Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
Stiri cu urme de celuloid
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
CUPA ROM?NIEI SENIORI - MASCULIN
REZULTATE SFERTURI Cupa României Seniori - Masculin
Sipos Rares - Spelbus Florin 3-0
Movileanu Darius - Chirita Iulian 3-0*
Cazacu Alexandru - Istrate Andrei 3-2
Bujor Dragos - Chirita Cristian 3-2
*Chirita Iulian s-a retras ca urmare a unei accidentari
SEMIFINALE Cupa României Seniori - Masculin
Sipos Rares - Movileanu Darius
Cazacu Alexandru - Bujor Dragos
- Aprecieri 4
-
CUPA ROM?NIEI SENIORI - MASCULIN
S-au disputat două tururi și s-a ajuns în faza sferturilor:
SFERTURI Cupa României Seniori - Masculin
Sipos Rares - Spelbus Florin
Movileanu Darius - Chirita Iulian
Cazacu Alexandru - Istrate Andrei
Bujor Dragos - Chirita Cristian
*sferturile se joacă începând cu ora 17:00
- Aprecieri 3
Lasă un comentariu:
-
CUPA ROM?NIEI SENIORI - FEMININ
La Feminin, tot m?ine va avea loc Cupa României la Seniori. Participă 21 de jucătoare. Se joacă direct eliminatorii.
PROGRAMUL COMPETIȚIEI:
17.12.2020
ora 13:00 turul 1, turul 2, sferturi
ora 17:30 semifinale
ora 18:30 finala
Eliminatorii Cupa României Seniori - Feminin
1. Szocs Bernadette
-------------------- Szocs Bernadette 3-0
32. Bye
-----------------------------------
17. Teglas Andreea
--------------------
16. Ionita Alexandra
--------------------------------------------------
9. Zaharia Elena
-------------------- Zaharia Elena 3-0
24. Bye
-----------------------------------
25. Bye
-------------------- Popescu Luiza 0-3
8. Popescu Luiza
-----------------------------------------------------------------
5. Mitrofan Camelia
-------------------- Mitrofan Camelia 3-0
28. Bye
-----------------------------------
21. Struna Adela
--------------------
12. Radu Diana
--------------------------------------------------
13. Baiasu Ioana
--------------------
20. Ungvari Evelyn
-----------------------------------
29. Bye
-------------------- Barbu Ana Cristina 0-3
4. Barbu Ana Cristina
--------------------------------------------------------------------------------
3. Barzoi Daniela
-------------------- Barzoi Daniela 3-0
30. Bye
-----------------------------------
19. Potirniche Bianca
--------------------
14. Hudusan Andreea
--------------------------------------------------
11. Mei-rosu Bianca
-------------------- Mei-rosu Bianca 3-0
22. Bye
-----------------------------------
27. Bye
-------------------- Plaian Tania 0-3
6. Plaian Tania
-----------------------------------------------------------------
7. Uritu Denisa
-------------------- Uritu Denisa 3-0
26. Bye
-----------------------------------
23. Bye
-------------------- Dragoman Andreea 0-3
10. Dragoman Andreea
--------------------------------------------------
15. Mike Boroka
--------------------
18. Gaina Daniela
-----------------------------------
31. Bye
-------------------- Zaharia Alina 0-3
2. Zaharia Alina
Lasă un comentariu:
-
CUPA ROM?NIEI SENIORI - MASCULIN
Continuă competițiile la Buzău. M?ine va avea loc Cupa României la Seniori Masculin. Participă 31 de jucători. Se joacă direct eliminatorii.
PROGRAMUL COMPETIȚIEI:
17.12.2020
ora 09:30 turul 1, turul 2
ora 17:00 sferturi
ora 18:00 semifinale
ora 19:00 finala
Eliminatorii Cupa României Seniori - Masculin
1. Sipos Rares
--------------------
32. Bye
-----------------------------------
17. Birlan Andrei
--------------------
16. Simulescu Daniel
--------------------------------------------------
9. Zamfir Mihai
--------------------
24. Spelbus Florin
-----------------------------------
25. Fratila Robert
--------------------
8. Ionescu Eduard
-----------------------------------------------------------------
5. Movileanu Darius
--------------------
28. Vasilache Sebastian
-----------------------------------
21. Oprea Luca
--------------------
12. Manole Alexandru
--------------------------------------------------
13. Chirita Iulian
--------------------
20. Manescu Mihai
-----------------------------------
29. Ursut Horia
--------------------
4. Mladin Paul
--------------------------------------------------------------------------------
3. Cazacu Alexandru
--------------------
30. Drenea Calin
-----------------------------------
