Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Au trecut in nefiinta...

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Sincere condoleante ! O veste teribil de socanta pentru toti cei care l-am cunoscut pe Costel , care va ramane in amintirea noastra ca un om cu un caracter deosebit si un mare iubitor de tenis de masă !
    Dumnezeu sa-l odihneasca in pace !

    Comentariu


    • E prea devreme sa ne ingropam prietenii, fir-ar el de destin! Ma lupt cu acest sentiment de inutilitate si de incapacitate.Ne mor prietenii si murim si noi cu ei iar eu nu de moarte ma cutremur,ci de vesnicia ei.Drum bun,prieten drag !
      Poți vorbi neintrebat dar nu intreba nevorbit.

      Comentariu


      • Condoleante familiei !
        Nittaku Acoustic
        FH - Xiom Omega V Tour
        BH - Xiom Omega V Tour

        Comentariu


        • Astazi il conducem pe ultimul drum pe colegul si prietenul nostru LEFTER COSTEL. Dumnezeu sa-l odihneasca! Condoleante familiei!
          Bl: Primorac off+
          fh: Tibhar evolution MX-P
          bh: Tibhar evolution MX-P

          Comentariu


          • Sportivul,omul,prietenul Lefter Costel nu mai este printre noi,sunt socat! Ce baiat,un caracter frumos,un om de pus la rana! Inca numi vine sa cred!Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!
            Ma Lin Soft
            Yasaka Rakza 7
            Xiom Yanus

            Comentariu


            • Odihneasca-se in pace !
              Sincere condoleante familiei !

              Comentariu


              • Condoleante familiei !
                ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                Comentariu


                • Pare ireala aceasta veste. Dumnezeu sa te ierte, parca ieri ne salutam la concurs la Galați si azi cand am aflat vestea......Condoleante familiei.

                  Comentariu


                  • Odihneasca-se in pace!
                    Sincere condoleante familiei!
                    TuRama II

                    Comentariu


                    • Cu mare durere in suflet anuntam trecerea in nefiinta a colegului si prietenului nostru MIRCEA TONCEAN. Dumnezu sa-l odihneasca. Dormi in pace Capitane!!!

                      Comentariu


                      • Am pierdut un mare om de tenis de masă! Dumnezeu sa-l odihneasca pe domnul Mircea Toncean! Sincere condoleante pentru familie!
                        Lemne: DHS Hurricane Long W997
                        FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
                        BH: DHS GoldArc 8

                        Comentariu


                        • Dumnezeu sa-l odihneasca!!Eram amici,ne cunosteam de prin 2008...incepem sa lasam locul altor generatii.Sad but true
                          of all the things i lost i miss my mind the most

                          Comentariu


                          • Amaturistii blajeni isi expima profundul regret al trecerii in nefiinta a lui Mircea Toncean si sunt alaturi de familia indurerata si colegii si prietenii reghineni.
                            Dumnezeu sa-l odihneasca in pace !

                            Comentariu


                            • Ce cruda si nemiloasa e viata...
                              Pe nenea Mircea il cunosc de cand aveam cativa ani ,era prieten bun cu tata , si parteneri de tenis de masă inca de pe vremea aceea.
                              Cand s-a reunit grupul seniorilor din Reghin, aveam vreo 18 ani , iar El a fost cel care impreuna cu Tata mi-au insuflat pasiunea pentru tenis de masă
                              Cum zicea Ocsi , el a fost capitanul ,mentorul , exemplul nostru .Un om calm , fara rautati, mereu cu glumele la el, dar mai mult de-atat , a fost un om deosebit cu un suflet mare.Cine se gandea ca acest munte de om ,si exemplu de viata echilibrata si sportiva va fi doborat atat de usor de boala?
                              In luna mai ,inainte cu cateva zile de "Memorialul Dan Leorda" ne-am strans toti tenismenii din Reghin si i-am facut o vizita surpriza.Chiar daca eram obisnuiti sa ne strangem cu totii doar in sala de sport , a fost foarte fericit sa ne vada pe toti impreuna , iar eu impacat ca am mai apucat sa ii strang mana pentru ultima oara.

                              Amatur-ul a pierdut un prieten , insa a castigat incepand de la anul inca un concurs in calendar : " Memorialul Mircea Toncean"

                              Sa te odihnesti in pace ,nenea Mircea!

                              Comentariu


                              • Cu durerea in suflet,suntem alaturi de familia indoliata,alaturi si de colegi din Reghin deplangem plecarea prematura acestui om deosebit.
                                TONCEAN MIRCEA Odihneste-te in pace.

                                Comentariu


                                • Dumnezeu sa-l ierte!
                                  BH: SPINLORD GIPFELSTURM 1.8 mm
                                  Blade: KAZAK
                                  FH: ANDRO RASANTER R47 ULTRAMAX

                                  Comentariu


                                  • Am avut ocazia de-a lungul multor turnee desfasurate prin tara de prin 2008,sa-l cunosc pe acest om deosebit de modest si corect,sa joc impotriva lui,sa fiu deranjat de iarba pe care o avea pe rever.Indiferent cine castiga,dadea dovada intotdeauna de fair-play si afisa un zambet de bucurie pentru satisfacta meciului jucat impotriva mea,ca la incheierea lui sa ne dam o mana calda in semn de pretuire si recunostinta.Tenisul de masa a pierdut un MARE OM de tenis si sincer imi pare nespus de rau pentru acest crunt adevar.Condoleante familiei si Dumnezeu acolo sus sa-l aiba in grija.Merita cu prisosinta o coroana de flori din partea comunitatii Amatur,nici un efort nu-i prea mare in astfel de situatii finale.Adio domnule MIRCEA.
                                    Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                                    Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                                    Comentariu


                                    • Si clujenii sunt alaturi de familia indoliata,alaturi si de colegi din Reghin al trecerii in nefiinta a lui Mircea Toncean .Odihneste-te in pace.

                                      Comentariu


                                      • Condoleante familiei indoliate!
                                        ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                                        Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                                        Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                                        Comentariu


                                        • Dumnezeu să-l odihnească. Condoleanțe...


                                          Lemn : Nittaku Septear ; InnerForce ALC
                                          FH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx
                                          BH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx .... No more Anti .. Game

                                          Comentariu


                                          • Dumnezeu sa-l odihneasca!
                                            Blade - Butterfly Zhang Jike Super ZLC
                                            FH - Butterfly Tenergy 05 FX
                                            BH - Butterfly Tenergy 05 FX

                                            Comentariu


                                            • Condoleanțe familiei! O sa-mi aduc aminte cu placere de meciurile jucate cu el .Un psihic de fier.Dumnezeu sa-l odihneasaca.
                                              Blade: Xiom Strato
                                              FH: Tenergy 05
                                              BH: Tenergy 05

                                              Comentariu


                                              • Sincere condoleante !
                                                Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de rogerpustiu Vezi post
                                                  Condoleanțe familiei! O sa-mi aduc aminte cu placere de meciurile jucate impreuna.Un psihic de fier.Dumnezeu sa-l odihneasca.


                                                  Trimis de pe al meu HTC One_M8 folosind Tapatalk
                                                  Blade: Xiom Strato
                                                  FH: Tenergy 05
                                                  BH: Tenergy 05

                                                  Comentariu


                                                  • Nu-mi vine sa cred ca s-a dus si Mircea. Cuvintele sunt de prisos .
                                                    Sincere condoleante familiei si celor apropiati !

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X