Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
Stiri cu urme de celuloid
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
DIVIZIA B MASCULIN REZULTATE - CAMPIONAT NAȚIONAL PE ECHIPE SENIORI
SERIA 1 - Runda 7
CSC DUMBRAVITA - SCM DUN.2020 GIURGIU 3-0
Mirea George - Trandafir Catalin 3-0 (11-2, 11-3, 11-8
Durdun Gheorghe - Virbanescu Petre 3-0 (11-5, 11-6, 11-7)
Gheorghe Alexandru - Enciu Alexandru 3-0 (11-8, 11-9, 11-6)
CS TTT BUCURESTI - CS"U"CRAIOVA II 3-0
Macarenco Andrei - Rosu Adrian 3-0 (11-9, 11-7, 12-10)
Coroian George - Barbarasa Adrian 3-0 (11-4, 11-3, 11-3)
Chiscop Bogdan - Sora Sorin 3-2 (9-11, 6-11, 11-6, 11-4, 11-7)
CSM MOINESTI - CSS OD.SECUIESC III 1-3
Sumanaru Catalin - Karacsoni Daniel 0-3 (6-11, 4-11, 9-11)
Ciubotaru Andrei - Gereb Attila 1-3 (6-11, 9-11, 11-3, 12-14)
Albu Vlad - Balasz Csaba 3-0 (11-5, 11-8, 11-8
Sumanaru Catalin - Gereb Attila 1-3 (8-11, 11-7, 4-11, 9-11)
CS SOMUZ Fălticeni - LTNM TG. SECUIESC 3-0
Hasna Cosmin - Chelmus Ionut 3-1 (11-9, 9-11, 11-4, 11-5)
Mosneagu Marius - Finna Gabor 3-1 (11-6, 11-7, 12-14, 12-10)
Nistor Dorel - Canea Kocsis Andras 3-1 (13-11, 9-11, 11-8, 11-2)
SERIA 2 - Runda 7
CS RARIS TIMISOARA - CSM VATRA DORNEI 3-0
Iana Remus - Namuleac Ilie 3-0 (11-4, 11-4, 11-6)
Beca Iliesen Adrian - Melinceanu Denis 3-0 (11-2, 11-5, 11-2)
Cristanus Cristian - Marcu Vasile 3-0 (11-4, 11-5, 11-4)
CSS SF.GHEORGHE - CSM CRAIOVA 0-3
Bokor Zoltan - Nedelcu Mihai 0-3 (9-11, 8-11, 6-11)
Marton Adam - Barbulescu Cristi 0-3 (4-11, 6-11, 5-11)
Urus Kristof - Anghel Patrik 0-3 (7-11, 3-11, 3-11)
CSM Zalău - CSS OD.SECUIESC II 0-3
Pop Stefan - Jenei Barnabas 0-3 (5-11, 5-11, 5-11)
Iosif Patriciu - Mozes Gyula 0-3 (2-11, 4-11, 3-11)
Pop Matei - Mozes Botond 0-3 (7-11, 1-11, 6-11)
ACS DUMBRAVITA - ACTT BUCURESTI I 3-1
Moldovan Daniel - Tudorache Viorel 3-0 (11-7, 11-6, 11-9)
Roman Bogdan - Murat Eris 2-3 (11-4, 7-11, 9-11, 11-2, 6-11)
Sorescu Deian - Petrescu Liviu 3-1 (11-7, 11-8, 9-11, 12-10)
Moldovan Daniel - Murat Eris 3-0 (11-7, 13-11, 11-8
- Aprecieri 1
-
DIVIZIA B MASCULIN REZULTATE - CAMPIONAT NAȚIONAL PE ECHIPE SENIORI
SERIA 1 - Runda 6
CS TTT BUCURESTI - CS SOMUZ Fălticeni 3-2
Coroian George - Mosneagu Marius 3-1 (9-11, 11-9, 11-9, 11-9)
Macarenco Andrei - Nistor Dorel 0-3 (8-11, 6-11, 4-11)
Chiscop Bogdan - Hasna Cosmin 1-3 (11-9, 6-11, 2-11, 7-11)
Coroian George - Nistor Dorel 3-2 (9-11, 11-3, 11-4, 9-11, 11-8
Macarenco Andrei - Mosneagu Marius 3-0 (11-8, 11-7, 11-9)
CSM MOINESTI - CSC DUMBRAVITA 0-3
Albu Vlad - Durdun Gheorghe 1-3 (11-8, 3-11, 4-11, 3-11)
Sumanaru Catalin - Gheorghe Alex 0-3 (5-11, 2-11, 8-11)
Barsa Ioan - Mirea George 0-3 (1-11, 8-11, 3-11)
LTNM TG.SECUIESC - CS OD.SECUIESC III 0-3
Finna Gabor - Karacsoni Daniel 0-3 (5-11, 7-11, 5-11)
Chelmus Ionut - Gereb Attila 1-3 (11-9, 3-11, 5-11, 9-11)
Kovacs Krisztof - Balazs Csaba 0-3 (11-9, 11-9, 8-11, 9-11, 7-11)
CS U CRAIOVA II - SCM DUN.2020 GIURGIU 0-3
Sora Sorin - Virbanescu Petre 0-3 (7-11, 5-11, 8-11)
Rosu Adrian - Enciu Alexandru 0-3 (3-11, 6-11, 4-11)
Barbarasa Adrian - Doncea Catalin 0-3 (2-11, 4-11, 6-11)
SERIA 2 - Runda 6
CSS SF.GHEORGHE - CS RARIS TIMISOARA 0-3
Marton Adam - Beca Iliesen Adrian 0-3 (4-11, 4-11, 8-11)
Urus Kristof - Cristanus Cristian 0-3 (6-11, 7-11, 4-11)
Jakabos Andor - Iana Remus 0-3 (3-11, 4-11, 6-11)
ACS DUMBRAVITA CSS OD.SECUIESC II 3-0
Moldovan Daniel - Jenei Barnabas 3-0 (11-7, 11-2, 11-5)
Roman Bogdan - Sanduly Levente 3-0 (11-6, 11-5, 11-4)
Sorescu Deian - Mozes Gyula 3-0 (11-6, 11-7, 11-5)
CSM VATRA DORNEI - CSM Zalău 1-3
Melinceanu Denis - Iosif Patriciu 0-3 (3-11, 7-11, 6-11)
Namuleac Ilie - Pop Stefan 0-3 (5-11, 3-11, 6-11)
Mihai Denis - Pop Mihai 3-1 (11-6, 11-5, 12-14, 11-5)
Melinceanu Denis - Iosif Patriciu 0-3 (8-11, 3-11, 6-11)
ACTT BUCURESTI I - CSM CRAIOVA 1-3
Murat Eris - Anghel Patrik 3-1 (12-10, 11-4, 8-11, 11-2)
Tudorache Viorel - Barbulescu Cristi 0-3 (10-12, 7-11, 7-11)
Petrescu Liviu - Jumara Cristian 1-3 (11-8, 6-11, 7-11, 6-11)
Murat Eris - Barbulescu Cristi 1-3 (9-11, 4-11, 13-11, 9-11)
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu:
-
CUPA GERMANIEI
Ieri s-a disputat primul meci din sferturile de finala:
TTC Schwalbe Bergneustadt – 1. FC Saarbr?cken TT 3:1
Benedikt Duda – Darko Jorgic 3:1 (7:11, 13:11, 11:7, 11:8
Alvaro Robles – Shang Kun 3:2 (8:11, 3:11, 12:10, 13:11, 11:7)
Stefan Fegerl – Patrick Franziska 1:3 (11:8, 8:11, 6:11, 3:11)
Benedikt Duda – Shang Kun 3:1 (11:6, 8:11, 11:4, 11:3)
Celelalte partide din sferturi sunt programate, doua, in 23 octombrie (TTC Fortuna Passau - TTF Liebherr Ochsenhausen, TTC OE Bad Homburg - ASV Gr?nwettersbach) iar ultimul sfert de finala in 1 noiembrie (TTC GW Bad Hamm - Borussia D?sseldorf).
