Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

hai sa organizam un turneu

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    salutare
    am vazut ca voi v-ati intalnit dar pe mine unde m-ati lasat ha?
    si apropo in oradea se deschide o noua sala de tenis de masă si patron e un prieten de-al meu (tibi) sa veniti si sa nu ma faceti sa va mai astept mai ales pe cei din bucuresti mai!!!
    si mai apropo s-a organizat un turneu de tenis de masă in oradea dar l-a pus sambata la ora 12:00 si nu a venit mai nimeni asa ca am jucat cu ceva prieteni (si slayer) si apoi am plecat acasa (asa se intampla cand concursurile sunt organizate de persoane din afara sportului care nu au habar cu ce se mananca chestia). data viitoare cred ca o sa-l organizez eu, dar ma mai gandesc daca ma bag in asa ceva.
    nu mi-ati scris care e mai tare dintre voi!!

    Comentariu


    • #27
      Eu si valigti am jucat 4 meciuri si a fost 2-2 (cred ca fost blat )

      Valentin joaca ok, dar mai are de invatat - ca noi toti de altfel . Trebuie neaparat sa isi ia paleta, acum joaca cu ceva ingrozitor, mai rea decat cele din comert, e grea si nu sare deloc din ea... Oricum, maine sau poimaine ii vine paleta si o sa inceapa sigur sa ne puna probleme daca se intelege cu ea . Daca organizezi turneul te rog sa imi spui, ma gandesc serios sa vin...

      Multumesc,
      Eugen

      Comentariu


      • #28
        buna!! is vin la București ! daca va rog cand vin in buc imi aratati va rog un ii IDm-ul si sa mergem la o minge daca vreti !!!! :P

        multumesc
        Slayer (Tranulov)
        Lemn : Butterfly Kreanga Aeros
        FH : Butterfly Sriver FX 2,5
        BH : Donic Desto Metalic 2,1

        Comentariu


        • #29
          Pai sa ne spui cand vii, da?

          Comentariu


          • #30
            Slayer,poate venim in aceiasi perioada la București.Ar fi bine sa ajungem intr-o simbata si stam pina duminica seara.Ce zici facem o echipa?
            Mizutani SZLC
            Dignics 05

            Comentariu


            • #31
              hai veniti!
              numai sa nu amanati prea mult ca nu ma mai bateti
              (glumesc evident)
              ar fi bine sa ne intalnim cat mai multi de pe forum in sala

              Comentariu


              • #32
                haideti baieti, va asteptam, stergem noi mesele, spalam pe jos in sala, va asteptam cu cafeaua...

                Cand veniti?

                Comentariu


                • #33
                  Eugen, vezi ca daca trag si ei de tine si nu poti sa-i refuzi tre' sa dai o tura prin toata tara București - Suceava - Oradea - București (cred ca-s mai mult de 1000km )

                  Comentariu


                  • #34
                    da, promit ca daca ei vin pana in bucuresti si eu o sa ma duc in deplasare.
                    Vai ce departe e....

                    Comentariu


                    • #35
                      bun!! cand ajung la Buc va anunt!! ar trebui sami dati un nr de tel sa yahoo mes!!! sa va pot anunta
                      Lemn : Butterfly Kreanga Aeros
                      FH : Butterfly Sriver FX 2,5
                      BH : Donic Desto Metalic 2,1

                      Comentariu


                      • #36
                        YM: eugen_eugen10
                        0722.531.421.

                        Comentariu


                        • #37
                          Urmatorul turneu...un mega turneu va fi la Suceava,in septembrie.Dorim ca toti cei inscrisi pina la aceea data pe forum, sa participe.
                          Mizutani SZLC
                          Dignics 05

                          Comentariu


                          • #38
                            eu vin. sper ca si ceilalti sa raspunda prezent.

                            Comentariu


                            • #39
                              Salutare,

                              La Brașov, din pacate, nu e nici o sala unde s-ar putea juca decent. Cei de acolo joaca prin baruri, sau la Centrul de tineret, unde nu e lumina buna, mese slabe, etc. Ar fi o promisiune la un liceu, dar mai e cale lunga.

