Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Despre izolare si COVID-19

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Despre izolare si COVID-19

    M?i oameni buni , cum va mai petreceti timpul,nu va este dor de tenis?Ce credeti ca va urma?
    Ultima editare de Bogdan V; 01.apr.2020, 12:53.
    Liviu Petrescu

  • #2
    Parerea unui medic virusolog german:
    Liviu Petrescu

    Comentariu


    • #3

      ......idei trasnite
      Ultima editare de Dumitrescu Cornel; 31.mar.2020, 12:16.

      Comentariu


      • #4
        Pentru plictiseala!
        Liviu Petrescu

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de petrescu liviu Vezi post
          M?i oameni buni , cum va mai petreceti timpul,nu va este dor de tenis?Ce credeti ca va urma?
          hmmm ! Ce intrerbare fara raspuns!

          Comentariu


          • #6
            Liviu Petrescu

            Comentariu


            • #7
              https://horeabadau.ro/2020/03/29/gata-cu-spaima/
              Liviu Petrescu

              Comentariu


              • #8
                Asta nu este pacaleala,azi ma oprit politia sa verifice hirtiile alea de cac.. degeaba,o capra de politista a notat datele pe un caiet dupa care mia zis sa ii arat talonul masinii sa vada doar ITPul masiniidaca masina era furata

                Comentariu


                • #9
                  Chiar sa uitat prin geam la pagina care a cerut-o si care i-am si aratat-o

                  Comentariu


                  • #10
                    Si nu era furata?!?)))

                    Comentariu


                    • #11
                      Postat în original de Dantim Vezi post
                      Asta nu este pacaleala,azi ma oprit politia sa verifice hirtiile alea de cac.. degeaba,o capra de politista a notat datele pe un caiet dupa care mia zis sa ii arat talonul masinii sa vada doar ITPul masiniidaca masina era furata
                      Totuși să vedem partea plină a paharului ....... ai scăpat ..... nu ți-a dat extemporal la limba română!
                      Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
                      FH: Butterfly - Dignics 80
                      BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

                      Comentariu


                      • #12
                        Postat în original de Dantim Vezi post
                        Asta nu este pacaleala,azi ma oprit politia sa verifice hirtiile alea de cac.. degeaba,o capra de politista a notat datele pe un caiet dupa care mia zis sa ii arat talonul masinii sa vada doar ITPul masiniidaca masina era furata
                        pai cand ti-a vazut fata aia de gogosar imbibat in alcool, normal ca ti-a cerut si talonul...
                        blade : Xiom Hayabusa Z; fh Donic Bluestorm Pro; bh Donic Bluestorm Z2

                        Comentariu


                        • #13
                          o sa fie rau...
                          blade : Xiom Hayabusa Z; fh Donic Bluestorm Pro; bh Donic Bluestorm Z2

                          Comentariu


                          • #14
                            Tot gisca ai ramas Popescule,mai bine fata de gogosar decit fata de cur ca si fata ta

                            Comentariu


                            • #15
                              Pentru plictiseala!!!
                              Liviu Petrescu

                              Comentariu


                              • #16
                                Multumiri, senior Petrescu pt. acest mesaj optimist !

                                Comentariu


                                • #17
                                  Postat în original de petrescu liviu Vezi post
                                  nota 10.

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Sa privim si partea buna a lucrurilor, cei cu accidentari ( intinderi,tendinite,etc ) au posibilitatea prin aceasta pauza sa se refaca!
                                    Liviu Petrescu

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Apreciez !

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Din păcate, în acest moment nu este posibil să joci tenis de masă. De aceea, eu și fratele meu am decis să desfășurăm masa din bucătărie și să petrecem timp în carantină.

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          După o zi grea, vreau să mă odihnesc uit?ndu-mă la televizor sau citind o carte. Caut deci un fotoliu super, comod, care să stea la mine în sufragerie.

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Postat în original de ilonakaminska80 Vezi post
                                            Din păcate, în acest moment nu este posibil să joci tenis de masă. De aceea, eu și fratele meu am decis să desfășurăm masa din bucătărie și să petrecem timp în carantină.
                                            Postat în original de ilonakaminska80 Vezi post
                                            După o zi grea, vreau să mă odihnesc uit?ndu-mă la televizor sau citind o carte. Caut deci un fotoliu super, comod, care să stea la mine în sufragerie.
                                            Ce povesti are omu asta... doar ca sa isi faca reclama la un site cu mobila....
                                            Are adresa IP de Polonia dar face reclama mascata la un site romanesc de mobila.
                                            Evident am inlocuit linkul lui de mobila si l-am banat.
                                            lemn: Waldner Dotec Carbon
                                            fețe: Dignics 05/Dignics 05

                                            Comentariu

                                            Who has read this thread:
                                            Procesare...
                                            X