Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Masa tenis SPEED

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Masa tenis SPEED



    Salut. Ma intereseaza daca cineva foloseste acest tip de masa SPEED ,fabricata la Branesti,blat de 25 mm. Cateva impresii mi-ar prinde bine.multumesc
    Ultima editare de alx_vass; 17.mar.2021, 15:01.
    LEMN TIMO BOLL ALC, FH TENERGY 64 FX, BH TENERGY 64

  • #2
    Am cumparat acum patru ani de la Brănești „fratele mai mic” MARIS, al acestei mese, care avea blat de 18 mm din MDF, pliabila in doua module, cu role cu fr?nare si picioare din profil pătrat de 40 mm, la vremea aceea la 1000 lei cu transport inclus. Am folosit-o intensiv de doua ori pe saptamana, ceea ce inseamna deplierea, pliera si transportul pe role de la și până la locul de depozitare, cam 40 m . Asa cum am scris la vremea aceea pe forum, masa respectivă era cea mai bună privind cel mai bun raport calitate preț , cu mult peste categoria hobby cu care ne intalnim in zonele de agrement. O saritura foarte buna, vopsită mat și fără reflexii, este foarte estetica, si stabila. Ceea ce e în poza se pare ca e varianta premium a meselor fabricate la Branești. Datorită greutății mai mari , sistemul de susținere are sectiunea mărita la 50 mm. Presupun că si diametrul rotilor e mai mare ca la MARIS. Pe tatbiliard.ro pretul afisat este de 1582 lei. Daca e la nivelul calitativ al mesei MARIS, e un pret foarte bun pentru o masă nouă foarte bună. Puteti sa-i sunati pentru orice amanunt, sunt foarte amabili. Daca imi aduc bine aminte, blaturile sunt aduse din China, restul e fabricat la Branești.
    Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
    Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

    Comentariu

    Who has read this thread:
    Procesare...
    X