19. Uta Adrian
--------------------
14. Spelbus Alin
--------------------------------------------------
11. Roman Bogdan
--------------------
22. Istrate Andrei
-----------------------------------
27. Barbulescu Cristian
--------------------
6. Tomica Andrei
-----------------------------------------------------------------
7. Bogdan Cristian
--------------------
26. Toma Darius
-----------------------------------
23. Bujor Dragos
--------------------
10. Oprea Dragos
--------------------------------------------------
15. Munteanu Lucian
--------------------
18. Moldovan Daniel
-----------------------------------
31. Badea Bogdan
--------------------
2. Chirita Cristian
Lasă un comentariu:
-
REZULTATE COMPLETE: CUPA ROM?NIEI TINERET - BĂIEȚI
Eliminatorii Cupa României Tineret - Băieți
1. Sipos Rares
-------------------- Sipos Rares 3-0
32. Bye
----------------------------------- Sipos Rares 3-0
17. Oprea Luca
-------------------- Oprea Luca 3-0
16. Drenea Calin
-------------------------------------------------- Movileanu Darius 1-3
9. Zamfir Mihai
-------------------- Zamfir Mihai 3-0
24. Bye
----------------------------------- Movileanu Darius 1-3
25. Bye
-------------------- Movileanu Darius 0-3
8. Movileanu Darius
----------------------------------------------------------------- Movileanu Darius 3-0
5. Tomica Andrei
-------------------- Tomica Andrei 3-0
28. Bye
----------------------------------- Tomica Andrei 3-0
21. Bye
-------------------- Bogdan Cristian 0-3
12. Bogdan Cristian
-------------------------------------------------- Chirita Iulian 0-3
13. Bujor Dragos
-------------------- Bujor Dragos 3-1
20. Toma Darius
----------------------------------- Chirita Iulian 1-3
29. Bye
-------------------- Chirita Iulian 0-3
4. Chirita Iulian
-------------------------------------------------------------------------------- Movileanu Darius 3-1
3. Spelbus Florin
-------------------- Spelbus Florin 3-0
30. Bye
----------------------------------- Istrate Andrei 0-3
19. Istrate Andrei
-------------------- Istrate Andrei 3-0
14. Fratila Robert
-------------------------------------------------- Ionescu Eduard 2-3
11. Oprea Dragos
-------------------- Oprea Dragos 3-0
22. Bye
----------------------------------- Ionescu Eduard 0-3
27. Bye
-------------------- Ionescu Eduard 0-3
6. Ionescu Eduard
----------------------------------------------------------------- Ionescu Eduard 3-1
7. Chirita Cristian
-------------------- Chirita Cristian 3-0
26. Bye
----------------------------------- Chirita Cristian 3-0
23. Bye
-------------------- Moldovan Daniel 0-3
10. Moldovan Daniel
-------------------------------------------------- Chirita Cristian 3-2
15. Ursut Horia
-------------------- Badea Bogdan 2-3
18. Badea Bogdan
----------------------------------- Mladin Paul 0-3
31. Bye
-------------------- Mladin Paul 0-3
2. Mladin Paul
Clasament Cupa României Tineret - Băieți
1. Movileanu Darius
2. Ionescu Eduard
3 -- 4
Chirita Iulian
Chirita Cristian
5 -- 8
Sipos Rares
Istrate Andrei
Tomica Andrei
Mladin Paul
9 -- 16
Zamfir Mihai
Oprea Dragos
Bujor Dragos
Moldovan Daniel
Oprea Luca
Spelbus Florin
Bogdan Cristian
Badea Bogdan
17 -- 20
Fratila Robert
Toma Darius
Drenea Calin
Ursut Horia
- Aprecieri 3
Lasă un comentariu:
-
REZULTATE COMPLETE: CUPA ROM?NIEI TINERET - FETE
Eliminatorii Cupa României Tineret - Fete
1. Dragoman Andreea
-------------------- Dragoman Andreea 3-0
32. Bye
----------------------------------- Dragoman Andreea 3-0
17. Baiasu Ioana
-------------------- Baiasu Ioana 3-2
16. Potirniche Bianca
-------------------------------------------------- Dragoman Andreea 3-0
9. Ungvari Evelyn
-------------------- Ungvari Evelyn 3-0
24. Bye
----------------------------------- Uritu Denisa 0-3
25. Bye
-------------------- Uritu Denisa 0-3
8. Uritu Denisa
----------------------------------------------------------------- Dragoman Andreea 3-0
5. Mei-rosu Bianca
-------------------- Mei-rosu Bianca 3-0
28. Bye
----------------------------------- Mei-rosu Bianca 3-2
21. Bye
-------------------- Struna Adela 0-3
12. Struna Adela
-------------------------------------------------- Mei-rosu Bianca 3-1
13. Radu Diana
-------------------- Radu Diana 3-0
20. Bye
