Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Ploiesti

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Ploiesti

Unde pot juca tenis de masa in Ploiesti si la ce pret ?
    Multumesc !

Re: tenis de masa in Ploiesti

Postat în original de Taquito
    Unde pot juca tenis de masa in Ploiesti si la ce pret ?
    Multumesc !
    La Petrolu, dupa 6
    Schlager Carbon Off +
    FH: Xiom Vega Elite Max
    BH: Xiom Vega Europe Max

Comentariu

Re: Ploiesti

s-a demolat sala ,deci nu se mai poate juca.

Comentariu

la Sala sporturilor nu se mai joaca???erau mese inainte
        DHS Hurricane Long 5
        FH: Tenergy 05
        BH: Tenergy 05

Comentariu

Salut,
          si eu sunt interesat unde se poate juca tenis de masa in Ploiesti.
          Astept un raspuns de la cei care stiu.

Comentariu

Domnule Robert daca aflati ceva va rog sa-mi dati si mie un mesaj...multumesc
            DHS Hurricane Long 5

Comentariu

Postat în original de adelin27
              Ploiesti-ul este ''sec'' in ceea ce inseamna tenisul de masa jucat asa cum trebuie si pe ce trebuie... prin implicarea unor baieti deosebiti, se poate juca insa absolut bestial martea si joia la Baicoi intre orele 6-9...trebuie sa vorbiti cu Luci Bozga sau Victor Foca despre costuri, taxe si alte detalii...ii gasiti pe acest forum...profit inca o data de acest raspuns sa ii felicit pentru conditiile pe care le-au realizat, si stiu foarte bine ca n-a fost usor deloc
              Schlager Carbon Off +

Comentariu

Postat în original de horia
                Ploiesti-ul este ''sec'' in ceea ce inseamna tenisul de masa jucat asa cum trebuie si pe ce trebuie... prin implicarea unor baieti deosebiti, se poate juca insa absolut bestial martea si joia la Baicoi intre orele 6-9...trebuie sa vorbiti cu Luci Bozga sau Victor Foca despre costuri, taxe si alte detalii...ii gasiti pe acest forum...profit inca o data de acest raspuns sa ii felicit pentru conditiile pe care le-au realizat, si stiu foarte bine ca n-a fost usor deloc
                Multumesc mult domnu' Horia,puteti sa-mi dati si mie prin MP un nr de tel al domnului Luci Bozga sau Victor Foca??
                v-as fi foarte recunoscator..multumesc
                DHS Hurricane Long 5

Comentariu

Postat în original de horia
                  Multumesc mult domnu' Horia,puteti sa-mi dati si mie prin MP un nr de tel al domnului Luci Bozga sau Victor Foca??
                  v-as fi foarte recunoscator..multumesc
                  Incearca te rog sa cauti pe forum, e foarte probabil sa fie mentionate undeva...
                  Schlager Carbon Off +

Comentariu

Domnu Horia, dvs jucati la baicoi la sala specificata mai sus?sau unde jucati dvs??As vrea si eu sa joc cu dvs,se poate?
                    DHS Hurricane Long 5

Comentariu

Domnu Horia, dvs jucati la baicoi la sala specificata mai sus?sau unde jucati dvs??As vrea si eu sa joc cu dvs,se poate?
                      trec destul de des pe la sala...ne putem intalni acolo
                      Schlager Carbon Off +

Comentariu

ploiesti

Buna seara,
                        Sunt un cetatean din ploiesti , si as vrea sa stiu in Ploiesti unde se poate juca tenis de masa?
                        Stiu ca a fost odata ( de curand) pe Paltinis.... a fost la fostu' Why-not.... mai este doar la Musca la facultate cand nu este frig.
                        In alte parti mai stie cineva? si daca se poate sa nu fie asa de scump ca in alte orase sunt baruri unde te duci si te joci cat vrei fara sa platesti .... sau tot felu' de organizatii de tineret unde au mese de ping-pong si mai multe.....
                        Deci cine ma poate ajuta si pe mine? Oricum sunt amator si incepator sa nu ma trimita cineva la vre-un club cum era la Ilie Oana , unde nu primea decat pentru performanta.
                        La sala sporturilor acum cativa ani buni stiu ca erau mese de tenis doar veneai cu paletele , mingiile si fileu , acum nu am mai vazut.
                        Deci cine ma poate ajuta ?:-s
                        Va salut !

Comentariu

Re: ploiesti

Salut,
                          Ultima oara cand am trecut prin Ploiesti (acum doua saptamani) am jucat tenis de masa intr-un barulet din Baraolt. Cum vii dinspre centru pe 23 August prima strada la dreapta dupa Mos Craciun. E cam inghesuit si sunt doar vreo 4 mese, dar ai zis ca esti incepator deci o sa te descurci. Au si palete decente in cazul in care nu ai deja ceva mai bun.

Comentariu

langa 23 august unde zici tu ...... este la "Paltinis" unde s-a desfiintat ca s-a dus un prieten de-al meu si i-a zis ca nu mai este , in vest stiu ca era la fostul Why-not unde avea si 4 mese de biliard si l-a desfiintat adica este inchis de 4 zile... si deobicei cand inchide asa brusc asa ramane )
                            la Musca langa facultate e prea frig acolo
                            si in alta parte nu mai stiu unde se poate juca tenis de masa in ploiesti
                            stie cineva ? si totusi sa nu fie foarte scump .
                            Dar eu nu inteleg de ce in alte orase sunt mese gratis si aici nici macar cu bani nu sunt) adica la sala Olimpia ar treb sa amenajeze cateva mese si gata? si sa vina omul cu paletele lui , mingiile lui si fileu' lui eventual .
                            Chiar e un oras foarte idioat Ploiesti-ul , parca este la 1000 km de un oras mare ca Bucuresti sau Brasov :-j .

Comentariu

Eu aici ziceam ca e baruletul. Cand am fost eu acum 2 saptamani era deschis si era chiar multa lume.

Comentariu

Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X