Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

lemn HM LEVI

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • lemn HM LEVI

    Mi-a sosit si mie lemnul. Am doua ,celalat lemn tot hm Levi , identic cu lemnul din descrierea " grasomega ".
    E un OFF+, despre esentele folosite nu stiu foarte multe(dar voi discuta cu d-l Levi ...despre straturi), stiu doar doar ca are 9 straturi din care doua bazalt ...sigur si la exterior nuc sau mahon (aici nu sunt sigur). Greutate cu fete Bluefire M2-2mm ~180-190 grame, , grosimea lamei 6 mm, dimensiunile 156x150.
    Din pacate nu am apucat sa joc decat odata dar ce m-a uimit pe mine la acest lemn a fost simtul mingii, un control foarte bun...ce mai... n-am rival:.
    Manerul trebuia drept nu FL, dar e vina mea, asa am comandat.Cu fetele M2 e cam greut, dupa cum am spus.Celalat lemn tot hm Levi , identic cu lemnul din descrierea " grasomega ".
    Va multumesc d-le Levi pt. lemn ! M-a surprins foarte placut deschiderea dumneavoastra, ca sa nu mai vorbim de calitatea lemnului.

    Toata stima!
    HM LEVI +STIGA INT NCT
    FH VICTAS STIFF-RAKZA7
    BH VICTAS LIMBER-DONIC COPPAX2

  • #2
    care sunt cele 9 straturi?
    blade: xiom strato
    fh: omega IV asia
    bh: vega asia

    Comentariu


    • #3
      nu pot sa-ti dau detalii despre straturi ca nu am discutat cu d-l levi .Dupa discutia cu dansul, revin cu detalii.
      HM LEVI +STIGA INT NCT
      FH VICTAS STIFF-RAKZA7
      BH VICTAS LIMBER-DONIC COPPAX2

      Comentariu


      • #4
        buna ziua . un nr de tel al dl LEVI fiindca nu prea il gasesc pe aici .

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de Guess Who Vezi post
          buna ziua . un nr de tel al dl LEVI fiindca nu prea il gasesc pe aici .
          0747473108
          Tot mai ești pasionat de ierburi, de plante, de culturile de tot felul?

          Comentariu


          • #6
            multumesc frumos

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X