----------------------------------- Barbu Ana Cristina 0-3
29. Bye
-------------------- Barbu Ana Cristina 0-3
4. Barbu Ana Cristina
-------------------------------------------------------------------------------- Dragoman Andreea 3-0
3. Plaian Tania
-------------------- Plaian Tania 3-0
30. Bye
----------------------------------- Plaian Tania 3-0
19. Bye
-------------------- Gaina Daniela 0-3
14. Gaina Daniela
-------------------------------------------------- Plaian Tania 3-1
11. Hudusan Andreea
-------------------- Hudusan Andreea 3-0
22. Bye
----------------------------------- Hudusan Andreea 3-1
27. Bye
-------------------- Mitrofan Camelia 0-3
6. Mitrofan Camelia
----------------------------------------------------------------- Plaian Tania 3-0
7. Popescu Luiza
-------------------- Popescu Luiza 3-0
26. Bye
----------------------------------- Teglas Andreea 0-3
23. Bye
-------------------- Teglas Andreea 0-3
10. Teglas Andreea
-------------------------------------------------- Zaharia Elena 1-3
15. Ionita Alexandra
-------------------- Mike Boroka 2-3
18. Mike Boroka
----------------------------------- Zaharia Elena 0-3
31. Bye
-------------------- Zaharia Elena 0-3
2. Zaharia Elena
Clasament Cupa României Tineret - Fete
1. Dragoman Andreea
2. Plaian Tania
3 -- 4
Mei-Rosu Bianca
Zaharia Elena
5 -- 8
Uritu Denisa
Hudusan Andreea
Barbu Ana Cristina
Teglas Andreea
9 -- 16
Baiasu Ioana
Gaina Daniela
Struna Adela
Mike Boroka
Ungvari Evelyn
Mitrofan Camelia
Radu Diana
Popescu Luiza
17 -- 18
Potirniche Bianca
Ionita Alexandra
- Aprecieri 2
Lasă un comentariu:
-
-
- Aprecieri 2
Lasă un comentariu:
-
LIGA CAMPIONILOR - MASCULIN
REZULTATE SFERTURI:
TTSC UMMC - KS Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki 3:1
Liam PITCHFORD – Pavel SIRUCEK 1:3 (6:11, 11:13, 11:6, 10:12)
Jonathan GROTH – Marek BADOWSKI 3:1(11:7, 11:2, 9:11, 11:7)
Tomislav PUCAR – Milosz REDZIMSKI 3:1 (8:11, 11:8, 11:9, 11:6)
Liam PITCHFORD - Marek BADOWSKI (11:6, 11:8, 5:11, 11:9)
Fakel-Gazprom Orenburg - Roskilde Bordtennis BTK61 3:0
Marcos FREITAS – Michael MAZE 3:2 (11:8, 10:12, 13:11, 9:11, 6:4)
Vladimir SAMSONOV – Jens LUNDQUIST 3:0 (11:6, 11:9, 19:17)
Dimitrij OVTCHAROV – Alan BENTSEN 3:0 (11:4, 11:6, 11:3)
Borussia D?sseldorf - Sporting Clube de Portugal 3:1
Timo BOLL – Bode ABIODUN 3:1 (10:12, 11:4, 17:15, 11:7)
Anton KALLBERG – Diogo CARVALHO 3:0 (11:7, 11:4, 11:8
Kristian KARLSSON – Thiago MONTEIRO 2:3 (4:11, 8:11, 11:4, 11:7, 4:6)
Timo BOLL – Diogo CARVALHO 3:0 (11:7, 12:10, 11:6)
GV Hennebont TT - 1 FC Saarbr?cken 2:3
Cedric NUYTINCK – Patrick FRANZISKA 3:1 (11:9, 6:11, 11:9, 11:6)
Omar ASSAR – SHANG Kun 3:0 (11:8, 12:10, 11:5)
Anders LIND – Darko JORGIC 2:3 (12:14, 11:5, 13:15, 12:10, 3:6)
Cedric NUYTINCK – SHANG Kun 2:3 (11:6, 11:6, 6:11, 6:11, 4:6)
Omar ASSAR – Patrick FRANZISKA 2:3 (12:14, 9:11, 11:7, 11:9, 4:6)
SEMIFINALE:
TTSC "UMMC" (RUS) - Borussia D?sseldorf (GER)
Fakel-Gazprom Orenburg (RUS) - 1. FC Saarbr?cken TT (GER)
Mai jos aveți programul de Joi (azi e zi de pauză), cu ora de începere după ora României:
17.12.2020, 18:00, masa 1, semifinale, TTSC "UMMC" (RUS) - Borussia D?sseldorf (GER)
17.12.2020, 21:30, masa 1, semifinale, Fakel-Gazprom Orenburg (RUS) - 1. FC Saarbr?cken TT (GER)
PARTIDELE SE POT URMĂRI:
Video, live, masa 1 aici!
- Aprecieri 2
Lasă un comentariu:
-
PRO A MASCULIN - Campionatul Franței
Aseară s-au disputat două partide, una cont?nd pentru etapa a 6-a și a doua pentru etapa a 8-a:
ST-DENIS US 93 T.T 1 - T.T ISTRES 1 3-1
Cassin Alexandre - Angles Enzo 3-2 (9-11, 11-7, 11-7, 6-11, 11-2)
Gerell Par - Jouti Eric 3-0 (11-7, 12-10, 11-6)
Bouloussa Mehdi - Picard Vincent 1-3 (9-11, 11-7, 6-11, 6-11)
Cassin Alexandre - Jouti Eric 3-1 (7-11, 11-1, 11-7, 11-4)
LES LOUPS D'ANGERS 1 - T.T.C CAEN 1 3-1
Geraldo Joao - Stoyanov Niagol 3-1 (8-11, 11-9, 11-9, 11-7)
Persson Jon - Hachard Antoine 3-2 (5-11, 7-11, 11-4, 11-7, 11-6)
Nordberg Hampus - Ouaiche St?phane 1-3 (7-11, 6-11, 16-14, 8-11)
Geraldo Joao - Hachard Antoine 3-2 (11-4, 9-11, 12-10, 9-11, 11-9)
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu:
-
CUPA ROM?NIEI TINERET - FETE
Tot m?ine se va desfășura și Cupa României la Tineret Fete. Participă 18 jucătoare. La fel, se joacă direct eliminatorii.
