Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
Stiri cu urme de celuloid
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
CUPA GERMANIEI
?n acest moment se desfășoară semifinalele Cupei Germaniei:
ASV Gr?nwettersbach - Borussia D?sseldorf
Meciul se poate urmări, live, aici.
TTF Liebherr Ochsenhausen - TTC Schwalbe Bergneustadt
Meciul se poate urmări, live, aici.
Finala se va juca tot azi de la ora 16:30 (ora României).
Meciul se poate urmări, live, aici.
- Aprecieri 2
-
NAȚIONALE SENIORI
Campionatele Naționale de Seniori 2021 se vor desfășura în perioada 28-31 ianuarie 2021, în Sala Sporturilor din Buzău. Individual masculin și feminin, dublu masculin și feminin cât și dublu-mixt vor fi probele care se vor juca la această competiție. Prezența la acest turneu este condiționată de efectuarea unui test Covid-19.
- Aprecieri 3
Lasă un comentariu:
-
CLASAMENT ITTF SĂPTĂM?NA 1, 2021
S-a schimbat modalitatea de ?ntocmire a clasamentului și, totodată, începând din acest an, clasamentul se va publica în fiecare săptăm?nă (nu prea știu cu ce competiții, dar, mă rog...).
MASCULIN
1. Fan Zhendong (CHN)
2. Xu Xin (CHN)
3. Ma Long (CHN)
4. Lin Gaoyuan (CHN)
5. Tomokazu Harimoto (JPN)
...
*Clasamentul complet se poate consulta aici.
FEMININ
1. Chen Meng (CHN)
2. Sun Yinghsa (CHN)
3. Mima Ito (JPN)
4. Wang Manyu (CHN)
5. Ding Ning (CHN)
...
*Clasamentul complet se poate consulta aici.
- Aprecieri 2
Lasă un comentariu:
-
BUNDESLIGA
Mai jos puteți urmări rezumatele meciurilor jucate de Rares Sipos și Cristian Pletea din etapa a 12-a:
TTC OE Bad Homburg – Borussia D?sseldorf 1:3
Rares Sipos – Ricardo Walther 3:2 (9:11, 12:10, 9:11, 17:15, 11:9)
Rares Sipos – Anton K?llberg 0:3 (10:12, 9:11, 4:11)
TTC Zugbr?cke Grenzau – 1. FC Saarbr?cken TT 0:3
Cristian Pletea – Shang Kun 0:3 (3:11, 5:11, 4:11)
- Aprecieri 3
Lasă un comentariu:
-
PRO A MASCULIN - Campionatul Franței
Ieri s-a jucat o restanta din etapa a 7-a:
A.S PONTOISE-CERGY 1 - LA ROMAGNE S.S 1 0-3
Flore Tristan - Alamian Nima 1-3 (11-13, 11-13, 11-3, 5-11)
Mattenet Adrien - Chen Tianyuan 1-3 (5-11, 10-12, 11-7, 3-11)
Baum Patrick - Ruiz Romain 2-3 (8-11, 12-14, 11-3, 11-5, 10-12)
CLASAMENT
- Aprecieri 2
Lasă un comentariu:
-
BUNDESLIGA
Ultimul meci din etapa a 12-a s-a jucat aseară:
TTC Neu-Ulm – SV Werder Bremen 3:0
Emmanuel Lebesson – Marcelo Aguirre 3:1 (9:11, 11:7, 11:8, 11:2)
Vladimir Sidorenko – Mattias Falck 3:1 (6:11, 11:2, 11:8, 11:6)
Tiago Apolonia – Kirill Gerassimenko 3:1 (11:5, 11:8, 12:14, 12:10)
CLASAMENT PE ECHIPE
CLASAMENT INDIVIDUAL
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu:
-
BUNDESLIGA
Cinci din cele șase meciuri ale etapei a 12-a s-au disputat azi:
TTC OE Bad Homburg – Borussia D?sseldorf 1:3
