Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

CONCURS tenisdemasa.ro - 15 ani !

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26

    Una din cele mai amuzante faze la care am asistat în cadrul unui concurs în circuitul Amatur, a fost aceasta.

    Comentariu


    • #27
      Buna dimineata tuturor.La multi ani tenisdemasa.ro,la cat mai multi ani.In preambul suntem indemnati sa postam o intamplare amuzanta de la masa de joc.Eu am sa aleg sa postez altceva : am o bucurie enorma atunci cand la concursurile amatur ma rentalnesc cu prieteni buni cu oameni care se bucura ca te vad sau cu prieteni de o viata pe care ii i-am regasit in acest circuit.Bucurati-va de viata si de prietenie,face bine sufletului !

      Comentariu


      • #28
        Au fost desemnati castigatorii concursului ??
        Blade: XIOM Feel ZX3
        Bh: XIOM OMEGA VII ASIA
        Fh: XIOM OMEGA VII ASIA

        Comentariu


        • #29
          Mulțumim pentru urări!

          Avem câștigătorii tombolei "tenisdemasa.ro - 15 ani"

          Față de paletă DIGNICS 09C - jacsonn
          Față de paletă TENERGY 05 - luci_rac
          Față de paletă ROZENA - patraulea1980
          Față de paletă Roundell - Husagelu

          Tricouri T-shirt Special - Călin Galban, manyaku88, Kantor Imre-Zoltan, Marian Irimia, Tzupy, alx_vass, Kralizec, Oktaw Marius, Iulian Gherasim, Flori Ana

          Huse de paletă Round Case Logo - nick20mks, Aurelian Mihail, luci p, Aurel Fratea, Mihai 905, Brulea Petre, marcelgiosan, Constantin Sursilov, Chivaran Alin

          Felicitări!

          Pentru a intra în posesia premiilor, vă rog să trimiteți un mesaj privat cu datele de livrare.

          Comentariu


          • #30
            Am trimis adresa de livrare dar nu stiu daca am postat bine...Dacă nu a ajuns..O să o pun aici...(mă pricep ceva mai bine la tenis decât la I.T.)cu mulțumiri Husagelu

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X