Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
Stiri cu urme de celuloid
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
BUNDESLIGA PLAY-OFF
Primul meci din a doua semifinală s-a jucat aseară:
1. FC Saarbr?cken TT – TTF Liebherr Ochsenhausen 3:2
Darko Jorgic – Simon Gauzy 0:3 (8:11, 5:11, 6:11)
Shang Kun – Hugo Calderano 0:3 (10:12, 4:11, 7:11)
Patrick Franziska – Samuel Kulczycki 3:2 (11:5, 11:5, 7:11, 11:13, 14:12)
Darko Jorgic – Hugo Calderano 3:2 (6:11, 12:10, 2:11, 12:10, 11:9)
Patrick Franziska/Shang Kun – Simon Gauzy/Samuel Kulczycki 3:2 (8:11, 11:9, 7:11, 11:6, 11:9)
Meciul doi se va juca în 10 aprilie iar dacă se face 1-1, meciul trei se va disputa în 12 aprilie, pentru accesul în finala:
10.04.2021 TTF Liebherr Ochsenhausen - 1. FC Saarbr?cken-TT
12.04.2021 1. FC Saarbr?cken-TT - TTF Liebherr Ochsenhausen
- Aprecieri 1
-
PRO A MASCULIN - Campionatul Franței
S-a jucat restanța din etapa ?nt?i și a început etapa a 15-a. Iată rezultatele:
T.T JURA MOREZ 1 - T.T.C CAEN 1 1-3
Drinkhall Paul Andrew - Stoyanov Niagol 3-2 (13-11, 9-11, 11-8, 6-11, 13-11)
Olah Benedek - Wang Yang 1-3 (8-11, 21-19, 7-11, 7-11)
Skachkov Kirill - Hachard Antoine 2-3 (9-11, 11-3, 9-11, 11-8, 10-12)
Drinkhall Paul Andrew - Wang Yang 0-3 (5-11, 4-11, 6-11)
A.S PONTOISE-CERGY 1 - LES LOUPS D'ANGERS 1 1-3
Baum Patrick - Persson Jon 2-3 (9-11, 11-6, 13-11, 7-11, 13-15)
Flore Tristan - Geraldo Joao 1-3 (11-13, 10-12, 11-5, 9-11)
Robinot Quentin - Nordberg Hampus 3-0 (11-6, 12-10, 11-5)
Baum Patrick - Geraldo Joao 2-3 (11-8, 1-11, 11-8, 9-11, 8-11)
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu:
-
SUPERLIGĂ MASCULIN - RETROGRADARE
S-a încheiat returul partidei - care desemnează prima echipă care părăsește Superliga - cu victoria celor de la Voința Câmpulung, dar, având în vedere rezultatul din tur, CS Voința Câmpulung a retrogradat în divizia A.
CS VOINȚA C-LUNG I - CS TT TOP STAR C-ȚA 3-2
Vă reamintim că celălalt meci, dintre CS SEPSI SF.GHEORGHE și CSM BISTRITA I, va avea loc în 18 și 24 aprilie.
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu:
-
HAPPY WORLD TABLE TENNIS DAY!
Din păcate este al doilea an la rând când nu putem serba Ziua Mondială a Tenisului de Masă. Sperăm ca, în curând, pandemia să fie dată uitării, normalitatea să ne cuprindă și, împreună, să ne putem bucura de tenis de masă alături de prietenii pe care ni i-am făcut în toată țara și nu numai!
Iar acum, din păcate, nu putem decât rememora Ziua Mondială din 2017, când am câștigat primul loc, fiind țara care am organizat cele mai multe evenimente la nivel mondial!
- Aprecieri 9
Lasă un comentariu:
-
-
SUPERLIGĂ MASCULIN - RETROGRADARE
Cu puțin timp în urmă s-a încheiat, la București, manșa tur cont?nd pentru rămânerea în Superligă.
CS TT TOP STAR C-ȚA – CS VOINȚA C-LUNG I 3-0
Returul se va juca în 7 aprilie de la ora 11:00 iar celălalt meci, dintre CS SEPSI SF.GHEORGHE și CSM BISTRITA I, va avea loc în 18 și 24 aprilie.
- Aprecieri 3
Lasă un comentariu:
-
SUPERLIGĂ MASCULIN - SEMIFINALE
Cu puțin timp în urmă s-a încheiat turul primei semifinale a Superligii Masculine. Iată rezultatul:
CSS OD.SECUIESC I - CSA STEAUA BUCUREȘTI 1-3
Loso Sebastian - Ionescu Eduard 2-3 (11-9, 11-8, 6-11, 10-12*, 5-11) (*la 2-1, 10-9, Edi salvează o minge de meci)
Gy?rgy Szilard - Movileanu Darius 3-2 (10-12, 11-8, 11-9, 9-11, 11-5)
Lucian Filimon - Chirița Cristian 1-3 (6-11, 11-8, 3-11, 5-11)
Loso Sebastian - Movileanu Darius 2-3 (4-11, 8-11, 11-6, 11-9, 8-11)
Vă reamintim că returul se va disputa în 14 aprilie iar a doua semifinală, dintre CS MIOVENI și CS TT PRISTAVU C-LUNG, se va juca în 17 și 20 aprilie.
- Aprecieri 6
Lasă un comentariu:
-
-
SUPERLIGĂ MASCULIN - SEMIFINALE
Vă reamintim că m?ine, 4 aprilie, de la ora 17:00, va avea loc la Odorheiu Secuiesc turul semifinalei Superligii Masculine dintre CSS OD.SECUIESC I și CSA STEAUA BUCUREȘTI. Meciul va putea fi urmărit, în direct, pe facebook, pe pagina oficială a clubului gazdă. Returul va avea loc în 14 aprilie.
ECHIPE:
CSS OD.SECUIESC I: Gy?rgy Szilard, Loso Sebastian și Lucian Filimon; rezervă Szabolcs Tamas;
CSA STEAUA BUCUREȘTI: Chirița Cristian, Movileanu Darius și Ionescu Eduard; rezervă Tomică Andrei.
- Aprecieri 3
Lasă un comentariu:
-
BUNDESLIGA PLAY-OFF
Acum s-a încheiat al doilea meci din play-off. Borussia Dusseldorf se impune, astfel, cu două victorii, și se califică în finală.
Borussia D?sseldorf – ASV Gr?nwettersbach 3:0
Anton K?llberg – Dang Qiu 3:1 (21:19, 14:12, 5:11, 11:5)
Kristian Karlsson – Wang Xi 3:2 (11:6, 11:9, 5:11, 9:11, 11:7)
Timo Boll – Deni Kozul 3:0 (12:10, 11:3, 11:5)
Vă reaminim programul celeilalte semifinale (se joacă 2 din 3 meciuri):
08.04.2021 1. FC Saarbr?cken-TT - TTF Liebherr Ochsenhausen
10.04.2021 TTF Liebherr Ochsenhausen - 1. FC Saarbr?cken-TT
12.04.2021 1. FC Saarbr?cken-TT - TTF Liebherr Ochsenhausen
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu:
-
PRO A MASCULIN - Campionatul Franței
Ieri s-a jucat, în întregime, etapa a 14-a. Iată rezultatele:
ST-DENIS US 93 T.T 1 - A.S PONTOISE-CERGY 1 3-1
Cassin Alexandre - Baum Patrick 2-3 (11-6, 11-2, 3-11, 10-12, 3-11)
Bouloussa Mehdi - Flore Tristan 3-1 (12-10, 8-11, 11-5, 11-6)
Gerell Par - Robinot Quentin 3-1 (10-12, 12-10, 14-12, 11-7)
Cassin Alexandre - Flore Tristan 3-1 (11-4, 5-11, 11-7, 11-4)
LES LOUPS D'ANGERS 1 - S.P.O ROUEN 1 3-0
Geraldo Joao - Robinot Alexandre 3-1 (11-9, 11-9, 6-11, 11-9)
Persson Jon - Akkuzu Can 3-1 (7-11, 11-5, 11-8, 11-8
Nordberg Hampus - Rassenfosse Adrien 3-2 (11-7, 8-11, 12-10, 3-11, 11-7)
LA ROMAGNE S.S 1 - T.T JURA MOREZ 1 3-1
Alamian Nima - Skachkov Kirill 3-0 (11-8, 11-9, 11-9)
Ollivier Brice - Tokic Bojan 3-2 (11-8, 8-11, 11-8, 2-11, 11-9)
Fruchart Benjamin - Drinkhall Paul Andrew 0-3 (8-11, 8-11, 1-11)
Alamian Nima - Tokic Bojan 3-2 (11-9, 9-11, 3-11, 11-3, 11-4)
G.V HENNEBONT 1 - T.T ISTRES 1 3-1
Assar Omar - Brossier Benjamin 3-1 (11-9, 11-2, 10-12, 11-9)
Nuytinck C?dric - Angles Enzo 3-0 (11-8, 11-8, 11-8
Stamatouros Georgios - Picard Vincent 2-3 (15-13, 8-11, 16-14, 7-11, 10-12)
Assar Omar - Angles Enzo 3-2 (11-1, 8-11, 11-7, 8-11, 11-6)
T.T.C CAEN 1 - P.P.C VILLENEUVE 1 3-1
Wang Yang - Ismailov Sadi 3-1 (11-4, 11-8, 7-11, 11-7)
Stoyanov Niagol - Pryshchepa Yehven 2-3 (11-9, 9-11, 7-11, 11-8, 6-11)
Ouaiche St?phane - Cavaille Jules 3-1 (11-8, 11-3, 10-12, 11-6)
Wang Yang - Pryshchepa Yehven 3-1 (10-12, 11-7, 12-10, 11-9)
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu:
-
CAMPIONATUL NAȚIONAL PE ECHIPE SENIORI
Semifinale, baraje promovare, retrogradare...
?n perioada următoare au loc mai multe meciuri care vor hotăr? echipele care-și dispută titlul de Campion, promovarea într-o divizie superioară dar și retrogradarea. Iată programul complet:
SUPERLIGĂ MASCULIN - semifinale
04.04.2021, ora 17:00: CSS OD.SECUIESC I – CSA STEAUA BUC
14.04.2021, ora 17:00: CSA STEAUA BUC. – CSS OD.SECUIESC I
17.04.2021, ora 17:00: CS MIOVENI - CS TT PRISTAVU C-LUNG
20.04.2021, ora 16:00: CS TT PRISTAVU C-LUNG – CS MIOVENI
SUPERLIGĂ MASCULIN - retrogradare
05.04.2021, ora 18:00: CS TT TOP STAR C-TA – CS VOINTA C-LUNG I
07.04.2021, ora 11:00: CS VOINTA C-LUNG I – CS TT TOP STAR C-TA
18.04.2021, ora 11:00: CS SEPSI SF.GHEORGHE – CSM BISTRITA I
24.04.2021, ora 11:00: CSM BISTRITA I – CS SEPSI SF.GHEORGHE
SUPERLIGĂ FEMININ - semifinale
09.04.2021, ora 19:00: CSM BISTRITA I – CS FARUL C-TA I
17.04.2021, ora 10:00: ACS DUMBRAVITA – CSA STEAUA BUC.
17.04.2021, ora 13:00: CSA STEAUA BUC. – ACS DUMBRAVITA
24.04.2021, ora 09:00: CS FARUL C-TA – CSM BISTRITA I
SUPERLIGĂ FEMININ - retrogradare
24.04.2021, ora 09:00: CSM ARAD I – CSM MOINESTI I
24.04.2021, ora 11:30: CSM MOINESI I – CSM ARAD I
24.04.2021, ora 09:00: LPS NR C-TA II – SCM GLORIA BUZAU
24.04.2021, ora 11:30: CSM GLORIA BUZAU – LPS NR C-TA II
DIVIZIA A MASCULIN - promovare
17.04.2021, ora 10:30: ACTT BUCURESTI II – CS U CRAIOVA I
24.04.2021, ora 10:30: CS U CRAIOVA I – ACTT BUCURESTI II
18.04.2021, ora 10:30: CSM MEDIAS – SCM GLORIA BUZAU
18.04.2021, ora 13:00: SCM GLORIA BUZAU – CSM MEDIAS
DIVIZIA A MASCULIN - retrogradare
CS FARUL CONSTANTA și LPS NR CONSTANTA s-au retras, așadar CSTA BUCURESTI și CSA STEAUA BUC. II rămân în divizia A.
DIVIZIA A FEMININ - promovare
16.04.2021, ora 10:00: CSM CRAIOVA – CSTA BUCURESTI
17.04.2021, ora 10:00: CSTA BUCURESTI – CSM CRAIOVA
16.04.2021, ora 10:00: CS POLITEHNICA IASI – CSM SLATINA
17.04.2021, ora 10:00: CSM SLATINA – CS POLITEHNICA IASI
DIVIZIA A FEMININ - retrogradare
11.04.2021, ora 18:00: CSM BISTRITA II – CSM GIURGIU
12.04.2021, ora 12:00: CSM GIURGIU – CSM BISTRITA II
16.04.2021, ora 10:00: ACS DUMBRAVITA II – CSM ARAD II
16.04.2021, ora 13:00: CSM ARAD II – ACS DUMBRAVITA II
DIVIZIA B MASCULIN - promovare
17.04.2021, ora 10:00: CS TTT BUCURESTI – ACS DUMBRAVITA
17.04.2021, ora 13:00: ACS DUMBRAVITA – CSTTT BUCURESTI
18.04.2021, ora 17:00: CSS OD.SECUIESC II – CS COMUNAL D-VITA
24.04.2021, ora 10:00: CS COMUNAL D-VITA – CSS OD.SECUIESC II
DIVIZIA B MASCULIN - retrogradare
17.04.2021, ora 10:00: CSM Zalău – LTNM TG.SECUIESC
17.04.2021: ora 17:00: LTNM TG.SECUIESC – CSM Zalău
24.04.2021, ora 10:30: CS U CRAIOVA II – CSM VATRA DORNEI
24.04.2021, ora 12:00: CSM VATRA DORNEI – CS U CRAIOVA II
DIVIZIA B FEMININ - promovare
08.04.2021, ora 09:00: CSM MEDIAS – CS FARUL C-TA II
08.04.2021, ora 11:00: CS FARUL C-TA II – CSM MEDIAS
16.04.2021, ora 10:00: CS COMUNAL D-VITA – CSM VICTORIA CAREI
18.04.2021, ora 10:00: CSM VICTORIA CAREI – CS COMUNAL D-VITA
DIVIZIA B FEMININ - retrogradare
17.04.2021, ora 09:00: LPS NR C-TA I – CSM MOINESTI II
17.04.2021, ora 11:00: CSM MOINESTI II – LPS NR C-TA I
18.04.2021, ora 11:00: SCM DUN.2020 GIURGIU – CSM BUZAU
18.04.2021, ora 13:00: CSM BUZAU – SCM DUN.2020 GIURGIU
- Aprecieri 3
Lasă un comentariu:
-
PRO A MASCULIN - Campionatul Franței
Rezultatele celor trei meciuri care închid etapa a 13-a:
A.S PONTOISE-CERGY 1 - G.V HENNEBONT 1 3-1
Flore Tristan - Assar Omar 1-3 (3-11, 11-9, 4-11, 3-11)
Baum Patrick - Nuytinck C?dric 3-1 (11-8, 8-11, 11-5, 11-9)
Robinot Quentin - Walker Samuel 3-0
Flore Tristan - Nuytinck C?dric 3-1 (11-7, 11-5, 11-13, 13-11)
T.T JURA MOREZ 1 - LES LOUPS D'ANGERS 1 2-3
Skachkov Kirill - Persson Jon 3-0 (11-4, 11-6, 13-11)
Olah Benedek - Geraldo Joao 2-3 (3-11, 11-8, 3-11, 11-6, 6-11)
Tokic Bojan - Nordberg Hampus 3-1 (12-10, 11-5, 9-11, 11-7)
Skachkov Kirill - Geraldo Joao 2-3 (6-11, 11-3, 11-7, 7-11, 9-11)
Drinkhall Paul Andrew - Persson Jon 2-3 (5-11, 11-6, 8-11, 11-9, 9-11)
T.T ISTRES 1 - T.T.C CAEN 1 1-3
Angles Enzo - Ouaiche St?phane 3-1 (12-10, 9-11, 14-12, 11-4)
Brossier Benjamin - Wang Yang 1-3 (4-11, 11-7, 6-11, 7-11)
Jouti Eric - Stoyanov Niagol 1-3 (4-11, 12-10, 5-11, 7-11)
Angles Enzo - Wang Yang 0-3 (8-11, 10-12, 9-11)
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu:
-
Postat în original de Kralizec Vezi post
In curand o sa apucam sa jucam de pe placi de surf,cu geamanduri in loc de mingi.....ha,ha,ha!!!!!