Rares Sipos – Ricardo Walther 3:2 (9:11, 12:10, 9:11, 17:15, 11:9)
Lev Katsman – Anton K?llberg 1:3 (11:3, 6:11, 6:11, 5:11)
Nils Hohmeier – Kristian Karlsson 0:3 (3:11, 5:11, 6:11)
Rares Sipos – Anton K?llberg 0:3 (10:12, 9:11, 4:11)
TTC Rh?nSprudel Fulda-Maberzell – Post SV M?hlhausen 3:0
Ruwen Filus – Lubomir Jancarik 3:0 (11:9, 11:3, 11:7)
Fan Bo Meng – Steffen Mengel 3:2 (17:15, 3:11, 6:11, 11:9, 11:6)
Quadri Aruna – Daniel Habesohn 3:1 (6:11, 11:7, 11:5, 11:6)
TSV Bad K?nigshofen – TTF Liebherr Ochsenhausen 3:1
Bastian Steger – Kanak Jha 3:0 (11:9, 11:6, 11:9)
Abdel-Kader Salifou – Simon Gauzy 0:3 (6:11, 7:11, 11:13)
Kilian Ort – Samuel Kulczycki 3:0 (11:5, 11:6, 11:8
Bastian Steger – Simon Gauzy 3:1 (11:7, 3:11, 11:6, 11:6)
ASV Gr?nwettersbach – TTC Schwalbe Bergneustadt 3:2
Wang Xi – Alvaro Robles 0:3 (5:11, 11:13, 8:11)
Deni Kozul – Benedikt Duda 3:2 (2:11, 11:9, 7:11, 12:10, 11:8
Dang Qiu – Stefan Fegerl 3:2 (12:10, 9:11, 11:4, 5:11, 11:7)
Wang Xi – Benedikt Duda 1:3 (11:6, 7:11, 12:14, 8:11)
Dang Qiu/Tobias Rasmussen – Alvaro Robles/Stefan Fegerl 3:2 (5:11, 9:11, 11:4, 14:12, 11:9)
TTC Zugbr?cke Grenzau – 1. FC Saarbr?cken TT 0:3
Cristian Pletea – Shang Kun 0:3 (3:11, 5:11, 4:11)
Tobias S?ltzer – Darko Jorgic 0:3 (2:11, 12:14, 7:11)
Robin Devos – Tomas Polansky 1:3 (9:11, 13:11, 5:11, 5:11)
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu:
-
PRO A MASCULIN - Campionatul Franței
Aseară s-au disputat două meciuri din etapa a 8-a:
S.P.O ROUEN 1 - P.P.C VILLENEUVE 1 3-2
Gardos Robert - Pryshchepa Yehven 3-1 (11-3, 8-11, 13-11, 11-8
Akkuzu Can - Lakeev Vassily 1-3 (12-14, 11-5, 9-11, 6-11)
Rassenfosse Adrien - Cavaille Jules 1-3 (11-6, 5-11, 6-11, 9-11)
Gardos Robert - Lakeev Vassily 3-0 (11-6, 11-4, 11-8
Akkuzu Can - Pryshchepa Yehven 3-0 (11-7, 11-5, 11-3)
ST-DENIS US 93 T.T 1 - G.V HENNEBONT 1 3-1
Gerell Par - Lind Anders 0-3 (9-11, 6-11, 12-14)
Bouloussa Mehdi - Assar Omar 3-1 (13-11, 6-11, 11-8, 11-8
Cassin Alexandre - Nuytinck C?dric 3-1 (12-10, 9-11, 11-6, 11-8
Gerell Par - Assar Omar 3-2 (8-11, 12-10, 8-11, 11-6, 11-9)
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu:
-
BUNDESLIGA
Sezonul din acest an s-a încheiat ieri. S-au recuperat și mare parte din restanțe. A rămas doar un meci din etapa a 4-a și încă unul din etapa a 10-a. Urmează pauza de sărbători. Campionatul se reia Duminică, 3 ianuarie 2021 cu etapa a 12-a. Iată clasamentul la zi:
CLASAMENT PE ECHIPE
CLASAMENT INDIVIDUAL
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu:
-
-
BUNDESLIGA
Al șaselea meci, care completează etapa a 11-a, s-a jucat astăzi:
Borussia D?sseldorf – TTF Liebherr Ochsenhausen 3:1
Anton K?llberg – Kanak Jha 3:1 (6:11, 11:6, 14:12, 11:4)
