Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

recomandare masa tenis exterior

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • recomandare masa tenis exterior

    Salutare,
    Sunt un jucator intermediar pot spune despre mine si as dori un sfat in alegerea unei mese de tenis de exterior.M-am gandit si la una de interior dar nu am spatiu de depozitare adecvat.
    Am niste selectii dar nu stiu la care sa ma opresc, de ex:
    DONIC OUTDOOR 1000 ROLER
    SPONETA S5-73E/S5-72E ( verde sau albastra ? )
    Ce parere aveti ? care ar fi mai ok si de ce ?
    Sau poate aveti si alte propuneri in aceeasi bani - max 2500 ron
    Multumesc tuturor

  • #2
    Salut,

    ca si fost posesor de masa de exterior(ceva de la Decathlon aprox 1200) si actual posesor de masa de interior(Donic Waldemer aprox 2800-2900)
    iti recomand calduros masa de interior....si Logan ul are 4 roti, dar nu se compara cu Mercedes/Audi/Bmw,

    Cele de exterior sunt pentru hobby, cu prietenii....cele de interior sunt pt placerea de a juca ping pong

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de luci p Vezi post
      Salut,

      ca si fost posesor de masa de exterior(ceva de la Decathlon aprox 1200) si actual posesor de masa de interior(Donic Waldemer aprox 2800-2900)
      iti recomand calduros masa de interior....si Logan ul are 4 roti, dar nu se compara cu Mercedes/Audi/Bmw,

      Cele de exterior sunt pentru hobby, cu prietenii....cele de interior sunt pt placerea de a juca ping pong
      Salut,
      Sunt de acord cu una de interior dar dupa cum am mentionat mai sus in primul rand nu am spatiu suficient pentru amplasa masa si a juca , chiar daca poate as gasi pe undeva un spatiu de depozitare!
      Din acest motiv m-am indreptat catre una de exterior

      Comentariu


      • #4
        Daca doriti o masa de exterior care sa sara ca si una de interior profesionala, recomand Cornilleau 700M. O am eu de cativa ani, e ca in prima zi si poti juca tenis adevarat. E peste buget, dar merita toti banii.

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de animus Vezi post
          Daca doriti o masa de exterior care sa sara ca si una de interior profesionala, recomand Cornilleau 700M. O am eu de cativa ani, e ca in prima zi si poti juca tenis adevarat. E peste buget, dar merita toti banii.
          Salut,
          Imi pare rau dar nu-mi permite bugetul.
          Dar daca ar fi sa alegi intre modelele propuse de mine care ar fi ?
          Multumesc pentru raspuns

          Comentariu


          • #6
            Nu cunosc mesele, nu pot sa imi dau cu parerea. Imi pare rau.

            Comentariu


            • #7
              Cum a spus si Domnul Luci, o masa de interior este mult mai calitativa si mai potrivita pentru a practica tenisul de masa. Majoritatea meselor de interior se pot depozita destul de simplu prin pliere, sau daca este cazul mesei Donic Waldner Classic 25 (sau modele asemanatoare), blaturile se despart si se pliaza separat. Recomandarea noastra este aceeasi - indreptati-va atentia spre o masa de interior, chiar daca este mai costisitoare, insa va garantam ca nu veti regreta decizia! Sa auzim numai de bine!
              Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
              http://www.VivaSportShop.ro

              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X