                                14 Ilie Nicusor Galati 2 1 3 1 4 1 3 6 21
                                15 Moise Viorel Braila 9 12 21
                                16 Neculita Nicu Galati 12 7 19
                                17 Lupoaie Ionut Galati 17 17
                                18 Badache Andreea Galati 16 16
                                19 Botezatu Onelus Galati 16 16
                                20 Giosan Marcel Galati 8 8 16
                                21 Suru Sandu Galati 7 8 15
                                22 Martin Cristian Galati 6 6 3 15
                                23 Zarinschi Catalin Galati 15 15
                                24 Roinita Sorin Galati 14 14
                                25 Budescu Marian Galati 14 14
                                26 Negoita Valentin Galati 13 13
                                27 Stolearenco Igor Galati 12 1 13
                                28 Avram Matei Barcea 12 12
                                29 Manea Dorinel Tecuci 11 11
                                30 Ivanov Silvestru Galati 1 6 3 10
                                31 Tirdea Ionut Tecuci 10 10
                                32 Lazar Patrick Galati 2 1 2 5 10
                                33 Topor Grigore Galati 7 7
                                34 Panait Adrian Braila 7 7
                                35 Oniga Gabriel Galati 5 2 7
                                36 Satnoianu Costel Galati 6 6
                                37 Stefu Cristian Galati 2 4 6
                                38 Sandragan Liviu Galati 4 4
                                39 Tiron Radu Galati 4 4
                                40 Oancea Bogdan Galati 1 2 1 4
                                41 Petrea Alin Galati 4 4
                                42 Neagu Gabriel Galati 3 3
                                43 Vadana Catalin Galati 2 1 3
                                44 Schiopu Marin Galati 3 3
                                45 Jireghie Adrian Galati 2 2
                                46 Boboc Vasile Galati 2 2
                                47 Lupoaie Apostol Galati 2 2
                                48 Ionita Gabriel Galati 1 1
                                Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X