Kristian Karlsson – Simon Gauzy 0:3 (11:13, 9:11, 3:11)
Ricardo Walther – Samuel Kulczycki 3:0 (13:11, 11:5, 11:8
Anton K?llberg – Simon Gauzy 3:0 (11:3, 11:4, 15:13)
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu:
-
SUPERLIGA CHINEI
Astăzi s-a dat startul Superligii Chinei. Competiția se desfășoară în perioada 21-29 decembrie la Changlong, Guangzhou în două etape: 21-26 decembrie grupe și 27-29 eliminatorii. Sunt câte nouă echipe la startul competiției iar din grupe se califică primele patru echipe în semifinale. Momentan sunt puține informații disponibile. Se pare că Fan Zhendong are ceva probleme cu transferul și nu e sigur că va participa. Liu Shiwen nu va juca la această ediție. La masculin, singurul invitat din afara Chinei este Lin Yun-Ju care va evolua la echipa Shandong Weiqiao alături de Liang Jingkun și Zhou Qihao. La feminin, ITTF și CTTA au decis ?nființarea echipei “ITTF World Professionals”, la care vor evolua: Adriana Diaz (PUR), Lily Zhang (USA), Jeon Jihee (KOR), Doo Hoi Kem (HKG) și Cheng I-Ching (TPE).
Alte echipe de urmărit:
FEMININ
Shenzhen University: Chen Meng, Sun Yingsha, Wang Yidi
Shandong Luneng: Wang Manyu, Chen Xingtong, Qian Tianyi
Beijing Shougang: Ding Ning
Chengdu: Zhu Yuling, Yang Huijig
MASCULIN
Shandong Luneng: Ma Long, Wang Chuqin, Fang Bo
Shanghai: Xu Xin, Zhao Zihao, Cheng Jingqi
Shantou: Lin Gaoyuan, Ma Te, Sai Linwei
Pe măsură ce vom avea informații, vom reveni cu amănunte.
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu:
-
PRO A MASCULIN - Campionatul Franței
Două meciuri din etapa a 7-a s-au jucat azi și s-au încheiat cu următoarele rezultate:
S.P.O ROUEN 1 - T.T JURA MOREZ 1 3-1
Gardos Robert - Drinkhall Paul Andrew 3-0 (11-6, 11-2, 11-8
Robinot Alexandre - Olah Benedek 2-3 (11-8, 3-11, 2-11, 11-8, 9-11)
Akkuzu Can - Tokic Bojan 3-0 (11-7, 11-4, 11-7)
Gardos Robert - Olah Benedek 3-0 (11-7, 11-3, 11-8
P.P.C VILLENEUVE 1 - G.V HENNEBONT 1 0-3
Pryshchepa Yehven - Nuytinck C?dric 1-3 (7-11, 11-5, 7-11, 9-11)
Cavaille Jules - Assar Omar 0-3 (5-11, 6-11, 7-11)
Lakeev Vassily - Walker Samuel 2-3 (11-8, 9-11, 6-11, 11-8, 6-11)
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu:
-
BUNDESLIGA
Cinci partide din etapa a 11-a s-au disputat azi:
SV Werder Bremen – Post SV M?hlhausen 2:3
Mattias Falck – Ovidiu Ionescu 3:1 (8:11, 11:3, 19:17, 13:11)
Hunor Sz?cs – Daniel Habesohn 2:3 (11:7, 11:6, 8:11, 3:11, 7:11)
Kirill Gerassimenko – Steffen Mengel 2:3 (6:11, 11:9, 8:11, 11:9, 6:11)
Mattias Falck – Daniel Habesohn 3:1 (11:8, 12:10, 7:11, 11:6)
Marcelo Aguirre/Hunor Sz?cs – Ovidiu Ionescu/Lubomir Jancarik 2:3 (11:9, 7:11, 11:5, 7:11, 8:11)
TTC Rh?nSprudel Fulda-Maberzell – TTC Neu-Ulm 1:3
Ruwen Filus – Emmanuel Lebesson 0:3 (8:11, 10:12, 8:11)
