Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Anunt pentru domnii profesori

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Anunt pentru domnii profesori

    Am rugamintea catre profesorii de sport care frecventeaza acest site sa-si anunte in acest topic prezenta, eventual si localitatea in care profeseaza. Aceeasi invitatie si pentru profesorii altor discipline, care sunt pasionati de tenisul de masa.
    Sper in infiintarea unui grup de initiativa, care sa promoveze patrunderea mai accentuata a tenisului de masa in scoala.

  • #2
    Preda Nicolae-Albesti-Argeș(8 km.de C.de Argeș).
    Am mai vorbit de d.lui cu o propunere,insa..e bine si acum !

    Comentariu


    • #3
      Pribeagu Claudiu - Pitești - Scoala Gimnaziala "Matei Basarab" (fosta Nr. 19)
      Eu mai fac si la ore, pentru ca mi-am facut planificare la tenis de masă.

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de Dan2 Vezi post
        Am rugamintea catre profesorii de sport care frecventeaza acest site sa-si anunte in acest topic prezenta, eventual si localitatea in care profeseaza. Aceeasi invitatie si pentru profesorii altor discipline, care sunt pasionati de tenisul de masa.
        Sper in infiintarea unui grup de initiativa, care sa promoveze patrunderea mai accentuata a tenisului de masa in scoala.
        Frumoasa initiativa.....sa speram ca va avea ecou sa mai uite copiii de fotbal si sa vina si la tenis de masă...
        ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

        Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
        Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

        Comentariu


        • #5
          Catricicau Adrian - Baia Mare - profesor educatie fizica - COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU
          dupa cum se vede si in cupa Mos Craciun desfasurata la Sighetu Marmatiei, la noi se face treaba buna la nivel de amatori, 10 elevi din ciclul gimnazial si liceal fiind calificati la faza judeteana a O.N.S.S.
          Ultima editare de adi catri; 03.feb.2013, 17:07.

          Comentariu


          • #6
            Buna seara !Ma poate ajuta cineva cu o planificare pe tenis de masă ? Multumesc frumos

            Comentariu


            • #7
              Buna seara,
              ce planificare?!

              Comentariu


              • #8
                Planificare pentru scoala la optional Tenis de masa

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X