Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Sa ne mai inveselim putin

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Anunț important pentru toți țiganii din România:
    Dacă ați fost răniți într-un accident,
    dacă sunteți blocați într-o casă în flăcări,
    dacă faceți infarct și în orice situație în care vă este pusă viața în pericol,
    țineți minte noul număr UNIC pentru apelurile de URGENȚĂ :
    07839338908137434920134898234100847883388920101770 01 6541019.
    Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

    Comentariu


    • domnule liuian,pasarica nu are sot are cuib,sa cautam sa descifram din tainele lui florentin titus vasilescu ceea ce insemana rebus !

      Comentariu


      • Motociclistul, un om cinstit, după ce lovește din greșeală un cocoș care umblă aiurea pe șosea,
        se ?ntoarce și se duce la casa din care crezuse că ieșise pasărea:
        -Doamnă mi-e teamă că v-am omor?t cocoșul, însă aș dori să mă revansez și să îl înlocuiesc.
        -Cum vrei- răspunde bătr?na- Mergi în spatele casei și acolo vei găsi cotețul cu găini.
        Ultima editare de Liuian; 25.mai.2020, 21:36.
        Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

        Comentariu



        • 4 studenți în Regie, seara, înainte de somn, stau în paturile lor și discută: Primul:
          – Fraatee, mooor de foame, ce naiba facem? Al doilea:
          – Am o idee, hai să creștem un porc! O să avem și carne și salam, de toate! Al treilea:
          – Băh, ești nebuuun? E prea multă murdărie!
          Al patrulea, uit?ndu-se la dezordinea din cameră, vesela nespălată, ciorapii aruncați prin toată camera…:
          – N-are nimic, se va adapta!
          Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

          Comentariu


          • Secretara către seful ei:
            – Am doua vești: una bună, alta rea.
            – începe cu cea bună.
            – Nu ești steril.


            - Iubitule, vino repedeeee! A dat Chelsea gol! Uraaaa!
            - Pfff, tocmai acum cand a trebuit sa merg la baie…Cine l-a dat?
            - Samsung!
            Ultima editare de Bogdan V; 21.iun.2020, 12:10.
            Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

            Comentariu


            • - Iubitule, vino repedeeee! A dat Chelsea gol! Uraaaa!
              - Pfff, tocmai acum cand a trebuit sa merg la baie…Cine l-a dat?
              - Samsung!
              Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

              Comentariu


              • Cu riscul de a fi banat ,Clau ,motane ,Marcele ,Gelule ...............opritil in p...mea ca sintem o tara care are simtul umorului..........pai daca astea sint bancuri probabil ca exista si virusul ..p...robabil..sa fie pace
                https://www.youtube.com/watch?v=oH2z...f7KaVQ&index=6

                Comentariu


                • https://www.youtube.com/watch?v=oH2z...f7KaVQ&index=6

                  Comentariu


                  • Postat în original de Dantim Vezi post
                    Cu riscul de a fi banat ,Clau ,motane ,Marcele ,Gelule ...............opritil in p...mea ca sintem o tara care are simtul umorului..........pai daca astea sint bancuri probabil ca exista si virusul ..p...robabil..sa fie pacehttps://www.youtube.com/watch?v=oH2zXEu7nTc&list=RDMMQHCGNf7KaVQ&index=6
                    Sa rad?... sa plang? (sa te deplang?)....
                    as vrea, la suflet sa te strang!
                    Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

                    Comentariu


                    • https://www.youtube.com/watch?v=Xgzd...&start_radio=1

                      Comentariu


                      • nici nu ma mir ca a secat forumul cu postari

                        Comentariu


                        • https://www.youtube.com/watch?v=LarG...GemVno&index=7

                          Comentariu




                          • pentru aplau....daci !25 de ani de la moartea acestui talent deosebit.

                            Comentariu


                            • Medicii, nu recomanda ascultarea fanfarei in pozitie culcata si inconjurat de rude.
                              Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

                              Comentariu


                              • Comentariu



                                • Prietenii mei mi-au spus că sunt cel mai chitros om din lume.
                                  Așa că astăzi, ca să le dovedesc contrariul, le-am dat o bere.
                                  Nici așa n-au fost mulțumiți….ei ar fi vrut câte o bere de fiecare...


                                  Din instructiunile politiei engleze pentru femeile politist:
                                  – Daca sunteti atacata de un barbat cu intentia de a va viola,
                                  incercati sa va aparati folosind bastonul de cauciuc din dotare.
                                  Daca acesta nu ajuta, atunci trageti un foc de avertizare cu pistolul.
                                  Daca nici asta nu-l sperie pe agresor, atunci dezbracati-va si incercati macar sa simtiti ca lumea toata placerea…
                                  Ultima editare de Bogdan V; 28.mai.2020, 20:33.
                                  Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de Liuian Vezi post
                                    dezbracati-va si incercati macar sa simtiti ca lumea toata placerea..
                                    Chiar asa?!..