Lasă un comentariu:
-
-
DIVIZIA A MASCULIN REZULTATE - CAMPIONAT NAȚIONAL PE ECHIPE SENIORI
SERIA 1 - Runda 6
CSM ARAD - SCM GLORIA BUZAU 3-1
Oprea Luca - Oprea Dragos 3-0 (11-4; 11-7; 13-11)
Muntean Patriciu - Bujor Dragos 1-3 (11-13; 7-11; 11-8; 11-13)
Muntean Radu - Soare Iulia 3-0 (11-9; 11-9; 11-9)
Muntean Patriciu - Oprea Dragos 3-0
LPS N. ROTARU CONSTANTA - CS U CRAIOVA I 0-3
Valeanu Cosmin - Bogdan Cristian 0-3 (2-11; 3-11; 4-11)
Constantinescu Rares - Ursut Horia 0-3 (7-11; 11-13; 6-11)
Vasiluta Iulian - Manescu Mihaita 0-3 (8-11; 8-11; 5-11)
CSM CLUJ NAPOCA - FARUL CONSTANTA 3-1
Trif Vasile - Caminschi Mihai 1-3 (9-11; 4-11; 11-7; 12-14)
Farcas Dan - Dumitrescu Adrian 3-0 (11-6; 11-8; 11-5)
Pop Alexandru - Gheorghiu Antonio 3-1 (6-11; 11-5; 17-15; 11-3)
Farcas Dan - Caminschi Mihai 3-1 (8-11; 11-3; 12-10; 11-9)
CS SPARTAC BUCURESTI - CSM BISTRITA II 0-3
Cuesdean Rares - Szilagyi Paul 0-3 (11-13; 11-13; 7-11)
Cojanu Ciprian - Rosca Mihai 0-3 (9-11; 9-11; 2-11)
Pantelimon Gabriel - Oroszlan Richard 0-3 (3-11; 5-11; 0-11)
SERIA 2 - Runda 6
CSM FOCSANI 2007 - CS POLITEHNICA CLUJ NAPOCA 2-3
Birlan Andrei - Marchis Maximilian 3-0 (11-6; 11-9; 11-7)
Radoi Marius - Simon Csaba 1-3 (5-11; 5-11; 11-9; 1-11)
Uta Adrian - Gabudean Dorin 1-3 (11-9; 9-11; 8-11; 12-14)
Birlan Andrei - Simon Csaba 3-2 (8-11; 11-6; 7-11; 11-8; 11-5)
Radoi Marius - Marchis Maximilian 1-3 (11-8; 5-11; 5-11; 4-11)
CS TENIS CLUB DEJ - CSA STEAUA BUCURESTI II 3-1
Pop Sorin - Iacob Bogdan 0-3 (6-11; 8-11; 6-11)
Galatan Rares - Bobi Mario 3-2 (7-11; 12-14; 11-8; 11-6; 11-4)
Moldovan Horvath - Istrate Alexandru 3-0 (12-10; 11-9; 11-9)
Galatan Rares - Iacob Bogdan 3-1 (11-9; 8-11; 11-8; 11-9)
CSTA BUCURESTI - CSM MEDIAS 0-3
Boroica Alexandru - Dan Daniel 0-3 (4-11; 4-11; 2-11)
Virtopeanu Andrei - Birlan Laurentiu 0-3 (4-11; 2-11; 5-11)
Amran Alkerim - Pinzar Andrei 2-3 (12-10; 11-13; 11-9; 7-11; 11-13)
CS VOINTA CAMPULUNG II - ACTT BUCURESTI II 0-3
Drenea Calin - Ni Igor 1-3 (11-9; 12-14; 8-11; 5-11)
Ceapraz Andrei - Miron Abdrei 0-3 (4-11; 8-11; 2-11)
Lupascu Alexandru - Ciobanu Alexabdru 0-3 (8-11; 5-11; 7-11)
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu:
-
DIVIZIA A MASCULIN REZULTATE - CAMPIONAT NAȚIONAL PE ECHIPE SENIORI
SERIA 1 - Runda 5
LPS N. ROTARU CONSTANTA I - CSM ARAD 0-3
Constantinescu Rares - Oprea Luca 2-3 (3-11; 12-14; 11-8; 13-11; 5-11)
Valeanu Cosmin - Muntean Patriciu 0-3 (8-11; 7-11; 7-11)
Vasiluta Iulian - Muntean Radu 0-3 (6-11; 4-11; 4-11)
CSM CLUJ NAPOCA - SCM BUZAU 0-3
Trif Vasile - Bujor Dragos 0-3 (5-11; 3-11; 3-11)
Farcas Dan - Oprea Dragos 1-3 (11-8; 12-14; 8-11; 8-11)
Pop Alexandru - Soare Iulian 0-3 (4-11; 4-11; 5-11)
CS SPARTAC BUCRESTI - CS U CRAIOVA I 0-3
Pantelimon Gabriel - Simulescu Daniel 2-3 (17-15; 11-7; 9-11; 8-11; 3-11)
Cuesdedan Rares - Bogdan Cristian 2-3 (11-7; 11-8; 11-13; 9-11; 8-11)
Cojanu Ciprian - Ursut Horia 1-3 (11-4; 4-11; 9-11; 10-12)
CS FARUL CONSTANTA - CSM BISTRITA II 0-3
Caminschi Mihai - Szilagyi Paul 2-3 (7-11; 11-8; 11-9; 8-11; 8-11)
Dumitrescu Adrian - Rosca Mihai 0-3 (4-11; 6-11; 6-11)
Gheorghiu Antonio - Blanariu Dionisie 0-3 (5-11; 9-11; 9-11)
SERIA 2 - Runda 5
CS TENIS CLUB DEJ - CSM FOCSANI 2007 3-2
Pop Sorin - Birlan Andrei 0-3 (8-11; 9-11; 5-11)
Galatan Rares - Uta Adrian 3-1 (11-7; 4-11; 12-10; 11-3)
Moldovan Horvath - Radoi Marius 3-0 (11-9; 11-9; 11-6)
Galatan Rares - Birlan Andrei 0-3 (6-11; 6-11; 3-11)
Pop Sorin - Uta Adrian 3-2 (11-3; 11-9; 9-11; 11-7)
CSTA BUCURESTI - CS POLITEHNICA CLUJ NAPOCA 0-3
Amram Alkerim - Marchis Maximilian 1-3 (12-10; 8-11; 6-11; 6-11)
Virtopeanu Andrei - Simon Csaba 0-3 (3-11; 7-11; 3-11)
Boroica Alexandru - Robciuc Vasile 0-3 (7-11; 7-11; 7-11)
CS VOINTA CAMPULUNG II - CSA STEAUA BUCURESTI II 3-2
Drenea Calin - Istrate Alexandru 3-1 (11-7; 7-11; 11-8; 11-9)
Postoaca Gabriel - Iacob Bogdan 3-0 (11-8; 11-6; 11-7)
Eparu Matei - Bobi Mario 2-3 (12-10; 11-7; 5-11; 11-13; 6-11)
Drenea Calin - Iacob Bogdan 1-3 (11-6; 5-11; 7-11; 7-11)
Postoaca Gabriel - Istrate Alexandru 3-0 (11-4; 11-6; 11-6)
CSM MEDIAS - ACTT BUCURESTI II 3-1
Dan Daniel - Ni Igor 3-0 (11-3; 11-9; 11-8
Birlan Laurentiu - Ciobanu Alexandru 3-2 (11-6; 11-3; 11-13; 10-12; 11-6)
Sterea Viorel - Miron Andrei 0-3 (8-11; 9-11; 9-11)
Dan Daniel - Ciobanu Alexandru 3-2 (10-12; 11-3; 13-15; 11-6; 11-5)
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu:
-
DIVIZIA A MASCULIN REZULTATE - CAMPIONAT NAȚIONAL PE ECHIPE SENIORI
SERIA 1 - Runda 4
CSM CLUJ NAPOCA - LPS N. ROTARU CONSTANTA I 3-0
