Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

fete pt FH cu throw angle mare...si spin la fel...exemple,va rog!

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • fete pt FH cu throw angle mare...si spin la fel...exemple,va rog!

    Asa cum ziceam,ma intereseaza ce fete au throw angle mare(adica sa arunce mingea din topspin cat mai inalt,daca nu ma insel...),si sa fie lipicioase,sa agata mingea ca lumea.aici banuiesc ca se traduce prin'spin mare'.:d

    Ia sa vedem,ce pareri aveti?Multam'!
    'Just play table tennis....but try to find the perfect paddle 4 you!'

    FH:donic coppa max
    blade:donic waldner diablo senso st
    BH:donic coppa max

  • #2
    tenergy 05
    TBS - FH H3 prov, BH Pryde 40

    Comentariu


    • #3
      Mda,t05 e buna la toate)alte pareri?
      'Just play table tennis....but try to find the perfect paddle 4 you!'

      FH:donic coppa max
      blade:donic waldner diablo senso st
      BH:donic coppa max

      Comentariu


      • #4
        Incearca site-ul asta de review-uri http://www.tabletennisdb.com/rubber/
        Poti sa sortezi dupa throw angle, spin, tacky, ce vrei tu
        www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
        http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

        Comentariu


        • #5
          Mersi,m-a ajutat mult,dar as vrea si parerile voastre bazate pe proprie experienta!
          'Just play table tennis....but try to find the perfect paddle 4 you!'

          FH:donic coppa max
          blade:donic waldner diablo senso st
          BH:donic coppa max

          Comentariu


          • #6
            Aici e un pic mai complicat pentru ca fiecare are alt stil de joc si alte criterii de catalogare. Cel mai bine e sa incerci tu cu m?nuta ta. Iar daca nu simti nici o diferenta, atunci cumpara pe cea mai ieftina )
            Marc Barbu, fotograf. www.marcbarbu.ro

            Comentariu


            • #7
              friendship 2000 tackspeed....are exact ce ceri tu...si e doar 30 de lei la pingpongshop.ro...incearc-o
              tibhar def plus jumulita
              gambler reflectoid 1,0
              dawei 388 D-1 ox

              Comentariu


              • #8
                Pt. ceea ce vrei tu cele mai bune fete sunt xiom vega europe. Parerea mea!
                Blade-Darker speed 90
                Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
                Bh- Testing

                Comentariu


                • #9
                  Poate reusesc sa l-e incerc pe amandoua la amatur la baicoi,in aprilie...daca l-e are cineva!
                  ---------- Post added 13-Mar-2011 at 19:25 ----------
                  Dar sriver?am dat cu ea si m-i se pare ca agata binisor....
                  'Just play table tennis....but try to find the perfect paddle 4 you!'

                  FH:donic coppa max
                  blade:donic waldner diablo senso st
                  BH:donic coppa max

                  Comentariu


                  • #10
                    L-E are cineva??? M-I se pare???
                    Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
                    "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

                    Comentariu


                    • #11
                      Imi cer scuze pentru greselile de ortografie!De obicei nu LE fac!...deci...a dat cineva cu sriver?ce parere aveti?se incadreaza in 'tipar'?
                      'Just play table tennis....but try to find the perfect paddle 4 you!'

                      FH:donic coppa max
                      blade:donic waldner diablo senso st
                      BH:donic coppa max

                      Comentariu


                      • #12
                        Incearca Joola Energy X-tra sau Joola Express X-plode Sensitive sau Xiom Omega IV Euro. Sunt moi si fac spin mult.
                        In general, fetele moi au throw angle mai mic decat cele cu burete tare, considerand acelasi topsheet. Vezi Tenergy 05 FX vs Tenergy 05.
                        Blog de tenis de masă

                        Comentariu


                        • #13
                          Sau spune-ne ce nu-ti place la Tenergy 50, ca mai sus ai zis ca ar fi buna din toate punctele de vedere... E vorba de pret, sau nu o folosesti dintr-o alta cauza?
                          Marc Barbu, fotograf. www.marcbarbu.ro

                          Comentariu


                          • #14
                            Da,e si vorba de pret,plus ca o fata noua e muuult mai buna decat una SH,iar un t05 e 245 ron....te cam pune pe ganduri....so oricum,nici nu ma consider suficient de avansata incat sa o utilizez la maxim...si decat sa dau banii,si dupa sa constat ca dau oriunde,numai pe masa nu...mai bine iau ceva mai ieftin,si daca se poate cu aprox aceleasi caracteristici!
                            'Just play table tennis....but try to find the perfect paddle 4 you!'

