Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Compatibilitate fete si lemne chinezesti

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Compatibilitate fete si lemne chinezesti

    Care ar fi lemnele ofensive chinezesti(si nu numai) cele mai potrivite pt fete gen: H2 neo, H3 neo,Skyline 3 si 2 neo? Dar cu care sa mearga si fete mai moi de tip european?
    Lemne: DHS Hurricane Long W997
    FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
    BH: DHS GoldArc 8

  • #2
    Cel mai bun lemn chinezesc le care il recomand cu caldura e cred si cel mai scump DHS Wang Liquin King, merge manusa cu orice fete din gama DHS !

    www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
    www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
    https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
    Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
    https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de Durdun Gheorghe Vezi post
      Cel mai bun lemn chinezesc le care il recomand cu caldura e cred si cel mai scump DHS Wang Liquin King, merge manusa cu orice fete din gama DHS !
      Cred ca se refera la DHS Hurricane King...
      DHS Hurricane Long 5
      FH: Tenergy 05
      BH: Giant Dragon Talon

      Comentariu


      • #4
        Lemnul ala din cate stiu eu vibreaza foarte tare
        Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
        BH : Tenergy 05Fx
        FH : Tenergy 05Fx

        Comentariu


        • #5
          Nu este adevarat,cel cu care am jucat eu nu vibra prea mult...sunt 3 lemne DHS Hurricane King: ( King I, King 655, si King III)ultimu e cel mai rapid
          DHS Hurricane Long 5
          FH: Tenergy 05
          BH: Giant Dragon Talon

          Comentariu


          • #6
            Am un lemn Nittaku DHS Hurricane Wang Liqin....identic (probabil) cu DHS H. W-L...nu era foarte scump, undeva pe la 40-50 de euro...este un lemn excelent, pe care se potrivesc, cu siguranta, fetele medii sau moi...el fiind un lemn rapid, off++. NU am dat cu variantele mai scumpe, gen Hurricane king, Hao, Long, 655, 656, king 3....oricum, lemnul ofera tot, viteza, control, simt....fara vibratii suparatoare.
            Lemn: XIOM Vega Pro FL /Fh: Tenergy 05 /Bh: Stiga Calibra LT spin
            Lemn: Butterfly Innerforce ZLC FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Xiom Vega Europe
            Lemn: Butterfly Mizutani Jun FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Tenergu 80 FX

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de gabikr Vezi post
              Am un lemn Nittaku DHS Hurricane Wang Liqin....identic (probabil) cu DHS H. W-L...nu era foarte scump, undeva pe la 40-50 de euro...este un lemn excelent, pe care se potrivesc, cu siguranta, fetele medii sau moi...el fiind un lemn rapid, off++. NU am dat cu variantele mai scumpe, gen Hurricane king, Hao, Long, 655, 656, king 3....oricum, lemnul ofera tot, viteza, control, simt....fara vibratii suparatoare.
              Buna,
              Cand o sa prinde-ti un lemn Hurricane King 3 sa nu ezitati sa-l incercati...o sa va schimbati parerea...va garantez...am avut si eu HW-L-ul tot facut de Nittaku...este si cel chinezesc, care este mai rapid ca cel facut de Nittaku...intr-adevar este un lemn bun...dar cam atat, in comparatie cu HK3...Asta este parerea mea...sa nu ezita-ti niciun moment daca vi se ofera ocazia sa testati acest lemn HK3...Numai Bine!
              BLADE : DHS Hurricane King III - FH: Cauciuc Negru - BH: Cauciuc Rosu

              "Știu că sunt prost dar c?nd mă uit ?n jur prind curaj"

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de drukeru Vezi post
                Buna,
                Cand o sa prinde-ti un lemn Hurricane King 3 sa nu ezitati sa-l incercati...o sa va schimbati parerea...va garantez...am avut si eu HW-L-ul tot facut de Nittaku...este si cel chinezesc, care este mai rapid ca cel facut de Nittaku...intr-adevar este un lemn bun...dar cam atat, in comparatie cu HK3...Asta este parerea mea...sa nu ezita-ti niciun moment daca vi se ofera ocazia sa testati acest lemn HK3...Numai Bine!
                Daca vinde cineva acest lemn(DHS Hurricane King III) second il rog sa ma contacteze..multumesc
                DHS Hurricane Long 5
                FH: Tenergy 05
                BH: Giant Dragon Talon

                Comentariu


                • #9
                  Recomand si Stiga Offensive NCT de peste 88 gr, e o bijuterie la pretul ala.
                  Lemn: Joola Zhou Qihao Super ALC 90 FL, 85gr
                  FH: Butterfly Tenergy 05 2.1
                  BH: Tibhar Quantum X Pro Max

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de drukeru Vezi post
                    Buna,
                    Cand o sa prinde-ti un lemn Hurricane King 3 sa nu ezitati sa-l incercati...o sa va schimbati parerea...va garantez...am avut si eu HW-L-ul tot facut de Nittaku...este si cel chinezesc, care este mai rapid ca cel facut de Nittaku...intr-adevar este un lemn bun...dar cam atat, in comparatie cu HK3...Asta este parerea mea...sa nu ezita-ti niciun moment daca vi se ofera ocazia sa testati acest lemn HK3...Numai Bine!
                    S-a ivit ocazia sa-l cumpar pe asta la pret convenabil, asa ca l-am luat, stiind ca e un lemn bun...foarte probabil ca variantele mai scumpe sunt mai bune, dar nu vad nici o ocazie de a achizitiona unul la pret rezonabil....mai ales ca deja mi-am cam facut....stocul...
                    Oricum, cand voi prinde ocazia sa dau cu vre-unul, nu o voi rata...multumesc
                    Lemn: XIOM Vega Pro FL /Fh: Tenergy 05 /Bh: Stiga Calibra LT spin
                    Lemn: Butterfly Innerforce ZLC FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Xiom Vega Europe
                    Lemn: Butterfly Mizutani Jun FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Tenergu 80 FX

                    Comentariu

                    Who has read this thread:
                    Procesare...
                    X