Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cu ce diluez lipiciul?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cu ce diluez lipiciul?

    Am cumparat de mai multa vreme, de la un coleg de forum, o sticluta de lipici pe baza de apa. Nu l-am folosit de vreo juma' de an si acum vad ca are capacul crapat si lipiciul e foarte vascos. Il mai pot folosi? Pot sa-l diluez cu ceva?
    TBS black tag FH: Dignics 05 BH: Dignics 09C

  • #2
    Bună ziua! Logic ar fi cu apă, asta s-a și "evaporat" din el. Să fie la aceeași temperatură și turnați câte puțin

    https://www.youtube.com/channel/UCUo...RVMbKfWxb7sp6w

    https://www.facebook.com/309680636343003

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de Oktaw Marius Vezi post
      Bună ziua! Logic ar fi cu apă
      As m-am gandit si eu, dar am zis ca nu strica sa intreb. Poate s-a mai lovit cineva de problema asta.
      TBS black tag FH: Dignics 05 BH: Dignics 09C

      Comentariu


      • #4
        cel mai bun raspuns ar trebui sa-l primiti de la vanzator sau producator ......( parerea mea )

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de Pascalau Vezi post
          Am cumparat de mai multa vreme, de la un coleg de forum, o sticluta de lipici pe baza de apa. Nu l-am folosit de vreo juma' de an si acum vad ca are capacul crapat si lipiciul e foarte vascos. Il mai pot folosi? Pot sa-l diluez cu ceva?
          Merge clar cu apa, am făcut și eu cu revolution 3 v?scozitate medie. Am pus putina apa și să să rezolvat problema.
          FH DHS H3 NEO NEAGRA​ - CLONEL SDC XuXin Edition - BH DHS H3 NEO ROSIE​ Sistemu-i carnivor, se pregăteşte să te consume, doar că regimu-i vegan, tre să fiarbă legume!!!

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de Guess Who Vezi post
            cel mai bun raspuns ar trebui sa-l primiti de la vanzator sau producator ......( parerea mea )
            Ce treabă are vânzătorul sau producătorul cu faptul că sa spart capacul? Se mai întâmplă la un singur soc. Nu cred că e de vina producătorul sau vânzătorul.
            FH DHS H3 NEO NEAGRA​ - CLONEL SDC XuXin Edition - BH DHS H3 NEO ROSIE​ Sistemu-i carnivor, se pregăteşte să te consume, doar că regimu-i vegan, tre să fiarbă legume!!!

            Comentariu


            • #7
              se pare ca am fost inteles gresit . daca cumperi ceva cui ceri informatii ( inainte de... si dupa ) ? ....trebuia sa stau linistit si sa ma uit ca multi altii ( si doar am fost avertizat sa nu ma bag in diverse discutii pentru ca se vor gasi destui sa-mi umple frigiderul ) . scuzele mele .

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de Guess Who Vezi post
                se pare ca am fost inteles gresit . daca cumperi ceva cui ceri informatii ( inainte de... si dupa ) ? ....trebuia sa stau linistit si sa ma uit ca multi altii ( si doar am fost avertizat sa nu ma bag in diverse discutii pentru ca se vor gasi destui sa-mi umple frigiderul ) . scuzele mele .
                Stai liniștit nu cred ca sa supărat cineva aici unul întreaba altul răspunde nu e cu supărare, eu i-am trimis la un coleg lipici și la ținut într-un recipient care nu era închis ermetic și sa uscat, lipiciul se tine într-un recipient sa fie bine închis, nu mi-a venit ideea să-i zic sa pună apă, iam trimis altul ca e prietenul meu
                Primorac carbon tamca 5000 / Sardius tamca 5000
                fh tenergy 05
                bh rakza 7 soft

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de Guess Who Vezi post
                  se pare ca am fost inteles gresit . daca cumperi ceva cui ceri informatii ( inainte de... si dupa ) ? ....trebuia sa stau linistit si sa ma uit ca multi altii ( si doar am fost avertizat sa nu ma bag in diverse discutii pentru ca se vor gasi destui sa-mi umple frigiderul ) . scuzele mele .
                  Sa ma scuzi te rog, poate nici eu nu am inteles bine. Nu o sa iti umplu frigiderul cu nici un fel de carne, iti doresc o zi frumoasa.
                  FH DHS H3 NEO NEAGRA​ - CLONEL SDC XuXin Edition - BH DHS H3 NEO ROSIE​ Sistemu-i carnivor, se pregăteşte să te consume, doar că regimu-i vegan, tre să fiarbă legume!!!

                  Comentariu

                  Who has read this thread:
                  Procesare...
                  X