Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Ziceri Philos Sophi-ce - off topic turneul final

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Ziceri Philos Sophi-ce - off topic turneul final

Postat în original de pedrosyto Vezi post
    Doar o singura problema am!!De ce ..Si ,de ce!!Toate se vor rezolva ,in modul cat mai amiabil dupa putință, dar nimeni nu mai are rabdare,de ce ,ptr ce si cum!!Toți suntem oameni,toti gresim,toți, impreuna vom fi mai puternici...Amatur!..Va rog jucați Tenis De Masa!O zi faina Dragilor, si,sa ne vedem cu bine la Masa De Joc!!����������
    Am incercat sa ma abtin si sa nu ma implic..dar cand vad atata superficialitate si incurajare spre necinste nu pot sta deoparte.Am avut placerea sa l cunosc pe Alexandru.. un tip de o eleganta desavarsita care nu merita bufonariile unor oameni de o asemenea speta . Ce exemplu dau ei copiilor care participa in acest circuit??????? Toti acei sustinatori ai ,,inteleptului si integrului'' Simon Csaba (sper ca ati sesizat ghilimelele fani infocati ai acestui caracter de doi bani) va rog sa stati linistiti, Amaturul nu o sa va simta lipsa, ba mai mult cred ca se va indrepta intr o directie mai buna. Dragi jucatori legitimati, care nu reusiti sa castigati meciuri in ligile in care activati si veniti in Amatur cu nasul pe sus (recunosc ca sunt rautacios si generalizez.. dar m-a deranjat exprimarea acea : jucator legitimat la ,,SC PRABUSIREA''), eu unul va multumesc pentru retragerile de la acest turneu atata timp cat sustineti un astfel de caracter.
    BLADE: PRIMORAC CARBON OFF+
    FH: KOKUTAKU BLutenkirsche 868 TENSION SUPER TACKY
    BH: Tibhar super defence 40

Ok,poate nu m-am facut foarte inteles,dar ce este de inteles,blaturi au fost,se mai fac,NU SE MAI FACK!!,Sa fim seriosi..Oamenii gresesc,vor gresii..Si sa vedem ,Vom regreta,Da ,Sau ,Nu!VA Salut pe toti!!
    Asai in razboi
    Martiri se sacrifica
    Invingatori sunt eroi
    Dar, la semnarea acordului de pace, stau la masa doar generali.

Comentariu

Postat în original de Kralizec Vezi post
      Se retrage Vela Claudiu Gabriel de la incepatori si de la "butoane".
      Si din CD

Comentariu

Postat în original de remusvasilescu Vezi post
        Am incercat sa ma abtin si sa nu ma implic..dar cand vad atata superficialitate si incurajare spre necinste nu pot sta deoparte.Am avut placerea sa l cunosc pe Alexandru.. un tip de o eleganta desavarsita care nu merita bufonariile unor oameni de o asemenea speta . Ce exemplu dau ei copiilor care participa in acest circuit??????? Toti acei sustinatori ai ,,inteleptului si integrului'' Simon Csaba (sper ca ati sesizat ghilimelele fani infocati ai acestui caracter de doi bani) va rog sa stati linistiti, Amaturul nu o sa va simta lipsa, ba mai mult cred ca se va indrepta intr o directie mai buna. Dragi jucatori legitimati, care nu reusiti sa castigati meciuri in ligile in care activati si veniti in Amatur cu nasul pe sus (recunosc ca sunt rautacios si generalizez.. dar m-a deranjat exprimarea acea : jucator legitimat la ,,SC PRABUSIREA''), eu unul va multumesc pentru retragerile de la acest turneu atata timp cat sustineti un astfel de caracter.
        Daca nu a-ti citit printre rânduri!!Eu nu mai zic nimic!!O seara faina tuturor!!

Comentariu

Daca nu a-ti citit printre rânduri, Eu nu mai zic nimic!!Sa ne vedem cu bine la masa de joc dragi colegi și prieteni!!

Comentariu

Poate,cu altă ocazie,Bubu!!Te salut, o seara plăcută prietene drag!!������
            Daca o bagi in semn de protest ma combin si eu

Comentariu

Pacat sa ratezi Dane un asemenea Turneu frumos,alături de prieteni dragi!!I-mi pare rau ,ca nu mai ajung,sa bem o răchie!!������Toate cele bune!!
              Ultima editare de pedrosyto; 26.oct.2019, 00:34.

