Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Târgoviște

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Târgoviște

    Daca stie cineva un antrenor de tenis in Targoviște sau in apropiere, as fi recunoscator daca ar posta aici numele dansului.
    Multumesc!
    Primorac Carbon An Off+
    FH:Bryce Speed Fx
    BH:Bryce Speed

  • #2
    Andrei,

    Daca ai posibilitatea sa vii, poti veni la Topoloveni (sunt vreo 50 km de la Targoviște). Avem si antrenor si robot si vrem sa devenim un mic club care sa pregateasca in special copii. Un fel de pepiniera.

    Numai bine!

    Sorin
    www.clubarena08.ro

    Comentariu


    • #3
      Eu as putea in principiu in weekend dat fiind ca sunt clasa a-11-a si am un program foarte aglomerat in timpul saptamanii.Singura posibilitate ar fi sa vin in weekend(sambata si duminica) o data la doua saptamani.(ca sa pot veni cu masina, cu tatal meu).Nu stiu daca si pe dumneavoastra va avantajeaza acest program.
      Astept un raspuns.Multumesc!


      Am uitat sa zic ca nu sunt incepator.....am mai facut antrenament aproximativ 2 ani in Targoviște, am participat la Olimpiada Sportului Scolar(faza nationala de 2 ori) si la alte concursuri prin tara.
      Primorac Carbon An Off+
      FH:Bryce Speed Fx
      BH:Bryce Speed

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de andrey_tgv
        Eu as putea in principiu in weekend dat fiind ca sunt clasa a-11-a si am un program foarte aglomerat in timpul saptamanii.Singura posibilitate ar fi sa vin in weekend(sambata si duminica) o data la doua saptamani.(ca sa pot veni cu masina, cu tatal meu).Nu stiu daca si pe dumneavoastra va avantajeaza acest program.
        Astept un raspuns.Multumesc!
        Am uitat sa zic ca nu sunt incepator.....am mai facut antrenament aproximativ 2 ani in Targoviște, am participat la Olimpiada Sportului Scolar(faza nationala de 2 ori) si la alte concursuri prin tara.
        De avantajat, programul trebuie sa te avantajeze pe tine, nu pe noi, cred eu. Oricum avand in vedere ca esti in clasa a 11-a trebuie sa pui accentul foarte mult pe carte, iar tenisul trebuie sa fie ca o supapa pentru momentele in care ti se ia de invatat (ai sa spui ca vorbesc exact ca parintii tai, stiu si asa e).
        In ceea ce priveste week-endurile, pentru moment noi facem tenis doar sambata de la ora 13.00, la sala de sport a Scolii generale. Faptul ca nu esti incepator este foarte bine pentru tine. Avem si noi cativa jucatori care joaca binisor si vom incepe sa formam si copii, asa ca parteneri iti vei gasi. Din cand in cand ne mai viziteaza si cativa jucatori de la Câmpulung care joaca in Superliga sau in Divizia A. De exemplu, sambata trecuta am facut ad-hoc un miniturneu unde am avut jucatori de toate nivelurile. Pe langa copiii de la noi de la sala , au fost Camelia Postoaca (vicecampioana europeana de juniori si membra a lotului national de juniori), Gabriel Postoaca (jucator de Superliga), Popescu Lucian (jucator de Divizia A), Petrescu Liviu (fost jucator in Divizia A).
        In concluzie, daca mai gasesti timp si pentru tenis si consideri ca efortul de a veni la Topoloveni nu este foarte mare, te asteptam cu drag sambata la antrenamentele noastre. Am insa rugamintea de a da un telefon eventual vinerea seara, pentru ca e posibil ca noi sa avem turneu si sa nu tinem antrenamentele (0723.33.64.55 sau sorin_botirca(at)yahoo.com).

