Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

CONCURS tenisdemasa.ro - 15 ani !

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

07.09.2019 este data la care am luat contact pentru prima data cu acest minunat circuit. În grupele inferioare aveam sa joc cu cel care ma va elimina intr'un final din competitie și anume Radu. De atunci îmi doresc o revanșa, din păcate de câte ori ne'am mai întâlnit (3 ori dacă nu ma înșel) rezultatul a fost același. Revanșa e în așteptare

La mulți ani!

Comentariu

Anul trecut in octombrie, la Aiud, grupa superioara. Incep primul meci apoi dupa cateva schimburi, adversara ridica mana. Prind mingea in mana, ma uit in jurul meu sa caut vreo minge "aterizata" in tarc si nu vad nimic. Ma uit la Andra si-i spun ca am oprit ca a ridicat mana. Aaa, zice, nu, asa sunt eu, mai zvapaiata . Zambim amandoi si repetam punctul. Fix acelasi lucru s-a intamplat in meciul urmator cu Gelu din Targu Mures. Pana atunci si de atunci, n-am mai patit si nici auzit vreo chestie de genul asta . Din pacate poze/fimari nu am.
      La multi ani tenisdemasa.ro si abia astept sa ne vedem la turnee!

Comentariu

Cel mai interesant Turneu ...la un nivel foarte ridicat

Comentariu

23 august 2014 ,turneu Aplus la Bistrita , cazare la o pensiune intr- o camera cu 3 paturi la mansarda , Adi Dinu a pus rucsacul pe un pat de la margine, Nae Avram pe celalalt pat de la margine iar eu a trebuit sa aleg patul din mijloc, peste noapte am fost plouat, geamul de deasupra patului a ramas deschis.

Comentariu

Turneul Final Sibiu,meciul cu Fodoran Junior din grupele superioare,unde fiecare eram susținuți de prieteni.

Comentariu

La mulți ani tenisdemasa.ro!

Cea mai amuzantă amintire pe care o am este din 2017, când am mers la turneu la Râmnicu Vâlcea.

Trebuia să mă întâlnesc cu George Dospinescu la metrou la Lujerului să mă ia cu mașina. Am plecat în grabă de-acasă, iar în metrou mi-am dat seama că mi-am uitat acasă paleta și telefonul și nu stabilisem exact la care ieșire de metrou să ne întâlnim.

Când am ajuns la Lujerului m-am plimbat disperată vreo 10 minute între ambele guri de metrou până l-am văzut pe George și am răsuflat ușurată.

La turneu m-am descurcat binișor. La unele meciuri am jucat cu paleta lui George, la altele cu o paletă împrumutată de la standul Viva și am reușit să trec de grupa inferioară. Am fost foarte surprinsă și mândră de mine

Ultima editare de Tzupy; 21.iun.2020, 16:51.

Comentariu

Postat în original de alx_vass Vezi post
                2019 turneu la dej,grupe superioare cu tintas adrian ,unde in setul doi am castigat cu 4 tusuri si 3 netzuri. Recunosc ,pina atunci nici unul nu am patit asa ceva , 7 puncte intr-un set. La multi ani ! "tenisdemasa.ro"
                Daca se premiaza acest post, ai putea sa-i dai lui Adrian o fatza...
                Pentru cate a patimit

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Comentariu

La mulți ani tenisdemasa.ro!
                  Sunt foarte multe întâmplări amuzante la care am participat/asistat, unele sunt surprinse pe canalul meu de YouTube și pagina de FB "Tenis de masa Brasov".
                  17 Noiembrie 2018, Turneu B Brașov - protagonist Ștefan Patrick - serva NV

Ultima editare de Oktaw Marius; 21.iun.2020, 19:08.

Comentariu

Alaturi de Darius Movileanu - Campion european si modial la Tenis de masa
                    Aici eram la sala de sport a liceului Ion Heliade Radulescu din Targoviste in anul 2016 la Campionatul Judetean de Tenis de masa Dambovita!

Blade: XIOM Feel ZX3
                    Bh: XIOM OMEGA VII ASIA
                    Fh: XIOM OMEGA VII ASIA

Comentariu

Salutare! Sunt multe faze frumoase și multe amintiri, dar una de care ne-am adus aminte chiar azi după concursul de la Tulcea a fost acum 5 ani la un turneu la Brăila. Luasem bătaie de la Stamate Eduard în superioare după ce am condus cu 2-0 și 10-6 și ma plângeam apoi lui Manea Mihăiță... Între timp se anunță meciurile eliminatorii și pica Manea Mihăiță cu Stamate. Atunci Manea îmi spune "Vino sa vezi ce ușor îl bat pe Stamate, ca să înveți și tu". Începe meciul și Manea tot pierdea puncte, se face 2-1 pentru Stamate, iar Manea spune :" Vezi cum.... l-am obosit?" Bineînțeles ca a fost 3-1 pentru Stamate, dar Manea a rămas odihnit
                      Ultima editare de Iulian Gherasim; 21.iun.2020, 23:25.

Comentariu

Una din cele mai amuzante faze la care am asistat în cadrul unui concurs în circuitul Amatur, a fost aceasta.

Comentariu

Buna dimineata tuturor.La multi ani tenisdemasa.ro,la cat mai multi ani.In preambul suntem indemnati sa postam o intamplare amuzanta de la masa de joc.Eu am sa aleg sa postez altceva : am o bucurie enorma atunci cand la concursurile amatur ma rentalnesc cu prieteni buni cu oameni care se bucura ca te vad sau cu prieteni de o viata pe care ii i-am regasit in acest circuit.Bucurati-va de viata si de prietenie,face bine sufletului !

Comentariu

Au fost desemnati castigatorii concursului ??
                            Blade: XIOM Feel ZX3
                            Bh: XIOM OMEGA VII ASIA
                            Fh: XIOM OMEGA VII ASIA

Comentariu

Mulțumim pentru urări!

Avem câștigătorii tombolei "tenisdemasa.ro - 15 ani"

Față de paletă DIGNICS 09C - jacsonn
                              Față de paletă TENERGY 05 - luci_rac
                              Față de paletă ROZENA - patraulea1980
                              Față de paletă Roundell - Husagelu

Tricouri T-shirt Special - Călin Galban, manyaku88, Kantor Imre-Zoltan, Marian Irimia, Tzupy, alx_vass, Kralizec, Oktaw Marius, Iulian Gherasim, Flori Ana

Huse de paletă Round Case Logo - nick20mks, Aurelian Mihail, luci p, Aurel Fratea, Mihai 905, Brulea Petre, marcelgiosan, Constantin Sursilov, Chivaran Alin

Felicitări!

Pentru a intra în posesia premiilor, vă rog să trimiteți un mesaj privat cu datele de livrare.

Comentariu

Am trimis adresa de livrare dar nu stiu daca am postat bine...Dacă nu a ajuns..O să o pun aici...(mă pricep ceva mai bine la tenis decât la I.T.)cu mulțumiri Husagelu

Comentariu

Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X