Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Bucuresti - Locatii de tenis de masa

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Postat în original de Liuian Vezi post
    Stie cineva, s-a redeschis sala din Grand Arena? Era un anunt ca se muta la etaj....
    nu. nu s-a redeschis.
    Killerspin Diamond CQ
    Tenergy 05
    Tenergy 05

Comentariu

Stie cineva, s-a redeschis sala din Grand Arena? Era un anunt ca se muta la etaj....
      Am trecut ieri pe la etaj, spatiul e mult mai mic si abia au evacuat ce fusese inainte. Slabe sanse mai fie sa fie ceea ce a fost, asa cum era sala, aia cu bunele si relele ei.

Ultimele vesti erau cum ca 01.10, dar probabil va mai dura.

Comentariu

• Alternative in zona?....Sau traversam orasul?

Comentariu

Alternative in zona?....Sau traversam orasul?
          Nu există. Sau există sala de antrenament a CSM București din subsol la Sun Plaza cu doua mese ocupate non-stop.

Comentariu

• Este cumva sala de tenis in zona piata Unirii sau piata Alba Iulia? Ms
            Nittaku violin​T80 / Baracuda

Comentariu

• Postat în original de adishorul Vezi post
              Este cumva sala de tenis in zona piata Unirii sau piata Alba Iulia? Ms
              din cate stiu eu, NU!
              PS: este, totusi, o sala la palatul copiilor, la d-l Macarenco, langa parcul tineretului.
              asta ar fi, sa zicem, mai aproape de p-ta unirii.
              Killerspin Diamond CQ
              Tenergy 05
              Tenergy 05

Comentariu

• Postat în original de Red1978 Vezi post
                din cate stiu eu, NU!
                PS: este, totusi, o sala la palatul copiilor, la d-l Macarenco, langa parcul tineretului.
                asta ar fi, sa zicem, mai aproape de p-ta unirii.
                Multumesc. Am mers cu metroul la IDM a fost ok.

Comentariu

• Postat în original de adishorul Vezi post
                  Multumesc. Am mers cu metroul la IDM a fost ok.
                  banuiesc ca stii ca exact langa e(ra) top tenis ...
                  Killerspin Diamond CQ
                  Tenergy 05
                  Tenergy 05

Comentariu

• Postat în original de Red1978 Vezi post
                    banuiesc ca stii ca exact langa e(ra) top tenis ...
                    Sigur ca da, acum ceva timp am fost si la un turneu la Top Tenis Arena ��

Comentariu

• Postat în original de Aurelian Mihail Vezi post
                      Am trecut ieri pe la etaj, spatiul e mult mai mic si abia au evacuat ce fusese inainte. Slabe sanse mai fie sa fie ceea ce a fost, asa cum era sala, aia cu bunele si relele ei.

Ultimele vesti erau cum ca 01.10, dar probabil va mai dura.
                      Spusu-mi-s-a, ca s-ar fi deschis sala de la Grand Arena, si ca sunt vreo 6 mese....

Comentariu

Spusu-mi-s-a, ca s-ar fi deschis sala de la Grand Arena, si ca sunt vreo 6 mese....
                        da, s-a redeschis, dar sunt cateva neajunsuri. adica vreo doua: mocheta pe jos si destul de cald.
                        Killerspin Diamond CQ
                        Tenergy 05
                        Tenergy 05

Comentariu

• Am fost la Grand Arena, dupa redeschidere. Mi se pare ok spatiul. Pare mai prietenos decat vechea locatie. Deocamdata, ca si temperatura, iarasi mi se pare ok (e totusi rece si afara) Nu m-a deranjat sa joc pe mocheta, insa nu stiu in timp cat o sa reziste. Sunt deja vreo 12 mese, cu posibilitatea de a creste numarul lor. Pretul este de 15 lei in cursul saptamanii si 20 in wk. Este interzis consumul bauturilor alcoolice in sala. O sa atasez si un scurt filmulet.

Comentariu

• Buna ziua, stie careva exact denumirea exacta a paletelor(daca sunt pre-asamblate) sau exact ce build custom au cele din IDM?

Comentariu

• 1.Este cald 2 au gauri in podea. 3 mocheta mi se pare proasta, mereu dupa ce iei mingea de pe jos are nisip,praf pe ea. 4 mesele is sub orice critica. 5 este asezata prost mai ales cand joci si iti trec clienti prin spate, pe mine unu ma deranjeaza cand joc, tre sa ma opresc cand trece cineva prin spate. 6 daca daca ajungi random la tenis nu ai cu ce palete sa joci, au buretele rupt etc. 7 fileu jalnic.8 nu au la vanzare produse, de niciun fel. 9 nu am vazut niciun vestiar. 10 doamna care e la casierie are
                              impresia ca lucreaza la o sala de tenis din londra si are salariu 10 mii de euro, ma pune la masa x unde fileul era vai mama lui si m am dus la alta masa, ca de ce nu vreau unde a zis ca asa ma trecut ea pe foaie ca is la masa x, mentionez ca doar o masa era ocupata.
                              clau apreciază asta.

Comentariu

• Postat în original de 88pendulum Vezi post
                                1.Este cald 2 au gauri in podea. 3 mocheta mi se pare proasta, mereu dupa ce iei mingea de pe jos are nisip,praf pe ea. 4 mesele is sub orice critica. 5 este asezata prost mai ales cand joci si iti trec clienti prin spate, pe mine unu ma deranjeaza cand joc, tre sa ma opresc cand trece cineva prin spate. 6 daca daca ajungi random la tenis nu ai cu ce palete sa joci, au buretele rupt etc. 7 fileu jalnic.8 nu au la vanzare produse, de niciun fel. 9 nu am vazut niciun vestiar. 10 doamna care e la casierie are
                                impresia ca lucreaza la o sala de tenis din aici londra si are salariu 10 mii de euro, ma pune la masa x unde fileul era vai mama lui si m am dus la alta masa, ca de ce nu vreau unde a zis ca asa ma trecut ea pe foaie ca is la masa x, mentionez ca doar o masa era ocupata.
                                Am fost acolo înainte de carantină. Personalul comunică brut. Covorul, așa cum s-a scris anterior, este foarte murdar. Nu este foarte plăcut să ridici o minge de tenis căzută de pe acest covor de fiecare dată. Mesele de tenis sunt situate aproape una de cealaltă, motiv pentru care întâlnești deseori jucători de la mesele de tenis vecine. Singurul avantaj pentru mine este că acest club sportiv este situat lângă casa mea.
                                Apropo, vă rog să-mi spuneți, în timpul carantinei, este permis să joace tenis cu prietenii pe stradă la masa de tenis din curtea casei? (teritoriul casei este deschis tuturor).

Comentariu

Procesare...
                                X