Quadri Aruna – Tiago Apolonia 3:2 (11:8, 7:11, 11:2, 9:11, 11:8
Fan Bo Meng – Vladimir Sidorenko 0:3 (8:11, 9:11, 4:11)
Ruwen Filus – Tiago Apolonia 2:3 (11:9, 9:11, 5:11, 11:9, 5:11)
TSV Bad K?nigshofen – 1. FC Saarbr?cken TT 3:1
Bastian Steger – Shang Kun 3:1 (5:11, 11:1, 11:4, 11:9)
Filip Zeljko – Tomas Polansky 3:0 (11:7, 14:12, 11:4)
Kilian Ort – Patrick Franziska 1:3 (11:4, 6:11, 5:11, 11:13)
Bastian Steger – Tomas Polansky 3:0 (11:5, 11:3, 11:9)
ASV Gr?nwettersbach – TTC OE Bad Homburg 3:0
Wang Xi – Nils Hohmeier 3:0 (11:9, 11:9, 11:4)
Dang Qiu – Lev Katsman 3:1 (8:11, 11:8, 11:6, 11:4)
Tobias Rasmussen – Rares Sipos 3:2 (11:6, 14:16, 11:6, 5:11, 11:6)
TTC Schwalbe Bergneustadt – TTC Zugbr?cke Grenzau 3:0
Benedikt Duda – Robin Devos 3:0 (11:2, 11:8, 11:2)
Stefan Fegerl – Ioannis Sgouropoulos 3:2 (11:6, 11:9, 10:12, 7:11, 11:8
Alvaro Robles – Cristian Pletea 3:1 (11:7, 12:10, 9:11, 11:4)
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu:
-
LA MULȚI ANI BUTTERFLY!
?n urmă cu 70 de ani, la 19 decembrie 1950, Hikosuke Tamasu pune bazele companiei în orașul Yanai din Japonia.
Jucător profesionist de tenis de masă, Tamasu Hikosuke avea dificultăți în procurarea materialelor de joc. De aici ideea ?nființării companiei Tamasu și a brand-ului Butterfly.
"If you compare a player to a flower, we want to be a butterfly that serves that flower."/"Dacă vei compara un jucător cu o floare, ne dorim să fim un fluture care deservește acea floare." (Hikosuke Tamasu)
- Aprecieri 3
Lasă un comentariu:
-
-
PRO A MASCULIN - Campionatul Franței
Aseară s-au disputat două partide, una cont?nd pentru etapa a 2-a și a doua pentru etapa a 7-a:
ST-DENIS US 93 T.T 1 - LA ROMAGNE S.S 1 3-1
Cassin Alexandre - Ollivier Brice 2-3 (4-11, 11-4, 11-9, 7-11, 11-13)
Gerell Par - Alamian Nima 3-2 (8-11, 11-8, 11-6, 8-11, 11-8
Bouloussa Mehdi - Ruiz Romain 3-0 (11-4, 11-3, 11-6)
Cassin Alexandre - Alamian Nima 3-0 (21-19, 14-12, 11-8
T.T ISTRES 1 - LES LOUPS D'ANGERS 1 0-3
Angles Enzo - Persson Jon 1-3 (9-11, 6-11, 11-3, 5-11)
Brossier Benjamin - Geraldo Joao 2-3 (11-8, 1-11, 12-10, 9-11, 4-11)
Picard Vincent - Nordberg Hampus 1-3 (11-7, 6-11, 7-11, 11-13)
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu:
-
BUNDESLIGA
O restanță din etapa a 3-a s-a încheiat cu următorul rezultat:
TTC Neu-Ulm – TTF Liebherr Ochsenhausen 1:3
Emmanuel Lebesson – Simon Gauzy 1:3 (7:11, 14:12, 7:11, 4:11)
Vladimir Sidorenko – Hugo Calderano 2:3 (8:11, 11:6, 10:12, 11:7, 6:11)
Tiago Apolonia – Kanak Jha 3:2 (11:9, 9:11, 11:13, 11:8, 11:4)
Emmanuel Lebesson – Hugo Calderano 2:3 (7:11, 8:11, 11:9, 11:6, 7:11)
- Aprecieri 2
Lasă un comentariu:
-
LIGA CAMPIONILOR - MASCULIN
Borussia D?sseldorf este noua campioană a Europei!