        Spor la treaba!
        www.clubarena08.ro

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de sorin167
          Postat în original de andrey_tgv
          Eu as putea in principiu in weekend dat fiind ca sunt clasa a-11-a si am un program foarte aglomerat in timpul saptamanii.Singura posibilitate ar fi sa vin in weekend(sambata si duminica) o data la doua saptamani.(ca sa pot veni cu masina, cu tatal meu).Nu stiu daca si pe dumneavoastra va avantajeaza acest program.
          Astept un raspuns.Multumesc!
          Am uitat sa zic ca nu sunt incepator.....am mai facut antrenament aproximativ 2 ani in Targoviște, am participat la Olimpiada Sportului Scolar(faza nationala de 2 ori) si la alte concursuri prin tara.
          De avantajat, programul trebuie sa te avantajeze pe tine, nu pe noi, cred eu. Oricum avand in vedere ca esti in clasa a 11-a trebuie sa pui accentul foarte mult pe carte, iar tenisul trebuie sa fie ca o supapa pentru momentele in care ti se ia de invatat (ai sa spui ca vorbesc exact ca parintii tai, stiu si asa e).
          In ceea ce priveste week-endurile, pentru moment noi facem tenis doar sambata de la ora 13.00, la sala de sport a Scolii generale. Faptul ca nu esti incepator este foarte bine pentru tine. Avem si noi cativa jucatori care joaca binisor si vom incepe sa formam si copii, asa ca parteneri iti vei gasi. Din cand in cand ne mai viziteaza si cativa jucatori de la Câmpulung care joaca in Superliga sau in Divizia A. De exemplu, sambata trecuta am facut ad-hoc un miniturneu unde am avut jucatori de toate nivelurile. Pe langa copiii de la noi de la sala , au fost Camelia Postoaca (vicecampioana europeana de juniori si membra a lotului national de juniori), Gabriel Postoaca (jucator de Superliga), Popescu Lucian (jucator de Divizia A), Petrescu Liviu (fost jucator in Divizia A).
          In concluzie, daca mai gasesti timp si pentru tenis si consideri ca efortul de a veni la Topoloveni nu este foarte mare, te asteptam cu drag sambata la antrenamentele noastre. Am insa rugamintea de a da un telefon eventual vinerea seara, pentru ca e posibil ca noi sa avem turneu si sa nu tinem antrenamentele (0723.33.64.55 sau sorin_botirca(at)yahoo.com).
          Spor la treaba!

          ok.o sa va anunt cat de curand daca voi veni sigur.sunt hotarat in proportie de 90%, dar astept un raspuns si din partea parintilor.O sa va trimit un mail sau o sa va sun.Multumesc
          Primorac Carbon An Off+
          FH:Bryce Speed Fx
          BH:Bryce Speed

          Comentariu


          • #6
            Re: Targoviște

            Salut,Adelin Stanescu este numele meu,
            Ma aflu acasa la parinti in Targoviște cam 2-3 saptamani.
            As vrea sa stiu daca sunt jucatori in Targoviște sau prin împrejurime dornici de o partida de tenis de masă..daca sunt doritori mai multi nu-i problema,am cativa prieteni care joaca destul de bine(putem juca si pe echipe)nu la dublu!!!!
            In privinta locatiilor in Tgv cunosc o sala cu masa destul de buna,spatiu foarte generos iar un pret fara concurenta doar 2,5 ron pe ora de persoana...sau la Zoom dar aici nu e prea mult spatiu si preturile cred ca le stiti...
            Astept tel: 0730221862 sau MP
            toate cele bune!!!
            DHS Hurricane Long 5
            FH: Tenergy 05
            BH: Giant Dragon Talon

            Comentariu


            • #7
              Re: Targoviște

              Acesta a fost tot contul meu.Din pacate am uitat parola.
              Timo Boll Alc
              FH:Acuda S1
              BH:Acuda S2

              Comentariu


              • #8
                Re: Targoviște

                Nu inteleg de ce au fost sterse postarile??in fine orcum nu prea sunt jucatori dornici de o partida de tenis de masă prin targoviste
                DHS Hurricane Long 5
                FH: Tenergy 05
                BH: Giant Dragon Talon