                                    Comentariu


                                    • Femeia de serviciu merge la poliție să facă reclamație: cică ar fi fost violată.
                                      Polițiștii o întreabă:
                                      – Povestiți-ne ce s-a ?ntamplat exact.
                                      – Să vedeți că spălam pe jos și deodată a apărut un bărbat în spatele meu.M-a atacat de la spate.
                                      – Și nu ați încercat să fugiți?
                                      – Dar cum să fi fugit? La dreapta perete, la stânga perete, în spate bărbatul, iar în față spălasem deja pe jos…
                                      Ultima editare de Liuian; 29.mai.2020, 18:19.
                                      Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de Liuian Vezi post
                                        La dreapta perete, la stânga perete, în spate bărbatul, iar în față spălasem deja pe jos…
                                        - Chiar asa?
                                        - Chiar asa! , pentru ca daca nu ar fi, nu s-ar povesti!
                                        Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

                                        Comentariu


                                        • Era tot englezoaica?
                                          TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de FlorinBN Vezi post
                                            Era tot englezoaica?
                                            Se pare ca, da....
                                            Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

                                            Comentariu


                                            • Dupa razboi, o maicuta ii povestea unui tanar din sat prin ce a trecut:
                                              “Au venit germanii si ne-au violat pe toate… bine, cu excepția sorei Margareta.
                                              Cand au venit rușii, iar ne-au violat pe toate… bine, cu excepția sorei Margareta.
                                              Apoi, a venit armata SUA ca sa ne elibereze si din nou ne-au violat pe toate … bine, cu excepția sorei Margartea.
                                              “Tanarul:
                                              -“Dar ce avea maicuta, sora Margareta? Mirosea urat, era batrana,era bolnava, urata??
                                              Maicuta:
                                              -“Nu,nu, dar ei nu-i prea placeau chestiile astea…”
                                              Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

                                              Comentariu


                                              • Sotia catre sot:
                                                - Merg la vecina pentru 5 minute…
                                                Te rog sa amesteci in oala, la fiecare juma’ de ora!

                                                Studentul arab se scuza ca a intarziat la cursuri:
                                                - Sa vedeti, a stat pe loc tramvaiul, ca a trecut tovarasul Ceausescu cu camasa in gura!
                                                - Cum adica "a trecut cu camasa in gura"?
                                                - Pai, asa zice tot oameni din tramvai: "Uite-l, iar trece asta, cucamasa in gura lui"!

                                                Un batranel pitic este dus la inchisoare si este pus in celula cu 3 negri.
                                                Dupa un timp, el il intreba pe primul:
                                                - Cati ani ti-au dat?
                                                - 5! raspunse el!
                                                - De ce?
                                                Pai in Afica am fost lovit de o masina si am fost acuzat de zbor neindentificat!
                                                Il intreba pe al doilea:
                                                Cati ani ti-au dat?
                                                - 10! raspunse el.
                                                - De ce?
                                                - Cand am fost in Afica am fost lovit de o masina si am aterizat la un om in curte
                                                si am fost acuzat de zbor neidentificat si violare de domiciliu!
                                                Il intreba pe al treilea;
                                                - Cati ani ai primit?
                                                - 15! zise el!
                                                - De ce?
                                                - Pai cand am fost in Africa am fost lovit de o masina, am ajuns in curtea unui om,
                                                iar el a iesit, m-a injunghiat si am fost acuzat de zbor neindentificat ,
                                                violare de domiciliu si ,,port” de arma alba!
                                                Ultima editare de Bogdan V; 21.iun.2020, 12:16.
                                                Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

                                                Comentariu


                                                • Studentul arab se scuza ca a intarziat la cursuri:
                                                  - Sa vedeti, a stat pe loc tramvaiul, ca a trecut tovarasul Ceausescu cu camasa in gura!
                                                  - Cum adica "a trecut cu camasa in gura"?
                                                  - Pai, asa zice tot oameni din tramvai: "Uite-l, iar trece asta, cucamasa in gura lui"!
                                                  Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

                                                  Comentariu


                                                  • Un batranel pitic este dus la inchisoare si este pus in celula cu 3 negri.
                                                    Dupa un timp, el il intreba pe primul:
                                                    - Cati ani ti-au dat?
                                                    - 5! raspunse el!
                                                    - De ce?
                                                    Pai in Afica am fost lovit de o masina si am fost acuzat de zbor neindentificat!
                                                    Il intreba pe al doilea:
                                                    Cati ani ti-au dat?
                                                    - 10! raspunse el.
                                                    - De ce?
                                                    - Cand am fost in Afica am fost lovit de o masina si am aterizat la un om in curte
                                                    si am fost acuzat de zbor neidentificat si violare de domiciliu!
                                                    Il intreba pe al treilea;
                                                    - Cati ani ai primit?
                                                    - 15! zise el!
                                                    - De ce?
                                                    - Pai cand am fost in Africa am fost lovit de o masina, am ajuns in curtea unui om,
                                                    iar el a iesit, m-a injunghiat si am fost acuzat de zbor neindentificat ,
                                                    violare de domiciliu si ,,port” de arma alba!
                                                    Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

                                                    Comentariu

                                                    Procesare...
                                                    X