Trif Vasile - Constantinescu Rares 3-0 (11-3; 11-5; 11-6)
Farcas Dan - Valeanu Cosmin 3-0 (11-4; 11-4; 11-6)
Pop Alexandru - Vasiliuta Iulian 3-0 (12-10; 12-10; 13-11)
CS SPARTAC BUCURESTI - CSM ARAD 0-3
Cuesdean Rares - Oprea Luca 2-3 (5-11; 11-6; 12-10; 8-11; 8-11)
Pantelimon Viorel - Muntean Patriciu 2-3 (11-8; 12-10; 3-11; 8-11; 9-11)
Dumbrava Nicolae - Muntean Radu 0-3 (8-11; 9-11; 2-11)
CS FARUL CONSTANTA - SCM GLORIA BUZAU 0-3
Dumitrescu Adrian - Bojor Dragos 0-3 (-11; 4-11; 3-11)
Caminschi Mihai - Oprea Dragos 0-3 (7-11; 5-11; 9-11)
Ghoerghiu Antonio - Soare Iulian 0-3 (9-11; 1-11; 7-11)
CS U CRAIOVA I - CSM BISTRITA II 3-0
Bogdan Cristian - Szilagyi Paul 3-0 (11-3; 13-11; 11-4)
Florea Vasile - Rosca Mihai 3-2 (11-5; 13-15; 6-11; 11-9; 11-8
Ursut Horia - Oroszlan Richard 3-1 (8-11; 11-9; 11-8; 11-8
SERIA 2 - Runda 4
CSTA BUCURESTI - CS TENIS CLUB DEJ 0-3
Boroica Alexandru - Galatan Rares 0-3 (8-11; 8-11; 8-11)
Virtopeanu Andrei - Pop Sorin 1-3 (2-11; 10-12; 11-9; 7-11)
Amram Alkerim - Moldovan Horvath 0-3 (8-11; 5-11; 3-11)
CS VOINTA CAMPULUNG II - CSM FOCSANI 2007 1-3
Drenea Calin - Radoi Marius 3-2 (11-9; 7-11; 7-11; 11-1; 11-9)
Ceapraz Andrei - Birlan Andrei 0-3 (5-11; 4-11; 6-11)
Eparu Matei - Vasilache Sebastian 0-3 (13-15; 10-12; 13-15)
Drenea Calin - Birlan Andrei 0-3 (10-12; 3-11; 12-14)
CSM MEDIAS - CS POLITEHNICA CLUJ NAPOCA 3-0
Dan Daniel - Simon Csaba 3-0 (11-2; 12-10; 11-9)
Birlan Laurentiu - Marchis Maximilian 3-0 (11-6; 11-7; 11-3)
Sterea Viorel - Gabudean Dorin 3-2 (8-11; 13-11; 11-8; 8-11; 11-6)
CSA STEAUA BUCURESTI II - ACTT BUCURESTI II 0-3
Iacob Bogdan - Miron Andrei 1-3 (7-11; 10-12; 11-9; 5-11)
Bobi Mario - Ni Igor 0-3 (7-11; 5-11; 13-15)
Istrate Alexandru - Ciobanu Alexandru 1-3 (11-8; 7-11; 6-11; 11-13)
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu:
-
DIVIZIA B FEMININ REZULTATE - CAMPIONAT NAȚIONAL PE ECHIPE SENIORI
RUNDA 6
LPS N ROTARU C-TA I - CS FARUL C-TA II 0-3
Baiasu Ioana - Sebe Anamaria 1-3 (5-11; 7-11; 11-5; 6-11)
Dumitru Lorena - Urszuly Timea 1-3 (9-11; 6-11; 11-8; 6-11)
Dragulin Amalia - Dragomir Denisa 0-3 (5-11; 5-11; 4-11)
CSC DUMBRAVITA - CSM VICTORIA CAREI 0-3
Balint Andreea - Tejos Anna 0-3 (11-13; 13-15; 14-16)
Vlad Maria - Dari Helga 0-3 (3-11; 6-11; 5-11)
Moldovan Dora - Ferenczy Zita 0-3 (6-11; 2-11; 6-11)
CSM MOINESTI II - CSM BUZAU 1-3
Sebestin Delia - Dicu Alexandra 0-3 (8-11; 8-11; 7-11)
Gheorghitoai Alexandra - Baiasu Andreea 1-3 (11-6; 5-11; 5-11; 12-14)
Casuneanu Briana - Graniceru Andra 1-3 (7-11; 11-7; 4-11; 6-11)
SCM DUN.2020 GIURGIU - CSM MEDIAS 1-3
Tepelea Ioana - Moga Madalina 3-1 (11-9; 12-10; 2-11; 11-7)
Stanescu Maria - Baltag Denisa 1-3 (5-11; 11-8; 8-11; 2-11)
Palangean Iris - Moca Mara 0-3 (5-11; 9-11; 4-11)
Tepelea Ioana - Baltag Denisa 0-3 (11-13; 4-11; 7-11)
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu:
-
DIVIZIA B FEMININ REZULTATE - CAMPIONAT NAȚIONAL PE ECHIPE SENIORI
RUNDA 5
SCM DUN.2020 GIURGIU - LPS N. ROTARU C-TA I 2-3
Tepelea Ioana - Dumitru Lorena 0-3 (8-11; 4-11; 9-11)
Stanescu Maria - Baiasu Ioana 1-3 (10-12; 11-8; 8-11; 4-11)
Palangean Iris - Dragulin Amalia 3-1 (11-6; 11-8; 9-11; 11-8
Tepelea Ioana - Baiasu Ioana 3-1 (11-8; 9-11; 11-5; 11-4)
Stanescu Maria - Dumitru Lorena 1-3 (4-11; 8-11; 11-9; 4-11)
CSC DUMBRAVITA - CSM MEDIAS 0-3
Balint Andreea - Baltag Denisa 0-3 (4-11; 3-11; 3-11)
Moldovan Dora - Moga Madalina 0-3 (7-11; 4-11; 5-11)
Vlad Maria - Hila Beatrice 1-3 (11-7; 8-11; 4-11; 4-11)
CSM MOINESTI II - CS FARUL C-TA II 0-3
Sebestin Delia - Sebe Anamaria 0-3 (3-11; 3-11; 4-11)
Gheorghitoai Alexandra - Urszuly Timea 0-3 (4-11; 4-11; 9-11)
Casuneanu Briana - Dragomir Denisa 0-3 (5-11; 5-11; 2-11)
CSM VICTORIA CAREI - CSM BUZAU 3-0
Dari Helga - Dicu Alexandra 3-0 (11-7; 11-7; 11-2)
Fejos Anna - Graniceru Andra 3-0 (11-4; 13-11; 11-6)
Turner Andreea - Baiasu Andreea 3-0 (11-5; 11-7; 11-8
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu:
-
DIVIZIA B FEMININ REZULTATE - CAMPIONAT NAȚIONAL PE ECHIPE SENIORI
RUNDA 4
CSC DUMBRAVITA - LPS N. ROTARU C-TA I 3-1
Balint Andreea - Dumitru Lorena 3-1 (11-5; 11-7; 12-14; 11-6)
Vlad Maria - Baiasu Ioana 0-3 (6-11; 5-11; 7-11)
Moldovan Dora - Dragulin Amalia 3-0 (11-7; 11-8; 12-10)
Balint Andreea - Baiasu Ioana 3-1 (5-11; 11-6; 11-2; 11-6)
CSM MOINESTI II - SCM DUN.2020 GIURGIU 1-3
Sebestin Delia - Palangean Iris 3-1 (11-13; 11-9; 11-8; 11-7)
Gheorghitoai Alex - Tepelea Ioana 0-3 (9-11; 7-11; 4-11)
Casuneanu Briana - Stanescu Maria 2-3 (3-11; 11-5; 11-7; 3-11; 5-11)