PROGRAMUL COMPETIȚIEI:
16.12.2020
ora 11:45 turul 1, turul 2, sferturi
ora 17:00 semifinale
ora 18:00 finala
Eliminatorii Cupa României Tineret - Fete
1. Dragoman Andreea
-------------------- Dragoman Andreea 3-0
32. Bye
-----------------------------------
17. Baiasu Ioana
--------------------
16. Potirniche Bianca
--------------------------------------------------
9. Ungvari Evelyn
-------------------- Ungvari Evelyn 3-0
24. Bye
-----------------------------------
25. Bye
-------------------- Uritu Denisa 0-3
8. Uritu Denisa
-----------------------------------------------------------------
5. Mei-Rosu Bianca
-------------------- Mei-Rosu Bianca 3-0
28. Bye
-----------------------------------
21. Bye
-------------------- Struna Adela 0-3
12. Struna Adela
--------------------------------------------------
13. Radu Diana
-------------------- Radu Diana 3-0
20. Bye
-----------------------------------
29. Bye
-------------------- Barbu Ana Cristina 0-3
4. Barbu Ana Cristina
--------------------------------------------------------------------------------
3. Plaian Tania
-------------------- Plaian Tania 3-0
30. Bye
-----------------------------------
19. Bye
-------------------- Gaina Daniela 0-3
14. Gaina Daniela
--------------------------------------------------
11. Hudusan Andreea
-------------------- Hudusan Andreea 3-0
22. Bye
-----------------------------------
27. Bye
-------------------- Mitrofan Camelia 0-3
6. Mitrofan Camelia
-----------------------------------------------------------------
7. Popescu Luiza
-------------------- Popescu Luiza 3-0
26. Bye
-----------------------------------
23. Bye
-------------------- Teglas Andreea 0-3
10. Teglas Andreea
--------------------------------------------------
15. Ionita Alexandra
--------------------
18. Mike Boroka
-----------------------------------
31. Bye
-------------------- Zaharia Elena 0-3
2. Zaharia Elena
- Aprecieri 2
Lasă un comentariu:
-
CUPA ROM?NIEI TINERET - BĂIEȚI
M?ine se va desfășura Cupa României la Tineret Băieți. Participă 20 de jucători. Se joacă direct eliminatorii.
PROGRAMUL COMPETIȚIEI:
16.12.2020
ora 09:30 turul 1, turul 2, sferturi
ora 16:30 semifinale
ora 17:30 finala
Eliminatorii Cupa României Tineret - Băieți
1. Sipos Rares
-------------------- Sipos Rares 3-0
32. Bye
-----------------------------------
17. Oprea Luca
--------------------
16. Drenea Calin
--------------------------------------------------
9. Zamfir Mihai
-------------------- Zamfir Mihai 3-0
24. Bye
-----------------------------------
25. Bye
-------------------- Movileanu Darius 0-3
8. Movileanu Darius
-----------------------------------------------------------------
5. Tomica Andrei
-------------------- Tomica Andrei 3-0
28. Bye
-----------------------------------
21. Bye
-------------------- Bogdan Cristian 0-3
12. Bogdan Cristian
--------------------------------------------------
13. Bujor Dragos
--------------------
20. Toma Darius
-----------------------------------
29. Bye
-------------------- Chirita Iulian 0-3
4. Chirita Iulian
--------------------------------------------------------------------------------
3. Spelbus Florin
-------------------- Spelbus Florin 3-0
30. Bye
-----------------------------------
19. Istrate Andrei
--------------------
14. Fratila Robert
--------------------------------------------------
11. Oprea Dragos
-------------------- Oprea Dragos 3-0
22. Bye
-----------------------------------
27. Bye
-------------------- Ionescu Eduard 0-3
6. Ionescu Eduard
-----------------------------------------------------------------
7. Chirita Cristian
-------------------- Chirita Cristian 3-0
26. Bye
-----------------------------------
23. Bye
-------------------- Moldovan Daniel 0-3
10. Moldovan Daniel
--------------------------------------------------
15. Ursut Horia
--------------------
18. Badea Bogdan
-----------------------------------
31. Bye
-------------------- Mladin Paul 0-3
2. Mladin Paul
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu:
-
REZULTATE COMPLETE: NAȚIONALE TINERET - BĂIEȚI
Eliminatorii Naționale Tineret - Băieți
1. Sipos Rares
-------------------- Sipos Rares 3-0
32. Bye
----------------------------------- Sipos Rares 3-0
17. Ursut Horia
-------------------- Ursut Horia 3-1
16. Drenea Calin
-------------------------------------------------- Sipos Rares 3-2
9. Bogdan Cristian
-------------------- Bogdan Cristian 3-0
24. Bye
----------------------------------- Ionescu Eduard 2-3
25. Bye
-------------------- Ionescu Eduard 0-3
8. Ionescu Eduard
----------------------------------------------------------------- Chirita Cristian 2-3
5. Chirita Cristian