1 FC Saarbr?cken TT- Borussia D?sseldorf 1:3
SHANG Kun – Timo BOLL 2:3 (11:7, 6:11, 7:11, 11:4, 4:6)
Patrick FRANZISKA – Anton KALLBERG 1:3 (2:11, 7:11, 11:9, 6:11)
Darko JORGIC - Kristian KARLSSON 3:1 (4:11, 11:8, 11:7, 11:3)
SHANG Kun – Anton KALLBERG 2:3 (3:11, 11:8, 4:11, 11:6, 5:6)
- Aprecieri 2
Lasă un comentariu:
-
TOP 16 SENIORI - FEMININ
Din păcate la feminin nu s-au str?ns decât 8 jucătoare:
Eliminatorii TOP 16 SENIORI - FEMININ
1. Barbu Ana Cristina
-------------------- Barbu Ana Cristina 3-0
8. Ionita Alexandra
----------------------------------- Barbu Ana Cristina 3-2
5. Baiasu Ioana
-------------------- Popescu Luiza 1-3
4. Popescu Luiza
-------------------------------------------------- Barzoi Daniela 1-3
3. Gaina Daniela
-------------------- Gaina Daniela 3-0
6. Jan.tea Serena
----------------------------------- Barzoi Daniela 0-3
7. Potirniche Bianca
-------------------- Barzoi Daniela 0-3
2. Barzoi Daniela
Clasament TOP 16 SENIORI - FEMININ
1. Barzoi Daniela
2. Barbu Ana Cristina
3 -- 4
Gaina Daniela
Popescu Luiza
5 -- 8
Potirniche Bianca
Ionita Alexandra
Jan.tea Serena
Baiasu Ioana
- Aprecieri 2
Lasă un comentariu:
-
TOP 16 SENIORI - MASCULIN
TOP 16 Seniori, ultima competiție de anul acesta, s-a disputat azi tot la Buzău:
Eliminatorii TOP 16 SENIORI - MASCULIN
1. Mladin Paul
-------------------- Mladin Paul 3-1
16. Uta Adrian
----------------------------------- Mladin Paul 3-2
9. Roman Bogdan
-------------------- Manole Alexandru 0-3
8. Manole Alexandru
-------------------------------------------------- Mladin Paul 3-0
5. Barbulescu Cristian
-------------------- Munteanu Lucian 0-3
12. Munteanu Lucian
----------------------------------- Munteanu Lucian 3-0
13. Birlan Andrei
-------------------- Birlan Andrei 3-2
4. Bogdan Cristian
----------------------------------------------------------------- Cazacu Alexandru 2-3
3. Spelbus Alin
-------------------- Spelbus Alin 3-0
14. Manescu Mihaita
----------------------------------- Spelbus Alin 3-1
11. Zamfir Mihai
-------------------- Oprea Dragos 2-3
6. Oprea Dragos
-------------------------------------------------- Cazacu Alexandru 1-3
7. Simulescu Daniel
-------------------- Simulescu Daniel 3-1
10. Moldovan Daniel
----------------------------------- Cazacu Alexandru 0-3
15. Spelbus Florin
-------------------- Cazacu Alexandru 0-3
2. Cazacu Alexandru
Clasament TOP 16 SENIORI - MASCULIN
1. Cazacu Alexandru
2. Mladin Paul
3 -- 4
Spelbus Alin
Munteanu Lucian
5 -- 8
Simulescu Daniel
Manole Alexandru
Oprea Dragos
Birlan Andrei
9 -- 16
Spelbus Florin
Uta Adrian
Manescu Mihaita
Barbulescu Cristian
Moldovan Daniel
Roman Bogdan
Zamfir Mihai
Bogdan Cristian
- Aprecieri 5
Lasă un comentariu:
-
LIGA CAMPIONILOR - MASCULIN
REZULTATE SEMIFINALE:
TTSC UMMC - Borussia D?sseldorf 2:3
Jonathan GROTH – Kristian KARLSSON 3:0 (11:8, 11:8, 11:3)
Tomislav PUCAR – Timo BOLL 0:3 (6:11, 8:11, 6:11)
Liam PITCHFORD – Anton KALLBERG 2:3 (12:10, 7:11, 5:11, 13:11, 3:6)
Jonathan GROTH – Timo BOLL 3:2 (11:5, 10:12, 6:11, 21:19, 6:0)
Tomislav PUCAR - Kristian KARLSSON 0:3 (9:11, 9:11, 2:11)