Sebestin Delia - Tepelea Ioana 0-3 (5-11; 4-11; 3-11)
CSM VICTORIA CAREI - CSM MEDIAS 3-1
Dari Helga - Baltag Denisa 2-3 (5-11; 11-6; 12-14; 13-11; 9-11)
Fejos Anna - Moga Madalina 3-0 (11-7; 11-8; 12-10)
Ferenczy Zita - Moca Mara 3-1 (14-12; 12-10; 3-11; 11-8
Dari Helga - Moga Madalina 3-2 (4-11; 11-6; 7-11; 11-3; 11-5)
CS FARUL C-TA II - CSM BUZAU 3-0
Urszuly Timea - Baiasu Andreea 3-0 (11-3; 11-5; 11-3)
Sebe Anamaria - Dicu Alexandra 3-0 (11-6; 11-3; 11-5)
Dragomir Denisa - Graniceru Andra 3-2 (11-5; 11-9; 10-12; 16-18; 14-12)
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu:
-
SUPERLIGA FEMININ REZULTATE - CAMPIONAT NAȚIONAL PE ECHIPE SENIORI
RUNDA 5
ACS DUMBRAVITA I - CSM BISTRITA I 1-3
Toma Angelica - Clapa Andreea 2-3 (11-5; 8-11; 11-8; 8-11; 8-11)
Zanfir Andreea - Plaian Tania 0-3 (8-11; 3-11; 10-12)
Ilie Mihaela - Singeorzan Ioana 3-1 (11-7; 11-1; 1-11; 11-9)
Toma Angelica - Plaian Tania 0-3 (7-11; 5-11; 8-11)
CS FARUL C-TA I - CSM ARAD I 3-0
Zaharia Elena - Struna Adela 3-0 (11-4; 11-7; 11-8
Zaharia Alina - Barbu Ana Cristina 3-0 (11-4; 13-11; 11-8
Mitrofan Camelia - Rus Irina 3-1 (7-11; 12-10; 12-10; 11-7)
CSA STEAUA BUCURESTI - CSM MOINESTI 3-1
Szocs Bernadett - Ciucotariu Mihaela 3-0 (11-1; 11-2; 11-3)
Istrate Roxana - Manea Karla 3-0 (11-3; 11-2; 11-8
Hudusan Andreea - Caloianu Iuliana 1-3 (11-8; 9-11; 3-11; 6-11)
Szocs Bernadett - Manea Karla 3-0 (11-5; 11-3; 11-4)
SCM GLORIA BUZAU - LPS NR CONSTANTA II 1-3
Caragea Claudia - Teglas Andreea 0-3 (8-11; 6-11; 9-11)
Ungvary Evelyn - Mei-Rosu Bianca 3-1 (7-11; 11-8; 11-8; 11-9)
Boeriu Cezara - Uritu Denisa 1-3 (9-11; 9-11; 15-13; 6-11)
Caragea Claudia - Mei-Rosu Bianca 0-3 (4-11; 5-11; 9-11)
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu:
-
SUPERLIGA FEMININ REZULTATE - CAMPIONAT NAȚIONAL PE ECHIPE SENIORI
RUNDA 4
LPS NROTARU C-TA II - CSA STEAUA BUCURESTI 2-3
Mei-Rosu Bianca - Istrate Roxana 3-0 (13-11; 11-9; 11-7)
Teglas Andreea - Szocs Bernadett 0-3 (8-11; 6-11; 5-11)
Uritu Denisa - Hudusan Andreea 3-0 (11-7; 11-3; 11-5)
Mei-Rosu Bianca - Szocs Bernadett 0-3 (6-11; 5-11; 13-15)
Teglas Andreea - Istrate Roxana 0-3 (8-11; 8-11; 8-11)
CS FARUL C-TA I - SCM GLORIA BUZAU 3-0
Zaharia Elena - Caragea Claudia 3-0 (11-6; 11-5; 11-6)
Zaharia Alina - Ungvary Evelyn 3-0 (11-7; 13-11; 11-1)
Mitrofan Camelia - Boeriu Cezara 3-0 (11-2; 11-2; 11-6)
CSM MOINESTI - CSM BISTRITA I 0-3
Manea Karla - Oprea Elena 1-3 (9-11; 11-6; 6-11; 5-11)
Caloianu Iuliana - Plaian Tania 1-3 (5-11; 11-9; 7-11; 8-11)
Ciubotariu Mihaela - Singeorzan Ioana 0-3 (1-11; 2-11; 2-11)
CSM ARAD I - ACS DUMBRAVITA I 2-3
Barbu Ana Cristina - Toma Angelica 0-3 (3-11; 6-11; 6-11)
Struna Adela - Zanfir Andreea 3-2 (8-11; 8-11; 11-6; 11-9; 11-7)
Rus Irina - Ilie Mihaela 3-2 (12-10; 9-11; 10-12; 13-11; 11-8
Barbu Ana Cristina - Zanfir Andreea 0-3 (9-11; 6-11; 12-14)
Struna Adela - Toma Angelica 0-3 (8-11; 8-11; 5-11)
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu:
-
DIVIZIA B MASCULIN REZULTATE - CAMPIONAT NAȚIONAL PE ECHIPE SENIORI
SERIA 1 - Runda 5
CSC DUMBRAVITA - CS "U"CRAIOVA II 3-0
Durdun Gheorghe - Barbarasa Adrian 3-0 (11-3, 11-1, 11-3)
Gheorghe Alex - Rosu Adrian 3-0 (11-3, 11-2, 11-3)
Mirea George - Sora Sorin 3-0 (11-3, 11-8, 11-4)
LTNM TG.SECUIESC - CSM MOINESTI 3-1
Finna Gabor - Ciubotaru Andrei 3-0 (12-10, 11-8, 11-9)
Chelmus Ionut - Sumanaru Catalin 3-1 (11-7, 6-11, 11-5, 11-5)
Kovacs Krisztof - Albu Victor 1-3 (11-4, 4-11, 7-11, 6-11)
Finna Gabor - Sumanaru Catalin 3-0 (12-10, 14-12, 11-9)
CSS OD.SECUIESC III - CS TTT BUCURESTI 1-3
Vetesy Norbert - Macarenco Andrei 3-1 (11-7, 11-5, 9-11, 11-7)
Karacsoni Daniel - Coroian George 1-3 (11-9, 5-11, 5-11, 5-11)
Gereb Attila - Chiscop Bogdan 2-3 (8-11, 11-6, 7-11, 11-7, 7-11)
Vetesy Norbert - Coroian George 0-3 (5-11, 9-11, 11-13)
SCM DUN.2020 GIURGIU - CS SOMUZ Fălticeni 3-2
Virbanescu Petre - Nistor Dorel 3-1 (1-11, 11-9, 11-8, 11-6)
Enciu Alexandru - Mosneagu Marius 1-3 (11-9, 9-11, 9-11, 8-11)
Doncea Catalin - Hasna Cosmin 1-3 (11-7, 4-11, 11-13, 8-11)
Virbanescu Petre - Mosneagu Marius 3-0 (12-10, 11-8, 11-6)
Enciu Alexandru - Nistor Dorel 3-1 (11-9, 8-11, 11-9, 11-8
SERIA 2 - Runda 5
CSM VATRA DORNEI - CSS SF.GHEORGHE 0-3
Mihai Denis - Marton Adam 0-3 (2-11, 4-11, 4-11)
Namuleac Ilie - Bokor Zoltan 0-3 (4-11, 8-11, 5-11)
Melinceanu Denis - Urus Kristof 0-3 (4-11, 3-11, 2-11)
ACS DUMBRAVITA - CSM Zalău 3-1
Sorescu Deian - Pop Stefan 3-0 (11-8, 11-1, 11-5)
Moldovan Daniel - Iosif Patriciu 3-0 (11-9, 11-3, 11-7)
