Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Ziceri Philos Sophi-ce - off topic turneul final

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Poate va ginditi sa organizati fiecare categorie in alt oras sau macar doua si doua nu sa vina lumea si sa vada pe ce isi pierde timpul si banii.....
    P .S cel mai tare ma deranjeaza ca ne luati de naivi incontinuare,specificati in anutul unui turneu ce conditii puteti oferi si ramine la latitudinea fiecarui participant daca vine sau nu....nu sa scrieti mama ce conditii vor fi si sa ne lasati cu un gust amar in majoritatea cazurilor....

Comentariu

In atentia persoanei inregistrate pe forum ca sorin_client!!!
      Buna seara! Doar acum am vazut comentariul dvs. la cele scrise de mine. Cred ca este prima data ca am scris pe acest forum... si cred ca am tot dreptul la opinie sau nu? Tin sa va anunt ca nu sunteti obligat sa cititi toate comentariile....chiar nu va obliga nimeni. Am scris ceea ce gandeam la acel moment...sau trebuia sa ma sfatuiesc cu dvs. in legatura cu ce sa scriu sau nu pe acest forum? Va inselati amarnic. Sunt un om direct si spun ce gandesc. Va deranjeaza sau nu va place, nu aveti decat sa va dezactivati contul.

O seara frumoasa va doreste o doamna de la Sighetu Marmatiei!!!!!!!!!

Comentariu

Comentariu

Dantim, ai deja 10 postări pe aceiași temă în acest topic. Adică faci ceea ce știi mai bine. Trollezi!
          Troll - o persoană, de regula anonimă, dar deseori ascunsă în spatele unor porecle (nickname), care își face un obicei din a posta și comenta în spațiul virtual, activitate anume pentru a semăna discordie pe internet și pentru a stârni certuri sau iritare.
          Toată lumea a înțeles din prima cauza nemulțumirii tale. Nu era nevoie să o reiei iar și iar și iar!

Dacă simți că ești mai Capabil decât alții i-a problema în propriile mâini și organizează un turneu. Măcar unul de tip B. Oprește-te din a-i jigni pe cei care încearcă să construiască ceva.

Rog admin să mute postările care nu au legătură cu subiectul în secțiunea fight.
          Multumesc!
          Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

Comentariu

Postat în original de marcelgiosan Vezi post
            Dantim, ai deja 10 postări pe aceiași temă în acest topic. Adică faci ceea ce știi mai bine. Trollezi!
            Troll - o persoană, de regula anonimă, dar deseori ascunsă în spatele unor porecle (nickname), care își face un obicei din a posta și comenta în spațiul virtual, activitate anume pentru a semăna discordie pe internet și pentru a stârni certuri sau iritare.
            Toată lumea a înțeles din prima cauza nemulțumirii tale. Nu era nevoie să o reiei iar și iar și iar!

Dacă simți că ești mai Capabil decât alții i-a problema în propriile mâini și organizează un turneu. Măcar unul de tip B. Oprește-te din a-i jigni pe cei care încearcă să construiască ceva.

Rog admin să mute postările care nu au legătură cu subiectul în secțiunea fight.
            Multumesc!
            Apropo ,la cei care promit turnee fabuloase si nu se tin de cuvint cum le zice la fel ca si celor care dupa fiecare turneu au lozinca ,,data viitoare speram ca va fi mai bine........

Comentariu

Cine a citit topicul
            Procesare...
            X