Fakel-Gazprom Orenburg - 1 FC Saarbr?cken 1:3
Marcos FREITAS – Patrick FRANZISKA 2:3 (8:11, 11:5, 6:11, 11:7, 3:6)
Vladimir SAMSONOV – SHANG Kun 1:3 (12:14, 11:9, 3:11, 4:11)
Dimitrij OVTCHAROV – Darko JORGIC 3:1 (4:11, 12:10, 11:6, 11:5)
Marcos FREITAS – SHANG Kun 2:3 (7:11, 8:11, 11:1, 11:5, 4:6)
FINALA:
18.12.2020, 21:30, masa 1, finala,Borussia D?sseldorf (GER) - 1. FC Saarbr?cken TT (GER)
FINALA SE POATE URMĂRI:
Video, live, masa 1 aici!
- Aprecieri 3
Lasă un comentariu:
-
REZULTATE COMPLETE: CUPA ROM?NIEI SENIORI - FEMININ
Eliminatorii Cupa României Seniori - Feminin
1. Szocs Bernadette
-------------------- Szocs Bernadette 3-0
32. Bye
----------------------------------- Szocs Bernadette 3-0
17. Teglas Andreea
-------------------- Teglas Andreea 3-2
16. Ionita Alexandra
-------------------------------------------------- Szocs Bernadette 3-1
9. Zaharia Elena
-------------------- Zaharia Elena 3-0
24. Bye
----------------------------------- Zaharia Elena 3-0
25. Bye
-------------------- Popescu Luiza 0-3
8. Popescu Luiza
----------------------------------------------------------------- Szocs Bernadette 3-0
5. Mitrofan Camelia
-------------------- Mitrofan Camelia 3-0
28. Bye
----------------------------------- Struna Adela 2-3
21. Struna Adela
-------------------- Struna Adela 3-1
12. Radu Diana
-------------------------------------------------- Struna Adela 3-1
13. Baiasu Ioana
-------------------- Baiasu Ioana 3-1
20. Ungvari Evelyn
----------------------------------- Barbu Ana Cristina 2-3
29. Bye
-------------------- Barbu Ana Cristina 0-3
4. Barbu Ana Cristina
-------------------------------------------------------------------------------- Szocs Bernadette 3-2
3. Barzoi Daniela
-------------------- Barzoi Daniela 3-0
30. Bye
----------------------------------- Hudusan Andreea 0-3
19. Potirniche Bianca
-------------------- Hudusan Andreea 0-3
14. Hudusan Andreea
-------------------------------------------------- Plaian Tania 1-3
11. Mei-rosu Bianca
-------------------- Mei-rosu Bianca 3-0
22. Bye
----------------------------------- Plaian Tania 1-3
27. Bye
-------------------- Plaian Tania 0-3
6. Plaian Tania
----------------------------------------------------------------- Dragoman Andreea 0-3
7. Uritu Denisa
-------------------- Uritu Denisa 3-0
26. Bye
----------------------------------- Dragoman Andreea 0-3
23. Bye
-------------------- Dragoman Andreea 0-3
10. Dragoman Andreea
-------------------------------------------------- Dragoman Andreea 3-1
15. Mike Boroka
-------------------- Gaina Daniela 1-3
18. Gaina Daniela
----------------------------------- Zaharia Alina 0-3
31. Bye
-------------------- Zaharia Alina 0-3
2. Zaharia Alina
Clasament Cupa României Seniori - Feminin
1. Szocs Bernadette
2. Dragoman Andreea
3 -- 4
Struna Adela
Plaian Tania
5 -- 8
Zaharia Elena
Zaharia Alina
Barbu Ana Cristina
Hudusan Andreea
9 -- 16
Teglas Andreea
Uritu Denisa
Mitrofan Camelia
Mei-Rosu Bianca
Popescu Luiza
Gaina Daniela
Baiasu Ioana
Barzoi Daniela
17 -- 21
Radu Diana
Potirniche Bianca
Ionita Alexandra
Mike Boroka
Ungvari Evelyn