                Comentariu


                • #9
                  Targoviște

                  Postat în original de adelin27
                  Nu inteleg de ce au fost sterse postarile??in fine orcum nu prea sunt jucatori dornici de o partida de tenis de masă prin targoviste
                  Foloseste forumul "Parteneri de antrenament" pentru a cauta persoane cu care sa joci. In acest forum e vorba de locatii unde se joaca tenis. Vezi putin si regulamentul acestei sectiuni din forum.
                  lemn: Waldner Dotec Carbon
                  fețe: Dignics 05/Dignics 05

                  Comentariu


                  • #10
                    Re: Targoviște

                    Ma scuzati,nu am fost atent,multumesc pentru ca ati mutat subiectul in sectiunea "Parteneri de antrenament".
                    DHS Hurricane Long 5
                    FH: Tenergy 05
                    BH: Giant Dragon Talon

                    Comentariu


                    • #11
                      Buna ziua, imi caut un loc unde pot juca un tenis in Targoviște, chiar si sa inchiriem o masa ceva daca imi gasesc macar un partener. Tel: 0721/225463 .

                      Comentariu


                      • #12
                        Ia legatura cu dl. Lazaroiu A . la tel 0733920481.

                        Comentariu


                        • #13
                          Targoviște - caut antrenor copii

                          sper sa gasesc aici, nu stiu unde sa caut in targoviste. Poate ma indruma cineva

                          Comentariu


                          • #14
                            Salut,
                            Cauta-l pe Alex, 0723581585.

                            Comentariu


                            • #15
                              multumesc, o sa il sun astazi
                              - - - Actualizat - - -
                              astept si alte propuneri
                              - - - Actualizat - - -
                              nu mai este nici un targovistean pe aici?
                              - - - Actualizat - - -
                              nimeni?

                              Comentariu


                              • #16
                                inca mai astept sugestii

                                Comentariu


                                • #17
                                  D-l Adrian Lazaroiu va poate oferi detalii complete -0733920481

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Postat în original de Dan2 Vezi post
                                    D-l Adrian Lazaroiu va poate oferi detalii complete -0733920481
                                    Dl ADRIAN a intocmit si cu mine un program tematic riguros de antrenament.
                                    1.LOVITURI PRECISE
                                    2. LOVITURI PUTERNICE
                                    Pt 1 m-a sfatuit sa inchid ochii si pt.2 sa lovesc in forta (tare)pe langa minge.

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Postat în original de dinicescuion Vezi post
                                      Dl ADRIAN a intocmit si cu mine un program tematic riguros de antrenament.
                                      1.LOVITURI PRECISE
                                      2. LOVITURI PUTERNICE
                                      Pt 1 m-a sfatuit sa inchid ochii si pt.2 sa lovesc in forta (tare)pe langa minge.
                                      banuiesc ca glumesti nu?

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Postat în original de valentin79 Vezi post
                                        banuiesc ca glumesti nu?
                                        desigur
                                        mult succes

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Postat în original de valentin79 Vezi post
                                          inca mai astept sugestii
                                          Dar ce a zis Alex?

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            am vb si cu el saptamana asta o sa ma duc sa vb la tgv

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Dragii mei ,nu stiu daca mai este valabila cererea,dar daca mai e valabila cunosc o persoana din republica MOLDOVA care ar fi dispusa sa antrenaze copiii.Lasati un numar de telefon pe site si o sa va sune dumnealui pentru a discuta toate detaliile.VA MULTUMESC ANTICIPAT.
                                              Ps. Este jucator antrenor profesionist si practica meseria de antrenor de 10 ani.Celelate detalii se vor discuta ,binenteles daca sunteti de acord,la telefon.
                                              Blade . PHOTINO
                                              Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                              Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Dl. Marcu, persoana respectiva e din Targoviște?

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Noi ne antrenam in fiecare marti si joi la sala de la liceul nr.3 de la ora 16 la ora 21! Acolo puteti venii sa jucam! Pentru antrenament personal nu face nimeni in Targoviște decat Alex care face cu copii!
                                                  FH/Butterfly Tenergy 05
                                                  Blade/DHS Hurricane King
                                                  BH/Butterfly Tenergy 05

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X