Burcea Daniel - Pop Mihai 0-3 (1-11, 6-11, 8-11)
Sorescu Deian - Iosif Patriciu 3-0 (11-6, 11-8, 11-5)
ACTT BUCURESTI I - CS RARIS TIMISOARA 2-3
Murat Eris - Cristanus Cristian 3-2 (7-11, 11-9, 11-9, 8-11, 11-9)
Petrescu Liviu - Iana Remus 2-3 (9-11, 11-9, 11-7, 5-11, 8-11)
Tudorache Viorel - Beca Iliesen Adrian 0-3 (4-11, 9-11, 10-12)
Murat Eris - Iana Remus 3-1 (11-5, 11-7, 8-11, 11-7)
Petrescu Liviu - Cristanus Cristian 1-3 (5-11, 11-4, 6-11, 7-11)
CSS OD.SECUIESC II - CSM CRAIOVA 3-2
Sanduly Levente - Anghel Patrik 3-1 (11-9, 6-11, 11-6, 11-6)
Jenei Barnabas - Barbulescu Cristi 0-3 ( 7-11, 8-11, 9-11)
Mozes Gyula - Jumara Cristian 3-1 (11-9, 11-4, 10-12, 11-4)
Sanduly Levente - Barbulescu Cristi 2-3 (4-11, 11-7, 9-11, 11-8, 9-11)
Jenei Barnabas Anghel Patrik 3-2 (9-11, 11-6, 11-9, 2-11, 11-8
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu:
-
DIVIZIA B MASCULIN REZULTATE - CAMPIONAT NAȚIONAL PE ECHIPE SENIORI
SERIA 1 - Runda 4
SCM DUN.2020 GIUGIU - CSS OD.SECUIESC III 3-0
Enciu Alexandru - Vetesy Norbert 3-1 (15-13, 6-11, 11-6, 11-7)
Virbanescu Petre - Gereb Attila 3-0 (11-6, 11-4, 11-4)
Doncea Catalin - Karacsoni Daniel 3-0 (11-5, 11-6, 11-9)
CS SOMUZ Fălticeni - CS COM.D-VITA 0-3
Mosneagu Marius - Mirea George 1-3 (6-11, 11-9, 10-12, 5-12)
Nistor Dorel - Gheorghe Alex 0-3 (4-11, 8-11, 3-11)
Hasna Cosmin - Durdun Gheorghe 0-3 (7-11, 5-11, 8-11)
CS TTT BUCURESTI - LTNM TG.SECUIESC 3-1
Macarenco Andrei - Finna Gabor 1-3 (6-11, 11-5, 5-11, 5-11)
Coroian George - Chelmus Ionut 3-1 (11-9, 11-9, 9-11, 11-8
Chiscop Bogdan - Kovacs Krisztof 3-0 (11-6, 11-4, 11-3)
Macarenco Andrei - Chelmus Ionut 3-1 (9-11, 11-8, 11-9, 11-7)
CSM MOINESTI CS"U"CRAIOVA II 3-2
Sumanaru Catalin - Barbarasa Adrian 3-1 (9-11, 11-3, 11-2, 11-3)
Albu Vlad - Sora Sorin 0-3 (6-11, 8-11, 3-11)
Ciubotaru Andrei - Rosu Adrian 3-0 (11-4, 11-8, 11-8
Sumanaru Catalin - Sora Sorin 0-3 (7-11, 7-11, 4-11)
Albu Vlad - Barbarasa Adrian 3-0 (11-5, 11-7, 11-8
SERIA 2 - Runda 4
CSM CRAIOVA - CSM Zalău 3-0
Barbulescu Cristi - Pop Stefan 3-0 (11-4, 11-1, 11-5)
Nedelcu Mihai - Iosif Patriciu 3-0 (11-3, 12-10, 11-7)
Anghel Patrik - Pop Matei 3-0 (11-5, 11-1, 11-6)
CSM VATRA DORNEI - ACS DUMBRAVITA 0-3
Melinceanu Denis - Moldovan Daniel 0-3 (4-11, 8-11, 2-11)
Mihai Denis - Sorescu Deian 0-3 (3-11, 2-11, 4-11)
Namuleac Ilie - Burcea Daniel 1-3 (9-11, 5-11, 11-5, 8-11)
ACTT BUCURESTI I - CSS SF.GHEORGHE 3-0
Murat Eris - Bokor Zoltan 3-0 (11-8, 11-1, 11-6)
Petrescu Liviu - Marton Adam 3-0 (11-9, 11-3, 11-8
Tudorache Viorel - Jakabos Andor 3-0 (11-1, 11-2, 11-1)
CS RARIS TIMISOARA - CSS OD.SECUIESC II 1-3
Iana Remus - Jenei Barnabas 1-3 (11-3, 7-11, 8-11, 9-11)
Becailiesen Adrian - Sanduly Levente 0-3 (7-11, 6-11, 10-12)
Cristanas Cristian - Mozes Gyula 3-0 (11-7, 11-8, 12-10)
Iana Remus - Sanduly Levente 1-3 (6-11, 11-8, 8-11, 9-11)
Lasă un comentariu:
-
-
DIVIZIA A MASCULIN REZULTATE - CAMPIONAT NAȚIONAL PE ECHIPE SENIORI
SERIA 1 - Runda 3
CS SPARTAC BUCURESTI - CSM CLUJ NAPOCA 1-3
Cuesdean Rares - Trif Vasile 0-3 (5-11; 9-11; 15-17)
Pantelimon Gabriel - Farcas Dan 2-3 (6-11; 14-12; 2-11; 11-5; 3-11)
Dumbrava Nicolae - Pop Alexandru 3-0 (11-7; 11-6; 11-9)
Cuesdean Rares - Farcas Dan 0-3 (8-11; 8-11; 8-11)
CS FARUL CONSTANTA - LPS N ROTARU CONSTANTA I 3-1
Caminschi Mihai - Valeanu Cosmin 3-1 (11-7; 11-9; 9-11; 11-6)
Dumitrescu Adrian - Constantinescu Rares 3-2 (9-11; 11-8; 11-9; 8-11; 11-8
Gheorghiu Antonio - Vasiliuta Iulian 1-3 (8-11; 12-10; 6-11; 6-11)
Caminschi Mihai - Constantinescu Rares 3-0 (11-7; 15-13; 11-7)
CS U CRAIOVA I - CSM ARAD 3-0
Simulescu Daniel - Muntean Radu 3-2 (11-6; 11-8; 3-11; 8-11; 11-5)
Bogdan Cristian - Oprea Luca 3-1 (7-11; 11-3; 11-4; 11-3)
Ursut Horia - Muntean Patriciu 3-1 (12-10; 7-11; 11-7; 12-10)
SCM GLORIA BUZAU - CSM BISTRITA II 3-1
Bujor Dragos - Rosca Mihai 3-0 (11-8; 11-6; 18-16)
Oprea Dragos - Szilagyi Paul 3-1 (11-5; 10-12; 14-12; 11-9)
Soare Iulian - Oroszlan Richard 0-3 (4-11; 3-11; 7-11)
Oprea Dragos - Rosca Mihai 3-1 (9-11; 11-8; 15-13; 12-10)
SERIA 2 - Runda 3
CS VOINTA CAMPULUNG II - CSTA BUCURESTI 3-1
Drenea Calin - Virtopeanu Andrei 3-2 (12-14; 6-11; 16-14; 11-6; 12-10)
Postoaca Gabriel - Amran Alkerim 3-0 (11-8; 11-5; 11-8
Ceapraz Andrei - Boroica Alexandru 1-3 (14-12; 5-11; 6-11; 9-11)
Drenea Calin - Amram Alkerim 3-0 (11-5; 11-3; 11-8
CSM MEDIAS - CS TENIS CLUB DEJ 3-0
Dan Daniel - Galatan Rares 3-0 (11-8; 11-9; 11-5)
Birlan Laurentiu - Pop Sorin 3-0 (11-3; 11-8; 11-7)
Sterea Viorel - Botthazan Florin 3-0 (11-6; 11-1; 11-6)