-------------------- Chirita Cristian 3-0
28. Bye
----------------------------------- Chirita Cristian 3-2
21. Bye
-------------------- Zamfir Mihai 0-3
12. Zamfir Mihai
-------------------------------------------------- Chirita Cristian 3-1
13. Istrate Andrei
-------------------- Istrate Andrei 3-1
20. Toma Darius
----------------------------------- Istrate Andrei 3-2
29. Bye
-------------------- Spelbus Florin 0-3
4. Spelbus Florin
-------------------------------------------------------------------------------- Chirita Cristian 3-2
3. Chirita Iulian
-------------------- Chirita Iulian 3-0
30. Bye
----------------------------------- Chirita Iulian 3-0
19. Bujor Dragos
-------------------- Bujor Dragos 3-0
14. Fratila Robert
-------------------------------------------------- Chirita Iulian 3-1
11. Oprea Dragos
-------------------- Oprea Dragos 3-0
22. Bye
----------------------------------- Tomica Andrei 1-3
27. Bye
-------------------- Tomica Andrei 0-3
6. Tomica Andrei
----------------------------------------------------------------- Chirita Iulian 3-2
7. Movileanu Darius
-------------------- Movileanu Darius 3-0
26. Bye
----------------------------------- Movileanu Darius 3-0
23. Bye
-------------------- Moldovan Daniel 0-3
10. Moldovan Daniel
-------------------------------------------------- Movileanu Darius 3-1
15. Oprea Luca
-------------------- Badea Bogdan 0-3
18. Badea Bogdan
----------------------------------- Mladin Paul 2-3
31. Bye
-------------------- Mladin Paul 0-3
2. Mladin Paul
Clasament Naționale Tineret - Băieți
1. Chirita Cristian
2. Chirita Iulian
3 -- 4
Sipos Rares
Movileanu Darius
5 -- 8
Istrate Andrei
Tomica Andrei
Ionescu Eduard
Mladin Paul
9 -- 16
Zamfir Mihai
Bujor Dragos
Ursut Horia
Moldovan Daniel
Spelbus Florin
Oprea Dragos
Bogdan Cristian
Badea Bogdan
17 -- 20
Toma Darius
Fratila Robert
Drenea Calin
Oprea Luca
- Aprecieri 3
Lasă un comentariu:
-
REZULTATE COMPLETE: NAȚIONALE TINERET - FETE
Eliminatorii Naționale Tineret - Fete
1. Dragoman Andreea
-------------------- Dragoman Andreea 3-0
32. Bye
----------------------------------- Dragoman Andreea 3-0
17. Baiasu Ioana
-------------------- Baiasu Ioana 3-2
16. Ionita Alexandra
-------------------------------------------------- Dragoman Andreea 3-0
9. Ungvari Evelyn
-------------------- Ungvari Evelyn 3-0
24. Bye
----------------------------------- Ungvari Evelyn 3-1
25. Bye
-------------------- Mitrofan Camelia 0-3
8. Mitrofan Camelia
----------------------------------------------------------------- Dragoman Andreea 3-2
5. Mei-Rosu Bianca
-------------------- Mei-Rosu Bianca 3-0
28. Bye
----------------------------------- Hudusan Andreea 2-3
21. Bye
-------------------- Hudusan Andreea 0-3
12. Hudusan Andreea
-------------------------------------------------- Plaian Tania 0-3
13. Radu Diana
-------------------- Radu Diana 3-0
20. Bye
----------------------------------- Plaian Tania 0-3
29. Bye
-------------------- Plaian Tania 0-3
4. Plaian Tania
-------------------------------------------------------------------------------- Dragoman Andreea 3-1
3. Barbu Ana Cristina
-------------------- Barbu Ana Cristina 3-0
30. Bye
----------------------------------- Barbu Ana Cristina 3-0
19. Bye
-------------------- Gaina Daniela 0-3
14. Gaina Daniela
-------------------------------------------------- Struna Adela 0-3
11. Struna Adela
-------------------- Struna Adela 3-0
22. Bye
----------------------------------- Struna Adela 3-1
27. Bye
-------------------- Uritu Denisa 0-3
6. Uritu Denisa
----------------------------------------------------------------- Zaharia Elena 1-3
7. Popescu Luiza
-------------------- Popescu Luiza 3-0
26. Bye
----------------------------------- Teglas Andreea 0-3
23. Bye
-------------------- Teglas Andreea 0-3
10. Teglas Andreea
-------------------------------------------------- Zaharia Elena 0-3
15. Potirniche Bianca
-------------------- Mike Boroka 0-3
18. Mike Boroka
----------------------------------- Zaharia Elena 0-3
31. Bye
-------------------- Zaharia Elena 0-3
2. Zaharia Elena
Clasament Naționale Tineret - Fete
1. Dragoman Andreea
2. Zaharia Elena
3 -- 4
Plaian Tania
Struna Adela
5 -- 8
Ungvari Evelyn
Teglas Andreea
Hudusan Andreea
Barbu Ana Cristina
9 -- 16
Baiasu Ioana
Mike Boroka
Radu Diana
Uritu Denisa
Mitrofan Camelia
Popescu Luiza
Mei-Rosu Bianca
Gaina Daniela
17 -- 18
Ionita Alexandra
Potirniche Bianca
- Aprecieri 2
Lasă un comentariu:
-
-
-
-
- Aprecieri 2
Lasă un comentariu:
-
NAȚIONALE TINERET - FETE
Tot m?ine la Buzău se va desfășura și Campionatul Național de Tineret Fete. Participă 18 jucătoare. La fel, se joacă direct eliminatorii.
