Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

De vorbă cu dantim....

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Postat în original de Liuian Vezi post

Nu stiu cine e acest "Krali" dar daca tu, i-ai dat like la "bancul lui sec", acum l-ai pus in situatia jenanta de a trebui (cum ar fi normal) sa-ti dea si el like, pentru rafinata ta gluma, nu? Aaa, apropo: Care din cele doua iubite ale tale, a vorbit? Stalinskaya, sau Moskovskaya?...Ca sa stim cu cine am avut onoarea.
    Pentru D. Cornel: Mingile inalte la fileu, nu pot fi "rautacisme"
    Sugaciu tot sugaci rămîne.....

Comentariu

• bun gasit tuturor.stimate domnule Anenei nu cred ca ne cunoastem.conflictul pe care il aveti cu domnul Petrov nu ma priveste deci nu imi mai raspundeti nimic legat de acest subiect.in ceea ce ma priveste,eu nu uit de cratima.
      - Marcel - apreciază asta.

Comentariu

• Postat în original de Dumitrescu Cornel Vezi post
        conflictul pe care il aveti cu domnul Petrov nu ma priveste deci nu imi mai raspundeti nimic legat de acest subiect.in ceea ce ma priveste,eu nu uit de cratima.
        Nici pe mine nu ma priveste, ca pe dvs nu va priveste "conflictul meu cu Petrov" ptr simplul motiv ca pentru mine, (si accentuez) acesta nu exista, decat in mintea unora. Deci nu o sa pot sa va urmez recomandarea, dim motivele de mai sus.

Comentariu

• Postat în original de Dantim Vezi post

Sugaciu tot sugaci rămîne.....
          Corect, Pana la urma, ce mai conteaza- Stalinskaya, Moskovskaya, bere, vin,

Comentariu

• Postat în original de Liuian Vezi post

Corect, Pana la urma, ce mai conteaza- Stalinskaya, Moskovskaya, bere, vin,
            Era vorba de tine scirba mica,si te rog eu frumos lasa-te de bancuri si joaca si tu tenis

Comentariu

• Postat în original de Dantim Vezi post

Era vorba de tine scirba mica,si te rog eu frumos lasa-te de bancuri si joaca si tu tenis
              Pai mai scarba mare, eu ti-am mai intins o data mana, si tu ai vrut s-o musti.
              Ti-o mai intand o data, si ma las si de bancuri, doar....doar daca / completezi corect campul de mai jos, cu "DA" sau "NU"
              (asta e si un test de spirit al umorului)

..., nu am creier

Comentariu

• Dane dragă, nu te mai lăsa manipulat, fiindcă intenția lor este să te aducă din nou la starea de banat.
                Dantim și Dumitrescu Cornel apreciază asta.

Comentariu

• buna seara sper sa nu deranjez,forta vine din interior,pasiunea fara creier duce la rautate,talentul ne controlat se poate pierde..fara sanatate este greu.

Antal Denes și - Marcel - apreciază asta.

Comentariu

• Postat în original de mateidumitru Vezi post
                    Dane dragă, nu te mai lăsa manipulat, fiindcă intenția lor este să te aducă din nou la starea de banat.
                    Te inseli, nea Titi.
                    Dantim și Liuian apreciază asta.

Comentariu

• Postat în original de Bogdan V Vezi post

Te inseli, nea Titi.
                      Mă rog, oricine se poate înșela. Ideea este că mie nu-mi place deloc forumul fără Dan. N--are nici un haz. Eu mi-am dat seama că Dan vorbește mai colorat, chiar mai înjură, dar n-o face cu răutate și doar atunci când este provocat. Pe când, cei ce-l provoacă, chiar dacă folosesc vorbe mieroase, în spatele lor se ascunde multă răutate.
                      Ultima editare de mateidumitru; 18.iun.2020, 23:15.
                      Dumitrescu Cornel și Dantim apreciază asta.

Comentariu

Cine a citit topicul
                      Procesare...
                      X