Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

BUCUREȘTI: Top Ping Pong Shop & Academy

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Docan Cristian - București

    Comentariu


    • Chirica Alexandru - București

      Comentariu


      • Ghiurutan Razvan-București
        Bucur Mario-București
        Dramba Daniel-București
        Mihăilă George-București


        Sent from my iPhone using Tapatalk

        Comentariu


        • Purcaru Nasta
          Florescu Eleodor

          www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
          www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
          https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
          Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
          https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

          Comentariu


          • Dena Corneliu
            Dumitrache Gabriel
            Ficleanu Gabriel

            www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
            www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
            https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
            Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
            https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

            Comentariu


            • Raileanu Raissa si Grumeza Lucian.

              Mulțumesc frumos!

              Trimis de pe al meu LYA-L29 folosind Tapatalk

              Comentariu


              • Crăciun David Mihai - București. Mulțumesc.

                Comentariu


                • Bejan Alexandru

                  Trimis de pe al meu SM-A515F folosind Tapatalk

                  Comentariu


                  • Serban Leonard
                    Serban Bogdan
                    www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
                    www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
                    https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

                    Comentariu


                    • Actualizare Inscrieri ED5 TOP 20 OPEN

                      1. Catana Claudiu, București, 87 - 32.38 - O
                      2. Dascalasu Viorel, București, 158 - 30.8 - OW
                      3. Petrov Dan, București, 128 - 28.04 - OW
                      4. Craciun David Mihai, București, 117 - 27.92 - O
                      5. Dumitrache Gabriel, Giurgiu, 295 - 26.76 - O
                      6. Dena Corneliu, Giurgiu, 307 - 24.48 - OW
                      7. Alexandru Marius, București, 202 - 22.89 - O
                      8. Sursilov Constantin, București, 205 - 22.88 - O
                      9. Docan Cristian, București, 226 - 21.4 - O
                      10. Bejan Alexandru, Tecuci, 231 - 21.33 - O
                      11. Serban Bogdan, București, 1072 - 20.6 - OW
                      12. Chirica Alexandru, București, 305 - 20.36 - O
                      13. Dramba Daniel Dumitru, București, 338 - 20.04 - O
                      14. Raileanu Raissa, București, 422 - 16.73 - AJF
                      15. Ghiurutan Razvan, București, 725 - 16.72 - A
                      16. Mihaila George, București, 392 - 16.47 - A
                      17. Bucur Mario, București, 434 - 16.46 - A
                      18. Grumeza Lucian, București, 394 - 15.59 - A
                      19. Serban Leonard, București, 565 - 13.29 - A
                      20. Ficleanu Gabriel, Giurgiu, 1028 - 9.02 - H
                      -----------------------------------------
                      Lista de asteptare:
                      1. Baicu Claudiu, București, 657 - 12.28 - A
                      2. Bistreanu Armand, București, 658 - 11.17 - AW
                      www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
                      www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
                      https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

                      Comentariu


                      • Am o nelamurire: de ce eu sau Baicu Claudiu nu avem loc,dar are Ficleanu? Nu am nimic cu el, intreb doar din perspectiva strict a punctajului si a jocului...

                        Comentariu


                        • Salutare tuturor, Cristian Istrate.

                          Comentariu


                          • Postat în original de armani Vezi post
                            Am o nelamurire: de ce eu sau Baicu Claudiu nu avem loc,dar are Ficleanu? Nu am nimic cu el, intreb doar din perspectiva strict a punctajului si a jocului...
                            Bună întrebare, dacă nu are un răspuns....?ți cedez locul meu....

                            Comentariu


                            • Postat în original de Dantim Vezi post

                              Bună întrebare, dacă nu are un răspuns....?ți cedez locul meu....
                              Multumesc, esti amabil , dar nu asa vreau sa ajung sa particip la concursuri....Si tu oricum meriti mai mult ca mine sa fii acolo.
                              Ma retrag.... nu sunt (inca ) suficient de bun pt. participarea la Open .
                              Succes tuturor.
                              Ultima editare de armani; 11.mai.2021, 08:38.