                            FH:donic coppa max
                            blade:donic waldner diablo senso st
                            BH:donic coppa max

                            Comentariu


                            • #15
                              donic baracuda este exact ce vrei tu acum si in varianta big slem(adica mai soft) au un efect de 10++
                              le gasesti la tibi de pe forum la 120 ron fata daca nu ma insel
                              pretul este rezon iar calitatea si rezistenta la uzura f.f. buna

                              Comentariu


                              • #16
                                personajul de mai sus este un troll agramat care ma dispera cu MP...rog administratorii sa ia masuri
                                www.sportcom.ro - magazin online de articole Butterfly si nu numai

                                Comentariu


                                • #17
                                  Lipicioasa si cu throw angle mare - Skyline 2. Pt mine greu de controlat. Am folosit-o la un turneu Amatur . La inceput a fost destul de ok, spre sfarsit cand am obosit am dat mult prea multe mingi afara.
                                  Blade DHS PG 2
                                  FH: DHS Hurricane 3
                                  BH: Stiga Airoc Astro M

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Postat în original de monicad Vezi post
                                    Da,e si vorba de pret,plus ca o fata noua e muuult mai buna decat una SH,iar un t05 e 245 ron....te cam pune pe ganduri....so oricum,nici nu ma consider suficient de avansata incat sa o utilizez la maxim...si decat sa dau banii,si dupa sa constat ca dau oriunde,numai pe masa nu...mai bine iau ceva mai ieftin,si daca se poate cu aprox aceleasi caracteristici!
                                    Ia Joola Energy X-tra sau mai bine Xiom Vega Euro. Incearca sa nu iei o fata dupa mana ta daca nu esti foarte avansata, ci incearca sa duci m?na dupa fata.
                                    ---------- Post added 15-Mar-2011 at 13:13 ----------
                                    Postat în original de sportcom Vezi post
                                    personajul de mai sus este un troll agramat care ma dispera cu MP...rog administratorii sa ia masuri
                                    Din cate stiu exista pe undeva functia "ignore user". Folositi-o cu incredere, ca moderatorii nu se ocupa de ce se intampla pe privat.
                                    Marc Barbu, fotograf. www.marcbarbu.ro

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      am inteles...va multumesc
                                      www.sportcom.ro - magazin online de articole Butterfly si nu numai

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Mai precis intrati pe profilul care va supara si veti gasi in stanga sus "Adaugati în Lista Ignor" .
                                        Marc Barbu, fotograf. www.marcbarbu.ro

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Fete precum DHS Hurricane si Skyline cu blue sponge chiar si DHS Memo nu au rival in asa ceva,nici macar tenergy 05.Se face prea multa reclama in lume pt tenergy ca ar fi cea mai buna insa incercati si fete chinezesti si dupa ce va veti obisnui sa jucati cu ele nu veti regreta.Eu am jucat si cu fete butterfley si cu fete DHS si nu simt ca ar fi mai prejos decat Butterfley cu preturi exagerate.
                                          Lemne: DHS Hurricane Long W997
                                          FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
                                          BH: DHS GoldArc 8

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Pana la urma cred ca o sa imi iau un DHS,acu sa vad care...skyline neo imi face cu ochiul,dar mi-e frica sa le dau numai p-afara!de xiom nu stiu ce sa zic,sunt multi care zic ca nu au rezistenta fetele,ca se ciupesc repede...parerile sunt impartite!
                                            'Just play table tennis....but try to find the perfect paddle 4 you!'

                                            FH:donic coppa max
                                            blade:donic waldner diablo senso st
                                            BH:donic coppa max

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Donic Accuda S2, Andro Hexer control si spin ...cat China !
                                              Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                                              Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                SRiver G3 FX - fața moale, spin la greu, viteza medie.
                                                A se utiliza cu cel mult un lemn OFF-. Orice lemn mai tare strica sentimentul.
                                                Timo Boll ALC
                                                FH: DHS 3 NEO 2.2
                                                BH: DHS 3 NEO 2.2

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Si eu zic ca Sriver G3 FX este super tare la spin dar la viteza cateodata se supara ca are HIGH TENSION TEHNOCLOGY!
                                                  Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X