Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TABELE CARACTERISTICI LEMNE si FETE

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• TABELE CARACTERISTICI LEMNE si FETE

Am vazut ca aceste subiecte ,caracteristicile fetelor si a lemnelor,sunt necontenit discutate ,subiectiv sau mai putin subiectiv si de aceea incerc in acest post sa atasez cit mai multe tabele cu aceste informatii despre lemne si fete,tabele ce sunt date de producatori si sau de diversi distribuitori in colaborare cu anumite academii de tenis.Notiunile intilnite sunt niste coeficienti de reper ,de aceea o sa intilnim diferite cotari a aceleiasi caracteristici.tabelele sunt scanate din diverse surse din Germania,de aceea sunt in germana ,dar in partea de jos incerc sa traduc citeva notiuni,dar daca sunt si alte notiuni pe care vreti sa le traduc apelati cu incredere.O parte dintre d-voastra cred ca sunteti in posesea unor cataloage de acest gen(eu am raspindit pe la turneele si taberele unde am fost , citeva sute de exemplare),dar pe an ce trece nu mai sunt de actualitate,si de aceea incerc sa postez ultimele tabele aparute.

Sper ca vor fii de folos tuturor,incepatorilor,avansatiilor si de ce nu si antrenorilor.

Tabele fete si lemne Tibhar
    Tempo=viteza
    Spin=efect
    Schwammhärte=Duritatea buretelui
    Ultima editare de Zosim1; 13.ian.2014, 21:17.

Comentariu

Tabele lemne si fete Donic

Comentariu

Comentariu

Comentariu

Comentariu

Din pacate nu mai pot sa intru la celelalte posturi sa fac traducerile necesare,pina la remedierea situatiei ramine asa.EMI
              Ultima editare de Zosim1; 13.ian.2014, 21:55.

Comentariu

Tabele Wack-Franta,apar si produsele Banco si CORNILLEAU

Comentariu

Daca sunt cereri pentru tabelul cu lemne ,incerc sa fac rost si de acesta.

Comentariu

BUTTERFLY LEMNE ȘI FEȚE

- - - Actualizat - - -

Ultima editare de Teodorus; 01.nov.2015, 16:22.

Comentariu

Lemnele Stiga...

TRUST NO ONE !

Comentariu

buna seara nu stiu daca am postat bine va cer scuze daca nu !!!! ce parere aveti de DONIC WALDNER LEGEND CARBON combinat cu ACUDA P1 FH SI ACUDA P2 BH ....ESTE OK PT STIL DE JOC -OFF,OFF,OFF+ ASTEPT PARERI !! VA MULTUMESC

Comentariu

Nu este bine, pentru ca nu il vad toti.
                          Cel mai bine este ca tot in Sectiunea Echipament sa creezi un subiect nou, sau in postul - Pingpongpro.ro Setup Support - voi intrebati, noi va raspundem - care se afla tot in sectiunea Echipament poti sa pui intrebarea ta, dar sa fii mai explicit legat de stilul de joc.
                          blade :TB ALC
                          fh : joola rhyzm-P, 2.0
                          bh : andro rasant grip, 2.0

Comentariu

Postat în original de Zosim1 Vezi post
                            Tabele lemne si fete Donic
                            Eu unul ca fan Donic nu am decat sa ma multumesc...
                            MX-P / R&B / MX-S
                            "My goal is not to be better than anyone else, but to be better than I used to be."

Comentariu

Buna dimineata si Craciun ferict.Am si eu o intrebare,am nevoie de o fata neagra de anti-topspin pentru rever (asta daca mai trebuie fete diferite pt materiale de aparare)dar,nu stiu ce marca .Ma puteti ajuta cu un raspuns?Multumesc.

Comentariu

Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X