                              Comentariu


                              • Postat în original de armani Vezi post
                                Am o nelamurire: de ce eu sau Baicu Claudiu nu avem loc,dar are Ficleanu? Nu am nimic cu el, intreb doar din perspectiva strict a punctajului si a jocului...
                                Nu stiam ce joaca, cand l-am inscris am crezut ca e de nivelul lui Dena si Dumitrache, dar dupa aia am aflat ca a avut media maxima pe undeva pe la 16-17, deci tot nu se incadra
                                Perfecta dreptate. Greseala noastra. Am remediat-o

                                www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
                                www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
                                https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
                                Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
                                https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

                                Comentariu


                                • Actualizare Inscrieri ED5 TOP 20 OPEN

                                  1. Catana Claudiu, București, 87 - 32.38 - O
                                  2. Dascalasu Viorel, București, 158 - 30.8 - OW
                                  3. Petrov Dan, București, 128 - 28.04 - OW
                                  4. Craciun David Mihai, București, 117 - 27.92 - O
                                  5. Dumitrache Gabriel, Giurgiu, 295 - 26.76 - O
                                  6. Dena Corneliu, Giurgiu, 307 - 24.48 - OW
                                  7. Alexandru Marius, București, 202 - 22.89 - O
                                  8. Sursilov Constantin, București, 205 - 22.88 - O
                                  9. Docan Cristian, București, 226 - 21.4 - O
                                  10. Bejan Alexandru, Tecuci, 231 - 21.33 - O
                                  11. Serban Bogdan, București, 1072 - 20.6 - OW
                                  12. Chirica Alexandru, București, 305 - 20.36 - O
                                  13. Dramba Daniel Dumitru, București, 338 - 20.04 - O
                                  14. Raileanu Raissa, București, 422 - 16.73 - AJF
                                  15. Ghiurutan Razvan, București, 725 - 16.72 - A
                                  16. Mihaila George, București, 392 - 16.47 - A
                                  17. Bucur Mario, București, 434 - 16.46 - A
                                  18. Grumeza Lucian, București, 394 - 15.59 - A
                                  19. Serban Leonard, București, 565 - 13.29 - A
                                  20. Baicu Claudiu, București, 657 - 12.28 - A
                                  -----------------------------------------
                                  Lista de asteptare:
                                  1. Bistreanu Armand, București, 658 - 11.17 - AW
                                  2. Ficleanu Gabriel, Giurgiu, 1028 - 9.02 - H

                                  www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
                                  www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
                                  https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
                                  Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
                                  https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

                                  Comentariu


                                  • Ionascu Gabriel. Mersi !

                                    Comentariu


                                    • Actualizare Inscrieri ED5 TOP 20 OPEN

                                      1. Catana Claudiu, București, 87 - 32.38 - O
                                      2. Istrate Cristian, București, 59 - 31.43 - OW
                                      3. Dascalasu Viorel, București, 158 - 30.8 - OW
                                      4. Petrov Dan, București, 128 - 28.04 - OW
                                      5. Craciun David Mihai, București, 117 - 27.92 - O
                                      6. Dumitrache Gabriel, Giurgiu, 295 - 26.76 - O
                                      7. Dena Corneliu, Giurgiu, 307 - 24.48 - OW
                                      8. Ionascu Gabriel, București, 536 - 23.2 - O
                                      9. Alexandru Marius, București, 202 - 22.89 - O
                                      10. Sursilov Constantin, București, 205 - 22.88 - O
                                      11. Docan Cristian, București, 226 - 21.4 - O
                                      12. Bejan Alexandru, Tecuci, 231 - 21.33 - O
                                      13. Serban Bogdan, București, 1072 - 20.6 - OW
                                      14. Chirica Alexandru, București, 305 - 20.36 - O
                                      15. Dramba Daniel Dumitru, București, 338 - 20.04 - O
                                      16. Raileanu Raissa, București, 422 - 16.73 - AJF
                                      17. Ghiurutan Razvan, București, 725 - 16.72 - A
                                      18. Mihaila George, București, 392 - 16.47 - A
                                      19. Bucur Mario, București, 434 - 16.46 - A
                                      20. Wildcard, Ping Pong Academy, 6024 - 0
                                      -----------------------------------------
                                      Lista de asteptare:
                                      1. Serban Leonard, București, 565 - 13.29 - A
                                      2. Grumeza Lucian, București, 394 - 15.59 - A
                                      3. Baicu Claudiu, București, 657 - 12.28 - A
                                      4. Ficleanu Gabriel, Giurgiu, 1028 - 9.02 - H
                                      Ultima editare de Durdun Gheorghe; 11.mai.2021, 13:07.