- Aprecieri 4
Lasă un comentariu:
-
REZULTATE COMPLETE: CUPA ROM?NIEI SENIORI - MASCULIN
Eliminatorii Cupa României Seniori - Masculin
1. Sipos Rares
-------------------- Sipos Rares 3-0
32. Bye
----------------------------------- Sipos Rares 3-1
17. Birlan Andrei
-------------------- Simulescu Daniel 2-3
16. Simulescu Daniel
-------------------------------------------------- Sipos Rares 3-0
9. Zamfir Mihai
-------------------- Spelbus Florin 2-3
24. Spelbus Florin
----------------------------------- Spelbus Florin 3-1
25. Fratila Robert
-------------------- Ionescu Eduard 0-3
8. Ionescu Eduard
----------------------------------------------------------------- Movileanu Darius 1-3
5. Movileanu Darius
-------------------- Movileanu Darius 3-0
28. Vasilache Sebastian
----------------------------------- Movileanu Darius 3-0
21. Oprea Luca
-------------------- Manole Alexandru 0-3
12. Manole Alexandru
-------------------------------------------------- Movileanu Darius* 3-0 (w.o.)
13. Chirita Iulian
-------------------- Chirita Iulian 3-0
20. Manescu Mihai
----------------------------------- Chirita Iulian 3-0
29. Ursut Horia
-------------------- Mladin Paul 2-3
4. Mladin Paul
-------------------------------------------------------------------------------- Cazacu Alexandru 2-3
3. Cazacu Alexandru
-------------------- Cazacu Alexandru 3-0
30. Drenea Calin
----------------------------------- Cazacu Alexandru 3-0
19. Uta Adrian
-------------------- Spelbus Alin 0-3
14. Spelbus Alin
-------------------------------------------------- Cazacu Alexandru 3-2
11. Roman Bogdan
-------------------- Istrate Andrei 0-3
22. Istrate Andrei
----------------------------------- Istrate Andrei 3-2
27. Barbulescu Cristian
-------------------- Tomica Andrei 1-3
6. Tomica Andrei
----------------------------------------------------------------- Cazacu Alexandru 3-1
7. Bogdan Cristian
-------------------- Toma Darius 1-3
26. Toma Darius
----------------------------------- Bujor Dragos 2-3
23. Bujor Dragos
-------------------- Bujor Dragos 3-2
10. Oprea Dragos
-------------------------------------------------- Bujor Dragos 3-2
15. Munteanu Lucian
-------------------- Munteanu Lucian 3-2
18. Moldovan Daniel
----------------------------------- Chirita Cristian 1-3
31. Badea Bogdan
-------------------- Chirita Cristian 0-3
2. Chirita Cristian
*Iulian Chirita s-a retras ca urmare a unei accidentări
Clasament Cupa României Seniori - Masculin
1. Cazacu Alexandru
2. Movileanu Darius
3 -- 4
Bujor Dragos
Sipos Rares
5 -- 8
Istrate Andrei
Chirita Iulian*
Chirita Cristian
Spelbus Florin
9 -- 16
Spelbus Alin
Manole Alexandru
Toma Darius
Simulescu Daniel
Tomica Andrei
Mladin Paul
Munteanu Lucian
Ionescu Eduard
17 -- 31
Drenea Calin
Vasilache Sebastian
Oprea Dragos
Roman Bogdan
Manescu Mihai
Badea Bogdan
Zamfir Mihai
Uta Adrian
Oprea Luca
Bogdan Cristian
Birlan Andrei
Barbulescu Cristian
Ursut Horia
Moldovan Daniel
Fratila Robert
*Iulian Chirita s-a retras ca urmare a unei accidentări
- Aprecieri 4
Lasă un comentariu:
Who has read this thread:
Lasă un comentariu: