Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Au trecut in nefiinta...

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de victor.arad Vezi post
    A trecut în neființă Kis Dionisie de la Petrila pentru cei care l-au cunoscut.Sincere condoleanțe familiei, prietenilor și apropiaților fost un om deosebit, l-am cunoscut personal.

    PS : Drum bun rockere spre cer


    RIP,Kis Dionisie!
    Sincere condoleante familiei indurerate si prietenilor apropiati din Amatur.
    I love table tennis !

    Comentariu


    • A plecat la cele veșnice Roșcan Valerică. Condoleanțe Nicușor!
      Dumnezeu să-l odihnească în pace!

      - Roscan Valeriu, Brăila

      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

      Comentariu


      • ?n ultimul timp s-au dus atat de multi prieteni, incat nu-mi mai este frica de "singuratatea mortii".
        Poți vorbi neintrebat dar nu intreba nevorbit.

        Comentariu


        • Cu durere în suflet anunțăm trecerea în neființă a celui ce a fost prietenul nostru K?ntzey J?zsef (Dod? b?csi) din Estelnic, jud. Covasna. Un mare sufletist, un luptător acerb, care povestea tuturor cum cu o ambiție nemăsurată și dragoste de viață și sport i-a râs în față bolii incurabile care acum câțiva ani i-a dat t?rcoale. Ne-am întâlnit nu demult la turneul de la Lăzarea, unde pentru fiecare prieten sau cunoscut a avut un cuv?nt bun, un zâmbet, o încurajare... își trăia cu bucurie a a doua viață, recucerită cu atâta trudă! Ne-am despărțit în speranța că ne vom revedea în curând. Din păcate, atunci când se aștepta mai puțin, un atac cerebral perfid i-a pus capăt tuturor speranțelor de viitor... Cosașul a lovit năpraznic și nemilos... a fost ca un tuș câștigător, venit din nimic... în setul decisiv. Dod? b?csi a pierdut meciul, fără a mai avea speranțe la o revanșă.
          Dumnezeu să-l odihnească în pace!
          Adjon az Isten ?r?k nyugodalmat neki!
          Ultima editare de laky; 04.mar.2020, 23:32.
          Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
          Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

          Comentariu


          • Dumnezeu sa-L odihneasca in pace...ne vei lipsi Dodo bacsi!

            Comentariu


            • Postat în original de laky Vezi post
              Cu durere în suflet anunțăm trecerea în neființă a celui ce a fost prietenul nostru K?ntzey J?zsef (Dod? b?csi) din Estelnic, jud. Covasna. Un mare sufletist, un luptător acerb, care povestea tuturor cum cu o ambiție nemăsurată și dragoste de viață și sport i-a râs în față bolii incurabile care acum câțiva ani i-a dat t?rcoale. Ne-am întâlnit nu demult la turneul de la Lăzarea, unde pentru fiecare prieten sau cunoscut a avut un cuv?nt bun, un zâmbet, o încurajare... își trăia cu bucurie a a doua viață, recucerită cu atâta trudă! Ne-am despărțit în speranța că ne vom revedea în curând. Din păcate, atunci când se aștepta mai puțin, un atac cerebral perfid i-a pus capăt tuturor speranțelor de viitor... Cosașul a lovit năpraznic și nemilos... a fost ca un tuș câștigător, venit din nimic... în setul decisiv. Dod? b?csi a pierdut meciul, fără a mai avea speranțe la o revanșă.
              Dumnezeu să-l odihnească în pace!
              Adjon az Isten ?r?k nyugodalmat neki!
              R.I.P.,Dodo bacsi!
              Sincere condoleante familiei si prietenilor amaturisti apropiati lui!
              I love table tennis !

              Comentariu


              • K?ntzey J?zsef (Dod? b?csi).
                Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                Comentariu


                • Sincere condoleante !

                  Comentariu


                  • Comentariu


                    • Am mai pierdut un amaturist ,Sinita Eugen ,Dumnezeu sa il odihneasca a fost un baiat fain..........

                      Comentariu


                      • https://www.youtube.com/watch?v=ixbc...mbBXHQ&index=6

                        Comentariu


                        • Buna seara,stiu ca pe un topic despre veselie a posta ceva macarbru are un impact nasol .Imi asum asta insa la ceas de seara am aflat ca amaturul a pierdut un om minunat:Eugen(Moldoveanu)Sinita......sa va fie seara linistita.

                          Comentariu


                          • Odihnească-se in pace.

                            Comentariu


                            • Dumnezeu sa il ierte si sa il odihneasca

                              Trimis de pe al meu SM-A600FN folosind Tapatalk

                              Tot mai ești pasionat de ierburi, de plante, de culturile de tot felul?

                              Comentariu


                              • Dumnezeu sa il odihneasca in pace!


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                                George Bernard Shaw

                                https://www.facebook.com/profile.php?id=100076731614144


                                https://youtube.com/c/MarianBogdanPloiesti

                                Comentariu


                                • Vineri, a treia zi din luna aceasta ; pierdeam un meci banal ! Din margine am auzit un glas ; '' Nu te mai plange, nea Gigi ! '' . Era EL ! Sunt foarte afectat si ii multumesc, cu lacrimi in ochi ! Domnul sa-ti dea liniste sufleteasca , Eugen !

                                  Comentariu


                                  • S-a stins,ieri,flacara vietii lui GEO Iarba(Nicula Dumitru,zis George) din Agnita.
                                    Unii dintre voi l-ati cunoscut ca si coorganizator al turneelor de la Agnita incepand din anul 2011,dar cei mai multi l-ati cunoscut ca participant infocat la turneele Amatur din zona Ardealului si nu numai.
                                    La un moment dat,dupa ce urcase pe "Barricade"le Dr ului Neubauer,colegul nostru poet Adimucu l-a numit Geoiarba,devenind chiar muza lui inspiratoare in editarea baladei inchinate ierbarilor.
                                    Doar cei mai apropiati cunoastem insa parcursul ultimilor ani din viata lui cand,din nefericire pentru el,a cazut in patima pacanelelor,viciu care l-a dus,in 2 ani,la pierderea locului de munca,masina,casa....si prietenii.
                                    Vor ramane pentru totdeauna in amintirile mele zilele si noptile petrecute impreuna in compania tenisului de masa in salile din toata tara(Agnita,Victoria,Sighișoara,Sibiu,Mediaș,Blaj, Cristur,Odorhei,Sf.Gheorghe,Tg.Mureș,Reghin,Elisen i,Deda,Pitești,Topoloveni,Curtea de Argeș,Targoviște,București,Botoșani,Brașov,Alba Iulia,Cluj,Fagaras,etc).......
                                    Drum lin spre ceruri,George!
                                    Odihneasca-se in pace!
                                    I love table tennis !

                                    Comentariu


                                    • Odihneasca-se in pace !



                                      Comentariu


                                      • Dumnezeul sa il ierte. A fost un om foarte deosebit si un prieten pe care te puteai baza

                                        Comentariu


                                        • Condoleante familiei !

                                          Comentariu


                                          • Ne-a parasit un mare prieten al tenisului de masa harghitean, mereu alaturi de familia AmaTur la turneele locale dar mai ales la ultimul TF desfasurat la Sf. Gheorghe.
                                            Odihneste-te in pace Balint Gabor!
                                            - Balint Gabor, Odorheiu Secuiesc
                                            Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                            Comentariu


                                            • condoleante familiei!!
                                              DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                              Comentariu


                                              • Clubul de tenis de masă din Agnita anunță cu adîncă tristețe trecerea în neființă a colegului nostru Adrian Eftimie,răpus de Covid după trei săptăm?ni de grea suferinta într-un spital din Cluj.Adi a fost unul dintre membri de nădejde ai clubului nostru care,timp de aproape 5 ani,a participat la nenumarate turnee Amatur in Agnita și alte multe localități din țară făurindu-și o bună reputație!
                                                Este al doilea amaturist din Agnita care ne părăsește anul acesta,după colegul și prietenul GeoIarbă,lăs?ndu-ne cu inimile îndurerate.
                                                Drum lin spre ceruri,prieten drag!
                                                I love table tennis !

                                                Comentariu



                                                • Dumnezeu sa-l odihneasca in pace pe Adrian Eftimie, Agnita !

                                                  Comentariu


                                                  • - Radoi Marius, Slatina - R.I.P.

                                                    https://www.libertatea.ro/stiri/a-mu...KboB_WfBCGzxOk
                                                    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X