Comentariu

Mai bine te abtineai.

Comentariu

Postat în original de adilazaroiu Vezi post
                  Domnule Sarcani , ati castigat!
                  Lazaroiu Adrian - ma retrag .
                  Imi pare rau ADI pentru gestul tau dar sincer te inteleg. Sanctiunea e blanda (dar totusi e un inceput...probabil la o abatere ulterioara vor fi exclusi din circuit), sa speram ca cei doi au invatat ceva dupa acest episod. Insa din cauza unor pupincuristi care iau apararea celor doi si incurajeaza aceste fapte , ceilalti au de suferit. Si ca sa va dau un raspuns voua si inculpatului: de aceea Crisan joaca unde joaca si Csaba joaca unde joaca. Ce semeni aia culegi Multi sunt sportivi..putini sunt oameni.
                  BLADE: PRIMORAC CARBON OFF+
                  FH: KOKUTAKU BLutenkirsche 868 TENSION SUPER TACKY
                  BH: Tibhar super defence 40

Comentariu

Postat în original de adilazaroiu Vezi post
                    Domnule Sarcani , ati castigat!
                    Lazaroiu Adrian - ma retrag .
                    Adi, sti tu ceva ce noi nu stim?

Comentariu

Ziceri Philos Sophi-ce - off topic turneul final

buna dimineata.am o intrebare asa ca la o ora de iarna:se poate face si a cincea categorie ?cea a filozofilor?

Comentariu

Postat în original de Dumitrescu Cornel Vezi post
                        buna dimineata.am o intrebare asa ca la o ora de iarna:se poate face si a cincea categorie ?cea a filozofilor?
                        Da, tu ai mp-ul cel mai mare, esti favorit.

Intradevăr, mesajele care nu au legatura cu inscrierile trebuie mutate. Mai sunt vreo două mesaje care au legatura cu turneul, vede cine trebuie Moderatorul o să le mute unde le este locul, dacă nu poate il rog la Admin.
                        Hobby: Motoare si ski !
                        http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

Comentariu

Postat în original de GeluBv Vezi post
                          Da, tu ai mp-ul cel mai mare, esti favorit.

Intradevăr, mesajele care nu au legatura cu inscrierile trebuie mutate. Mai sunt vreo două mesaje care au legatura cu turneul, vede cine trebuie Moderatorul o să le mute unde le este locul, dacă nu poate il rog la Admin.
                          buna dimineata si dumneavoastra domnule vladoiu gelu.nu cred ca ne cunoastem si nu inteleg cum va permiteti sa imi vorbiti la pertu.probabil ca acele mesaje obscene de pe messenger-ul meu nu sunt de la dumneavoastra.nu va puteti permite sa fi-ti suspendat.cei de la facebook fac numai prostii.am inteles ca sunteti un om integru.numai bine va doresc.

Comentariu

Ma bag si eu Cornele, intrebarea e filozofi legitimati sau asa.... filozofi scapati prin curte dupa ce au sarit gardul ?
                            Blade : Spinlord Ultracarbon Def
                            FH : Spinlord Degu 2.1 mm
                            BH : Spinlord Sternenfall OX

Comentariu

buna dimineata si dumneavoastra domnule vladoiu gelu.nu cred ca ne cunoastem si nu inteleg cum va permiteti sa imi vorbiti la pertu.probabil ca acele mesaje obscene de pe messenger-ul meu nu sunt de la dumneavoastra.nu va puteti permite sa fi-ti suspendat.cei de la facebook fac numai prostii.am inteles ca sunteti un om integru.numai bine va doresc.
                              WAW...)))asta s-ar putea sa doara un om inteligent dar,....asta esteAm o presimtire ca,daca continui cu sesizari la aceasta persoana(nu-i spun numele pt.ca nu merita sa i se faca o reclama nemeritata)))))o sa ai parte de repercursiuni din partea subalternilor)O zi excelenta la toti ADEVARATII amaturisti!!

Comentariu

Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X