Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TTProshop

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • TTProshop

    Bună ziua. Ce știți despre magazinul on line TTProshop? Mi-am făcut cont și am făcut comandă în acest magazin de un TBS întrucât a fost singurul loc unde am găsit.Deoarece din momentul comenzii(ieri) și până acum nu am primit nici un ,,semn" ,am intrat pe site unde am constatat că nu pot vizualiza comanda deoarece in afara materialelor expuse la vânzare ,site-ul nu include alte rubricatii,implicit nici cea de logare. Nu am platit nimic, aleg?nd plata ramburs,însă aș dori să știu mai multe date despre,,magazin' intrucât pe net nu găsesc și în cazul în care primesc coletul as vrea sa evit cumpărarea unui face sau cine mai știe ce.

  • #2
    La prima vedere pare un site abandonat sau ceva incercare de frauda, pt cei care aleg plata online cu card bancar: nu are date de contact, nu exista, asa cum spune legea, link-ul obligatoriu catre ANPC, etc.

    Comentariu


    • #3
      Mulțumesc pentru răspuns. Exact asta e motivul pentru care am apelat la membrii site-ului pentru informații privitoare la ,,magazin.". Se pare că e o încercare de fraudare a virtualilor cumpărători și e de evitat.

      Comentariu

      Who has read this thread:
      Procesare...
      X