PROGRAMUL COMPETIȚIEI:
15.12.2020
ora 11:45 turul 1, turul 2, sferturi
ora 17:00 semifinale
ora 18:00 finala
Eliminatorii Naționale Tineret - Fete
1. Dragoman Andreea
-------------------- Dragoman Andreea 3-0
32. Bye
-----------------------------------
17. Baiasu Ioana
--------------------
16. Ionita Alexandra
--------------------------------------------------
9. Ungvari Evelyn
-------------------- Ungvari Evelyn 3-0
24. Bye
-----------------------------------
25. Bye
-------------------- Mitrofan Camelia 0-3
8. Mitrofan Camelia
-----------------------------------------------------------------
5. Mei-Rosu Bianca
-------------------- Mei-Rosu Bianca 3-0
28. Bye
-----------------------------------
21. Bye
-------------------- Hudusan Andreea 0-3
12. Hudusan Andreea
--------------------------------------------------
13. Radu Diana
-------------------- Radu Diana 3-0
20. Bye
-----------------------------------
29. Bye
-------------------- Plaian Tania 0-3
4. Plaian Tania
--------------------------------------------------------------------------------
3. Barbu Ana Cristina
-------------------- Barbu Ana Cristina 3-0
30. Bye
-----------------------------------
19. Bye
-------------------- Gaina Daniela 0-3
14. Gaina Daniela
--------------------------------------------------
11. Struna Adela
-------------------- Struna Adela 3-0
22. Bye
-----------------------------------
27. Bye
-------------------- Uritu Denisa 0-3
6. Uritu Denisa
-----------------------------------------------------------------
7. Popescu Luiza
-------------------- Popescu Luiza 3-0
26. Bye
-----------------------------------
23. Bye
-------------------- Teglas Andreea 0-3
10. Teglas Andreea
--------------------------------------------------
15. Potirniche Bianca
--------------------
18. Mike Boroka
-----------------------------------
31. Bye
-------------------- Zaharia Elena 0-3
2. Zaharia Elena
- Aprecieri 3
Lasă un comentariu:
-
NAȚIONALE TINERET - BĂIEȚI
M?ine la Buzău se va desfășura Campionatul Național de Tineret Băieți. Participă 20 de jucători. Se joacă direct eliminatorii.
PROGRAMUL COMPETIȚIEI:
15.12.2020
ora 09:30 turul 1, turul 2, sferturi
ora 16:30 semifinale
ora 17:30 finala
Eliminatorii Naționale Tineret - Băieți
1. Sipos Rares
-------------------- Sipos Rares 3-0
32. Bye
-----------------------------------
17. Ursut Horia
--------------------
16. Drenea Calin
--------------------------------------------------
9. Bogdan Cristian
-------------------- Bogdan Cristian 3-0
24. Bye
-----------------------------------
25. Bye
-------------------- Ionescu Eduard 0-3
8. Ionescu Eduard
-----------------------------------------------------------------
5. Chirita Cristian
-------------------- Chirita Cristian 3-0
28. Bye
-----------------------------------
21. Bye
-------------------- Zamfir Mihai 0-3
12. Zamfir Mihai
--------------------------------------------------
13. Istrate Andrei
--------------------
20. Toma Darius
-----------------------------------
29. Bye
-------------------- Spelbus Florin 0-3
4. Spelbus Florin
--------------------------------------------------------------------------------
3. Chirita Iulian
-------------------- Chirita Iulian 3-0
30. Bye
-----------------------------------
19. Bujor Dragos
--------------------
14. Fratila Robert
--------------------------------------------------
11. Oprea Dragos
-------------------- Oprea Dragos 3-0
22. Bye
-----------------------------------
27. Bye
-------------------- Tomica Andrei 0-3
6. Tomica Andrei
-----------------------------------------------------------------
7. Movileanu Darius
-------------------- Movileanu Darius 3-0
26. Bye
-----------------------------------
23. Bye
-------------------- Moldovan Daniel 0-3
10. Moldovan Daniel
--------------------------------------------------
15. Oprea Luca
--------------------
18. Badea Bogdan
-----------------------------------