CSA STEAUA BUCURESTI II - CSM FOCSANI 2007 0-3
Istrate Alexandru - Radoi Marius 1-3 (8-11; 11-9; 8-11; 3-11)
Iacob Bogdan - Birlan Andrei 2-3 (11-6; 11-6; 3-11; 7-11; 9-11)
Bobi Mario - Uta Adrian 1-3 (11-3; 6-11; 9-11; 6-11)
CS POLITEHINCA CLUJ NAPOCA - ACTT BUCURESTI II 0-3
Simon Csaba - Ni Igor 0-3 (9-11; 7-11; 9-11)
Marchis Maximilian - Miron Andrei 2-3 (10-12; 11-6; 11-6; 7-11; 7-11)
Gabudean Dorin - Ciobanu Alexandru 1-3 (12-10; 6-11; 6-11; 7-11)
Lasă un comentariu:
-
DIVIZIA A MASCULIN REZULTATE - CAMPIONAT NAȚIONAL PE ECHIPE SENIORI
SERIA 1 - Runda 2
CS FARUL CONSTANTA - CS SPARTAC BUCURESTI 2-3
Dumitrescu Adrian - Cuesdean Rares O-3 (7-11; 6-11; 6-11)
Caminschi Mihai - Pantelimon Gabriel 3-2 (11-8; 7-11; 5-11; 11-7; 11-9)
Gheorghiu Antonio - Cojanu Ciprian 1-3 (11-8; 6-11; 6-11; 5-11)
Caminschi Mihai - Cuesdean Rares 3-1 (11-5; 11-9; 6-11; 11-8
Dumitrescu Adrian - Pantelimon Gabriel 0-3 (3-11; 8-11; 7-11)
CS U CRAIOVA - CSM CLUJ NAPOCA 3-2
Ursut Horia - Trif Vasile 1-3 (7-11; 11-4; 12-14; 8-11)
Bogdan Cristian - Farcas Adrian 3-0 (11-6; 11-4; 13-11)
Manescu Mihaita - Pop Alexandru 3-0 (11-5; 11-3; 11-2)
Ursut Horia - Farcas Adrian 1-3 (5-11; 9-11; 11-1; 12-14)
Bogdan Cristian - Trif Vasile 3-1 (11-13; 11-8; 11-7; 11-5)
SCM GLORIA BUZAU - LPS N. ROTARU CONSTANTA I 3-0
Oprea Dragos - Constantinescu Rares 3-0 (11-9; 11-6; 11-4)
Bujor Dragos - Valeanu Cosmin 3-0 (11-5; 11-7; 11-7)
Soare Iulian - Vasiluta Iulian 3-0 (11-6; 11-5; 11-5)
CSM ARAD - CSM BISTRITA II 1-3
Oprea Luca - Szilagyi Paul 1-3 (11-8; 8-11; 7-11; 3-11)
Muntean Radu - Rosca Mihai 1-3 (3-11; 11-9; 4-11; 7-11)
Muntean Patriciu - Oroszlan Richard 3-1 (11-6; 3-11; 13-11; 11-9)
Oprea Luca - Rosca Mihai 0-3 (9-11; 11-13; 8-11)
SERIA 2 - Runda 2
CSM MEDIAS - CS VOINTA CAMPULUNG II 3-0
Birlan Laurentiu - Ceapraz Andrei 3-0 (11-6; 11-5; 11-5)
Dan Daniel - Denea Calin 3-0 (11-8; 11-7; 11-4)
Pinzar Andrei - Lupascu Alexandru 3-0 (11-5; 11-3; 11-5)
CSA STEAUA BUCURESTI II - CSTA BUCURESTI 3-0
Istrate Alexandru - Amram Alkerim 3-2 (10-12; 11-13; 11-6; 11-6; 11-7)
Iacob Bogdan - Virtopeanu Andrei 3-0 (11-4; 11-4; 11-8
Bobi Mario - Boroica Alexandru 3-0 (11-2; 11-4; 11-6)
CS POLITEHNICA CLUJ NAPOCA - CS TENIS CLUB DEJ 3-0
Simon Csaba - Pop Sorin 3-0 (11-6; 11-6; 11-3)
Marchis Maximilian - Galatan Rares 3-0 (11-5; 11-2; 11-7)
Gabudean Dorin - Botthazan Florin 3-1 (11-8; 6-11; 11-6; 11-8
CSM FOCSANI 2007 - ACTT BUCURESTI II 1-3
Birlan Andrei - Ni Igor 3-1 (11-8; 4-11; 11-7; 11-8
Uta Adrian - Ciobanu Alexandru 1-3 (8-11; 5-11; 11-9; 8-11)
Radoi Marius - Miron Andrei 2-3 (8-11; 12-14; 11-6; 12-10; 8-11)
Uta Adrian - Ni Igor 2-3 (11-4; 3-11; 7-11; 11-8; 7-11)
Lasă un comentariu:
-
DIVIZIA A MASCULIN REZULTATE - CAMPIONAT NAȚIONAL PE ECHIPE SENIORI
SERIA 1 - Runda 1
CS “U” CRAIOVA - CS FARUL CONSTANTA 3-0
Bogdan Cristian - Dumitrescu Adrian 3-0 (11-6; 11-4; 11-5)
Ursut Horia - Camisnchi Mihai 3-2 (11-8; 8-11; 8-11; 11-4; 11-9)
Manescu Mihaila - Gheorghiu Antonio 3-0 (11-2; 11-1; 11-4)
SCM GLORIA BUZAU - CS SPARTAC BUCURESTI 3-1
Bujor Dragos - Cuesdean Rares 3-0 (12-10; 11-6; 11-6)
Oprea Dragos - Pantelimon Gabriel 3-0 (11-7; 11-8; 12-10)
Soare Iulian - Dumbrava Nicolae 1-3 (11-4; 9-11; 6-11; 3-11)
Oprea Dragos - Cuesdean Rares 3-0 (11-8; 11-6; 11-4)
CSM ARAD - CSM CLUJ NAPOCA 3-1
Oprea Luca - Trif Vasile 3-1 (12-10; 8-11; 11-6; 11-8
Muntean Radu - Farcas Dan 2-3 (5-11; 11-9; 5-11; 11-9; 8-11)
Munatean Patriciu - Pop Alexandru 3-0 (11-4; 11-9; 11-2)
Oprea Luca - Farcas Dan 3-0 (11-4; 11-9; 11-2)
LPS N. ROTARU CONSTANTA I - LPS BISTRITA II 0-3
Valeanu Cosmin - Rosca Mihai 0-3 (4-11; 5-11; 5-11)
Constantinescu Rares - Szilagyi Paul 0-3 (2-11; 5-11; 4-11)
Vasiliuta Iulian - Oroszlan Richard 0-3 (4-11; 6-11; 5-11)
SERIA 2 - Runda 1
CSA STEAUA BUCURESTI II - CSM MEDIAS 0-3
Istrate Alex - Dan Daniel 0-3 (8-11; 7-11; 4-11)
Iacob Bogdan - Birlan Valentin 1-3 (7-11; 11-5; 7-11; 6-11)
Bobi Mario - Sterea Viorel 0-3 (7-11; 4-11; 7-11)
CS POLITEHNICA CLUJ NAPOCA - CS VOINTA CAMPULUNG II 3-0
Marchis Maximilian - Eparu Matei 3-0 (11-6; 11-5; 11-4)
Simon Csaba - Drenea Calin 3-1 (11-4; 11-8; 7-11; 11-4)
Gabudean Dorin - Lupascu Alexandru 3-0 (11-8; 11-4; 11-3)
CSM FOCSANI 2007 - CSTA BUCURESTI 3-0
Radoi Marius - Virtopeanu Andrei 3-0 (11-6; 11-4; 11-7)
Uta Adrian - Amran Alkerim 3-0 (11-7; 11-5; 11-2)
Boroioca Alexandru - Fratila Robert 3-0 (11-1; 11-6; 12-10)
CS TENIS CLUB DEJ - ACTT BUCURESTI II 1-3
Pop Ovidiu - Ni Igor 0-3 (8-11; 3-11; 3-11)
Galatan Rares - Miron Andrei 3-2 (9-11; 13-11; 8-11; 11-9; 11-9)
Botthazan Florin - Ciobanu Alexandru 0-3 (7-11; 6-11; 4-11)
Galatan Rares - Ni Igor 2-3 (9-11; 13-11; 19-17; 3-11; 10-12)
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu:
-
DIVIZIA B FEMININ REZULTATE - CAMPIONAT NAȚIONAL PE ECHIPE SENIORI
RUNDA 3
CSM MOINESTI II - CSC DUMBRAVITA 1-3
Sebestin Delia - Moldovan Dora 3-2 (11-8; 11-9; 8-11; 7-11; 11-9)
Gheorghitoai Alexandra - Balint Andreea 0-3 (3-11; 6-11; 9-11)
Casuneanu Briana - Vlad Maria 0-3 (3-11; 7-11; 8-11)
Sebestin Delia - Balint Andreea 0-3 (9-11; 5-11; 1-11)
LPS N ROTARU C-TA I - CSM VICTORIA CAREI 0-3
Baiasu Ioana - Fejos Anna 0-3 (3-11; 9-11; 6-11)
Dumitru Lorena - Dari Helga 0-3 (7-11; 6-11; 5-11)
Dragulin Amalia - Turner Andreea 0-3 (1-11; 4-11; 4-11)
SCM DUN.2020 GIURGIU - CS FARUL C-TA II 0-3
Tepelea Ioana - Urszuly Timea 0-3 (3-11; 6-11; 7-11)
Stanescu Maria - Sebe Anamaria 1-3 (8-11; 11-8; 3-11; 3-11)
Palangean Iris - Dragomir Denisa 1-3 (4-11; 12-14; 11-9; 10-12)
CSM MEDIAS - CSM BUZAU 3-0
Baltag Denisa - Baiasu Andreea 3-0 (11-7; 11-9; 11-2)
Moga Madalina - Dicu Alexandra 3-0 (14-12; 11-8; 11-8
Hila Beatrice - Calin Maria 3-0 (11-9; 11-3; 11-5)
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu:
-
DIVIZIA B FEMININ REZULTATE - CAMPIONAT NAȚIONAL PE ECHIPE SENIORI
RUNDA 2
CSM MOINESTI II - CSM VICTORIA CAREI 0-3
Sebestin Delia - Fejos Anna 0-3 (7-11; 6-11; 3-11)
Gheorghitoai Alexandra - Dari Helga 0-3 (4-11; 6-11; 2-11)
Casuneanu Briana - Ferenczi Zita 1-3 (8-11; 4-11; 11-7; 7-11)
CS FARUL C-TA II - CSC DUMBRAVITA 3-1
Sebe Anamaria - Balint Andreea 3-1 (7-11; 11-7; 11-6; 11-7)
Urszuly Timea - Moldovan Dora 3-0 (11-2; 11-7; 11-0)
Dragomir Denisa - Vlad Maria 1-3 (5-11; 11-9; 6-11; 6-11)
Sebe Anamaria - Moldovan Dora 3-0 (11-5; 11-6; 11-8
LPS NROTARU C-TA I - CSM MEDIAS 1-3
Dumitru Lorena - Baltag Denisa 0-3 (4-11; 8-11; 9-11)
Baiasu Ioana - Moga Madalina 3-0 (11-6; 12-10; 11-5)
Dragulin Amalia - Baltag Denisa 0-3 (7-11; 10-12; 4-11)
Dumitru Lorena - Moga Madalina 2-3 (11-9; 7-11; 4-11; 11-7; 8-11)
SCM DUN.2020 GIURGIU - CSM BUZAU 3-0
Tepelea Ioana - Baiasu Andreea 3-0 (12-10; 11-8; 11-9)
Stanescu Maria - Dicu Alexandra 3-2 (11-8; 11-9; 5-11; 9-11; 15-13)
Palangean Iris - Calin Maria 3-0 (11-9; 11-7; 18-16)
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu:
-
DIVIZIA B FEMININ REZULTATE - CAMPIONAT NAȚIONAL PE ECHIPE SENIORI
RUNDA 1
CS FARUL C-TA II - CSM VICTORIA CAREI 2–3
Sebe Anamaria - Fejos Anna 3-0 (11-6; 12-10; 11-8
Urszly Timea - Dari Helga 0-3 (9-11; 5-11; 9-11)
Dragomir Denisa - Turner Andreea 1-3 (3-11; 11-6; 6-11; 7-11)
Sebe Ana Maria - Dari Helga 3-0 (11-4; 11-6; 11-6)
Urszly Timea - Fejos Anna 2-3 (9-11; 11-9; 11-4; 1-11; 3-11)
CSM MEDIAS - CSM MOINESTI II 3-0
Baltag Denisa - Casuneanu Briana 3-0 (11-4; 11-1; 11-8
Moga Madalina - Sebestin Delia 3-0 (11-8; 11-5; 11-5)
Moca Mara - Gheorghitoai Alexandra 3-0 (11-5; 11-7; 11-9)
SCM DUN.2020 GIURGIU - CSC DUMBRAVITA 2-3
Tepelea Ioana - Balint Andreea 0-3 (6-11; 10-12; 9-11)
Stanescu Maria - Moldovan Dora 3-2 (11-8; 8-11; 11-8; 7-11; 11-4)
Palangean Iris - Vlad Maria 3-1 (12-10; 11-9; 4-11; 11-8
Tepelea Ioana - Moldovan Dora 2-3 (11-3; 11-2; 11-13; 11-13; 4-11)
Stanescu Maria - Balint Andreea 0-3 (4-11; 2-11; 1-11)
LPS NROTARU C-TA I - CSM BUZAU 3-0
Dumitru Lorena - Dicu Alexandra 3-0 (11-6; 11-2; 11-6)
Baiasu Ioana - Baiasu Andreea 3-0 (11-8; 11-7; 12-10)
Dragulin Amalia - Calin Maria 3-1 (11-0; 8-11; 11-2; 11-7)
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu:
-
SUPERLIGA FEMININ REZULTATE - CAMPIONAT NAȚIONAL PE ECHIPE SENIORI
RUNDA 3
SCM GLORIA BUZAU - ACS DUMBRAVITA I 0-3
Caragea Claudia - Zanfir Andreea 2-3 (11-8; 11-9; 5-11; 7-11; 4-11)
Ungvary Evelyn - Toma Angelica 0-3 (3-11; 1-11; 5-11)
Boeriu Cezara - Ilie Mihaela 0-3 (4-11; 6-11; 4-11)
CS FARUL C-TA I - LPS NR CONSTANTA II 3-0
Zaharia Alina - Uritu Denisa 3-0 (11-6; 11-8; 11-9)
Zaharia Elena - Mei-Rosu Bianca 3-0 (11-7; 11-7; 11-8
Mitrofan Camelia - Teglas Andreea 3-0 (11-7; 12-10; 11-9)
CSM ARAD I - CSM MOINESTI I 3-1
Struna Adela - Caloianu Iuliana 3-1 (11-3; 11-7; 13-15; 11-6)
Barbu Ana - Manea Karla 2-3 (11-13; 12-14; 12-10; 13-11; 7-11)
Rus Irina - Ciubotariu Mihaela 3-0 (11-3; 11-4; 11-5)
Struna Adela - Manea Karla 3-2 (11-9; 14-12; 11-13; 11-6; 11-8
CSA STEAUA BUCURESTI - CSM BISTRITA I 3-2
Istrate Roxana - Clapa Andreea 3-0 (11-7; 12-10; 11-8
Szocs Bernadett - Plaian Tania 3-0 (11-2; 11-5; 11-6)
Hudusan Andreea - Singeorzan Ioana 1-3 (11-7; 4-11; 6-11; 2-11)
Istrate Roxana - Plaian Tania 0-3 (10-12; 10-12; 5-11)
