Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Gura Humorului - Tabara ,, Tenis de Masa in Bucovina'' ed. IV 25.07 - 31.07 2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #31
    Ungureanu Adrian - Varianta 1
    Bl: Butterfly Timo Boll Spirit
    BH:Joola RHYZM-P
    FH: Butterfly Tenergy 05

    Comentariu


    • #32
      Acum aproape 10 ani, toamna lui 2006, primavara lui 2007 montam sistemele antiincendiu pentru compania Holzindustrie Schweighofer in Radauti ,lucrand in mare parte la mare inaltime pe benzile transportoare.De acolo de sus se vedea o parte din Bucovina ,toamna ,iarna ,primavara ,niste peisaje fantastice,am avut timp in decursul acelor luni sa mai si vizitez o parte ,ce mai, nemaipomenit.Dupa aceea am inceput sa caut despre Bucovina , o multime de articole,filme documentare etc . dar nu am mai reusit sa vin in zona.

      In urma cu 4 ani am fost contactat simultan de 2 bucovineni ,Marcu si Chirap ,pentru achizitia unor mese ,cateva la numar ,si de la primele discutii cu ce curier sa le trimit raspunsul meu a fost promt: Vin eu si le aduc,de fapt eu vroiam sa mai revad Bucovina ,nici pe Marcu ,nici pe Chirap nu-i cunosteam ,deci nu imi era de dragul lor.Sederea mea in acele locuri a fost scurta ,dar a avut un impact extraordinar,(dupa toate promovarile pe care le-am parcurs despre Bucovina ,dupa toate prezentarile care le-am urmarit cu un mare interes) intalnirea directa cu oameni locului, cu Bucovina insasi ,care m-a fermecat din nou.Atunci mi-am dat seama ca toate vorbele despre Bucovina,toate prezentarile ,toate mecanismele de promovare se pot reduce la cateva vorbe." VINO SI VEI VEDEA "."VINO SI BUCURA-TI SUFLETUL " "ESTE TARAMUL FRUMUSETILOR".


      Am facut aceasta divagatie in scop de multumire tuturor celor peste 35 de participanti la " Tabara de Tenis de Masa In Bucovina" care vin de la mari departari ,Ucraina,Moldova,Mangalia,Targoviste ,Braila,Toplita,etc si tuturor celor ce se vor mai inscrie incontinuare ,avind bucuria de a petrece clipe nemaipomenite in Bucovina.

      P.S.Acum la a IV-a editie a "Taberei de Tenis De Masa In Bucovina " dupa ce am vazut multe si mi-am petrecut multe clipe frumoase in Bucovina ,inclusiv ziua mea anul acesta am petrecut-o ca-n povesti la Bucovina,mi-am delectat sufletul ,eu tot vin in Bucovina de dragul lui Marcu si Chirap.Mi-e dor de voi.

      Acelasi EMI
      Ultima editare de Zosim1; 02.iul.2016, 01:28.

      Comentariu


      • #33
        Pe langa toti performeri din Ucraina,Moldova si Romania de aceasta data ni se alatura cel mai reprezentativ Club de Tenis de Masa din BANAT :"A.C.S DUMBRAVITA" Tripla Campioana a Romaniei 2014,2015,2016 .

        1.Madalina Pauliuc-Componenta echipei Campioane
        2.Andreea Balint-jucatoare tineret
        3.Bogdan Badea -component al lotului Romaniei de minicadeti
        4.Daniel Moldovan -component al lotului Romaniei de minicateti

        urmati de o intreaga echipa calauziti de sloganul sponsorului clubului."Pentru campionul din tine"

        5.Pauliuc Alesia
        6.Cotca Diana
        7.Cotca Dacian
        8.Badea Teodora
        9.Moldovan Dora
        10. Tarhuna Alin
        11.Girlea Maria
        12.Girlea Mihai
        13.Orban Madalina
        14.Lascu Mihai
        15.Muller Evelin -Ungaria .fica marii jucatoare de superliga ungara Emese Valics

        Insotiti de parinti.

        16.Girlea tata
        17.Girlea mama

        Si de antrenori

        18.Danila Mircea-Preparator fizic
        19.Husar Nicoleta-Antrenoarea A.C.S.Dumbravita
        -fosta antrenoare a Centrului olimpic Arad
        -fosta antrenoare centrului national de copii Spania
        -etc....
        Ultima editare de Zosim1; 03.iul.2016, 20:09.

        Comentariu


        • #34
          Din cauza unui deces in familie,cu regret se retrage Chiscop Bogdan!

