Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Eforie Nord- Vila OZON : cazare si locatie antrenament-masa ittf

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Hei, Claudiu!...tu esti deja de-al casei!!...
    Ok...imi fac ""mea culpa" ca nu te-am mentionat in grupul din vara asta!
    Acum, si cu Clau in echipa sezonului, pot spune ca am avut in 2019 o "artilerie grea" (cu atatea nume grele - jucatori si organizatori de turnee ) !
    Xiom -Mitzutani - Xiom

Comentariu

• Buna seara,

Vreau sa multumesc colegului si prietenului meu din Amatur, George Lica, pentru conditiile excelente de cazare de la Vila Ozon si pt posibilitatea ca in fiecare din ultimile 3 seri cand am stat in Eforie Nord sa facem niste antrenamente de calitate cu alti colegi din tara care au dorit sa participe, intr-o locatie super si cu respectarea tuturor regulilor impuse de actuala pandemie ! Voi face tot posibilul sa ma intorc la inceputul lunii septembrie !
      Johnny Plaiasu, GigiC și 3 alții apreciază asta.

Comentariu

• Salutare,
        Am avut onoarea să joc câteva meciuri cu domnul George. Vă recomand ca atunci când sunteți în apropiere de Eforie Nord să îl căutați și să puneți de un tenis de masă de calitate.
        Mult respect. Să o țineți tot așa!
        Cârnu Mihail Mirel
        GigiC și tavy apreciază asta.

Comentariu

• Tocmai am plecat din Eforie Nord ,de unde m-am OZON-ificat la prietenul nostru Georgel Lica !Am avut o saptamana perfecta ,o gazda desavarsita si un sejur de exceptie!Cu ping-pong-ul a fost mai greu in prima zi ,dupa o luna si ceva de abstinenta!Dupa aia mi-am revenit ,motiv pentru care voi reveni si la anu"!!!

Comentariu

Cine a citit topicul
          Procesare...
          X