                                      www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
                                      www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
                                      https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
                                      Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
                                      https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

                                      Comentariu


                                      • Eu m-am retras deja (vezi postarea #664) ...trebuie sa fiu scos din lista. Poate data viitoare.
                                        Apreciez comunicarea cu organizatorii.

                                        Comentariu


                                        • Gutnic Daniel. Hobby. București
                                          Multumesc!


                                          Sent from my iPhone using Tapatalk

                                          Comentariu


                                          • Nici mie nu mi se pare prea ok selecția pt. turneu.
                                            Mă înscriu acum, prind loc peste rând poate, cum a prins Cristian Istrate, de exemplu, dar amicul meu Leo Șerban nu mai are șanse din coada de așteptare, fiind totuși pe primul loc...
                                            Un mare like pentru Dan Petrov pentru inițiativa de a ceda locul.
                                            George, Radu, sper că nu v-am supărat. Mult succes!

                                            Trimis de pe al meu SM-M515F folosind Tapatalk

                                            Comentariu


                                            • Ca să nu existe interpretări, cel mai bine ar fi "primul venit - primul servit", dar.. de ce mă bag eu... Scuze!

                                              Trimis de pe al meu SM-M515F folosind Tapatalk

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de Danigutnic Vezi post
                                                Gutnic Daniel. Hobby. București
                                                Multumesc!


                                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                                Salutare Daniel,

                                                Te-am inscris duminica 16.05.2021 la Avansati/Hobby

                                                Postat în original de GeorgeDospinescu Vezi post
                                                Nici mie nu mi se pare prea ok selecția pt. turneu.
                                                Mă înscriu acum, prind loc peste rând poate, cum a prins Cristian Istrate, de exemplu, dar amicul meu Leo Șerban nu mai are șanse din coada de așteptare, fiind totuși pe primul loc...
                                                Un mare like pentru Dan Petrov pentru inițiativa de a ceda locul.
                                                George, Radu, sper că nu v-am supărat. Mult succes!

                                                Trimis de pe al meu SM-M515F folosind Tapatalk
                                                Salut George,

                                                Nu e suparare, ma bucur cand vad comunicare. Noi incercam sa facem turnee cat mai echilibrate, cu jucatori cat mai buni la fiecare categorie in parte.
                                                Neavand in acest moment un sistem de calcul, la zi, al turneelor si care sa reflecte cat mai aproape valoarea fiecaruia (suntem in stadiul de fezabilitate) este destul de greu si se pare destul de suparator cum facem noi inscrierile. Pe unii reusim sa ii multumim, iar pe altii cu siguranta nu, dupa cum se si vede.
                                                Dealtfel daca stau sa ma gandesc mai bine, nu stiu daca a exista sau exista un sistem care sa fie agreat de absolut toata lumea.

                                                Avem totusi setata regula ca joia ora 20:00 se definitiveaza lista, in felul acesta fiecare stie ce planuri isi face pe weekend.

                                                Postat în original de GeorgeDospinescu Vezi post
                                                Ca să nu existe interpretări, cel mai bine ar fi "primul venit - primul servit", dar.. de ce mă bag eu... Scuze!

                                                Trimis de pe al meu SM-M515F folosind Tapatalk

                                                Foarte bine ca te bagi, cum ti-am mai spus mai sus, ma bucur sa vad comunicare.
                                                Regula asta e mai clara, dar nu iti va mai permite meciuri echilibrate, ori cum progresezi? iar pe langa asta sunt sigur ca si acolo v-or aparea probleme.
                                                Din acest motiv am gandit concursurile cum le avem, ca fiecare jucator sa poata participa de maximum 2 ori/luna, odata cu jucatori de nivelul lui la Top 20 si la o categorie superioara sau inferioara la Elite\Open si Avansati\Hobby.

                                                www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
                                                www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
                                                https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
                                                Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
                                                https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

                                                Comentariu


                                                • Ma retrag...

                                                  Comentariu


                                                  • Se retrage Raileanu Raissa
                                                    www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
                                                    www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
                                                    https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

                                                    Comentariu

                                                    Procesare...
                                                    X