                              In schimb, s-ar putea organiza o intalnire la Miercurea-Ciuc. Acolo e o sala foarte buna, cu 4 mese Andro de competitie. In Miercurea-Ciuc sunt 80 de jucatori ce joaca regulat, intr-un campionat local, pe 2 divizii. Daca sunteti interesati, mai tinem legatura.

                              Razvan

                              Comentariu


                              • #40
                                bine ai venit rasvane.
                                ce ziceti baieti de o echipa a forumului?

                                Comentariu


                                • #41
                                  bag eu seama ca katyacsinia si-a gasit partener de 'joaca' destul de aproape de el (pe razvan)

                                  Comentariu


                                  • #42
                                    Hm... ? O echipa a forumului zici ? da... ar fi bine , dar ce ne facem cu distantele astea ? Oricum chiar daca vom reusi lucrul asta o sa fie greu sa jucam contra unor echipe de divizie.
                                    Sint curios sa vedem citi dintre noi vor reusi sa ajunga in septembrie in Suceava la turneul care va fi organizat de Katyacsinia.
                                    Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
                                    Fete de palete tenis de masa
                                    TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

                                    Comentariu


                                    • #43
                                      Nu sunt echipe de divizie. Sunt jucatori din Miercurea-Ciuc sau imprejurimi, amatori.

                                      Comentariu


                                      • #44
                                        Am reusit sa batem citiva jucatori de la citeva cluburi.Cred ca in scurt timp ne vor cauta si ei pe noi.
                                        O echipa a forumului...suna bine.
                                        Poate-i gasim un nume.
                                        Mizutani SZLC
                                        Dignics 05

                                        Comentariu


                                        • #45
                                          aha !! suna bine! si eu vreau !! bagatima si pe mine intro echipa!! vreau sa joc!! sa bat pe cineva!! cat timp am fost in bulgaria simt ca am evoluat !!
                                          Lemn : Butterfly Kreanga Aeros
                                          FH : Butterfly Sriver FX 2,5
                                          BH : Donic Desto Metalic 2,1

                                          Comentariu


                                          • #46
                                            aha !! suna bine! si eu vreau !! bagatima si pe mine intro echipa!! vreau sa joc!! sa bat pe cineva!! cat timp am fost in bulgaria simt ca am evoluat !!
                                            Lemn : Butterfly Kreanga Aeros
                                            FH : Butterfly Sriver FX 2,5
                                            BH : Donic Desto Metalic 2,1

                                            Comentariu


                                            • #47
                                              ...avem noi grija
                                              Mizutani SZLC
                                              Dignics 05

                                              Comentariu


                                              • #48
                                                aveti grija ca slayer de cand se antreneaza in bulgaria zicea ca a progresat asa de mult incat o sa ne bata pe cam toti, asa ca trebuie neaparat sa progresam si noi ca sa facem fata acestui adevarat slayer de jucatori de tenis de masă.
                                                cand vine (zicea ca peste 2 sapt) am sa il supun unui examen amanuntit si promit sa fiu exigent, si binenteles am sa va comunic rezultatul. Daca trece prin bucuresti mai intai ii rog pe eugen, costin si valentin sa-l examineze la sange si sa ne spuna si noua daca trece clasa sau nu.
                                                cat despre mine numai de bine, am mai trecut astazi unul de pe lista celor care ma bateau regulat pe lista celor pe care ii bat regulat (asta e viata din pacate.........pentru ei)

                                                Comentariu


                                                • #49
                                                  ...urmeaza 3 si 4 septembrie Suceava.
                                                  Probabil 30 octombrie Oradea...
                                                  Mizutani SZLC
                                                  Dignics 05

                                                  Comentariu


                                                  • #50
                                                    ati renuntat la echipa forumului?
                                                    hmmmm interesanta idee ... poate se face si o superliga
                                                    blade> Butterfly - Schlager Carbon
                                                    FH> Donic Coppa Tenero 2.1 red
                                                    BH> Donic Coppa Tenero 2.1 black

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X