Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Bucuresti - Locatii de tenis de masa

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Bună ziua!

Referitor la întrebarea dvs, în curtea casei puteți juca cu cine doriți, dacă aveți o masă de tenis. Carantina în deplinul sens al termenului este definită de starea de alertă și se poate juca tenis de masă, așa cum de altfel se întâmplă și în parcuri. Meciuri de simplu.
    Mai trist este că nu vom juca în săli specializate prea curând. Și mai trist, cea mai bună sală de tenis de masă din București (TT Arena), s-a închis.

Comentariu

• Nu se lasa dl. Dutu !
      MARIUS67 și - Marcel - apreciază asta.

Comentariu

• Buna seara!
        Sunt nou mutat in zona Pacii/Gorjului
        Exista mese prin aceasta zona? Sau macar prin cartierul Militari ori Drumul Taberei?
        Scap relativ tarziu de la serviciu, dupa ora 18, si ma omoara traficul sa ajung in alte locatii.

Comentariu

• Salut! Stie cineva daca s-a schimbat nr de telefon de la Top tenis arena, cea de la idm? Am sunt pe urmatoarele nr de tel si nu sunt conectate
          0726805579
          0787393909

Trimis de pe al meu SM-N960F folosind Tapatalk

Comentariu

• Postat în original de Negoita Ionut Silviu Vezi post
            Salut! Stie cineva daca s-a schimbat nr de telefon de la Top tenis arena, cea de la idm? Am sunt pe urmatoarele nr de tel si nu sunt conectate
            0726805579
            0787393909

Trimis de pe al meu SM-N960F folosind Tapatalk
            Sala e închisă din primăvară, urmează să se redeschida curând într-o locație ce va fi comunicată cât de curând.

Sent from my moto g(7) power using Tapatalk

Negoita Ionut Silviu apreciază asta.

Comentariu

Procesare...
            X