Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

CONCURS tenisdemasa.ro - 15 ani !

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• CONCURS tenisdemasa.ro - 15 ani !

16 iunie 2005 este data la care a fost înregistrat oficial domeniul www.tenisdemasa.ro.
    De 15 ani forumul este punctul de întâlnire al pasionaților de tenis de masă din România.
    De 15 ani forumul este partenerul circuitului de tenis de masă Amatur România, alături de care a crescut, s-a dezvoltat, s-a îmbunătățit.
    De 15 ani, prin intermediul forumului, comercianții de echipamente pentru tenis de masă și-au făcut cunoscute produsele și ofertele.
    De 15 ani forumul "colectează" aproape toate știrile și informațiile legate de tenisul de masă românesc și internațional.
    În 15 ani s-au strâns peste 9.000 de utilizatori care au creat peste 20.000 de topicuri ce totalizează mai bine de 500.000 de mesaje!!!

Cu această ocazie te provocăm la un CONCURS.

CE TREBUIE SĂ FACI?
    Lasă un mesaj în acest topic în care să ne spui care este cea mai amuzantă amintire/întâmplare de la masa de joc la care ai participat/asistat.
    (dacă e însoțită și de o fotografie/video este și mai bine)

ATENȚIE: Este permisă o singură postare/utilizator.

DURATA CONCURSULUI:
    Vor intra în concurs toate mesajele postate până în data de 21 iunie 2020, ora 23:59.

PREMII:
    1 x Față de paletă Butterfly DIGNICS 09C
    1 x Față de paletă Butterfly Tenergy 05
    1 x Față de paletă Butterfly Rozena
    1 x Față de paletă Butterfly Roundell
    10 x Tricouri Butterfly T-shirt Special
    10 x Huse de paletă Butterfly Round Case Logo 2019

Câștigătorii vor fi desemnați prin tragere la sorți (tombolă) care va fi efectuată la începutul lunii iulie 2020.

Concursul se adresează doar/tuturor utilizatorilor înregistrați pe forumul tenisdemasa.ro

Succes!
    luci_rac, Brulea Petre și 12 alții apreciază asta.

Decembrie 2019, Fălticeni, domnu’ Moldovan dând indicații))))))))
    rasvan și apreciază asta.
    “Sometimes I win, sometimes I learn”

Comentariu

5 Mai 2012, Top Arena - Bucuresti
      Nu este o amintire amuzanta dar este una foarte draga mie.
      Grupe superioare locul 2:
      Panea Ovidiu - de la care am si pierdut
      Paun Daniel
      Drenea Dan
      16'imi - vs Zamfir Ionel - am condus 2-0, apoi a revenit 2-2, si 8-2 pt el, nu stiu nici in ziua de azi daca "m-a lasat" sau a obosit, pt ca am castigat la avantaje ulterior.
      8'imi - vs Filimon Bogdan - care din pacate nu mai este printre noi, jucator cotat la momentul respectiv mult mai bun ca mine dar pe care l-am incomodat
      urmate apoi de 3 partide de "sah"
      Sferturi - Dumitru Gheorghe
      Semifinale - Bocaniala Norocel
      Finala - Dumitrescu Niculae

Prima cupa la un turneu A, si cea mai valoroasa pentru mine

Multumesc Amatur si tuturor colegilor intalniti in aproximativ 12 ani de activitate si multumesc tenisdemasa.ro

https://www.tenisdemasa.ro/forum/for...mai-2012?8755=

https://www.youtube.com/watch?v=vHW2...ature=emb_logo

Lemn: Bty BalsaCarbo X5 FL...?Be the change that you wish to see in the world.? - Gandhi
      FH: Butterfly Tenergy 05 2.1
      BH: Palio Aeolus 2.2 45* ................"Form is temporary. Class is permanent"

Comentariu

Cowboy-ul Amaturului!!!. La ora de muls.

Comentariu

ALBA IULIA 30 Noiembrie 2019,ca si la toate concursurile organizate de Emi strictetea si rigurozitatea nemțească este la ea acasa ,ca șef de grupa am cautat o minge scrisă cu nr mesei ca disperatul ca nu cumva toti cei din grupa sa fim descalificati ))), ca într-un final in aceasi zi sa imi iau revanșa în fața bunului meu prieten Put Gabriel.O zi frumoasa ,încoronata a doua zi cu Unirea.

Comentariu

Bună ziua.
            Întâmplate la un concurs A la Brăila.
            Jucam cu prietenul meu Adrian Ivan ( din același oraș amândoi) un meci oficial. Conduceam cu 2-0 la seturi și pe fondul relaxării și al priceperii adversarului meu mă egalează la seturi. Vine setul final, schimbăm terenul la 5-4, jucam strâns până la 10-10,ajungem la 11-10 pentru mine la care eu zic că trebuie să schimbăm terenul iar. Că doar de am ajuns la 11. Adi nedumerit schimbă terenul și pierde partida. Acum recunosc, a fost greșeala mea dar la momentul respectiv eu eram ferm convins ca am dreptate și așa este regulamentar.
            Și în ziua de astăzi am reproșuri de la domnul Ivan.

Comentariu

Cea mai amuzantă amintire au fost de fapt două, cu același amic, la o competiție în afara Amatur: la 1-2 la seturi s-a dus să-și felicite adversarul crezând că e 1-3, s-a terminat până la urmă 1-3. In alt meci, la 3-1 s-a dus în celălalt teren crezând că e 2-1 la seturi, când deja câștigase, l-a câștigat și pe următorul.

Sent from my moto g(7) power using Tapatalk

Comentariu

La un concurs la Slobozia, acum mai bine se un an, fiica mea mi-a areastat paleta și apoi îmi arăta pe margine și căteva scheme de încălzire, deși avea numai 3 ani...
                MX-P / R&B / MX-S
                "My goal is not to be better than anyone else, but to be better than I used to be."

Comentariu

La un concurs din jud Harghita, 2019, un jucator "nou nout" cu MP 0 , participa la un concurs Amatur pentru prima data, si cistiga direct locul I la categoria A+I. Ulterior am aflat ca jucase in Ungaria in ceva campionat regional. Acum chiar mi se pare amuzant cum "lupul-de categorie OPEN" a dat iama in tarcul cu "oi-de categorie A+I". Actualmente "lupul" joaca in haita lui,( la OPEN).

Comentariu

Turneu 27 iulie 2013 Dej prima mea lagatura cu acest circuit ,de atunci Dejul a ramas una din locatile mele preferate cu foarte multe amintiri frumoase si prieteni deosebiti

Comentariu

Greu să selectezi doar un moment. Totuși am profitat că domnul Moise a înregistrat meciul din care pun secvența următoare.

La mulți ani tenisdemasa.ro!
                      Ultima editare de Mihai905; 18.iun.2020, 16:16.
                      Lemn: Butterfly Photino
                      FH: Butterfly Dignics 05
                      BH: Tibhar Grass D.TecS

Comentariu

2019 turneu la dej,grupe superioare cu tintas adrian ,unde in setul doi am castigat cu 4 tusuri si 3 netzuri. Recunosc ,pina atunci nici unul nu am patit asa ceva , 7 puncte intr-un set. La multi ani ! "tenisdemasa.ro"
                        LEMN VISCARIA FH TENERGY 05 HARD BH TENERGY 05 HARD

Comentariu

La .multi ani!
                          blade : Butterfly Schlager AC; fh Tenergy 05/bh Evolution FX-S
                          Speed & Power

Comentariu

La mulți ani, tenisdemasa.ro!
                            Eu o să combin două imagini din două turnee Amatur:
                            Moinești 16.05.2015 - Când era să-i fur Intruder-ul lui Sebi Rojniță, noroc că nu mi-a intrat tot capul în cască, de arăt ca un alien - ciclop.
                            Brăila 06.11.2015 - Cu Marius și Mădălina la Turneul Pescarul AmaTur.

P.S.
                            Bonus o porție de saramură pentru gurmanzi!

Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

Comentariu

Turneul campionilor judeteni 2019 la Bistrița!!!
                              București 1, singura echipă care a câștigat toate 5 meciuri în inferioare, toate cu 3-1 (când un coechipier a pierdut un meci, ceilalți 3 au avut grijă să câștige). Îmi aduc aminte că primele 45 de minute am tremurat de emoții încontinuu pentru coechipierii mei. Pentru mine, cea mai tare competiție ever!!! Atunci când nu doar unul contează, ci întreaga echipă!!!

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Blade: Butterfly Primo Power Feeling
                              Fh: Nittaku Fastarc G-1
                              Bh: DHS Hurricane 3 Neo Provincial

Comentariu

Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X