          Comentariu


          • #35
            Eu as vrea sa ma inscriu doar pt turneul de sâmbătă la amatori Gabriel Iacob Iasi
            Blade : Spinlord Ultracarbon Def
            FH : Spinlord Degu 2.1 mm
            BH : Spinlord Sternenfall OX

            Comentariu


            • #36
              Postat în original de gabriel1962 Vezi post
              Eu as vrea sa ma inscriu doar pt turneul de sâmbătă la amatori Gabriel Iacob Iasi
              Cred ca dupa turneul din data de 9 iulie se v-a pregati anuntul turneului de dupa Tabara .Pana atunci un pic de rabdare.

              Comentariu


              • #37
                Grosu Misu - varianta 1.

                Comentariu


                • #38
                  nr nume loc var
                  1 Pralea Marius Botosani I
                  2 Pralea Horia Serban Botosani I
                  3 Pralea Gianina Botosani III
                  4 Pinzariu Teodor Botosani I
                  5 Puscasu Calin Botosani I
                  6 Stefanescu Claudiu Botosani I
                  7 Grosu Alex Botosani I
                  8 Mihai Alex Botosani I
                  9 Balauca Cornel Botosani A
                  10 Grosu Mihai Botosani I
                  11 Stoica Emanuel Mangalia I
                  12 Balbarau Razvan Mangalia I
                  13 Maxim Dorin Mangalia I
                  14 Constantinescu Alexia Mangalia I
                  15 Ilie Mara Mangalia I
                  16 Varlan Izabela Mangalia I
                  17 Tanase Alisa Mangalia I
                  18 Mitric Matei Mangalia I
                  19 Panaite Ionel Mangalia III
                  20 Chiurtu Viorel Mangalia III
                  21 Sterea Viorel Mangalia A
                  22 Constantinescu Nicoleta Mangalia III-
                  23 Constantinescu Claudiu Mangalia III-
                  24 Marin Cristi Braila I
                  25 Ion Marius Braila A
                  26 Pavlenco Iustina Ucraina I
                  27 Pavlenco Sorin Ucraina III
                  28 Savka Iana Ucraina I
                  29 Savka Andrei Ucraina III
                  30 Ovcinnikov Artem Ucraina I
                  31 Ovcinnikov Denis Ucraina III
                  32 Curinnoi Andrei Moldova I
                  33 Curinnoi Victor Moldova III
                  34 Curinnoi Liliana Moldova III
                  35 Daraban Alina Moldova III
                  36 Campian Zoltan Toplita I
                  37 Cotfas Gabriel Toplita I
                  38 Balla Peter Toplita I
                  39 Dragoman Antonescu Medias III
                  40 Dragoman Ana Medias III
                  41 Dragoman Andreea Medias I
                  42 Morosanu Marian Suceava II
                  43 Toporas Cosmin Suceava I
                  44 Ungureanu Adrian Suceava I
                  45 Neagoe Costin Bucuresti I
                  46 Girlea Viorica Bucuresti IV
                  47 Girlea Sotul Bucuresti IV
                  48 Girlea Maria Bucuresti IV
                  49 Girlea Mihai Bucuresti IV
                  50 Pauliuc Madalina Dumbravita IV
                  51 Pauliuc Alesia Dumbravita IV
                  52 Balint Andreea Dumbravita IV
                  53 Badea Bogdan Dumbravita IV
                  54 Badea Teodora Dumbravita IV
                  55 Moldovan Daniel Dumbravita IV
                  56 Moldovan Dora Dumbravita IV
                  57 Tarhuna Alin Dumbravita IV
                  58 Orban Madalina Dumbravita IV
                  59 Lascu Mihai Dumbravita IV
                  60 Danila Mircea Dumbravita IV
                  61 Husar Nicoleta Dumbravita IV
                  62 Cotca Dacian Oradea IV
                  63 Cotca Diana Oradea IV
                  64 Muller Evelin Ungaria IV
                  65 Diaconescu Lucian Targoviste I
                  66 Beltechi Dumitru Germania O
                  67 Chirap Dan Gura Humor O
                  68 Chirap Raluca Gura Humor O
                  69 Berila Radu Bacau II
                  70 Pantelimon Andi Bucuresti I
                  71 Miron Mihai Cluj Napoca I
                  72 Miron Adriana Cluj Napoca III
                  73 Banu Nicolae Cluj Napoca III
                  74 BanuAna Maria Cluj Napoca III
                  75 Gros Eduard Lupeni I
                  76 Gros insotitor I Lupeni III
                  77 Gros Insotitor II Lupeni III
                  78 Morun Marian Braila I
                  79 Morun Insotitor Braila III
                  80
                  81
                  Ultima editare de Zosim1; 06.iul.2016, 22:51.

                  Comentariu


                  • #39
                    As vrea sa-l inscriu pe Andi Pantelimon


                    Sent from my iPhone using Tapatalk

                    Comentariu


                    • #40
                      Se inscrie Andi Pantelimon Bucuresti 15 ani Varianta I

                      Comentariu


                      • #41
                        Miron Mihai - Varianta 1, plus 3 insotitori: Miron Adriana, Banu Nicolae si Banu Ana Maria varianta 3

                        Comentariu


                        • #42
                          Se inscrie Gros Eduard din Lupeni in tabara ( Varianta 1 la 950 de lei ) cu 2 insotitori (Varianta 2 ,550 lei ) .

                          Comentariu


                          • #43
                            Morun Marian,de Miercuri pana Duminica,cu insotitor pe aceasi perioada.

                            Comentariu


                            • #44
                              nr nume loc var
                              1 Pralea Marius Botosani I
                              2 Pralea Horia Serban Botosani I
                              3 Pralea Gianina Botosani III
                              4 Pinzariu Teodor Botosani I
                              5 Puscasu Calin Botosani I
                              6 Stefanescu Claudiu Botosani I
                              7 Grosu Alex Botosani I
                              8 Mihai Alex Botosani I
                              9 Balauca Cornel Botosani A
                              10 Grosu Mihai Botosani I
                              11 Stoica Emanuel Mangalia I
                              12 Balbarau Razvan Mangalia I
                              13 Maxim Dorin Mangalia I
                              14 Constantinescu Alexia Mangalia I
                              15 Ilie Mara Mangalia I
                              16 Varlan Izabela Mangalia I
                              17 Tanase Alisa Mangalia I
                              18 Mitric Matei Mangalia I
                              19 Panaite Ionel Mangalia III
                              20 Chiurtu Viorel Mangalia III
                              21 Sterea Viorel Mangalia A
                              22 Constantinescu Nicoleta Mangalia III-
                              23 Constantinescu Claudiu Mangalia III-
                              24 Marin Cristi Braila I
                              25 Ion Marius Braila A
                              26 Pavlenco Iustina Ucraina I
                              27 Pavlenco Sorin Ucraina III
                              28 Savka Iana Ucraina I
                              29 Savka Andrei Ucraina III
                              30 Ovcinnikov Artem Ucraina I
                              31 Ovcinnikov Denis Ucraina III
                              32 Curinnoi Andrei Moldova I
                              33 Curinnoi Victor Moldova III
                              34 Curinnoi Liliana Moldova III
                              35 Daraban Alina Moldova III
                              36 Campian Zoltan Toplita I
                              37 Cotfas Gabriel Toplita I
                              38 Balla Peter Toplita I
                              39 Dragoman Antonescu Medias III
                              40 Dragoman Ana Medias III
                              41 Dragoman Andreea Medias I
                              42 Morosanu Marian Suceava II
                              43 Toporas Cosmin Suceava I
                              44 Ungureanu Adrian Suceava I
                              45 Neagoe Costin Bucuresti I
                              46 Girlea Viorica Bucuresti IV
                              47 Girlea Sotul Bucuresti IV
                              48 Girlea Maria Bucuresti IV
                              49 Girlea Mihai Bucuresti IV
                              50 Pauliuc Madalina Dumbravita IV
                              51 Pauliuc Alesia Dumbravita IV
                              52 Balint Andreea Dumbravita IV
                              53 Badea Bogdan Dumbravita IV
                              54 Badea Teodora Dumbravita IV
                              55 Moldovan Daniel Dumbravita IV
                              56 Moldovan Dora Dumbravita IV
                              57 Tarhuna Alin Dumbravita IV
                              58 Orban Madalina Dumbravita IV
                              59 Lascu Mihai Dumbravita IV
                              60 Danila Mircea Dumbravita IV
                              61 Husar Nicoleta Dumbravita IV
                              62 Cotca Dacian Oradea IV
                              63 Cotca Diana Oradea IV
                              64 Muller Evelin Ungaria IV
                              65 Diaconescu Lucian Targoviste I
                              66 Beltechi Dumitru Germania O
                              67 Chirap Dan Gura Humor O
                              68 Chirap Raluca Gura Humor O
                              69 Berila Radu Bacau II
                              70 Pantelimon Andi Bucuresti I
                              71 Miron Mihai Cluj Napoca I
                              72 Miron Adriana Cluj Napoca III
                              73 Banu Nicolae Cluj Napoca III
                              74 BanuAna Maria Cluj Napoca III
                              75 Gros Eduard Lupeni I
                              76 Gros insotitor I Lupeni III
                              77 Gros Insotitor II Lupeni III
                              78 Morun Marian Braila I
                              79 Morun Insotitor Braila III
                              80
                              81

                              Comentariu


                              • #45
                                nr nume loc var
                                1 Pralea Marius Botosani I
                                2 Pralea Horia Serban Botosani I
                                3 Pralea Gianina Botosani III
                                4 Pinzariu Teodor Botosani I
                                5 Puscasu Calin Botosani I
                                6 Stefanescu Claudiu Botosani I
                                7 Grosu Alex Botosani I
                                8 Mihai Alex Botosani I
                                9 Balauca Cornel Botosani A
                                10 Grosu Mihai Botosani I
                                11 Stoica Emanuel Mangalia I
                                12 Balbarau Razvan Mangalia I
                                13 Maxim Dorin Mangalia I
                                14 Constantinescu Alexia Mangalia I
                                15 Ilie Mara Mangalia I
                                16 Varlan Izabela Mangalia I
                                17 Tanase Alisa Mangalia I
                                18 Mitric Matei Mangalia I
                                19 Panaite Ionel Mangalia III
                                20 Chiurtu Viorel Mangalia III
                                21 Sterea Viorel Mangalia A
                                22 Constantinescu Nicoleta Mangalia III-
                                23 Constantinescu Claudiu Mangalia III-
                                24 Marin Cristi Braila I
                                25 Ion Marius Braila A
                                26 Pavlenco Iustina Ucraina I
                                27 Pavlenco Sorin Ucraina III
                                28 Savka Iana Ucraina I
                                29 Savka Andrei Ucraina III
                                30 Ovcinnikov Artem Ucraina I
                                31 Ovcinnikov Denis Ucraina III
                                32 Curinnoi Andrei Moldova I
                                33 Curinnoi Victor Moldova III
                                34 Curinnoi Liliana Moldova III
                                35 Daraban Alina Moldova III
                                36 Campian Zoltan Toplita I
                                37 Cotfas Gabriel Toplita I
                                38 Balla Peter Toplita I
                                39 Dragoman Antonescu Medias III
                                40 Dragoman Ana Medias III
                                41 Dragoman Andreea Medias I
                                42 Morosanu Marian Suceava II
                                43 Toporas Cosmin Suceava I
                                44 Ungureanu Adrian Suceava I
                                45 Neagoe Costin Bucuresti I
                                46 Girlea Viorica Bucuresti IV
                                47 Girlea Sotul Bucuresti IV
                                48 Girlea Maria Bucuresti IV
                                49 Girlea Mihai Bucuresti IV
                                50 Pauliuc Madalina Dumbravita IV
                                51 Pauliuc Alesia Dumbravita IV
                                52 Balint Andreea Dumbravita IV
                                53 Badea Bogdan Dumbravita IV
                                54 Badea Teodora Dumbravita IV
                                55 Moldovan Daniel Dumbravita IV
                                56 Moldovan Dora Dumbravita IV
                                57 Tarhuna Alin Dumbravita IV
                                58 Orban Madalina Dumbravita IV
                                59 Lascu Mihai Dumbravita IV
                                60 Danila Mircea Dumbravita IV
                                61 Husar Nicoleta Dumbravita IV
                                62 Cotca Dacian Oradea IV
                                63 Cotca Diana Oradea IV
                                64 Muller Evelin Ungaria IV
                                65 Diaconescu Lucian Targoviste I
                                66 Beltechi Dumitru Germania O
                                67 Chirap Dan Gura Humor O
                                68 Chirap Raluca Gura Humor O
                                69 Berila Radu Bacau II
                                70 Pantelimon Andi Bucuresti I
                                71 Miron Mihai Cluj Napoca I
                                72 Miron Adriana Cluj Napoca III
                                73 Banu Nicolae Cluj Napoca III
                                74 BanuAna Maria Cluj Napoca III
                                75 Gros Eduard Lupeni I
                                76 Gros insotitor I Lupeni III
                                77 Gros Insotitor II Lupeni III
                                78 Morun Marian Braila I-
                                79 Morun Insotitor Braila III-
                                80 Tanase Gabi Suceava II
                                81
                                Ultima editare de Zosim1; 08.iul.2016, 08:59.

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X