Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

De vorbă cu dantim....

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Pisamas pe tine si pe motanul asta belit care nu mai intelege romineste

Comentariu

• Postat în original de Liuian Vezi post
      Dupa miezul noptii, sotia aude soneria. Se duce la usa, deschide si vede 4 barbati beti morti.
      - Stimata doamna, noi am venit sa-l conducem pe barbatul dvs acasa, da’ nu mai stim care din noi e!

Aviz: "Orice asemănare cu persoane sau fapte reale, este pur întâmplătoare"
      Oparitule ,daca vrei sa mi-o faci sa rida aratat-i fata aia de bilibistroc sa pot sa te recunosc

Comentariu

• Postat în original de Bogdan V Vezi post
        Relax, nu e cazul sa replici, mai sunt si altii care urmaresc postarile.
        Motan belit ,asta ma face javra si pe tine te doare la salata ,pai dute in P...anonia de patriot ce esti si tu si sugaciu asta care are voie sa scrie cuvinte interzise minorilor si te Trol nu mai zic ca Trolul ii Trolocopil pe linga antiumoristul asta

Comentariu

• Postat în original de Dantim Vezi post

Motan belit ,asta ma face javra si pe tine te doare la salata ,pai dute in P...anonia de patriot ce esti si tu si sugaciu asta care are voie sa scrie cuvinte interzise minorilor si te Trol nu mai zic ca Trolul ii Trolocopil pe linga antiumoristul asta
          N-am vrut sa intru in vorba cu dumneata, pentru ca stiam ca n-o scot la capat si nu faci fata unei discutii logice. Dar pentru ca te-ai inflamat atat de tare, ma explic: Nu "te-am facut javra" M-ai intrebat daca stiu un anume banc, ti-am spus ca nu, apoi ti-am spus ca il stiu pe bancul cu "javra" ceea ce nicidecum nu inseamna ca te-am facut pe dumneata "javra". Nu stiu de ce te-ai identificat cu javra din banc. Uite, daca te-ai simtit lezat de acel pamflet, pe care l-am postat, imi cer scuze public.

Comentariu

• Postat în original de Dantim Vezi post

Probabil ai ceva probleme inca nerezolvate si refulezi online, ca-i mai la indemana...
            Anyway, daca erai atent, la postarea lui Liuian este un cartonas rosu, semn ca a fost avertizat pentru respectiva postare, dar sigur vei observa acest amanunt peste 7 zile.

Comentariu

Cine a citit topicul
            Procesare...
            X