31. Bye
-------------------- Mladin Paul 0-3
2. Mladin Paul
- Aprecieri 3
Lasă un comentariu:
-
LIGA CAMPIONILOR - MASCULIN
REZULTATE ZIUA 3:
GRUPA A
Leka Enea TDM (ESP) - Fakel-Gazprom Orenburg (RUS) 0:3
Mikel ANGULO – Marcos FREITAS 0:3 (6:11, 5:11, 3:11)
Oriol MONZO – Alexey LIVENTSOV 0:3 (6:11, 6:11, 6:11)
Daniel PALACIOS – Dimitrij OVTCHAROV 0:3 (4:11, 4:11, 4:11)
KS Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki (POL) - Post SV M?hlhausen 1951 e.V. (GER) 3:2
Pavel SIRUCEK – Daniel HABESOHN 2:3 (11:8, 10:12, 11:9, 10:12, 4:6)
Marek BADOWSKI – Ovidiu IONESCU 3:0 (11:3, 11:5, 12:10)
Milosz REDZIMSKI – Steffen MENEGL 0:3 (8:11, 8:11, 9:11)
Pavel SIRUCEK – Ovidiu IONESCU 3:1 (11:5, 11:6, 9:11, 11:8
Marek BADOWSKI - Daniel HABESOHN 3:2 (11:2, 11:13, 13:11, 7:11, 6:4)
GRUPA B
Sporting Clube de Portugal (POR) - TTC Enfireex Ostrava (CZE) 3:0
Diogo CARVALHO - Simon BELIK 3:0 (11:5, 11:7, 11:8
Thiago MONTEIRO - Felipe OLVIARES 3:1 (11:9, 12:10, 8:11, 11:5)
Bode ABIODUN - Filip DELINCAK 3:2 (13:11, 11:8, 7:11, 9:11, 6:5)
GRUPA C
AS Pontoise-Cergy TT (FRA) - 1. FC Saarbr?cken TT (GER) 2:3
Tristan FLORE – Darko JORGIC 3:1 (11:13, 11:8, 11:9, 11:2)
Patrick BAUM – Patrick FRANZISKA 1:3 (11:3, 7:11, 6:11, 2:11)
Adrien MATTENET – SHANG Kun 1:3 (11:6, 6:11, 9:11, 6:11)
Tristan FLORE – Tomas POLANSKY 3:2 (5:11, 9:11, 11:8, 11:8, 6:5)
Patrick BAUM – Darko JORGIC 1:3 (12:10, 10:12, 7:11, 6:11)
Roskilde Bordtennis BTK 61 (DEN) - SPG Walter Wels (AUT) 3:1
Jens LUNDQUIST – Petr HODINA 3:0 (11:7, 11:3, 11:4)
Antoine DOYEN – Julian RZIHAUSCHEK 2:3 (11:6, 11:7, 7:11, 9:11, 4:6)
Michael MAZE – Gabor BOHM 3:1 (11:6, 11:7, 7:11, 11:2)
Jens LUNDQUIST – Julian RZIHAUSCHEK 3:0 (11:6, 11:4, 11:2)
GRUPA D
K.S. Dekorglass Dzialdowo (POL) - Borussia D?sseldorf (GER) 2:3
Andrej GACINA – Ricardo WALTHER 3:2 (11:5, 8:11, 2:11, 17:15, 6:1)
Jakub DYJAS – Anton KALLBERG 2:3 (6:11, 12:10, 11:7, 6:11, 5:6)
WEI Shihao – Kristian KARLSSON 3:2 (11:8, 10:12, 9:11, 11:7, 6:2)
Andrej GACINA – Anton KALLBERG 1:3 (7:11, 5:11, 13:11, 7:11)
Jakub DYJAS – Ricardo WALTHER 2:3 (8:11, 11:3, 11:6, 8:11, 2:6)
GV Hennebont TT (FRA) - De Boer Taverzo (NED) 3:0
Omar ASSAR – Dorian NICOLLE 3:0 (11:9, 12:10, 11:9)
Samuel WALKER – Gabrielius CAMARA 3:0 (11:9, 11:5, 11:3)
Cedric NUYTINCK – Yannick VOSTES 3:1 (4:11, 11:4, 11:7, 11:5)
SFERTURI:
Astfel, după trei zile în care s-au disputat meciurile din grupe, după pauza de azi vor urma, m?ine, sferturile de finală:
TTSC "UMMC" (RUS) - KS Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki (POL)
Fakel-Gazprom Orenburg (RUS) - Roskilde Bordtennis BTK 61 (DEN)
Borussia D?sseldorf (GER) - Sporting Clube de Portugal (POR)
1. FC Saarbr?cken TT (GER) - GV Hennebont TT (FRA)
Mai jos aveți programul de Marți (azi e zi de pauză), cu ora de începere după ora României:
15.12.2020, 11:00, masa 1, sferturi, TTSC "UMMC" (RUS) - KS Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki (POL)
15.12.2020, 14:30, masa 1, sferturi, Fakel-Gazprom Orenburg (RUS) - Roskilde Bordtennis BTK 61 (DEN)
15.12.2020, 18:00, masa 1, sferturi, Borussia D?sseldorf (GER) - Sporting Clube de Portugal (POR)
15.12.2020, 21:30, masa 1, sferturi, 1. FC Saarbr?cken TT (GER) - GV Hennebont TT (FRA)
TOATE PARTIDELE SE POT URMĂRI:
Video, live, masa 1 aici!
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu:
-
BUNDESLIGA
O restanță din etapa a 8-a și un meci din etapa a 10-a:
TTC Rh?nSprudel Fulda-Maberzell – TTC Schwalbe Bergneustadt 2:3
Quadri Aruna – Alvaro Robles 3:2 (11:8, 11:8, 4:11, 9:11, 11:3)
Fan Bo Meng – Benedikt Duda 0:3 (3:11, 5:11, 8:11)
Ruwen Filus – Stefan Fegerl 3:1 (11:8, 3:11, 11:7, 12:10)
Quadri Aruna – Benedikt Duda 2:3 (8:11, 11:9, 3:11, 11:6, 8:11)
Ruwen Filus/Fan Bo Meng – Alvaro Robles/Stefan Fegerl 0:3 (11:13, 10:12, 4:11)
TTC OE Bad Homburg – TSV Bad K?nigshofen 2:3
Gustavo Tsuboi – Abdel-Kader Salifou 3:1 (7:11, 12:10, 11:8, 11:5)
Lev Katsman – Bastian Steger 2:3 (11:13, 7:11, 11:8, 11:6, 11:13)
Rares Sipos – Kilian Ort 3:2 (7:11, 11:7, 9:11, 11:8, 11:8
Gustavo Tsuboi – Bastian Steger 2:3 (8:11, 11:9, 11:8, 8:11, 5:11)
Lev Katsman/Nils Hohmeier – Kilian Ort/Filip Zeljko 1:3 (5:11, 6:11, 11:9, 9:11)
Lasă un comentariu:
-
LIGA CAMPIONILOR - MASCULIN
REZULTATE ZIUA 2:
GRUPA A
KS Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki (POL) - Fakel-Gazprom Orenburg (RUS) 1:3
Marek BADOWSKI – Vladimir SAMSONOV 3:2 (11:6, 11:4, 6:11, 9:11, 6:1)
Pavel SIRUCEK – Marcos FREITAS 1:3 (11:9, 5:11, 6:11, 10:12)
Milosz REDZIMSKI – Alexey LIVENTSOV 2:3 (12:10, 6:11, 11:9, 7:11, 4:6)
Marek BADOWSKI – Marcos FREITAS 0:3 (12:14, 6:11, 7:11)
Leka Enea TDM (ESP) - Post SV M?hlhausen 1951 e.V. (GER) 0:3
Oriol MONZO – Steffen MENGEL 0:3 (7:11, 5:11, 2:11)
Endika DIEZ – Ovidiu IONESCU 0:3 (5:11, 8:11, 2:11)
Daniel PALACIOS – Lubomir JANCARIK 1:3 (11:4, 11:13, 4:11,3:11)
GRUPA B
Sporting Clube de Portugal (POR) - TTSC UMMC (RUS) 1:3
Diogo CARVALHO – Jonathan GROTH 2:3 (11:6, 11:9, 6:11, 8:11, 5:6)
Thiago MONTEIRO - Liam PITCHFORD 2:3 (11:13, 11:7, 8:11, 11:5, 1:6)
Bode ABIODUN – Tomislav PUCAR 3:2 (11:6, 12:10; 8:11, 7:11, 6:1)
Diogo CARVALHO - Liam PITCHFORD 1:3 (2:11, 6:11; 12:10; 4:11)
GRUPA C
Roskilde Bordtennis BTK 61 (DEN) - 1. FC Saarbr?cken TT (GER) 0:3
Jens LUNDQUIST – SHANG Kun 1:3 (2:11, 10:12, 11:4, 7:11)
Michael MAZE – Patrick FRANZISKA 1:3 (10:12, 11:8, 4:11, 8:11)
Allan BENTSEN – Darko JORGIC 0:3 (4:11, 7:11, 7:11)
AS Pontoise-Cergy TT (FRA) - SPG Walter Wels (AUT) 3:0
Patrick BAUM – Petr HODINA 3:0 (11:4, 11:3, 11:0)
Tristan FLORE – Gabor BOHM 3:0 (11:2, 11:7, 11:7)
Adrien MATTENET – Julian RZIHAUSCHEK 3:0 (11:4, 11:4, 11:6)
GRUPA D
GV Hennebont TT (FRA) - Borussia D?sseldorf (GER) 0:3
Anders LIND – Kristian KARLSSON 2:3 (9:11, 12:10, 8:11, 13:11, 2:6)
Cedric NUYTINCK – Timo BOLL 1:3 (11:7, 9:11, 12:14, 5:11)
Omar ASSAR – Anton KALLBERG 2:3 (11:6, 7:11, 1:11, 11:8, 5:6)
De Boer Taverzo (NED) - K.S. Dekorglass Dzialdowo (POL) 0:3
Yannick VOSTES – Andrej GACINA 1:3 (11:7, 4:11, 4:11, 5:11)
Trinko KEEN – Jakub DYJAS 0:3 (6:11, 7:11, 6:11)
Gabrielius CAMARA – WEI Shihao 0:3 (1:11, 4:11, 6:11)
Mai jos aveți programul de Duminică, cu ora de începere după ora României:
13.12.2020, 11:00, masa 1, grupa B, TTC Enfireex Ostrava (CZE) - Sporting Clube de Portugal (POR)
13.12.2020, 14:30, masa 1, grupa A, Fakel-Gazprom Orenburg (RUS) - Leka Enea TDM (ESP)
13.12.2020, 14:30, masa 2, grupa A, Post SV M?hlhausen 1951 e.V. (GER) - KS Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki (POL)
13.12.2020, 18:00, masa 1, grupa D, Borussia D?sseldorf (GER) - K.S. Dekorglass Dzialdowo (POL)
13.12.2020, 18:00, masa 2, grupa D, De Boer Taverzo (NED) - GV Hennebont TT (FRA)
13.12.2020, 21:30, masa 1, grupa C, 1. FC Saarbr?cken TT (GER) - AS Pontoise-Cergy TT (FRA)
13.12.2020, 21:30, masa 2, grupa C, SPG Walter Wels (AUT) - Roskilde Bordtennis BTK 61 (DEN)
TOATE PARTIDELE SE POT URMĂRI:
Video, live, masa 1 aici!
Video, live, masa 2 aici!
Lasă un comentariu:
-
PRO A MASCULIN - Campionatul Franței
Două partide s-au jucat astăzi. Una fiind o restanță din etapa a 2-a iar cealaltă cont?nd pentru etapa a 7-a:
P.P.C VILLENEUVE 1 - LES LOUPS D'ANGERS 1 1-3
PRYSHCHEPA Yehven - PERSSON Jon 0-3 (8-11, 6-11, 8-11)
CAVAILLE Jules - GERALDO Joao 0-3 (7-11, 7-11, 10-12)
LAKEEV Vassily - REMBERT Bastien 3-2 (9-11, 8-11, 11-9, 11-9, 11-4)
PRYSHCHEPA Yehven - GERALDO Joao 1-3 (11-13, 6-11, 11-6, 9-11)
T.T.C CAEN 1 - ST-DENIS US 93 T.T 1 3-1
WANG Yang - GERELL Par 2-3 (11-4, 12-10, 7-11, 9-11, 15-17)
STOYANOV Niagol - CASSIN Alexandre 3-1 (5-11, 12-10, 15-13, 11-6)
HACHARD Antoine - BOULOUSSA Mehdi 3-1 (10-12, 11-6, 11-9, 11-4)
WANG Yang - CASSIN Alexandre 3-1 (11-7, 4-11, 11-6, 11-1)
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu:
Who has read this thread:
Lasă un comentariu: