Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Pareri despre TableTennis11

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Pareri despre TableTennis11

    Salut,
    Am decis sa imi cumpar in sfarsit o paleta custom si cautand in diverse locuri am gasit site-ul TableTennis11.com cu preturi considerabil mai mici decat la noi.
    Sunt curios, a mai avut cineva experiente cu respectivul magazin ?
    Se platesc taxe vamale ? (la ei pe site scrie ca nu, dar nu am cumparat nicioadata nimic de afara.)

    Si cam cat timp dureaza pana ajung produsele aici ?

  • #2
    Nu sunt taxe vamale, e UE. Ajung cam in 5-7 zile lucratoare. Foarte ok
    Butterfly custom blade: DMS Reflection 1.2 Red / Rakza 7 soft Black
    Stiga Carbonado 190: DMS Megablock 1.5 Red / Donic Baracuda max Black
    Dr. Neubauer Titan: Tibhar Grass D.Tecs OX Red / Tenergy 05fx 1.9 Black

    Comentariu


    • #3
      Super . Multumesc pentru lamuriri.

      Comentariu


      • #4
        Daca pretul produselor achiziționate de tine e mai mare de 120 euro vor ajunge la tine in maximum 3 zile lucratoare cu Dhl express fara sa plătești nimic pt transport. Taxe vamale nu e cazul.
        Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de Viktor Vezi post
          Salut,
          Am decis sa imi cumpar in sfarsit o paleta custom si cautand in diverse locuri am gasit site-ul TableTennis11.com cu preturi considerabil mai mici decat la noi.
          Sunt curios, a mai avut cineva experiente cu respectivul magazin ?
          Se platesc taxe vamale ? (la ei pe site scrie ca nu, dar nu am cumparat nicioadata nimic de afara.)

          Si cam cat timp dureaza pana ajung produsele aici ?
          Ai punctat bine. Preturile sunt cu mult mai mici decat pe la magazinele noastre. In special daca faci o comanda mai mare.
          Eu unul, nefiind un Butterfly-addicted, cumpar materiale doar de acolo. Nu ma refer la maruntisuri, ci la lemne, fete etc.
          Oamenii sunt seriosi iar pana in prezent nu am avut nicio surpriza neplacuta.
          Spor la cumparaturi si antrenamente!

          Comentariu


          • #6
            Sincer eu nu am vazut preturi cu MULT mai mici, nici macar mai mici, fata de ce gasesc prin Romania.
            M-am uitat acum si singurul avantaj e la anumite fete (scumpe >40 euro), ca la 4 achizitionate platesti doar pentru 3 (cu dezavantajul ca nu poti alege decat o culoare), dar deja vorbim de sume de peste 600 lei comanda.
            E misto daca la o comanda se strang mai multi cumpărători, in asa fel ca suma totala sa beneficiezi de discount, altfel nu vad nici un avantaj.
            Sanwei F3 PRO--------------.----.-----.------------------XVT Black Knight 7
            LOKI T3 High Speed Carbo ---.----Backup---------Palio AK47 RED
            LOKI T3 High Speed Carbo-------------.--------------Palio AK47 BLUE

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de traian Vezi post
              Sincer eu nu am vazut preturi cu MULT mai mici, nici macar mai mici, fata de ce gasesc prin Romania.
              M-am uitat acum si singurul avantaj e la anumite fete (scumpe >40 euro), ca la 4 achizitionate platesti doar pentru 3 (cu dezavantajul ca nu poti alege decat o culoare), dar deja vorbim de sume de peste 600 lei comanda.
              E misto daca la o comanda se strang mai multi cumpărători, in asa fel ca suma totala sa beneficiezi de discount, altfel nu vad nici un avantaj.
              Nici nu te poti astepta ca la o comanda sa zicem sub 100 de euro sa ai cine stie ce avantaje.
              Iar daca vanezi reducerile la fete / lemne, vei vedea ca reducerile sunt si deloc de neglijat. La urma-urmei, depinde si de bugetul pe care il aloca fiecare pentru astfel de achizitii.
              Ceea ce se simte bine la buzunar este, asa cum ai observat, o comanda cumulata a mai multor cumparatori. Reducerea obtinuta nu ti-o va oferi, cu siguranta, niciunul din magazinele autohtone.
              Nu am actiuni la ei. Sunt doar un client multumit.

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de traian Vezi post
                Sincer eu nu am vazut preturi cu MULT mai mici, nici macar mai mici, fata de ce gasesc prin Romania.
                M-am uitat acum si singurul avantaj e la anumite fete (scumpe >40 euro), ca la 4 achizitionate platesti doar pentru 3 (cu dezavantajul ca nu poti alege decat o culoare), dar deja vorbim de sume de peste 600 lei comanda.
                E misto daca la o comanda se strang mai multi cumpărători, in asa fel ca suma totala sa beneficiezi de discount, altfel nu vad nici un avantaj.
                Poti comanda una din cele 4 la promotie altele trei care nu sunt în promotie.
                Plătesti trei cele mai scumpe aia mai ieftina gratuit.
                Orice culoare ,orice grosime.

                Trimis de pe al meu SM-T585 folosind Tapatalk

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de Viktor Vezi post
                  Salut,
                  Am decis sa imi cumpar in sfarsit o paleta custom si cautand in diverse locuri am gasit site-ul TableTennis11.com cu preturi considerabil mai mici decat la noi.
                  Sunt curios, a mai avut cineva experiente cu respectivul magazin ?
                  Se platesc taxe vamale ? (la ei pe site scrie ca nu, dar nu am cumparat nicioadata nimic de afara.)

                  Si cam cat timp dureaza pana ajung produsele aici ?
                  Oamenii sunt chiar seriosi! Daca ai rabdare ( si noroc) , "weekly specials" iti poate aduce reduceri semnificative. Iti tin pumnii!

                  Trimis de pe al meu SM-J510FN folosind Tapatalk

                  Comentariu


                  • #10
                    The cheapest goods are definitely China. I do not know how things are in your country, but in the US often use Amazon reviewers. On sites like http://pingpongdevotion.com/ a lot of interesting facts about table tennis sport. Look for more such sites a lot

                    Comentariu


                    • #11
                      [QUOTE = davidwalter; n636108] The cheapest goods are definitely China. I don’t know how things are in your country, but in the US they often use Amazon reviewers. On sites like https://bestpingpongs.com a lot of interesting facts about table tennis sport. Look for more such sites a lot [/ QUOTE]

                      Some of the brands we represent include Donic, Tibhar, DHS, Nittaku, Yasaka, Xiom, Stiga, and numerous others. Quality Guarantee We've sold products

                      Comentariu


                      • #12
                        si eu am cumparat de cateva ori de la tt11 si pot confirma ca sunt extrem de seriosi. am cumparat odata un lemn care s _a nimerit sa fie ciudat, in sensul ca dupa ce am dezlipit fata aproape tot furnirul exterior a ramas lipit de burete. fata era lipita chiar de ei (cumparasem si fetele). mi_au trimis alt lemn in loc in mai putin de o saptamana.

                        Comentariu


                        • #13
                          pentru amatorii de lemne https://www.tabletennis11.= NARVA-ESTONIA vorbiti cu ei despre gramajul lemnului fiindca cel afisat este cel standard si nu stiti ce gramaj veti primi
                          pentru amatorii de fete ( xiom vega pro ) https://www.pingmaster.it = ITALIA ....28 euro / buc ( nu am cumparat nimic deocamdata de la ei )
                          si eu sunt nemultumit de preturile in crestere ale materialelor - sper ca nu va ajunge un sport de LUX
                          Ultima editare de Guess Who; 02.ian.2021, 14:57.

                          Comentariu


                          • #14
                            Postat în original de Guess Who Vezi post
                            pentru amatorii de lemne https://www.tabletennis11.= MINSK-BELARUS vorbiti cu ei despre gramajul lemnului fiindca cel afisat este cel standard si nu stiti ce gramaj veti primi
                            pentru amatorii de fete ( xiom vega pro ) https://www.pingmaster.it = ITALIA ....28 euro / buc ( nu am cumparat nimic deocamdata de la ei )
                            si eu sunt nemultumit de preturile in crestere ale materialelor - sper ca nu va ajunge un sport de LUX
                            Tabletennis11.com se afla in Narva-Estonia nu in Belarus.
                            Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

                            Comentariu


                            • #15
                              corect

                              Comentariu


                              • #16
                                Foarte serioși, produsele sunt în regulă și gama de produse extrem de largă. Au multe produse pe care nu le găsești în țară sau nu sunt pe stoc. Am comandat la ei de două ori pănă acum. De fiecare dată pachetul a ajuns în țară cu DHL express în mai puțin de 48 de ore lucrătoare de la plasarea comenzii.
                                Lemn: Butterfly Innerforce Layer ALC
                                FH: Butterfly Dignics 05
                                BH: Tibhar Grass D.TecS

                                Comentariu

                                Who has read this thread:
                                Procesare...
                                X