Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Felicitari si La Multi Ani lui...

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Ma alatur si eu urarilor de mai sus si macar acum avem nevoie de el,sa se arate putin pe CER.Mult succes in confruntarile tenisistice viitoare.
    Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
    Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

    Comentariu


    • La multi ani Vali

      Comentariu


      • La multi ani!!!
        Aparatorul lui tata.

        - - - Actualizat - - -

        Postat în original de mironliviu Vezi post
        La multi ani!!!
        Aparatorul lui tata.
        Miron Andrei

        Comentariu


        • La multi ani, Bogy !

          Comentariu


          • La multi ani!ii sunt adresati userului Dan2-Dan Bodeanu.Sa ai parte de sanatate,bucurii,satisfactii si impliniri de tot felul,dar in special in sfera tenisului de masa ,iar eu iti multumesc pentru tot ce-ai facut in acest sens prin implicarea ta de-a lungul timpului in circuitul Amatur.
            Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
            Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

            Comentariu


            • Postat în original de PRIZA TOK Vezi post
              La multi ani!ii sunt adresati userului Dan2-Dan Bodeanu.Sa ai parte de sanatate,bucurii,satisfactii si impliniri de tot felul,dar in special in sfera tenisului de masa ,iar eu iti multumesc pentru tot ce-ai facut in acest sens prin implicarea ta de-a lungul timpului in circuitul Amatur.
              OMUL cel mai reprezentativ al circuitului AmaTur. Echilibrat, discret , dar eficient in tot ceea ce a facut si face. La multi ani, Dan Bodeanu!!!

              Comentariu


              • La Multi Ani! Dan Bodeanu!
                YOU WANT SOME CANDY???DYIN' AIN'T MUCH OF A LIVIN' BOY!!!

                Comentariu


                • Domnul Bodeanu in comunitatea noastra este asemenea unui timbru,devenind valoros invechindu-se.Am invatat de la dânsul sa folosesc uneori acel calm care seamana cu letargia si acea emotie care seamana cu patima.Pentru asta ocupa un loc proeminent in inima mea.Multumesc si Ani Multi La...sau invers!
                  Poți vorbi neintrebat dar nu intreba nevorbit.

                  Comentariu


                  • La multi ani Domnule Bodeanu!

                    Comentariu


                    • La multi ani domnule Bodeanu, sanatate, noroc, fericire.

                      Comentariu


                      • Multumesc din suflet tuturor prietenilor care mi-au transmis telefonic, prin mesaje sau prin site urari si le transmit tuturor la randul meu un gand de bun, de pace si intelegere.

                        Un gand bun si o urare prieteneasca de "La multi ani!" pentru initiatorul acestui site, unul dintre fondatorii miscarii Amatur, in ultima vreme mai discret decat cerneala simpatica...
                        La multi ani, Valentin Rozescu!

                        Comentariu


                        • La multi ani, sanatate si toate cele bune, domnule Bodeanu .

                          Comentariu


                          • La și mai mulți ani !

                            Sent from my Ugoos-UT3 using Tapatalk
                            BLADE : DHS Hurricane King III - FH: Cauciuc Negru - BH: Cauciuc Rosu

                            "Știu că sunt prost dar c?nd mă uit ?n jur prind curaj"

                            Comentariu


                            • Hai sa ne adunam cu totii,cei ce l-au cunoscut pe Georgica Lica-Eforie-Nord si au jucat cu el,apoi si cei ce au fost cazati la el,deci hai cu totii sa-i uram in cor”LA MULTI ANI”tinere,cu sanatate,fericire si bucurii de tot felul si
                              sa mai si castigi cu noi la masa de tenis.Aceste urari numai de bine iti sunt adresate si pentru ca ai implinit 47 anisori de cand induri frigul iernii si astfel esti calit tare de tot in bataliile tenisistice pe care le porti pe orice anotimp.Sa ne traiesti,tinere Georgica.
                              Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                              Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                              Comentariu


                              • La multi ani George!

                                Comentariu


                                • LA MULTI ANI!azi ii sunt adresati celui care a castigat in acest an locul 1 la open pe judetul Suceava-MOROSAN VASILE.Sarbatori fericite,cat mai multe bucurii si realizari in anul care vine si bineanteles cat mai multe succese in tenisul de masa.
                                  Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                                  Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                                  Comentariu


                                  • Craciun fericit ,la multi ani pt toti din amatur,sa ne vedem sanatosi la urmatoarele turnee

                                    Comentariu


                                    • Sărbători Fericite !

                                      Comentariu


                                      • Craciun Minunat.!
                                        Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
                                        Pe spate: Tenergy 80
                                        Pe fata.: Tenergy 64

                                        Comentariu


                                        • Sf. Stefan

                                          De Sf. Stefan, tuturor amaturistilor sau membrilor familiilor lor care poarta acest nume, urai de bine, sanatate, prosperitate, bucurii si impliniri, mult noroc si spor in toate.
                                          Un gand special pentru cei pe care am onoarea de a-i cunoaste personal: Polotca Stefan, Rusu Stefan, Stefan Andrei, Medeleanu Stefan.
                                          La multi ani !

                                          - - - Actualizat - - -

                                          si un cadou, pe masara pasiunii lor

                                          Comentariu


                                          • LA MULȚI ANI ! Tuturor care serbează astăzi ziua numelui.

                                            Comentariu


                                            • LA MULTI ANI ,sanatate si fericire
                                              Blade . PHOTINO
                                              Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                              Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                              Comentariu


                                              • Un gand bun si urari numai de bine,le sunt adresate in special,acum in prag de sarbatori si cu ocazia SFANTULUI STEFAN ,tuturor celor care poarta prenumele de STEFAN si STEFANIA.Aici se ”incadreaza” Fane Rusu si Fane Medeleanu(care mi-au fost candva si adversari la masa de joc).
                                                Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                                                Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                                                Comentariu


                                                • La multi ani !

                                                  Comentariu


                                                  • La multi ani tuturor ce poarta prenumele de Stefan si Stefania. Ganduri frumoase si urari de sanatate, prosperitate si fericire. Pasiunea pentru tenis de masă sa va aduca bucurii, satisfactii si momente deosebite de relaxare in compania pritenilor.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X