Lasă un comentariu:
-
Da, atat e fileul, dar inaltimea valurita tre' sa fie de 12,14, ca sa fie sub fileu )).
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu:
-
Din cate stiu eu fileul are 15,25 cm. Cred ca ti-au trimis o masa neomologata cu fileul mai mic ...
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu:
-
-
PRO A MASCULIN - Campionatul Franței
S-a reluat, timid, și Campionatul din Franța cu două meciuri din etapa a 13-a:
S.P.O ROUEN 1 - ST-DENIS US 93 T.T 1 3-0
Gardos Robert - Bouloussa Mehdi 3-0 (12-10, 11-8, 11-9)
Robinot Alexandre - Gerell Par 3-0 (11-5, 11-5, 11-7)
Rassenfosse Adrien - Seyfried Jo? 3-1 (11-6, 11-8, 8-11, 10-12, 15-13)
LA ROMAGNE S.S 1 - P.P.C VILLENEUVE 1 1-3
Alamian Nima - Ismailov Sadi 3-1 (11-5, 11-5, 8-11, 11-4)
Ruiz Romain - Pryshchepa Yehven 1-3 (8-11, 13-11, 4-11, 7-11)
Ollivier Brice - Cavaille Jules 2-3 (11-7, 9-11, 11-2, 10-12, 9-11)
Alamian Nima - Pryshchepa Yehven 0-3 (4-11, 9-11, 2-11)
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu:
-
-
CUPA EUROPEI
?n weekend s-a desfășurat etapa grupelor din Cupa Europei (a doua competiție valorică, după Liga Campionilor) ?n: România (Odorheiu Secuiesc), Spania și Croația. Cele opt echipe calificate sunt următoarele:
Grupa A: Stk Libertas Marinkolor din Croația și CSS-SZAK Odorheiu Secuiesc din România;
Grupa B: Asisa Borges Vall din Spania și TTSC UMMC-ELEM din Rusia;
Grupa C: Solex-Consult Wiener Neustadt din Austria și SK Vydrany din Slovacia;
Grupa D: Top Spin Messina din Italia și Pte Peac Kalo-Meh din Ungaria.
Celor opt echipe li se adaugă cele retrogradate din Liga Campionilor: Post SV M?hlhausen 1951, TTC Enfireex Ostrava, AS Pontoise Cergy TT, de Boer Taverzo, SPG Walter Wels și Leka Enea TDM.
Turneul final va avea loc la Varazdin (Croația) în perioada 12-15 mai 2021.
- Aprecieri 3
Lasă un comentariu:
-
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu:
-
UPCOMING EVENTS
https://www.ettu.org/en/news/
26-27 Mar 2021
2020/2021 Europe Cup Men (R1)
27-28 Mar 2021
2020/2021 Europe Cup Men (R1)
27-28 Mar 2021
2020/2021 Europe Cup Men (R1)
27-28 Mar 2021
2020/2021 Europe Cup Men (R1)
6- 9 May 2021
2020/2021 Europe Cup Women (R2, Final)
- Aprecieri 3
Lasă un comentariu:
-
BUNDESLIGA
Ultimul meci din etapa a 22-a, jucat aseară, a încheiat și sezonul regulat.
SV Werder Bremen – TTC Zugbr?cke Grenzau 3:1
Kirill Gerassimenko – Ioannis Sgouropoulos 3:1 (11:13, 11:6, 11:8, 11:9)
Marcelo Aguirre – Cristian Pletea 3:2 (11:13, 14:12, 5:11, 11:5, 11:7)
Hunor Sz?cs – Robin Devos 2:3 (11:13, 11:8, 14:12, 6:11, 9:11)
Kirill Gerassimenko – Cristian Pletea 3:1 (11:5, 11:7, 3:11, 11:4)
CLASAMENT PE ECHIPE
CLASAMENT INDIVIDUAL
Ai noștri au terminat sezonul cu următorul bilanț (victorii - înfrângeri):
Ovidiu Ionescu 10 - 9
Rares Sipos 5 - 21
Cristian Pletea 4 - 14
Hunor Szocs 0 - 9
PROGRAM PLAY-OFF (se joacă în sistemul cel mai bun din 3 meciuri, deci pentru accesul în finală sunt necesare două victorii)
meciul 1
28.03.2021 ASV Gr?nwettersbach - Borussia D?sseldorf
08.04.2021 1. FC Saarbr?cken-TT - TTF Liebherr Ochsenhausen
meciul 2
03.04.2021 Borussia D?sseldorf - ASV Gr?nwettersbach
10.04.2021 TTF Liebherr Ochsenhausen - 1. FC Saarbr?cken-TT
meciul 3 (daca va fi cazul)
11.04.2021 Borussia D?sseldorf - ASV Gr?nwettersbach
12.04.2021 1. FC Saarbr?cken-TT - TTF Liebherr Ochsenhausen
- Aprecieri 2
Lasă un comentariu:
-
BUNDESLIGA
Cinci meciuri din ultima etapă, a 22-a, a sezonului regulat, s-au jucat azi. Iată rezultatele complete:
1. FC Saarbr?cken TT – Borussia D?sseldorf 1:3
Patrick Franziska – Kristian Karlsson 1:3 (10:12, 11:8, 14:16, 5:11)
Dimitrije Levajac – Ricardo Walther 0:3 (9:11, 5:11, 12:14)
Darko Jorgic – Timo Boll 3:2 (5:11, 5:11, 11:5, 11:8, 11:2)
Patrick Franziska – Anton K?llberg 2:3 (4:11, 9:11, 11:7, 15:13, 7:11)
TTC Neu-Ulm – TSV Bad K?nigshofen 3:0
Emmanuel Lebesson – Bastian Steger 3:1 (13:11, 11:7, 11:13, 11:5)
Tiago Apolonia – Kilian Ort 3:1 (11:8, 11:8, 8:11, 11:5)
Vladimir Sidorenko – Filip Zeljko 3:0 (11:9, 11:7, 11:6)
ASV Gr?nwettersbach – Post SV M?hlhausen 3:1
Wang Xi – Steffen Mengel 2:3 (8:11, 11:9, 16:14, 8:11, 5:11)
Dang Qiu – Daniel Habesohn 3:0 (11:8, 12:10, 11:9)
Deni Kozul – Lubomir Jancarik 3:2 (11:9, 9:11, 11:5, 11:13, 11:9)
Wang Xi – Ovidiu Ionescu 3:1 (8:11, 11:9, 11:9, 11:3)
TTC Schwalbe Bergneustadt – TTF Liebherr Ochsenhausen 3:2
Benedikt Duda – Maciej Kubik 3:1 (8:11, 11:8, 11:8, 11:3)
Alvaro Robles – Simon Gauzy 3:1 (11:7, 11:9, 4:11, 15:13)
Alberto Mi?o – Samuel Kulczycki 2:3 (8:11, 9:11, 11:2, 11:9, 7:11)
Benedikt Duda – Simon Gauzy 2:3 (12:14, 9:11, 12:10, 11:7, 4:11)
Alvaro Robles/Alberto Mi?o – Samuel Kulczycki/Maciej Kubik 3:0 (11:9, 11:7, 11:7)
TTC OE Bad Homburg – TTC Rh?nSprudel Fulda-Maberzell 0:3
Lev Katsman – Quadri Aruna 2:3 (11:7, 8:11, 11:9, 6:11, 9:11)
Maksim Grebnev – Ruwen Filus 0:3 (5:11, 9:11, 11:13)
Nils Hohmeier – Fan Bo Meng 0:3 (8:11, 4:11, 9:11)
- Aprecieri 2
Lasă un comentariu:
-
TURNEU CALIFICARE OLIMPIADĂ TOKYO
Astăzi s-a încheiat turneul de calificare pentru Olimpiadă. Competiția s-a desfășurat tot la Doha în perioada 14-17 martie.
La feminin s-au calificat: Britt Eerland (Olanda), Linda Bergstr?m (Suedia), Polina Mikhailova (Rusia), Yang Xiaoxin (Monaco) și Suthasini Sawettabut (Thailanda)
Iar la masculin: Wang Yang (Slovacia), Bence Majoros (Ungaria), Lubomir Jancarik (Cehia) și Kirill Skachkov (Rusia).
- Aprecieri 2
Lasă un comentariu:
Who has read this thread:
Lasă un comentariu: