Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Au trecut in nefiinta...

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Postat în original de victor.arad Vezi post
    A trecut în neființă Kis Dionisie de la Petrila pentru cei care l-au cunoscut.Sincere condoleanțe familiei, prietenilor și apropiaților fost un om deosebit, l-am cunoscut personal.

PS : Drum bun rockere spre cer

RIP,Kis Dionisie!
    Sincere condoleante familiei indurerate si prietenilor apropiati din Amatur.
    I love table tennis !

Comentariu

• A plecat la cele veșnice Roșcan Valerică. Condoleanțe Nicușor!
      Dumnezeu să-l odihnească în pace!

- Roscan Valeriu, Braila

Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

Comentariu

• În ultimul timp s-au dus atat de multi prieteni, incat nu-mi mai este frica de "singuratatea mortii".
        Poți vorbi neîntrebat dar nu întreba nevorbit.

Comentariu

• Cu durere în suflet anunțăm trecerea în neființă a celui ce a fost prietenul nostru Köntzey József (Dodó bácsi) din Estelnic, jud. Covasna. Un mare sufletist, un luptător acerb, care povestea tuturor cum cu o ambiție nemăsurată și dragoste de viață și sport i-a râs în față bolii incurabile care acum câțiva ani i-a dat târcoale. Ne-am întâlnit nu demult la turneul de la Lăzarea, unde pentru fiecare prieten sau cunoscut a avut un cuvânt bun, un zâmbet, o încurajare... Își trăia cu bucurie a a doua viață, recucerită cu atâta trudă! Ne-am despărțit în speranța că ne vom revedea în curând. Din păcate, atunci când se aștepta mai puțin, un atac cerebral perfid i-a pus capăt tuturor speranțelor de viitor... Cosașul a lovit năpraznic și nemilos... a fost ca un tuș câștigător, venit din nimic... în setul decisiv. Dodó bácsi a pierdut meciul, fără a mai avea speranțe la o revanșă.
          Adjon az Isten örök nyugodalmat neki!
          Ultima editare de laky; 04.mar.2020, 22:32.
          Lemn Levi SIC Gloria OFF; Fețe - FH:BT Tenergy 05 max black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red
          Lemn TSP BLACK BALSA 7. OFF: Fețe -FH:Tibhar Evolution Mxp max black+BH Tibhar Grass Dtecs 0,5 mm red

Comentariu

• Dumnezeu sa-L odihneasca in pace...ne vei lipsi Dodo bacsi!

Comentariu

• Postat în original de laky Vezi post
              Cu durere în suflet anunțăm trecerea în neființă a celui ce a fost prietenul nostru Köntzey József (Dodó bácsi) din Estelnic, jud. Covasna. Un mare sufletist, un luptător acerb, care povestea tuturor cum cu o ambiție nemăsurată și dragoste de viață și sport i-a râs în față bolii incurabile care acum câțiva ani i-a dat târcoale. Ne-am întâlnit nu demult la turneul de la Lăzarea, unde pentru fiecare prieten sau cunoscut a avut un cuvânt bun, un zâmbet, o încurajare... Își trăia cu bucurie a a doua viață, recucerită cu atâta trudă! Ne-am despărțit în speranța că ne vom revedea în curând. Din păcate, atunci când se aștepta mai puțin, un atac cerebral perfid i-a pus capăt tuturor speranțelor de viitor... Cosașul a lovit năpraznic și nemilos... a fost ca un tuș câștigător, venit din nimic... în setul decisiv. Dodó bácsi a pierdut meciul, fără a mai avea speranțe la o revanșă.
              Adjon az Isten örök nyugodalmat neki!
              R.I.P.,Dodo bacsi!
              Sincere condoleante familiei si prietenilor amaturisti apropiati lui!
              barabassandor apreciază asta.
              I love table tennis !

Comentariu

• Köntzey József (Dodó bácsi).
                barabassandor apreciază asta.
                Lemn Levi SIC Gloria OFF; Fețe - FH:BT Tenergy 05 max black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red
                Lemn TSP BLACK BALSA 7. OFF: Fețe -FH:Tibhar Evolution Mxp max black+BH Tibhar Grass Dtecs 0,5 mm red

Comentariu

• Sincere condoleante !

Comentariu

Cine a citit topicul
                  Procesare...
                  X