Szocs Bernadett - Clapa Andreea 3-0 (11-9; 11-7; 11-5)
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu:
-
SUPERLIGA FEMININ REZULTATE - CAMPIONAT NAȚIONAL PE ECHIPE SENIORI
RUNDA 2
CSM MOINESTI - SCM GLORIA BUZAU 0-3
Manea Karla - Caragea Claudia 1-3 (4-11; 10-12; 12-10; 9-11)
Caloianu Iuliana - Ungvary Evelyn 1-3 (6-11; 10-12; 11-7; 5-11)
Ciubotariu Mihaela - Boeriu Cezara 0-3 (4-11; 5-11; 3-11)
CSA STEAUA BUCURESTI - CSM ARAD I 3-1
Szocs Bernadett - Barbu Ana 3-0 (11-6; 11-7; 11-4)
Istrate Roxana - Struna Adela 3-1 (11-8; 3-11; 11-6; 11-8
Hudusan Andreea - Rus Irina 0-3(8-11; 9-11; 8-11)
Szocs Bernadett - Struna Adela 3-0 (11-8; 11-9; 11-7)
ACS DUMBRAVITA I - CS FARUL C-TA I 1-3
Zanfir Andreea - Zaharia Alina 3-1 (5-11; 12-10; 11-4; 11-7)
Toma Angelica - Zaharia Elena 0-3 (7-11; 9-11; 2-11)
Ilie Mihaela - Mitrofan Camelia 2-3 (6-11; 5-11; 13-11; 11-8; 4-11)
Zanfir Andreea - Zaharia Elena 0-3 (6-11; 13-15; 10-12)
LPS NROTARU C-TA II - CSM BISTRITA I 1-3
Mei-Rosu Bianca - Clapa Andreea 3-2 (11-4; 11-8; 8-11; 8-11; 13-11)
Teglas Andreea - Plaian Tania 0-3 (6-11; 7-11; 10-12)
Uritu Denisa - Singeorzan Ioana 0-3 (5-11; 9-11; 8-11)
Mei-Rosu Bianca - Plaian Tania 0-3 (6-11; 0-11; 15-17)
Lasă un comentariu:
-
SUPERLIGA FEMININ REZULTATE - CAMPIONAT NAȚIONAL PE ECHIPE SENIORI
RUNDA 1
SCM GLORIA BUZAU - CSA STEAUA BUCURESTI 1-3
Ungvary Evelyn - Istrate Roxana 0-3 (11-13; 9-11; 3-11)
Caragea Claudia - Szocs Bernadette 0-3 (2-11; 5-11; 4-11)
Boeriu Cezara - Hudusan Andreea 3-0 (13-11; 11-4; 11-1)
Ungvary Evelyn - Szocs Bernadette 0-3 (3-11; 4-11; 8-11)
CSM BISTRITA I - CSM ARAD I 3-0
Plaian Tania - Barbu Ana 3-1 (11-1; 11-7; 9-11; 11-6)
Clapa Andreea - Struna Adela 3-2 (8-11; 11-8; 10-12; 11-4; 11-8
Singeorzan Ioana - Rus Irina 3-2 (11-4; 11-13; 11-6; 2-11; 11-2)
CS FARUL C-TA I - CSM MOINESTI 3-0
Zaharia Alina - Caloianu Iuliana 3-0 (11-3; 13-11; 11-5)
Mitrofan Camelia - Manea Karla 3-0 (11-4; 11-7; 11-9)
Zaharia Elena - Ciubotariu Mihaela 3-0 (11-4; 11-6; 11-5)
LPS N. ROTARU C-TA II - ACS DUMBRAVITA I 2-3
Mei-Rosu Bianca - Ilie Mihaela 3-1 (11-8; 11-7; 8-11; 11-7)
Uritu Denisa - Zanfir Andreea 0-3 (8-11; 10-12; 9-11)
Tegla Andreea - Toma Angelica 1-3 (7-11; 7-11; 11-9; 2-11)
Mei-Rosu Bianca - Zanfir Andreea 3-1 (10-12; 11-6; 11-9; 11-8
Uritu Denisa - Ilie Mihaela 0-3 (7-11; 5-11; 8-11)
- Aprecieri 2
Lasă un comentariu:
-
DIVIZIA B MASCULIN REZULTATE - CAMPIONAT NAȚIONAL PE ECHIPE SENIORI
SERIA 1 - Runda 3
CS TTT BUCURESTI - CSM MOINESTI 3-0
Macarenco Andrei - Sumanaru Catalin 3-0 (11-7, 13-11, 11-7)
Coroian George - Ciubotaru Andrei 3-1 (11-4, 5-11, 11-4, 11-8
Chiscop Bogdan - Barsa Ioan 3-0 (11-7, 11-6, 11-4)
CS SOMUZ Fălticeni - CS"U"CRAIOVA II 3-2
Mosneagu Marius - Rosu Adrian 3-0 (11-8, 11-3, 12-10)
Hasna Cosmin - Sora Sorin 1-3 (9-11, 11-9, 10-12, 6-11)
Nistor Dorel - Barbarasa Adrian 3-0 (11-4, 11-4, 11-5)
Mosneagu Marius - Sora Sorin 1-3 (7-11, 4-11, 11-4, 6-11)
Hasna Cosmin - Rosu Adrian 3-0 (11-3, 11-6, 11-5)
SCM DUN.2020 GIURGIU - LTNM TG.SECUIESC 3-0
Enciu Alexandru - Chelmus Ionut 3-1 (6-11, 11-9, 11-4, 11-9)
Virbanescu Petre - Finna Gabor 3-0 (12-10, 11-4, 11-1)
Doncea Catalin - Canea Kocsis Andras 3-1 (11-9, 9-11, 13-11, 11-2)
CSS OD.SECUIESC III - CSC DUMBRAVITA 1-3
Vetesi Norbert - Durdun Gheorghe 3-2 (11- 9, 11-9, 6-11, 8-11, 11-9)
Gereb Attila - Gheorghe Alex 0-3 (4-11, 9-11, 4-11)
Karacsoni Daniel - Mirea George 0-3 (7-11, 10-12, 11-13)
Vetesi Norbert - Gheorghe Alex 0-3 (3-11, 5-11, 3-11)
SERIA 2 - Runda 3
ACTT BUCURESTI I - CSM VATRA DORNEI 3-0
Murat Eris - Mihai Denis 3-0 (11-2, 11-2, 11-4)
Petrescu Liviu - Namuleac Ilie 3-0 (11-3, 11-8, 11-3)
Tudorache Viorel - Melinceanu Denis 3-0 (11-4, 11-4, 11-4)
CS RARIS TIMISOARA - CSM Zalău 3-0
Beca Iliesen Adrian - Pop Stefan 3-0 (11-7, 11-7, 11-6)
Cristanus Cristian - Iosif Patriciu 3-0 (11-8, 11-8, 11-8
Iana Remus - Pop Matei 3-0 (11-2, 11-5, 11-3)
CSS OD.SECUIESC II - CSS SF.GHEORGHE 3-0
Sanduly Levente - Bokor Zoltan 3-1 (11-6, 11-2, 7-11, 11-6)
Jenei Barnabas - Marton Adam 3-1 (11-3, 6-11, 11-4, 11-2)
Mozes Botond - Jakabos Andor 3-0 (11-2, 11-2, 11-5)
ACS DUMBRAVITA CSM CRAIOVA 3-2
Moldovan Daniel - Angel Patrik 3-0 (11-6, 11-9, 11-5)
Roman Bogdan - Barbulescu Cristi 0-3 (7-11, 8-11, 9-11)
Sorescu Deian - Jumara Cristian 3-1 (11-7, 11-8, 9-11, 11-8
Moldovan Daniel - Barbulescu Cristi 0-3 (8-11, 9-11, 8-11)
Roman Bogdan - Angel Patrik 3-0 (11-6, 11-7, 11-8
- Aprecieri 2
Lasă un comentariu:
Who has read this thread:
Lasă un comentariu: