Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Parere lemn

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Parere lemn

    Ce parere aveti despre Stiga Clipper varianta all wood, stiga offensive classic sau yasaka ma lin extra? Are cineva vreunul din aceste lemne si imi poate spune cum se comporta? Personal as pune pe unul din ele rakza 7 fh si rakza 7 soft bh. Varianta alternativa cu dhs h3 neo si h3 neo soft cred ca varianta comerciala e, ca parca am vazut mai multe. Si eventual daca sa pun sau nu grosime max la fețe

  • #2
    Un lemn foarte bun. Merge cu gumele Rakza (vb despre Stiga Clipper varianta all wood, stiga offensive classic)
    Am jucat personal cu asa ceva si recomand.,
    un singur lemn DEF
    zeci de fețe diverse

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de alextudor26 Vezi post
      Ce parere aveti despre Stiga Clipper varianta all wood, stiga offensive classic sau yasaka ma lin extra? Are cineva vreunul din aceste lemne si imi poate spune cum se comporta? Personal as pune pe unul din ele rakza 7 fh si rakza 7 soft bh. Varianta alternativa cu dhs h3 neo si h3 neo soft cred ca varianta comerciala e, ca parca am vazut mai multe. Si eventual daca sa pun sau nu grosime max la fețe
      Salutare!
      Stiga Clipper se produce doar all-wood si este un lemn ce debordeaza de controlul pe care il are. Este extraordinar la capace si retururi, cat si in atacuri pozitionale prin precizia pe care o are. Stiga Offensive Classic este putin mai rigid, insa nu are o viteza mult superioara peste Clipper.
      Ma Lin Extra Offensive are ca strat exterior furnir de nuc, lemn dur, ce ii ofera un plus de viteza, iar miezul din lemn mediu-moale ii ofera un plus de simt si control. Asemeni Clipper-ului este foarte bun la capace si retururi, cat si la atacuri de la distanta scurta, cat si medie. Are o vibratie destul de accentuata, asemeni lemnului Stiga Offensive Classic, in timp ce Clipper vibreaza mai putin.
      Toate cele 3 lemne mentionate de tine merg de minune cu Rakza 7 si Rakza 7 Soft, din moment ce sunt lemne all-wood si destul de "prietenoase", dar si datorita Rakzelor care sunt foarte versatile, fiind foarte putine lemne, daca nu chiar niciun lemn, care sa nu se "inteleaga" cu ele.
      In speranta ca te-am ajutat in alegerea unuia dintre ele, iti urez succes si cat mai multe victorii!
      Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
      http://www.VivaSportShop.ro

      Comentariu

      Who has read this thread:
      Procesare...
      X