Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Donic Waldner W.Ch.89

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Donic Waldner W.Ch.89

    Buna!!!mi-ar prinde bine cateva pareri despre acest lemn,cu ce fete preteaza mai bine.....etc!!
    Multumesc!!!!

    Tapatalkkal küldve az én POCOPHONE F1 eszközömről

    Yasaka Sweden Extra - Yasaka Rakza 7 - Yasaka Rakza 7

  • #2
    Salut, Stefy!
    Fiind un lemn ofensiv, din 7 straturi (5+2) si care are carbonul aproape de miez, este destul de controlabil si se incadreaza in categoriile OFF- si OFF. Miezul de kiri ii ofera foarte mult control si simt, in timp ce straturile de carbon si spruce ii ofera viteza.
    Din punctul meu de vedere, cu niste fete soft nu o sa dai gres niciodata, insa poti merge si pe unele cu duritate medie. Daca ai posibilitatea, poti incerca sa pui o fata dura pe el sa vezi daca te intelegi cu combinatia. Eu, personal, am incercat si nu simteam mai deloc loviturile.
    Din punctul meu de vedere, lemnul este extraordinar. Daca l-ai achizitionat ai facut o alegere excelenta, daca nu l-ai achizitionat, urmeaza sa o faci. Recomandarea mea in materie de fete ar fi Rakza X pe forehand si Rakza X Soft pe rever.

    O zi minunata!
    Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
    http://www.VivaSportShop.ro

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de VivaSportClub Vezi post
      Salut, Stefy!
      Fiind un lemn ofensiv, din 7 straturi (5+2) si care are carbonul aproape de miez, este destul de controlabil si se incadreaza in categoriile OFF- si OFF. Miezul de kiri ii ofera foarte mult control si simt, in timp ce straturile de carbon si spruce ii ofera viteza.
      Din punctul meu de vedere, cu niste fete soft nu o sa dai gres niciodata, insa poti merge si pe unele cu duritate medie. Daca ai posibilitatea, poti incerca sa pui o fata dura pe el sa vezi daca te intelegi cu combinatia. Eu, personal, am incercat si nu simteam mai deloc loviturile.
      Din punctul meu de vedere, lemnul este extraordinar. Daca l-ai achizitionat ai facut o alegere excelenta, daca nu l-ai achizitionat, urmeaza sa o faci. Recomandarea mea in materie de fete ar fi Rakza X pe forehand si Rakza X Soft pe rever.

      O zi minunata!
      Multumesc!!!!nu l-am achizitionat inca,as vrea sa-i fac o proba!!!(are cineva in anturajul meu)De fapt,sunt 2 lemne,intre care e grea alegerea,e asta si de la Joola,Rossi-pbo-c!!!

      Tapatalkkal küldve az én POCOPHONE F1 eszközömről

      Yasaka Sweden Extra - Yasaka Rakza 7 - Yasaka Rakza 7

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de Stefy Vezi post
        Multumesc!!!!nu l-am achizitionat inca,as vrea sa-i fac o proba!!!(are cineva in anturajul meu)De fapt,sunt 2 lemne,intre care e grea alegerea,e asta si de la Joola,Rossi-pbo-c!!!

        Tapatalkkal küldve az én POCOPHONE F1 eszközömről
        Din pacate, nu iti pot oferi alte detalii suplimentare despre Joola Rossi Emotion PBO-C, decat ce poti afla si de pe internet. Stiu doar ca in Joola Rossi Emotion PBO-C este folosit acelasi tip de fibra de carbon ca in Donic Extention AC, diferenta fiind ca la Joola Rossi Emotion PBO-C carbonul este lipit direct pe miez, in timp ce la Donic Extention AC este sub stratul exterior.
        Vad ca folositi Rakza 7 pe paleta actuala. Daca ai posibilitatea, lipeste-o pe Waldner World Champion si vezi cum te intelegi cu ea.

        Spor la joc!
        O zi minunata!
        Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
        http://www.VivaSportShop.ro

        Comentariu

        Who has read this thread:
        Procesare...
        X